Anbernic RG Cube pārskats
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kopsavilkums
Anbernic RG Cube ir kompakta rokas spēļu ierīce ar unikālu 3,95 collu kvadrātveida IPS LCD ekrānu, jaudīgu Unisoc Tiger T820 procesoru un ergonomisku dizainu, kas nodrošina iespaidīgu retro un mūsdienu spēļu emulācijas veiktspēju.
Overall
4.6User Review
( votes)Pros
- Unikāls ekrāns ar 1:1 aspektu attiecību un 720×720 izšķirtspēju
- Ergonomisks dizains ar neslīdošiem rokturiem un ērtām pogām
- Laba emulēšanas veiktspēja
- Pienācīgs akumulatora darbības laiks
Cons
- 16:9 spēļu formāta attiecība nav pārāk laba.
Anbernic RG Cube Android spēļu handheld Anbernic RG Cube ir jau mazliet iznācis. Kvadrātveida ekrāns ir pirmā lieta, ko jūs pamanīsiet, tas ir lieliski piemērots retro konsolēm, bet kā tas tiks galā ar platekrāna konsolēm un rokas ierīcēm? Uzzināsim mūsu Anbernic RG Cube pārskatā.
Anbernic RG Cube apskats Video
Anbernic RG Cube pārskats
Mēs sākam mūsu Anbernic RG Cube pārskatu ar pārskatu. Anbernic RG Cube ir pieejams četrās krāsās: bēšs baltā, starojoši violetā, melnā un pelēkā. Tā izmēri ir aptuveni 6,0 x 3,3 x 0,7 collas (15,3 x 8,6 x 1,8 cm), un tas sver 260 g (0,57 lbs).
Displejs ir šī rokas tālruņa izcilākā iezīme. Tas ir 3,95″ 1:1 malu attiecība skārienekrāns ar 720×720 pikseļu izšķirtspēju. Tas nozīmē, ka tas ir lieliski piemērots īstām retro spēļu izšķirtspējām, kurām ir 4:3 attiecība, jo aizpilda lielāku ekrāna daļu.
Priekšpusē ir visas ierastās spēļu pogas, tostarp halles efekta analogi. Ap tām ir LED apgaismojums, ko var pielāgot iestatījumos. Ir seši iestatījumi, no kuriem var izvēlēties, un man vismīļākais ir chasing iestatījums, jo tas seko jūsu ievadītajiem datiem.
Kreisajā apakšējā daļā ir arī divas papildu pogas, no kurām pirmā atver Anbernic frontend, bet otrā ir atpakaļ poga.
Gar augšējo daļu ir plecu un halles efekta slēdži. Ir 3,5 mm austiņu pieslēgvieta, micro SD kartes slots papildu atmiņai un C tipa USB ports uzlādei. Savukārt labajā pusē atrodas ieslēgšanas un skaļuma pogas.
Aizmugurējā pusē ir nedaudz teksturēta virsma, kas nodrošina papildu saķeri ar pirkstiem. Augšējā daļā ir ventilatora režģis.
Anbernic RG Cube tehniskā specifikācija
Tālāk mūsu Anbernic RG Cube pārskatā mēs apskatām tehniskās specifikācijas, kā arī veicam mūsu pašu akumulatora darbības laiku, ventilatora trokšņa un temperatūras testus Android spēļu konsolei.
CPU | Unisoc T820 procesors, 6 nm EUV 5G SOC mikroshēma. 8 kodoli: 1*[email protected], 3*[email protected], 4*[email protected] |
GPU | Četrkodolu Mali-G57 850 MHz |
RAM | 8 GB LPDDR4X |
GLABĀŠANA | 128G UFS 2.2 |
RĀDĪTĀJS | 3,95 collu IPS ekrāns, OCA pilna laminēšana, multi-touch, izšķirtspēja: 720*720 |
ANDROID OS | 13 |
KOMUNIKĀCIJAS | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
BATTERY | Polimēra litija akumulators 5200 mAh, . Atbalsta 5V/2A uzlādi, aptuveni 3 stundas līdz pilnīgai uzlādei. |
IZMĒRS | 6,0 x 3,3 x 0,7 collas (15,3 x 8,6 x 1,8 cm) |
SVARS | 260 g (0,57 lbs) |
Mēs testējām akumulatora darbības laiku, vienlaikus darbinot Antutu cilpā, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju. Mēs saņēmām nedaudz vairāk par 4 stundām, kas ir ļoti cienījami. Ar emulatoriem, kas ir mazprasīgi, no akumulatora var viegli iegūt vairāk nekā 6 stundas.
