Retroid Pocket Flip apskats
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kopsavilkums
Retroid Pocket Flip ir obligāti jāiegādājas, ja dodat priekšroku retro spēļu rokas ierīcēm. Tas ir augstas veiktspējas, ļoti ērts lietotājam un viegli lietojams.
Overall
4.7User Review
( votes)Pros
- Clamshell dizains
- Lieliska veiktspēja
- Pielāgota palaidēja un pārklājuma programmatūra
- Iestatīšanas vednis
- Instalēts Google Play veikals
- HDMI izeja
Cons
- Plecu pogas var nedaudz traucēt korpusa augšējā puse.
Retroid Pocket Flip pārskatā mēs to salīdzinām ar iepriekšējo modeli, kam ir tāds pats procesors, un noskaidrojam, vai gliemežnīcas dizains, halles sensora slīdņi un analogie trigeri ir tā vērti, lai to uzlabotu?
Retroid Pocket Flip apskats Video
Retroid Pocket Flip atklāšana
Vispirms ļoti īss izkraušana, lai sāktu mūsu Retroid Pocket Flip pārskatu. Ir karte, kas parāda vadības ierīces un tehniskos parametrus, kas ir mazliet bezjēdzīgi, bet tomēr tur ir.
Tālāk mums ir Retroid Pocket Flip retro spēļu rokas ierīce, kuru mēs drīzumā parādīsim sīkāk. Piezīme: kopā ar Pocket Flip nesaņemat micro SD karti, tāpēc jums tā būs jāpiegādā pašiem.
Zem tā ir C tipa USB uzlādes kabelis. Un tas ir viss, es teicu, ka tas bija īss izkraušana!
Retroid Pocket Flip pārskats
Mēs turpinām Retroid Pocket Flip pārskatu ar klasiskās spēļu rokas ierīces apskatu. Retroid Pocket Flip izmēri ir aptuveni 5,4 x 3,2 x 0,9 collas (13,9 x 8,2 x 2,5 cm), kad tas ir aizvērts, un sver aptuveni 270 g. Tas ir ļoti ērti pārnēsājams un viegli iekļaujas kabatās.
Tas ir pieejams piecās krāsās: melnā, 16Bit US, Indigo, sporta sarkanā un arbūza.
Plakstiņu konstrukcija atveras, lai atklātu 4,7″ skārienekrānu ar 750×1334 izšķirtspēju. Tā ir tāda pati, kāda ir kabatas 3 un 3+ modelī.
Apakšējā pusē ir klasiskais D-Pad un pa labi četras spēļu pogas. Zemāk ir zāles efekta slīdņi, kas ir klikšķināmi. Turpat zemāk ir sākuma un atlases pogas. Tas ir mazliet vienkāršs vidusdaļā, kāds dizains vai paaugstināta virsma būtu padarījusi to nedaudz skaistāku.
Apakšpusē atrodas ieslēgšanas poga un austiņu pieslēgvieta.
Kreisajā pusē ir micro sd kartes slots. Pa labi ir skaļuma pogas.
Korpusa augšdaļā ir kreisā un labā analogā sprūda un pleca pogas, kā arī divas papildu M1 un M2 pogas, kuras var konfigurēt iestatījumos.
Ir C tipa USB lādēšanas ports un Micro HDMI ports, kas paredzēts izejai uz televizoru vai monitoru ar 720P izšķirtspēju.
Kopumā ar Retroid Pocket Flip retro spēļu konsoli ir ērti spēlēt. Visi priekšējie vadības elementi ir viegli sasniedzami viens no otra, es atklāju, ka plecu pogas nedaudz traucē augšējā puse no korpusa, un jūs atradīsiet sev berzējot muguras tā, spēlējot. Lai ērti nospiestu abas makro pogas, ir jāpielāgo roka. Es tos izmantoju reti, tāpēc man tas nebija būtiska problēma.
Retroid Pocket Flip tehniskā specifikācija
Mēs turpinām mūsu Retroid Pocket Flip pārskatu, apskatot tehniskās specifikācijas. Ja tie izskatās pazīstami, tas ir tāpēc, ka tie būtībā ir tādi paši kā Retroid Pocket 3 Plus.
