Anbernic RG35XX Plus pārskats
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kopsavilkums
Anbernic RG35XX Plus uzlabo RG35XX ar ātrāku H700 četrkodolu CPU, labāku divkodolu G31 MP2 GPU un lielāku 1 GB LPDDR4 RAM. Uzlabota savienojamība ar Bluetooth 4.2, labāks Wi-Fi un lielāks 3300 mAh akumulators, kas nodrošina līdz pat 8 stundām ilgu spēlēšanu, padara to par izturīgāku un daudzpusīgāku spēļu konsoli.
Overall
4.5User Review
( votes)Pros
- Uzlabota veiktspēja ar H700 CPU un GPU
- 1 GB LPDDR4 RAM, pietiekami daudz emulācijai
- WiFi 5 un Bluetooth 4.2
- Ilgāks akumulatora darbības laiks – līdz 8 stundām
Cons
- Nav pilnībā strādājošu pielāgotu programmaparatūru, vēl!
- Nedaudz biezāks un smagāks nekā oriģinālais modelis
Populārā alternatīva Miyoo Mini Plus, RG35XX, ir atjaunināta ar Anbernic RG35XX Plus. Mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatā mēs atvienojam, salīdzinām trīs modeļus un testējam vairākus emulatorus, lai noskaidrotu, vai ir vērts to iegādāties vai uzlabot.
Anbernic RG35XX Plus pārskata video
Anbernic RG35XX Plus izjaukšana
Uzsākot mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatīšanu, mums ir īss izkraušana. Vispirms mums ir pats Anbernic RG35XX Plus, kuru mēs drīzumā apskatīsim tuvāk.
Tālāk ir pieejama lietotāja rokasgrāmata angļu un ķīniešu valodā. Komplektā ir ekrāna aizsargs un salvetes, kas paredzētas tā uzklāšanai. Un kastītē ir C tipa USB uzlādes kabelis.
Anbernic RG35XX Plus pārskats
Nākamajā mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatā mēs tuvāk aplūkojam senatnējo spēļu rokasroku. Anbernic RG35XX Plus izmēri ir aptuveni 4,61 x 3,19 x 0,87 collas un sver 186 gramus. Šīs retro spēļu rokas ierīces ir pieejamas trīs krāsās – baltā, pelēkā un caurspīdīgi melnā.
3,5″ IPS displejam ir 640×480 izšķirtspēja, kas ir ideāli piemērota retro spēlēm. Tam ir tāds pats vadības ierīču izkārtojums kā oriģinālajam modelim – D-Pad, parastās spēļu pogas un izvēlnes poga.
Kreisajā pusē ir skaļuma regulēšanas svira.Savukārt retro spēļu rokas ierīces labajā pusē no augšas uz leju atrodas ieslēgšanas poga, atiestatīšanas poga un divi micro SD karšu slots. Pirmajā no tām atradīsiet 64 GB vai 128 GB karti operētājsistēmai un krātuvei. Otrais slots ir tukšs, un to var izmantot ar citu micro SD karti papildu atmiņai.
Apakšā ir C tipa USB ports, kas tiek izmantots uzlādei, un 3,5 mm austiņu ports.
Augšpusē ir mini HDMI ports, ko var pieslēgt televizoram vai monitoram, lai spēlētu uz lielā ekrāna.
Aizmugurējā pusē ir četras pogas, kuras var izmantot kā trigerus un plecus spēlēs. Ja vēlaties nomainīt uzlādējamo akumulatoru, pamanīsiet, ka tagad ir arī akumulatora nodalījums.
Anbernic RG35XX Plus tehniskā specifikācija
Kā daļu no mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskata mēs salīdzinām tehniskās specifikācijas ar Anbernic RG35XX v2 vs RG35XX Plus vs Miyoo Mini Plus.
ANBERNIC RG35XX v2 | ANBERNIC RG35XX PLUS | MIYOO MINI PLUS | |
CPU | Četrkodolu ARM Cortex-A9 | H700 četrkodolu ARM Cortex-A53, 1,5 GHz frekvence | ARM Cortex-A7 divkodolu, 1,2 GHz |
GPU | Četrkodolu PowerVR SGX544MP GPU | Divkodolu G31 MP2 | |
RAM | 256MB LPDDR3 | 1 GB LPDDR4 | 128 MB |
GLABĀŠANA | 64 GB (dual boot – oficiālā un ķiploku OS) | 64 GB vai 128 GB karte | 64 GB karte |
RĀDĪTĀJS | 3,5 collu IPS ar pilnu skata leņķi, OCA pilna laminēšana/ 640*480 | 3,5 collu IPS ar pilnu skata leņķi, OCA pilna laminēšana/ 640*480 | 3,5″ IPS, 640*480 |
COMMS | NĒ | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac Bluetooth 4.2 | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac |
BATTERY | Li-polimēra 2600 mAh akumulators, kas darbojas līdz 6 stundām. | 3300 mAh li-polimēra akumulators, kas darbojas līdz 8 stundām. | 3000 mAh li-polimēra akumulators, kas darbojas līdz 8 stundām. |
HDMI izeja | JĀ | JĀ | NĒ |
PIRKT | PĒRC ŠEIT | PĒRC ŠEIT | PĒRC ŠEIT |
Anbernic RG35XX vs RG35XX Plus vs Miyoo Mini Plus
Un tagad, kā daļu no Anbernic RG35XX Plus pārskata, ļauj salīdzināt oriģinālo RG35XX vs RG35XX Plus vs Miyoo Mini Plus+ modeļus, lai redzētu jebkādas atšķirības.
