Chat with us, powered by LiveChat

Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskats ar video – Klasiskā SEGA Saturn kontroliera iedvesmota retro rokas ierīce

Anbernic RG ARC-S and ARC-D Review SEGA Saturn controller inspired retro gaming handheld
Anbernic RG ARC-S and ARC-D Review SEGA Saturn controller inspired retro gaming handheld
Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskats
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4.5)

Kopsavilkums

Anbernic RG ARC-S un ARC-D retro spēļu portatīvā ierīce ar vienu Linux un dubultā startēšanas režīma un Android OS opciju, kā arī lielisku SEGA Saturn kontroliera iedvesmotu dizainu.

Overall
4.6
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Lieliski izskatās SEGA Saturn kontroliera iedvesmots dizains
  • Linux vai dubultā bootēšana ar Android
  • Anbernics vēl labākais D-Pad!
  • 4″ displejs pilnībā iekļaujas rokas ierīces priekšpusē

Cons

  • RK3566 procesors tagad izskatās ļoti vecs

Anbernic RG ARC-S un Anbernic RG ARC-D atgriežas pie vienas Linux un dubultā boot ar Android opcijas, ko mēs pirmo reizi redzējām Anbernic RG353V un VS modeļos. Vai kaut kas ir uzlabojies, lai būtu vērts tērēt nedaudz vairāk par ARC-D ar dual-boot? Turpiniet lasīt mūsu Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskatu, un mēs jums to darīsim zināmu.

Anbernic RG ARC-S un ARC-D pārskata video

https://www.youtube.com/watch?v=ooaQDovWaPI

Anbernic RG ARC-S un ARC-D izjaukšana

Mēs sākam mūsu Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskatu ar izkraušanu. Abu retro spēļu rokas spēļu kārbu saturs ir vienāds, izņemot krāsas. Vispirms mums ir pats Anbernic ARC, kuru mēs drīzumā apskatīsim sīkāk.

Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskats
Anbernic RG ARC-S ARC-D bez iepakojuma

Ir C tipa USB uzlādes kabelis. Tālāk mums ir 128 GB vai 256 GB micro SD karte, kas tiek ievietota ierīces 2. slotā. 1. slotā ir 16 GB karte Linux OS. Lietotāja rokasgrāmata ir angļu un ķīniešu valodā. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ir arī ekrāna aizsargs un salvetes, lai to uzklātu.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Izņemšana no iepakojuma
Anbernic RG ARC-S ARC-D Izņemšana no iepakojuma

Anbernic RG ARC pārskats

Nākamajā mūsu Anbernic RG ARC-S un ARC-D pārskatā mēs aplūkojam abus modeļus. Anbernic RG ARC izmēri ir aptuveni 7,5 x 3,14 x 2,2 collas (19,1 x 8 x 2,2 cm) un sver 242 g. Anbernic RG ARC-S klasiskā spēļu rokas ierīce ir pieejama caurspīdīgā melnā un zilā krāsā, bet Anbernic RG ARC-D ir pieejama melnā un pelēkā krāsā.

Anbernic RG ARC-S ARC-D krāsas
Anbernic RG ARC-S ARC-D krāsas

Kontroliera dizains ir iedvesmojies no klasiskā SEGA Saturn kontroliera ar D-Pad un sešām pogām priekšpusē. Sākuma poga kopā ar Izvēlieties pogu atrodas netālu no ekrāna abās pusēs.

SEGA Saturn kontroliera iedvesmots dizains
SEGA Saturn kontroliera iedvesmots dizains

Displejs ir 4,0″ IPS ar 640×480 izšķirtspēju, kas ir lieliski piemērots retro spēlēm. Portatīvajai retro spēļu konsolei ARC-D ir skārienekrāns, jo tā izmanto Android OS.

Augšpusē ir ierastās kreisā un labā pleca pogas. Ir divi C tipa USB porti – viens datu pārraidei un otrs uzlādei. Ir Mini HDMI ports, kas paredzēts izejai uz televizoru vai monitoru. Tālāk ir funkciju poga izvēlņu atvēršanai, skaļuma regulēšanas svira un ieslēgšanas poga.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Skats no augšas
Anbernic RG ARC-S ARC-D Skats no augšas

Apakšā ir divas micro SD karšu slotas. Pirmajā slotā jau ir ievietota 16 GB karte Linux operētājsistēmai, bet otrais slots ir paredzēts 128 GB vai 256 GB kartei spēļu glabāšanai.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Skats no apakšas
Anbernic RG ARC-S ARC-D Skats no apakšas

Anbernic RG ARC tehniskā specifikācija

Turpinot mūsu Anbernic RG ARC-S & ARC-D apskatu, mēs salīdzinām Anbernic RG ARC-D portatīvā spēļu rokas datora ar Android OS specifikācijas un veicam dažus salīdzinošos testus.