CPU | Unisoc Tiger T618 astoņkodolu procesors 2x A75 @2.0GHz & 6x [email protected] |
GPU | Mali G52 MC2 @850 MHz |
RAM | 4GB LPDDR4X @1866Mhz |
GLABĀŠANA | 128 GB eMMC |
ATVADĪŠANA | Aktīvais |
SCREEN | 4,7″ 750×1334 skārienekrāns ar 450 nitiem |
WIFI | 2.4G/5G 802.11 b/g/n/ac |
BLUETOOTH | 5.0 |
OS | Android 11 |
BATTERY | 5000 mAh |
BATTERY LIFE | Līdz 8 stundām atkarībā no lietošanas. Mūsu testos mēs saņēmām nedaudz vairāk par 5 stundām, darbojoties ar 3DMark etalonmērījumu cilpā. |
OS un izvēlņu pārskats
Retroid Pocket Flip pārnēsājamā spēļu konsole darbojas ar Android 11 operētājsistēmu, un, kad tā tiek pirmo reizi iedarbināta, jums tiek parādīts laipni gaidīts ceļvedis, kurā aprakstīta sākotnējā iestatīšana. Šeit varat izvēlēties, kurus emulatorus un programmatūru vēlaties instalēt.
Varat arī izvēlēties izmantot standarta Android vai Retroids Launcher, kas galvenokārt paredzēts emulācijai. Tas ir jāveido no nulles, un tas ir salīdzinoši nesāpīgi, taču aizņem mazliet laika. Būtībā varat iziet cauri katrai sistēmai, pievienot ROM mapi, un tā to skenēs un pievienos atpazītās spēles, lai atvieglotu piekļuvi. Šis process nav iekļauts šajā Retroid Pocket Flip pārskatā, bet mums būs rokasgrāmata, kā to izdarīt.
Pārvelkot no labās puses ekrāna labajā pusē no labās uz kreiso, varat atvērt pārklājuma programmatūru, kas nodrošina ātru piekļuvi biežāk izmantotajām funkcijām, sistēmas informācijai, iebūvētajai ekrāna kartēšanas programmatūrai un citiem elementiem. Tā ir ļoti noderīga funkcija, jo īpaši kartēšanas programmatūra, kas ļauj izmantot kontrolieri Android spēlēs, kuras tās neatbalsta.
Google Play veikals tiek pilnībā atbalstīts, tāpēc varat lejupielādēt un atjaunināt visas spēles un programmas, ko vēlaties. Šis ir lielisks piemērs tam, kā vajadzētu darboties Android mobilajai spēļu konsolei. Patīkams iestatīšanas process, noderīga palaišanas un pārklājuma programmatūra un nav jāskrien cauri cilpām, lai instalētu Play Store. Šeit ir augstākās atzīmes!
Sistēmas etaloni
Retroid Pocket Flip pārskata ietvaros mēs veicām vairākus sistēmas salīdzinošos testus. Mēs varam izmantot rezultātus, lai redzētu Pocket Flip veiktspēju, kā arī salīdzināt to ar citām uz Android balstītām retro emulatora ierīcēm.
Geekbench
Geekbench ierīcē tiek veikta virkne uz procesoru balstītu testu. Mēs redzam, ka Pocket Flip uzrāda 382 un 1396 punktus viena un vairāku kodolu etalonmērījumos. Tas ir diezgan daudz identisks Pocket 3+ un Anbernic RG505, ko mēs gaidījām, jo tiem ir vienādi procesori..
3DMark
3DMark testē CPU un GPU sadarbību, lai nodrošinātu to labāko veiktspēju. Iegūtais rezultāts ir 2215 punkti, kas atkal ir līdzīgs Pocket 3+ un Anbernic RG505.
Kopumā starp trim rokas ierīcēm nav atšķirību etalona veiktspējas ziņā, un tas ir labi redzēt.
Android lietotnes
Retroid Pocket Flip pārskata ietvaros mēs īsi apskatīsim dažas Android spēles un programmas.
Call of Duty ar kartēšanu uz ekrāna
Mēs pārbaudām Call of Duty Mobile, kuru es ātri pielāgoju kontrolierim ar ekrānā esošajām pogām. Ekrāna kartēšana ļauj spēlēt spēles ar kontrolieri, pat ja spēle to neatbalsta.
Lai kartētu pogas ar ekrāna ikonām, ir nepieciešami daži mirkļi. Atkarībā no spēles var būt nepieciešama neliela papildu pielāgošana, jo īpaši džoijstikla jutības, taču citādi tas darbojas ļoti labi un noteikti dod jums pārsvaru spēlēs.
