AYANEO Pocket Micro Review
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Summary
Overall
4.6User Review
( votes)Pros
- Premium building quality with CNC aluminium alloy shell
- Compact & Portable
- Impressive emulation performance
- AYANEOs custom software
- Hall effect joysticks
Cons
- Lack of 3.5mm headphone port, with strange choice of USB port usage
- The 3.5″ display may be too small for some users
AYANEO Pocket Micro, ko iedvesmojis Gameboy Advance Micro, piedāvā uz Android balstītas spēles ar AYANEO ievirzi mazas formas spēļu rokas ierīcēm. Uzzināsim mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatā, vai tā ir pelnījusi jūsu naudu, jo mēs pārbaudīsim tās funkcijas, pārbaudīsim sistēmas, spēļu un emulācijas veiktspēju un salīdzināsim ar citām uz Android balstītām rokas ierīcēm.
AYANEO Pocket Micro apskats Video
AYANEO Pocket Micro pārskats
Mēs sākam mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatu ar pārskatu par Android spēļu konsoli. AYANEO Pocket Micro izmēri ir 6,1 x 2,4 x 0,7 collas (15,6 x 6,3 x 1,8 cm) un sver 233 g. Korpuss ir izgatavots no alumīnija sakausējuma, kas piešķir tam ļoti stabilu augstākās kvalitātes sajūtu, un tas patiešām šķiet smagāks, nekā izskatās. Šāda izmēra ierīce ir parocīga kabatā, lai gan analogo stīpiņu dēļ to varētu būt vēlams turēt jakas kabatā vai somā.
Displejs ir 3,5 collu IPS skārienekrāns bez malām ar 960×640 izšķirtspēju. Tas ir tieši četras reizes vairāk nekā sākotnējā Gameboy Advance izšķirtspēja.
Mums ir ierastās spēļu vadības ierīces ar analogajām zālē esošajām stīpām. Apakšējā kreisajā un labajā malā ir divi pogu pāri – SELECT un START, AYA pārklājuma un Home.
Apakšā ir C tipa USB ports, kas atbalsta USB 2.0 OTG. Mēs to apspriedīsim sīkāk pēc brīža. Kreisajā pusē ir aizklāts Micro SD karšu lasītājs, bet labajā pusē ir dažas makro pogas.
Augšdaļā abās pusēs ir pāris plecu un sprūda pogas. Centrā pa labi ir ieslēgšanas poga ar integrētu pirkstu nospiedumu skeneri un skaļuma pogas.
Salīdzinājumam domāju, ka man ir sarkanā un zelta GBA Micro, bet izrādās, ka man bija sudraba 🙂 Jūs varat redzēt zināmu iedvesmu formā un ar SELECT un START pogām izliektajās malās. Tāpat kā AYANEO Pocket DMG, tā nav paredzēta kā replika, bet drīzāk kā iedvesmots dizains.
AYANEO kabatas Micro USB ports
Mēs vēlējāmies pieminēt C tipa USB portu, jo mums tas šķita nedaudz dīvaini. Standarta USB pieslēgvietu var izmantot Micro uzlādei. Bet, ja vēlaties pievienot USB zibatmiņas disku vai izmantot Type-C uz 3,5 mm audio ligzdu, tad vispirms iestatījumos ir jāizslēdz iekšējais spēļu panelis.
Tas nozīmē, ka spēles laikā nav iespējams izmantot ārējo atmiņu vai vadu austiņas, jo gamepad ir izslēgts. Nav 3,5 mm audio pieslēgvietas, kāda ir gandrīz visās Android spēļu ierīcēs. Jūs, protams, varat izmantot Bluetooth austiņas bez jebkādām problēmām, taču mums viss uzstādījums šķita mazliet neapmierinošs. Es katru dienu redzu cilvēkus, kas joprojām izmanto vadu austiņas ar saviem tālruņiem un rokas ierīcēm.
AYANEO Pocket Micro tehniskā specifikācija
Tālāk mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatā mēs aplūkojam tehniskās specifikācijas, kā arī veicam savus akumulatora darbības laika, ventilatora trokšņa un temperatūras testus.