Anbernic RG ARC-SAnbernic RG ARC-D
CPURK3566 Četrkodolu 64 bitu Cortex-A55, galvenā frekvence 1,8 GHzRK3566 Četrkodolu 64 bitu Cortex-A55, galvenā frekvence 1,8 GHz
GPUMali-G52 MP2Mali-G52 MP2
RAM1 GB LPDDR42 GB LPDDR4
GLABĀŠANA16 GB (Linux)
128 GB vai 256 GB (krātuve)
16 GB (Linux)
128 GB vai 256 GB (krātuve)
32 GB eMMC (Android)
RĀDĪTĀJS4,0 collu IPS, pilns skata leņķis, nulles attālums OCA pilns fit/ 640*4804,0 collu IPS ar skārienekrānu, pilns skata leņķis, nulles attālums OCA full fit/ 640*480
WIFI2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac,2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac,
BLUETOOTHBluetooth 4.2Bluetooth 4.2
OSLinuxLinux
Android 11
SPĒLĒTĀJSAugstas kvalitātes dubultā raga stereo skaļrunisAugstas kvalitātes dubultā raga stereo skaļrunis
BATTERYLi-polimēra 3500 mAh, darbojas līdz 6 stundām, atbalsta C2C lādētājuLi-polimēra 3500 mAh, darbojas līdz 6 stundām, atbalsta C2C lādētāju

Android OS salīdzinošie testi

ARC-D, kā jau minēts, darbojas ar Android OS. Mēs veicām dažus salīdzinošos testus, lai redzētu veiktspēju salīdzinājumā ar citām līdzīgām Android ierīcēm, tostarp RG353V un RG353M.

3DMark Slingshot testā mēs redzējām ievērojamu veiktspējas atšķirību, salīdzinot ar citām ierīcēm, kas izmanto to pašu procesoru.

ARC-D 3DMARK etalonu salīdzinājums
ARC-D 3DMARK etalonu salīdzinājums

Arī Geekbench vienkodolu un daudzkodolu rādītāji bija nedaudz augstāki tiem pašiem mikroshēmu modeļiem.

ARC-D Geekbench Benchmark salīdzinājums
ARC-D Geekbench Benchmark salīdzinājums

Un Antutu gadījumā mēs atkal redzējām ievērojamu veiktspējas pieaugumu salīdzinājumā ar tiem pašiem mikroshēmu komplektiem.

ARC-D Antutu Benchmark salīdzinājums
ARC-D Antutu Benchmark salīdzinājums

Mēs redzam kopumā augstāku Anbernic RG ARC-D veiktspēju salīdzinājumā ar RG353V un RG353M rokas ierīcēm, kurās izmantota RK3566 mikroshēma. Taču mūsu salīdzinošajos testos tā ir visvājākā mikroshēma ar lielām atšķirībām salīdzinājumā ar citām, lai gan dārgākām rokas ierīcēm, piemēram, AYN Odin 2, kas ir visveiksmīgākā.

Linux pārskats

Izvēlnes pārskats

Nākamajā mūsu Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskatā mēs sīkāk aplūkojam Linux operētājsistēmu. Gan Anbernic RG ARC-S, gan ARC-D ir pieejama Linux OS. Šī ir iepriekš konfigurēta konfigurācija ar emulācijas stacijas stila lietotāja saskarni. Izkārtojums ir nedaudz atšķirīgs tēmas izvēles dēļ, taču iestatījumos varat mainīt to uz vizuālāku.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux izvēlnes
Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux izvēlnes

Emulatoru izvēlne ir paredzēta no RetroArch neatkarīgiem emulatoriem, tostarp SEGA Naomi Arcade, Dreamcast, Saturn un PlayStation Portable.

Un RetroArch izvēlnē ir pilnīgāks saderīgo emulatora kodolu saraksts, kurā iekļauti dažādi rokas pultis, piemēram, Game Gear un WonderSwan, 8 bitu konsoles, tostarp Master System, starp tām ar PC Engine, un 16 bitu sistēmas, piemēram, Genesis / Mega Drive. Jūs varat atrast arī Arcade sistēmas un emulatorus, tostarp CPS, MAME, Neo Geo u.c.

Ar D-Pad taustiņu varat pārlūkot pieejamās sistēmas, izvēlēties vienu no tām, lai iekļūtu attiecīgās sistēmas spēļu sarakstā, un izvēlēties spēli, kuru spēlēt.

Anbernic RG ARC-S ARC-D RetroArch izvēlne
Anbernic RG ARC-S ARC-D RetroArch izvēlne

Lai atvērtu izvēlni, darbinot spēli no RetroArch atlases un dažiem atsevišķiem emulatoriem, varat pieskarties funkcijai, lai atvērtu izvēlni. Īpaši RetroArch gadījumā varat piekļūt visām parastajām funkcijām, piemēram, saglabāt un ielādēt stāvokļus, uzņemt ekrānšāviņus, restartēt spēli, mainīt vadības ierīces utt.