Mēs pārbaudījām ventilatora troksni un termālos rādītājus, vienlaikus darbinot Antutu cilpā. Lielākais ventilatora troksnis bija 55 db, bet augstākā temperatūra – aptuveni 40 °C.
Anbernic RG Cube sistēmas salīdzinošie rādītāji
Sistēmas salīdzinošajos testos mēs salīdzinām Anbernic RG Cube ar zemākas un augstākas cenas Android spēļu ierīcēm, lai salīdzinātu Anbernic RG Cube cenu un veiktspēju.
Geekbench 5
Pirmais mūsu testos ir Geekbench 5. Mēs redzam diezgan tuvu Anbernic 556 modelim, kas izmanto to pašu CPU un GPU. Mēs redzam aptuveni vidējā diapazona veiktspēju, kas nav tālu no Retroid Pocket 4 modeļa, izlasiet mūsu pārskatu šeit. Kopumā pienācīga veiktspēja.
Geekbench 6
Nākamais ir Geekbench 6, ar kuru mēs tagad testējam visas jaunās ierīces. Mēs redzam zemāku viena kodola veiktspēju nekā citi, bet daudzkodolu režīmā mēs redzam gandrīz identisku veiktspēju kā Retroid Pocket 4 modelim. Tas nav slikti.
Antutu
Antutu mēs redzam mazliet zemāku veiktspēju, nekā gaidīts, nekā RG556 modelis. Tas varētu būt saistīts, piemēram, ar dažādu versiju salīdzinošajiem testiem, jo 556 modelis pēdējo reizi tika testēts pirms dažiem mēnešiem. AYANEO Pocket S šeit ieņem līderpozīciju ar savu augstākās klases CPU un GPU kombināciju.
3DMark
Mūsu pēdējais etalons ir 3DMark Slingshot un Wildlife Extreme etaloni. Salīdzinot ar RG556 un Retroid Pocket 4 modeļiem, mēs redzam labus rezultātus, ko mēs cerējām redzēt. Kopumā atkal labi rezultāti.
Pārskats par Android
Kā daļu no mūsu Anbernic RG Cube pārskata mēs apskatīsim operētājsistēmu un funkcijas. RG Cube darbojas ar operētājsistēmu Android 13, un tajā ir uzstādīti vairāki emulatori. Mēs iesakām pierakstīties Google Play veikalā un atjaunināt visu līdz jaunākajām versijām, kā arī RetroArch.
Anbernic palaidējam var piekļūt, nospiežot pogu kreisajā apakšējā stūrī vai no nolaižamajā izvēlnē. Tas skenēs jūsu micro SD karti, lai atrastu spēles, un ievietos tās attiecīgajās konsoļu un datoru kategorijās. Tas nav perfekts, bet tas ir ātrs un noteikti veic savu darbu. Protams, ja vēlaties, varat izvēlēties ielādēt atsevišķus emulatorus no sākuma ekrāna un iestatīt tos šādā veidā.
Jūs, protams, varat spēlēt arī Android spēles, Es neesmu liels spēļu Android rokas spēlētājs, bet es izmēģināju dažas no manām spēlēm, un tās visas darbojās labi. Jums ir ekrāna kartēšanas programmatūra, kas ir ļoti noderīga spēlēm, kurām nav gamepad atbalsta. Vienkārši kartējiet spēles pogas uz ekrāna apgabala, un jūs varat izmantot vadības ierīces, lai spēlētu spēli. Kā vienmēr, mums nebija nekādu problēmu, izmantojot programmatūru.
Video izvadīšana uz ārējo displeju ir iespējama, izmantojot USB-C. Varat izmantot USB-C uz HDMI koncentratoru, piemēram, mūsu DroiX NH8 vai NT8 modeļus. Vai arī, ja jūsu displejs atbalsta USB-C ieeju, piemēram, mūsu portatīvais monitors PM14, varat izmantot USB-C uz C kabeli. Sākotnēji videoklips tiks rādīts kvadrāta formātā, taču iestatījumos varat mainīt uz darbvirsmas režīmu, lai to parādītu visā ekrānā.
Anbernic RG Cube emulācijas veiktspēja
Nākamajā mūsu Anbernic RG Cube pārskatā mēs parādīsim veiktspēju prasīgākiem emulatoriem rokas ierīcēm un konsolēm. Visas 8 un 16 bitu sistēmas līdz pat PS1 un Dreamcast laikmetam šajā Android spēļu ierīcē darbosies pilnīgi bez problēmām.