CPU | MediaTek Helio G99 2x Arm Cortex-A76 līdz 2,2 GHz 6x Arm Cortex-A55 līdz 2,0 GHz |
GPU | Arm Mali-G57 MC2 |
RAM | 6 GB LPDDR4x 8 GB LPDDR4x |
GLABĀŠANA | 128GB UFS 2.2 256GB UFS 2.2 |
KOMUNIKĀCIJAS | Wi-Fi 5 Bluetooth 5.2 |
RĀDĪTĀJS | 3,5″ IPS skārienjūtīgais ekrāns bez malām 960×640 izšķirtspēja 330 PPI 400 nitu 3:2 ekrāna attiecība 100% sRGB pārklājums / 115% sRGB apjoms |
IZMĒRI | 6,1 x 2,4 x 0,7 collas (15,6 x 6,3 x 1,8 cm) |
SVARS | 233 g (0,51 lbs) |
To darbina 2600 mAh uzlādējams akumulators. Lai pārbaudītu akumulatora darbības ilgumu, mēs palaidām Antutu etalonmērījumu cilpā ar pilnu spilgtumu un veiktspējas režīma iestatījumu. Ieguvām 3 stundu akumulatora darbības laiku. Vidējā akumulatora izmantošana būs līdz 6 stundām atkarībā no tā, kādas lietojumprogrammas izmantojat.
Veicot ventilatora trokšņa un temperatūras testus, kas arī tika veikti, darbinot Antutu, mums nācās pielikt ausi pie ventilatora režģa, lai faktiski dzirdētu, vai ventilators griežas. Android spēļu konsoli nevarētu sadzirdēt vidējā biroja telpā, un pat klusā telpā ir grūti kaut ko sadzirdēt. Attiecībā uz temperatūru mēs saņēmām 46°C, kas galvenokārt nāca no displeja, nevis no izplūdes režģa.
Sistēmas etaloni
Kā vienmēr, runājot par Android spēļu rokas ierīcēm, mēs veicam dažus salīdzinošos testus, lai noskaidrotu to veiktspēju, kā arī salīdzinām to ar citām rokas ierīcēm mūsu AYANEO Pocket Micro pārskata ietvaros. Diemžēl mums nebija citu G99 ierīču, tāpēc mēs esam iekļāvuši dažas līdzīgas populāri veiktspējīgas ierīces, kā arī AYANEO Pocket S handheld ierīci par augstāko cenu un veiktspēju.
Geekbench 5
Geekbench 5 testē procesora viena un vairāku kodolu veiktspēju. Salīdzinot ar daudz zemāku cenu Retroid Pocket 2S un līdzīgas cenas RG Cube, mēs redzam aptuveni gaidīto veiktspēju. Tā ir daudz augstāka nekā Pocket 2S ar 43% atšķirību un zemāka nekā Anbernic RG Cube ar 14% atšķirību viena kodola veiktspējas ziņā.
Geekbench 6
Geekbench 6 mums diemžēl nav rezultātu par Pocket 2S. Taču mēs redzam aptuveni 16% atšķirību starp RG Cube un AYANEO Pocket Micro veiktspēju viena kodola gadījumā un aptuveni 19% daudzkodolu gadījumā.
Antutu
Izmantojot Antutu, kas veic dažādus testus Android ierīces ikdienas lietošanai, mēs atkal redzam, ka Pocket Micro ir pa vidu no trim. Salīdzinājumā ar Pocket 2S atšķirība ir palielinājusies par 56%, bet salīdzinājumā ar RG Cube – par 15%.
3DMARK
Un mūsu pēdējā testā ar 3DMARK. Slingshot mēs redzam pienācīgu veiktspējas pieaugumu salīdzinājumā ar 2S, bet par 33% lielāku atšķirību salīdzinājumā ar RG Cube. Un Wildlife Extreme testā mēs atkal redzam labu atšķirību starp Pocket 2S un aptuveni 48% atšķirību no RG Cube.