Anbernic RG35XX vs Anbernic RG35XX Plus
Fiziski Anbernic RG35XX Plus modelis ir nedaudz biezāks – 2,0 pret 2,2 cm. Pogām aizmugurē ir atšķirīgs dizains, kas ir ergonomiskāks, lai uz tām varētu balstīties pirksti.
Galvenās izmaiņas attiecas uz iekšējām detaļām. Mums ir H700 procesors plus un ARM Cortex-A9 oriģinālajā ierīcē. Jūs varat izlasīt mūsu Anbernic RG35XX pārskatu šeit. 256 MB DDR3 RAM vietā tagad ir 1 GB LPDDR4 RAM. Tagad tiek atbalstīts WiFi 2.4 un 5G.
Anbernic RG35XX Plus ir arī lielākas ietilpības 3300 mAh akumulators, salīdzinot ar 2600 mAh akumulatoru oriģinālajā ierīcē, tam vajadzētu iegūt līdz pat divām stundām vairāk akumulatora atkarībā no izmantotās programmatūras.
Anbernic RG35XX Plus vs Miyoo Mini Plus
Un tagad par Anbernic RG35XX Plus pret Miyoo Mini Plus, izlasiet mūsu pilnu Miyoo Mini Plus pārskatu šeit. Mēs redzam, ka RG35XX Plus kopumā ir nedaudz lielāks, un tas nodrošina nedaudz vairāk vietas rokām. H700 procesors ar GPU darbojas ātrāk nekā Miyoo procesors.
Miyoo Mini Plus ir tikai 128 MB RAM, taču vairumā gadījumu tas ir viss nepieciešamais. Anbernic RG35XX, salīdzinot ar Miyoo Mini Plus, ir nedaudz zemāks akumulators 3000 mAh, jūs saņemsiet aptuveni tādu pašu dzīvi kā 35XX Plus. Viena lieta, kas trūkst Miyoo, ir HDMI ports, kas ir abiem RG35XX modeļiem.
Salīdzinot ar oriģinālo RG35XX un Miyoo Mini Plus, ir daži pieklājīgi aparatūras uzlabojumi. Vēlāk noskaidrosim, vai šie uzlabojumi palielinās veiktspēju.
OS un programmatūras pārskats
Mēs turpinām mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatu, apskatot operētājsistēmu un programmatūru. Anbernic RG35XX Plus izmanto to pašu priekšējo daļu, kas atrodama oriģinālajā modelī. Atbalstītajām sistēmām ir viens jauns vietējais emulators, kas ir PSP emulators, mēs pārbaudīsim veiktspēju vēlāk pārskatā.
Jums ir labs sistēmu saraksts, no kurām izvēlēties, tostarp dažādi arkādes emulatori, 8 un 16 bitu sistēmas, tostarp Master System un Mega Drive, un rokas ierīces, piemēram, NeoGeo Pocket un WonderSwan. Visas ierastās sistēmas, ko jūs varētu sagaidīt.
RetroArch sadaļā ir kodoli dažādām sistēmām un portiem, tostarp OpenBOR, Dreamcast, Pico8, Atari 2600, PC Engine un citiem. Ir no kā izvēlēties, tomēr daži emulatori darbojas labāk nekā vietējie emulatori, tāpēc jums var nākties nedaudz eksperimentēt, kas ir labākais spēlei.
Ir izvēlne “Izlase un vēsture”, kurā var atrast saglabātās un iepriekš spēlētas spēles. Iestatījumu izvēlnē ir vairāki iestatījumi, kurus varat mainīt, piemēram, ekrāna spilgtumu, datumu un laiku, valodu, RetroArch iestatījumus un citus.
HDMI izeja tiek atbalstīta, izmantojot Mini HDMI, un tā darbojas bez problēmām visos mūsu testētajos emulatoros.
Lai gan Anbernic RG35XX Plus ir vienkārša operētājsistēma un frontends, bet tas lieliski pilda savu uzdevumu, ir ātrs un viegli lietojams.