Forza Horizon 5 Xbox mākoņspēle
Tālāk mēs īsumā izmēģinām Xbox Cloud Gaming. Ja jums ir pienācīgs Wi-Fi signāls un interneta ātrums, jums nebūs nekādu problēmu ar spēļu straumēšanu Retroid Pocket Flip ierīcē. Mēs nepamanījām nekādu aizķeršanos vai kvalitātes pazemināšanos, tostarp aizņemtās ainās. Tas darbojas lieliski!
Emulatora veiktspēja
Mēs turpinām mūsu Retroid Pocket Flip pārskatu ar emulatoru veiktspēju. Nākamajā reizē mēs izmēģinām veselu virkni emulatoru un spēļu, ko ieteica mūsu sekotāji YouTube, Twitter, Facebook un Instagram. Paldies visiem, kas ieteica spēli, mēs nevarējām izmantot visus, citādi video būtu ļoti garš!
Retroid Pocket Flip bez problēmām darbosies ar visām jūsu 8 un 16 bitu konsolēm un datoriem. Tāpēc varat baudīt SNES, Mega Drive, PC Engine, Amstrad, Spectrum un daudzu citu klasisko konsoļu spēles, kas bieži vien ir aprīkotas ar uzlabotu grafiku, lai nodrošinātu labāku vizuālo kvalitāti. Mēs netērēsim tām pārāk daudz laika, jo mums ir daudz jaunāku sistēmu, kas jāaplūko.
Arcade
Mēs bieži nesaņemam daudz arcade spēļu pieprasījumu, tāpēc es gribēju pārbaudīt pāris ieteiktās spēles. Ar arkādes spēlēm, manuprāt, bieži vien ir jāpavada nedaudz laika, lai pārliecinātos, ka darbināt pareizo emulatoru ar jūsu rīcībā esošo ROM komplektu. Daži no tiem ir paredzēti MAME 2003, bet daži, piemēram, MAME 2010. Izmantojot RetroArch, varat lejupielādēt vairākus dažādus MAME un Arcade kodolus, un, importējot spēles, tos vajadzētu pievienot pareizajam kodolam.
Saturns
SEGA Saturn nesaņem daudz mīlestības, bet personīgi es uzskatu, ka tajā ir dažas lieliskas spēles, kuras bieži vien tiek piemirstas. Ignorējiet teksta mirgošanu SEGA Rally, tā varētu būt problēma ar emulatoru, jo parasti tas darbojas lieliski. Visas izmēģinātās spēles darbojās labi.
Dreamcast
Retroid Pocket Flip ierīcē varat izmēģināt vairākus Dreamcast emulatorus. Es spēlēju pāris spēles ar katru no tiem un neredzēju nekādas problēmas ar veiktspēju, jo šis procesors var palaist tās tikai naudas sodu.
PlayStation 1
Atkal ir daži emulatori RetroArch un vietējie, piemēram, DuckStation, kurus varat izmantot. PlayStation šajā rokas datorā darbojas lieliski, un man nebija nekādu problēmu ar veiktspēju. Es iesaku izmantot DuckStation, jo tas nodrošina lieliskus rezultātus, tostarp grafikas uzlabojumus.
PlayStation 2
Tagad mēs nonākam pie jautājuma par to, vai spēles darbosies vai nē. PlayStation 2 emulācija ir salīdzinoši agri Android sistēmā, taču ar AetherSX2 mēs redzam dažas spēles, kas darbojas lieliski. XIII un Shinobi tika ieteikts, un viņi spēlē ļoti labi.
Citas spēles, piemēram, OutRun Coast to Coast, diemžēl nav spēlējamas ar noklusējuma iestatījumiem. Varat palielināt veiktspēju, piemēram, samazinot atveidošanas izšķirtspēju.
Dolphin emulators
Dolphin emulatoriem ir lieliska savietojamība, taču Retroid Pocket Flip un līdzīgiem rokas ierīcēm ir grūtības ar veiktspēju. Mūsu spēle Burnout 2 darbojas lieliski un pārsvarā darbojas ar ātrumu 60 kadri sekundē. Tomēr jūs atradīsiet daudzas spēles, kas darbojas lēnāk, un daudzas no tām nav iespējams spēlēt.
PlayStation Portable
Mūsu spēle God of War pārsvarā darbojas ar 60 FPS, un kadru kritumi ir ļoti reti, taču nekas tāds, kas traucē spēles gaitu.
Mums tika ieteikts izmēģināt Killzone, un mēs nevarējām to palaist ar pienācīgu kadru nomaiņas ātrumu. Neesmu pārliecināts, vai tā ir emulatora savietojamības problēma vai veiktspējas problēma.