Mēs arī pamanījām, ka daudziem emulatoriem tagad ir rāmītis. Atkarībā no sistēmas jums var būt ļoti mazs televizora dizains, bet rokas ierīcēm – lielāks, lai aizpildītu tukšo vietu. Tas ir jauks pieskāriens no Anbernic puses, un, manuprāt, tā ir pirmā reize, kad viņi to ir izdarījuši pēc noklusējuma savos senatnīgajos spēļu portatīvajos datoros.

Analogo nūjiņu trūkums

Piezīme par vadības ierīcēm: tā kā abos modeļos nav analogās vadības stieņa, dažās spēlēs tas var būt nepieciešams, lai spēli varētu spēlēt.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Bez analogajām svirām
Anbernic RG ARC-S ARC-D Bez analogajām svirām

Dažos gadījumos varat vienkārši ieiet emulatora iestatījumos un pārdefinēt analogus, lai izmantotu D-Pad. Tomēr, ja spēlēs funkcijām tiek izmantotas atsevišķas digitālās un analogās vadības ierīces, tas radīs konfliktu un nedarbosies. Tas, protams, attiecas gan uz Linux, gan Android OS.

Emulatora veiktspēja

Kopumā visi emulatori darbojas ļoti labi. Ar 8 un 16 sistēmām jums nebūs nekādu problēmu. Pārejot uz PlayStation 1 un Dreamcast līmeni, PS1 var novērot atsevišķus kadru kritumus, taču nekas būtisks. Un Dreamcast mēs redzam jauktu veiktspēju, dažas spēles darbojas lieliski, bet dažas darbojas aptuveni uz pusi ātrāk.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PS1 emulācija
Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PS1 emulācija

Un pāriet uz jaunākām sistēmām. Drastic emulatora gadījumā mēs iegūstam pienācīgu kopējo veiktspēju. Paturiet prātā, ka Anbernic RG ARC-S modelim nav skārienekrāna atbalsta, tāpēc var rasties problēmas ar spēlēm, kurās tas ir nepieciešams.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PSP emulācija
Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PSP emulācija

Attiecībā uz PSP mēs atkal konstatējām ļoti atšķirīgu veiktspēju atkarībā no spēles. Mūsu spēlē God of War mums ir zems kadru ātrums, kas ir zemāks par 30 kadriem, un kadru izlaišana padarīs to labāk izmantojamu. Daudz mazāk prasīgas spēles darbosies labāk, taču es to nepirktu, ja PSP ir jūsu galvenā izvēle spēļu spēlēšanai uz tā.

Android OS pārskats

Pēc Linux OS pārskata mēs apskatām Android OS kā daļu no Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskata.

OS pārskats

Anbernic RG ARC-D nodrošina dubulto Android OS, kurai var piekļūt, noņemot 1. slota karti. Pirmo reizi bootējot tiek parādīts sagaidīšanas ekrāns, kas aizņem pāris minūtes, lai iestatītu visas lietotnes utt.

Anbernic RG ARC-D Android emulatori
Anbernic RG ARC-D Android emulatori

Piezīme: nav Google Play veikala atbalsta, taču varat lejupielādēt un instalēt savas programmas vai instalēt no SD kartes, ja vēlaties. Mums nebija problēmu ar dažu emulatoru atjaunināšanu.

Sākotnējais ekrāns ir tukšs, taču varat slīdēt ekrānu uz augšu, lai parādītu programmu sarakstu, un velciet un nometiet iecienītākās programmas uz galveno ekrānu.

Šeit ir divas iespējas, kā piekļūt emulatoriem. Ātrais veids, izmantojot Anbernic frontend, vai garākais veids, kas ietver dažus iestatījumus.

Ātrākais veids ietver izvelkamās izvēlnes slīdēšanu un piesitienu ikonai Spēļu režīms. Tas ielādēs Anbernic frontend, pirmo reizi ielādēšana aizņems ilgāku laiku, jo tā skenēs jūsu atmiņas karti, lai atrastu spēles.

Anbernic RG ARC-D Anbernic frontends
Anbernic RG ARC-D Anbernic frontends

Pēc ielādēšanas tā būs sakārtojusi jūsu spēļu kolekciju attiecīgajās sistēmās. Pēc tam varat pārlūkot, izmantojot skārienekrānu vai D-Pad, un palaist spēli. Tāpat kā Linux, tā izmanto RetroArch un atsevišķu atbalstīto sistēmu emulatoru kombināciju.