Salīdzinošo kritēriju kopsavilkums
Kopumā mēs redzam labus AYANEO Pocket Micro rādītājus. Tas pārspēj Retroid Pocket 2S, kura cenas starpība ir par 35% zemāka, bet Anbernic RG Cube ir pārāks ar augstāku veiktspēju un zemāku cenu, kas ir aptuveni par 15%. RG Cube var būt zemāka cena un augstāka veiktspēja, bet kopējā kvalitāte nav augstākās kvalitātes, atšķirībā no AYANEO Pocket Micro Android spēļu ierīces.
AYANEO Pocket Micro OS pārskats
Turpinot mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatu, mēs īsi apskatām spēļu Android rokas ierīces operētājsistēmu un iekļauto programmatūru. AYANEO Android handheld darbojas ar Android 13 OS un ir aprīkots ar parastajām Android lietotnēm, tostarp Google Play veikalu un AYANEO pielāgoto Home programmatūru.
Izmantojot AYA Home programmatūru, jums ir pieejama spēļu saskarne, kā arī dažādi operētājsistēmas un ierīces iestatījumi. Jums būs jākonfigurē spēļu ROM frontend, kas var aizņemt nedaudz laika, bet ir tā vērts.
Izmantojot AYA pārklājumu, ar vienu pirksta vilcienu var viegli piekļūt virknei informācijas, piemēram, FPS, temperatūrai un ventilatora ātrumam. Kā arī īsceļus, lai mainītu veiktspējas režīmus, kontroliera iestatījumus un daudz ko citu.
Tāpat kā citiem AYANEO rokas ierīcēm, arī viņu programmatūra nodrošina augstākas kvalitātes izskatu un lietošanu nekā citiem ražotājiem, piemēram, Anbernic, AYN un Retroid.
Android spēles
Mēs mēģinājām dažas spēļu Android rokas kā daļu no šī AYANEO Pocket Micro pārskatīšanu, Ar zemāku veiktspēju procesoru, salīdzinot ar, teiksim, AYANEO Pocket S jūs joprojām varat spēlēt pienācīgu spēļu skaitu.
Savukārt spēlēs, kas nav saderīgas ar kontrolieri, varat izmantot iebūvēto ekrāna kartēšanas programmatūru. Piekļūstiet tai no pārklājuma un vienkārši velciet ikonas uz attiecīgajām ekrāna zonām, ar kurām vēlaties simulēt ekrāna nospiedumus. To var ātri un vienkārši iestatīt un izmantot, kā tam arī jābūt.
Emulacijas veiktspēja
Tālāk mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatā mēs testējām emulatorus gan vecākām, gan jaunākām sistēmām. Patiesībā mēs bijām ļoti pārsteigti par AYANEO Pocket Micro emulēšanas veiktspēju. Pamatojoties uz procesora veiktspēju, mums bija vispārējas prognozes par to, kādi emulatori darbosies labi. Taču turpiniet sekot līdzi dažiem iespaidīgiem rezultātiem.
Protams, visas jūsu 8, 16 un 32 bitu konsoles, datori un rokas ierīces darbosies lieliski. Ja iespējams, varat palielināt atveidošanas izšķirtspēju un pievienot grafikas uzlabojumus utt.
PPSSPP
PPSSPP ir lielisks emulators, un mēs varējām iestatīt atveidošanas izšķirtspēju līdz 3x, bez kadru izlaišanas, 16x anizotropo filtrēšanu un dažiem citiem God Of War uzlabojumiem. Mēs saņēmām stabilu 60 FPS, un tas ir lieliski redzēt.
AetherSX2
Uz Aether SX2 mūsu spēle OutRun diemžēl bija nespēlēma pat ar pusi atveidošanas izšķirtspējas. Mums labāk veicās ar Gran Turismo 3, izmantojot pusi atveidošanas izšķirtspējas. Atkarībā no tā, cik prasīga ir spēle, zemākās izšķirtspējas izšķirtspēju var palielināt līdz 0,75 vai 1x.