Delfīns
Spēles ir ļoti viegli spēlējamas. Mums nebija nekādu problēmu ar abām konsolēm, kuras šis emulators atbalsta.
PSP
Nav nekādu problēmu, daudzās spēlēs varat palielināt atveidošanu un palielināt skalu, lai uzlabotu vizuālo kvalitāti. Jums būs vai nu jāspēlē saspiestā izšķirtspējā, vai iestatījumos jāiestata 16:9, kas parādīs nesaspiestu, bet mazāku skatu.
Citra
Pirmo reizi spēlējot spēles, jūs saņemsiet dažas nobīdes, kamēr shaderu kešēšana spēlēs. Pēc tam spēles parasti darbojas diezgan labi. Attēlu attiecība ir labi piemērota divu ekrānu spēlēm.
PlayStation 2
PlayStation 2 sistēmas veiktspējas ziņā jums būs jaukta pieredze. Tekken Tag Tournament spēlē mēs pārsvarā redzējām 60 kadrus sekundē, dažkārt samazinoties zem šīs atzīmes. God Of War II spēlē mēs redzējām dažus kadru kritumus, taču nekas no tā nebija spēles laušanas gadījums. Savukārt OutRun 2006 spēle būtībā bija nespēlēma, jo tā darbojās pārāk lēni.
Vita3K
Mazāk prasīgas spēles, piemēram, TxK, ir ļoti viegli spēlējamas. Augstas prasības spēles, piemēram, Street Fighter X Tekken, būs pārāk lēnas, lai tās spēlētu, lai gan, iespējams, varēsiet samazināt atveidošanas izšķirtspēju, lai iegūtu papildu veiktspēju.
Yuzu
Varēs spēlēt tikai 2D spēles vai mazprasīgas spēles. Jebkuras augstākas prasības, piemēram, 3D spēles, noteikti radīs veiktspējas problēmas.
Nobeiguma domas par Anbernic RG Cube
Rakstiet mums komentāros, ko jūs domājat par Anbernic RG Cube. Vai jums patīk 1:1 formāta attiecība vai dodat priekšroku 16:9?
Apkoposim mūsu Anbernic RG Cube pārskatīšanu ar mūsu pēdējām domām par Android spēļu konsoli. Pirmā lieta, par ko mums ir jārunā, ir ekrāna malu attiecība. Ja jūs dodat priekšroku vecajām 4:3 attiecībai, tad RG Cube ir ideāli piemērots spēļu spēlēšanai. Spēles izskatās lieliski, kad tās ir palielinātas, un tām ir daudzām konsolēm un rokas ierīcēm atbilstošas apmales.
Jaunākajās sistēmās, piemēram, PSP, jums būs jāspēlē ar saspiestu platekrānu, ja vien nemainīsiet grafikas iestatījumus. Un, tiklīdz tas ir mainīts, jums būs diezgan maza skatīšanās zona, jo tā pielāgojas malu attiecībai. Reāli tas ietekmēs tikai PSP, dažas PS2 un Vita spēles.
Ņemot vērā procesoru, mēs redzam ļoti labu veiktspēju. Daudzas PS2 spēles darbosies lieliski, taču ir arī tādas, kuru veiktspēja ir ļoti zema. Ar Citra mēs redzam parasto ētera kešatmiņas atpalicību prasīgākās spēlēs. Savukārt ar Vitu mazprasīgas spēles darbojas diezgan labi, bet atpaliek, spēlējot prasīgākas spēles. Un ar Yuzu būs iespējams spēlēt tikai 2D spēles.
Ar Anbernic RG Cube ir ērti spēlēt. Aizmugurējās daļas teksturētie rokturi palīdz novērst pirkstu slīdēšanu spēles laikā. Izmērs nav pārāk slikts, to var viegli ievietot jakas kabatā. Liels pluss ir akumulatora darbības laiks, kas atkarībā no lietošanas ilgst līdz pat vairākām stundām.
Ja jūsu galvenais mērķis ir emulācijas retro puse, piemēram, līdz PS1 un Dreamcast u.c., Anbernic RG Cube Android spēļu rokas ierīce ir noteikti jāapsver. Tas ir vislabāk piemērots šim uzdevumam, jo tā malu attiecība ir 1:1 un akumulatora darbības laiks ir lielisks, lai darbinātu mazāk prasīgas sistēmas.
Vairāk par Anbernic RG Cube un tā iegādi varat uzzināt šeit.
Tas noslēdz mūsu Anbernic RG Cube pārskatu. Mēs ceram, ka tas jums ir noderējis. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, uzdodiet tos komentāros.