Otrā iespēja ir nedaudz sarežģītāka, un parasti jums būs jākonfigurē vismaz vadības ierīces un spēles ceļš katram emulatoram. Tas var būt noderīgi emulatoriem, kurus Anbernic frontends neatbalsta. Bet citādi es izvēlētos Anbernic frontend.

Emulatora veiktspēja

8 un 16 bitu sistēmu veiktspēja būtībā ir vienāda. Jūs neredzēsiet nekādas veiktspējas atšķirības. Tas pats attiecas arī uz PlayStation 1 emulāciju, varbūt šad un tad kāds kadru kritums, bet nekas, kas varētu izjaukt spēli. Dreamcast emulācija ir aptuveni tāds pats veiktspējas līmenis, kādu mēs redzējām Linux.

Anbernic RG ARC-D Android Dreamcast emulators
Anbernic RG ARC-D Android Dreamcast emulators

Drastic emulatora veiktspēja Linux operētājsistēmā ir tāda pati, un tas ir ļoti labi. Ar skārienekrāna atbalstu šajā klasiskajā spēļu rokas datorā tas padara daudz vairāk spēļu spēlei, kas noteikti ir bonuss.

PSP gadījumā redzēsiet nelielas veiktspējas atšķirības salīdzinājumā ar Linux versiju. Dažas spēles darbojas nedaudz vienmērīgāk, taču ar šo procesoru jūs neredzēsiet brīnumus.

Ir arī Dolphin un AetherSX2 emulatori, taču arī ar šo procesoru jūs nesaņemsiet nevienu, izņemot visvienkāršākās spēles, kas darbojas atskaņojamā līmenī.

Nobeiguma domas

Tagad mēs apkopojam savas domas mūsu Anbernic RG ARC-S un ARC-D pārskatā. Anbernic RG ARC klasiskā spēļu rokas ierīce ir patīkama pārmaiņa no ierastajiem vertikālā un horizontālā ķieģeļu stila dizainiem. Man ļoti patīk Saturn kontroliera iedvesmotais dizains. Tas ir patīkams rokās, un displejs aizņem visu pieejamo vietu priekšpusē. Vadība ir lieliska, īpaši D-Pad ir lielisks, tas ir labākais D-Pad līdz šim no Anbernic,

Sešas priekšā novietotas pogas ar Street Fighter II
Sešas priekšā novietotas pogas ar Street Fighter II

Attiecībā uz to, kuru modeli jums vajadzētu iegādāties – Anbernic RG ARC-S vai Anbernic RG ARC-D… Cenu starpība ir aptuveni 10 £/$10, tāpēc tā nav liela summa. Taču, ja jums ir ierobežots budžets, ir vērts ietaupīt naudu.

Abu modeļu kopējais sniegums visos emulatoros ir vienāds. Anbernic RG ARC-D portatīvajai retro spēļu konsolei ir vairāk operatīvās atmiņas un iekšējās atmiņas, lai gan tā galvenokārt paredzēta lietošanai ar Android. Skārienekrāna esamība var būt svarīgs faktors, ja jums ērtāk navigēt ar to vai spēlēt vairāk spēļu ar Drastic emulatoru.

PC Engine emulators uz RG ARC
PC Engine emulators uz RG ARC

Izmantojot Android, jums ir pieejami arī daži citi emulatori. Taču tie ir augstākās klases modeļi un nav tik piemēroti šim procesoram. Tomēr jums ir iespēja lejupielādēt citus emulatorus, kas nav iekļauti, piemēram, tādiem datoriem kā Amstrad CPC vai Commodore 64.

Ja jums ir ierobežots budžets, tad izvēlieties Anbernic RG ARC-S portatīvo spēļu rokas datoru, lai ietaupītu dažus dolārus un iegūtu tādu pašu standarta pieredzi. Personīgi es šajā gadījumā izvēlētos Anbernic RG ARC-D, jo par nelielu piemaksu jūs saņemsiet daudz vairāk. Tas ir, ja jums nav iebildumu pavadīt laiku, lejupielādējot un konfigurējot jaunus emulatorus, ko citādi nevarētu iegūt ar ARC-S.

Uzzināt vairāk un pasūtīt Anbernic RG ARC-S šeit un Anbernic RG ARC-D šeit. Šeit varat aplūkot mūsu retro spēļu plaukstdatoru klāstu.

Ja plānojat iegādāties Anbernic RG ARC, iepazīstieties ar mūsu sākuma rokasgrāmatu, kurā aprakstīts viss, sākot ar iestatīšanu, papildu spēļu pievienošanu un daudz ko citu!

Paldies, ka izlasījāt mūsu Anbernic RG ARC-S & ARC-D pārskatu, ceram, ka tas jums ir noderējis. Ja jums ir kādi jautājumi par šo portatīvo datoru, lūdzu, dariet mums zināmus komentāros. Paldies!

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.