Emulatora pārskats
Tālāk mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatā mēs testējam emulatoru veiktspēju. Kā jau varēja gaidīt, visas 8 un 16 bitu sistēmas darbosies pilnīgi bez problēmām. Tāpēc mēs sīkāk aplūkosim jaunākās sistēmas un vēlāk parādīsim dažus kadrus no vecākām sistēmām.
PlayStation 1
PlayStation 1 spēles no iepakojuma ir ļoti labi spēlējamas Plus modelī. Izmēģinājām ierastās testa spēles un neatklājām nekādas problēmas ar veiktspēju. Starp testētajām spēlēm ir Crash Bandicoot 3, kas darbojas perfekti, un Gran Turismo 2, kas bija gluda kā zīds.
Dreamcast
Mēs izmēģinājām dažas dažādas spēles, un kopumā veiktspēja ir ļoti laba. Mēs neredzējām vai, pareizāk sakot, nedzirdējām nekādu kavēšanos Crazy Taxi spēlē, un visas parastās spēles darbojās labi. Jūs laiku pa laikam redzēsiet dažus kadru kritumus, taču RetroArch pielāgo kadru izlaišanu, un vairumā gadījumu spēles spēlēsies labi. Tas pats attiecas uz Namoi un Atomiswave emulatoriem.
NDS
Mēs izmēģinājām dažas dažādas spēles, un tās visas bija diezgan viegli spēlējamas. Viens svarīgs faktors ir tas, ka ekrāns nav skārienekrāns, tāpēc dažas spēles būs ļoti sarežģīti spēlēt, ja tās prasa skārienekrāna ievadi. Kopumā tas ir diezgan labi, negaidiet, ka katra spēle būs perfekta.
PSP
Izmantojot Tekken 6 bez kadru izlaišanas un ar 1x atveidošanas izšķirtspēju, mēs iegūstam aptuveni 70% ātrumu, lai iegūtu pilnus kadrus sekundē. Lai paātrinātu darbu, varat izmantot kadru izlaišanu. God of War spēlē mēs saņēmām aptuveni 20 FPS, lai salīdzinātu ar citu mūsu pārskatīto handheld spēļu veiktspēju. Mazprasīgas spēles parasti ir atskaņojamas ar nelielu kadru izlaišanu.
Nobeiguma domas
Mēs apkopojam mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatu ar mūsu pēdējām domām. Anbernic RG35XX Plus ir labs sākotnējās versijas uzlabojums. Jaunais H700 procesors nodrošina pienācīgu veiktspējas pieaugumu salīdzinājumā ar oriģinālo, nodrošinot ātrāku darbību PlayStation 1 un Dreamcast. Sākotnējā RG35XX spēles, kas darbojās pārāk lēni, tagad darbojas lieliski. PSP ir arī vairāk spēlējamu spēļu, lai gan daudzas no tām joprojām netiek darbinātas ar pilnu ātrumu un tām ir nepieciešama kadru izlaišana.
Patlaban tiek izstrādāta operētājsistēma Garlic OS 2 Plus modelim. Tā vēl nav gatava pilnīgai izlaišanai, tāpēc mēs to neizmēģinājām. Kad tā tiks pilnībā atbrīvota, tai vajadzētu atbilst tādam pašam standartam kā sākotnējā versija, un tā būtu tikpat laba kā Miyoo Mini portatīvo datoru Onion OS .
Pēc RG35XX, RG35XX Plus un Miyoo Mini salīdzināšanas, ja jums jau ir Anbernic RG35XX, tad, iespējams, nav vērts to uzlabot, ja vien nevēlaties ātrāku PS1 un Dreamcast emulāciju. To pašu var teikt, ja jums jau ir Miyoo Mini vai Miyoo Mini Plus rokas ierīce.
Ja vēlaties iegādāties savu pirmo portatīvo datoru, tad Anbernic RG35XX Plus ir tas, ko izvēlēties. Tas pārspēj RG35XX un Miyoo Mini Plus, un, neskaitot pielāgotas programmaparatūras trūkumu, tas kopumā ir labāks rokas tālrunis. Līdz tam joprojām varat spēlēt tās pašas un citas spēles, taču bez modernas saskarnes.
Vairāk informācijas par Anbernic RG35XX varat uzzināt un pasūtīt šeit. Mums ir izpārdošana, kas ilgst visu decembri, tāpēc paņemiet savu tagad par lielisku cenu!
Paldies, ka lasāt vai skatāties mūsu Anbernic RG35XX Plus pārskatu, ko jūs domājat par to, ļaujiet mums zināt komentāros!
Ja iegādājaties Anbernic RG35XX Plus, iepazīstieties ar mūsu sākuma rokasgrāmatu par iestatīšanu, lietošanu un problēmu novēršanu.