Citra
Ar Citra emulatoru mēs ieguvām pienācīgus rezultātus. Mēs izmēģinājām vairākas spēles, un daudzas no tām bija pilnīgi spēlei piemērotas. Prasīgākās spēlēs ir daži kadru kritumi un ētera kešatmiņas aizkavēšanās, taču kopumā tās bija spēlei piemērotas!
Vita3K
TxK spēle, ko mēs izmantojam Vita3K emulatorā, darbojās perfekti, un mēs varējām palielināt atveidošanas izšķirtspēju līdz 2x. Ar Street Fighter X Tekken mums nācās darboties ar normālu izšķirtspēju, un kopumā mēs redzējām labu kadru uzņemšanas ātrumu ar dažkārtējiem kavējumiem kešēšanā, iespaidīgi!
Yuzu
Mūsu pēdējais emulators ir YuZu emulators, kura darbība tagad ir pārtraukta. Ar 1x izšķirtspēju Cruisn’ Blast tas vidēji rādīja aptuveni 30 līdz 40 kadrus sekundē, kas, ņemot vērā procesoru, ir ļoti labi. Ja samazināsiet izšķirtspēju uz pusi, tad mēs varēsim iegūt pat 50 kadrus sekundē. Negaidiet, ka daudzas spēles spēlēs spēlēsies tik labi, taču no mazāk prasīgām spēlēm var iegūt pieklājīgus rezultātus.
Nobeiguma domas
Laiks apkopot mūsu domas mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatā. Pirms man rokās nonāca AYANEO Pocket Micro, es nebiju pārliecināts, vai tas būs vērtīgs Android rokas telefons. Taču pēc tam, kad pavadīju ar to kādu laiku, mani iespaidi ir pavirzījušies uz to, ka tas ir pārnēsājamais dators, par kuru būtu vērts padomāt. Lūk, kāpēc.
Vispirms sāksim ar veiktspēju. Neskatoties uz to, ka tam ir zemākas klases procesors, tas faktiski veic lielisku darbu! Salīdzinošajos testos mēs redzējām labu veiktspēju, lai gan ne tik labu kā lētākā Anbernic RG Cube. Bet, kad mēs faktiski darbinājām emulatorus, mēs redzējām pienācīgu veiktspēju PS2, Citra un YuZu, un lieliskus rezultātus ar Vita3K.
AYANEO Pocket Micro atšķiras no Anbernic RG cube ar augstāku kvalitāti izskata un izjūtas ziņā. Micro ir CNC alumīnija sakausējuma rāmis, salīdzinot ar plastmasas korpusu Cube. Jums ir arī AYA programmatūra, kas darbojas ļoti labi un izskatās lieliski.
Viena lieta, kas man ir jāpiemin, ir ekrāna izmērs, pie 3,5″, tas ir uz mazo pusē. Iestatot visus emulatorus un spēlējot dažas spēles, man bija grūti izlasīt tekstu, īpaši modernākajās emulētajās sistēmās. Kad sasniedzat noteiktu vecumu, acis vairs tik labi nespēj tikt galā ar maziem ekrāniem un mazu tekstu. Tāpēc tas ir kaut kas tāds, kas jāņem vērā, un jūs, iespējams, vēlēsieties izvēlēties lielāku displeju.
Paturot to prātā, mēs varam ieteikt AYANEO Pocket Micro tavām vecākām retro spēļu prasībām, piemēram, līdz pat PlayStation laikmetam. Savukārt jaunākām sistēmām jūsu rezultāti var atšķirties veiktspējas ziņā, taču, ja jūsu redze to atļauj, noteikti ir iespējas tās izbaudīt. Turklāt izmērs un formas faktors ir lieliski piemērots jakas kabatā vai somā pārnēsājamības ziņā. Ja jūs meklējat augstas kvalitātes kabatas Android pārnēsājamo ierīci, lai spēlētu retro spēles, AYANEO Pocket Micro ir lieliska izvēle!
Uzzināt vairāk par AYANEO Pocket Micro un iegādāties to varat šeit.
Tas noslēdz mūsu AYANEO Pocket Micro pārskatu. Ja jums ir kādi jautājumi par to, lūdzu, uzdodiet tos komentāros zemāk, un mēs labprāt atbildēsim.