Citra emulators
Citra emulators laika gaitā ir uzlabojis veiktspēju, un es pamanīju mazāk stostīšanās, kad ētera kešēšana Sonic Generations.
Tomēr pirmo reizi tai joprojām būs dažas veiktspējas problēmas, kad tiks izmantota ētera kešatmiņa, taču turpmākās spēles būs daudz vienmērīgākas. Ne visas spēles darbosies lieliski, bet ir diezgan maz tādu, kas darbosies.
PlayStation Vita
PlayStation Vita emulācija ar Vita3K ir salīdzinoši agri izstrādāta, taču mums izdevās palaist dažas spēles. Lieliskā TxK ir ļoti spēlēma, tāpat kā dažas citas spēles.
Bija arī dažas spēles, kuru veiktspēja nebija tik laba, piemēram, Street Fighter vs Tekken.
Skyline emulators
Vēl viens diezgan agri izstrādes stadijā esošs emulators ir Skyline. Es mēģināju vairākas spēles, un daudzas no tām nedarbojās, vienkārši dodoties atpakaļ uz izvēlni vai piespiedu kārtā aizverot atpakaļ uz palaišanas programmu.
Tomēr es saņēmu Sonic Mania darbojas, un tas darbojas ļoti labi! Nevajag pārāk sajūsmināties, tomēr tā ir diezgan vienkārša spēle, tāpēc nevajag gaidīt, ka daudzas spēles darbosies šādi 🙂
Nobeiguma domas
Tagad mēs apkoposim mūsu Retroid Pocket Flip pārskatu ar mūsu domām par portatīvo retro spēļu konsoli. Retroid Pocket Flip kopumā ir ļoti labs spēļu portatīvais dators. Tās galvenais pielietojums ir emulācijai, un tas ir tik labs, cik jūs varat iegūt šajā cenu diapazonā tieši tagad. Tā var emulēt līdz pat PlayStation 1 un Dreamcast laikmetam bez jebkādām problēmām. Arī jaunākās paaudzēs mēs atrodam labu atbalstu portatīvajām konsolēm. Vita3K un Skyline emulatori ir salīdzinoši agri izstrādes stadijā, un dažas spēles ir spēlei piemērotas, kas ir iespaidīgi, taču negaidiet, ka to veiktspēja būs daudz labāka.
Retroid Pocket Flip piedāvā vairāk nekā tikai emulāciju. Varat arī spēlēt dažādas vietējās Android spēles un izmantot visas Google Play veikalā pieejamās programmas. Tas ir lieliski piemērots video skatīšanai lokāli vai straumēšanai no pakalpojuma YouTube, tīmekļa pārlūkošanai un, protams, spēlēm ar kontrolieri!
Android vai Retroid palaidēja izvēle ir patīkams papildinājums. Varat iestatīt savu spēļu kolekciju tā, lai tai būtu viegli piekļūt no piemērota spēļu pārlūka. Tas aizņem mazliet laika, lai to iestatītu, bet tas ir tikpat ilgi, cik RetroArch vai katra emulatora uzstādīšana atsevišķi, ja jūs to vēlētos.
Mums patīk arī pārklājuma programmatūra, kas nodrošina ātru piekļuvi tādām kopīgām funkcijām kā ekrāna kartēšanas ievade, straumēšana, ierakstīšana un ekrānšāviņi. Tas ir izdarīts labi un ir ļoti noderīgs.
Kontrole ir kaut kas, par ko man ir jauktas sajūtas. Ar to ir ērti spēlēt, taču man šķita, ka plecu pogas nedaudz traucē korpusa augšējā puse. Tā nav būtiska problēma, tikai kaut kas tāds, pie kā jums būtu jāpierod, jo tradicionālai rokas ierīcei šķēršļu nebūtu.
Tā patiešām bija mana vienīgā sūdzība par Retroid Pocket Flip retro emulatora ierīci. Tātad reālais lēmums ir atkarīgs no tā, vai vēlaties tradicionālu rokas portatīvo ierīci, piemēram, Retroid Pocket 3+, vai arī gliemežnīcas dizainu ar Retroid Pocket Flip? Rakstiet mums komentāros, kuru no tiem jūs izvēlētos un kāpēc! Tas noslēdz mūsu Retroid Pocket Flip pārskatu!
Vairāk par Retroid Pocket Flip varat uzzināt un iegādāties šeit. Šeit atradīsi mūsu retro spēļu plaukstdatoru klāstu.
Paldies, ka izlasījāt mūsu Retroid Pocket Flip pārskatu, ja jums ir kādi jautājumi, dariet mums zināmu komentāros.