Chat with us, powered by LiveChat

Labākie retro rokas emulatori

The Best Retro Handheld Emulators
The Best Retro Handheld Emulators

Iepriekšējie ieraksti

Šajā sadaļā mēs apskatīsim vecākus ierakstus, kas ir atstāti malā, lai atbrīvotu vietu jaunākiem un labākiem retro rokas spēļu emulatoriem. Bet nekļūdieties, ja varat tos atrast, tie joprojām ir lieliski rokas portatīvie datori!

RG351MP

RG351MP ir ideāli piemērots tiem, kam interesē tikai PS1 un agrākas spēles.

Kas tas ir?

RG351MP var uzskatīt par ANBERNIC trešās paaudzes retro portatīvo datoru“gulbju dziesmu”, kas apvieno vairākas labi novērtētas īpašības vienā vienīgā ierīcē.

Pirmā no šīm divām īpašībām ir RG351V raksturīgais 4:3, 640×480 ekrāns. Šāda formātu attiecība ļauj lielākajā daļā retro spēļu izmantot pikseļu ziņā precīzu mērogošanu. Jo laikā, kad tika izlaista lielākā daļa platformu, kuras var atdarināt šī rokas ierīce, 4:3 malu attiecība bija norma.

Otra labi novērtētā iezīme ir RG351M metāla apvalks. Lai gan metāla čaulas padara ierīci nedaudz smagāku, tās nodrošina vispārēju “augstākās kvalitātes” sajūtu.

Pēdējā funkcija, kas pārņemta no vecākajām versijām, ir divu microSD karšu dizains. Tā vietā, lai viss būtu uz vienas microSD kartes, operētājsistēmu un spēļu kolekcijas ir iespējams sadalīt atsevišķās kartēs, tādējādi atvieglojot to pārvaldību.

RG351MP izmantotais SoC ir RockChip RK3326, kas nozīmē, ka līdz pat 5. paaudzes konsolēm veiktspēja ir gandrīz nevainojama. Kad ir sasniegta 5. paaudze, tikai Playstation 1 emulācija lielākoties ir bez problēmām. Citas platformas lielākoties ir nederīgas (Dreamcast/Saturn) vai derīgas tikai atsevišķām spēlēm (N64).

Interesanti, ka PSP emulācija ir arī pārsteidzoši stabila (salīdzināma ar N64).

Lai uzzinātu vairāk par šo grandiozo 351 retro rokas emulatoru finālu, izlasiet mūsu RG351MP pārskatu vai iegādājieties RG351MP no DroiX jau šodien.

Kas mums patīk!

  • Izteiksmīgs 4:3 displejs nodrošina lielākās daļas retro platformu precīzu pikseļu mērogošanu.
  • Augstas kvalitātes, smags metāla apvalks.

Kas mums nepatīk!

  • Iekšējā Wi-Fi nav, tāpēc jums būs nepieciešams dongle.
  • Tas ir mazliet vēlu, jo nākamās “paaudzes” portatīvo datoru iznākšana ir pavisam tuvu stūrim.

RG351V

RG351V ir unikāls starp saviem brāļiem, pateicoties tā vertikālajam formas faktoram.

ANBERNIC RG351V ir trešais ieraksts Anbernic trešās paaudzes retro rokas emulatoru klāstā. Tā visspilgtākā iezīme ir unikālais formas faktors (salīdzinājumā ar RG351P un RG351M).

Atšķirībā no saviem laikabiedriem RG351V ir vertikāls izkārtojums. Virs vadības ierīcēm ir 640×480, 4:3 formāta displejs. Tas nodrošina atšķirīgu ergonomikas izjūtu, kas dažiem cilvēkiem atkarībā no viņu vēlmēm var būt vai nebūt piemērota.

Tāpat kā RG351P un RG351M, arī RG351V ir aprīkots ar to pašu Rockchip RK 3266 SoC. Tādējādi tajā var atskaņot lielāko daļu no tiem pašiem nosaukumiem. Tomēr 4:3 displejs ļauj pilnīgāk izmantot ekrānu kopumā, jo tas ir saderīgāks ar plašāku retro konsoļu klāstu.

RG351V ir arī apsveicama atgriešanās pie divu SD karšu sistēmas, kas bija redzama RG350 paaudzē. Ļauj atsevišķi pārvaldīt programmaparatūras un spēļu kolekcijas.

Tāpat kā 351M, arī šajā ierīcē ir iebūvēts Wi-Fi, tāpēc nav nepieciešams USB wi-fi dongle.

Kopumā mēs uzskatām, ka RG351V ir viens no labākajiem pieejamajiem retro rokas portatīvajiem datoriem. Pateicoties pieejamai cenai.

Lai uzzinātu vairāk par šo neticamo retro rokassomiņu, iesakām iepazīties ar mūsu RG351V pārskatu! Turklāt aplūkojiet dažas no labākajām RG351 pielāgotajām firmprogrammatūrām, lai patiešām uzlabotu savu pieredzi ar šo ierīci!

Kas mums patīk!

  • 4:3 displejs ir ideāli piemērots retro spēlēm.
  • Divi microSD karšu sloti!
  • Iebūvēts Wi-Fi vairs nav nepieciešams dongle.

Kas mums nepatīk!

  • Trūkst otrās analogās vadības sviras. Nebūtiski, bet vienalga žēl.

GameForce Chi

Gameforce Chi ir interesanta alternatīva

Kas tas ir?

GameForce Chi ir retro rokas spēļu sistēmas jaunpienācēja, kura nosaukums ir “GameForce” – šī neparastā izskata rokas spēļu sistēma nonāca tirgū 2021. gada vidū.

Lai gan tas tika pozitīvi uztverts, diemžēl tas netika ņemts vērā, jo tirgus tajā laikā jau bija ļoti piesātināts ar dažādiem RK3326 rokas portatīvajiem datoriem. Vienkārši nebija daudz vietas, kur tai būtu iespējams ievērojami pavirzīties uz priekšu.

Taču tas nenozīmē, ka tas ir sliktāks par konkurentiem! Runājot par veiktspēju, GameForce Chi veiktspējas ziņā ir tāds pats kā jebkurš Rk3326 rokas tālrunis. Gandrīz ideāls ātrums jebkurā PS1 un agrākajā versijā. N64 un PSP emulācija ir nestabila, bet Saturn/Dreamcast un citas spēles lielākoties nav spēlējamas.

GameForce Chi ir arī augstas kvalitātes 480p IPS displejs ar 4:3 attiecību, tāpēc šī retro rokas ierīce ir ideāli piemērota visu klasisko spēļu precīzai atdarināšanai.

Lai uzzinātu vairāk par šo retro portatīvo datoru, skatiet mūsu pārskatu. Jūs varat arī iegādāties GameForce Chi no DroiX jau šodien!

Kas mums patīk!

  • Vizuāli atšķirīgs, rotaļīgs dizains.
  • 4:3 displejs!
  • Oficiāli atbalsta EmuELEC.

Kas mums nepatīk!

  • Pogu trūkums… Nav L3/R3 vai skaļuma riteņa/pārslēdzēja.
  • ieradās jau piesātinātā tirgū

Retroid Pocket 2

Retroid Pocket 2 ir lielisks budžeta Android spēļu portatīvais dators.

Kas tas ir?

Retroid Pocket 2 ir daudzos aspektos neparasts rokas viedtālrunis. Pirmkārt, tas ir viens no nedaudzajiem rokas portatīvajiem datoriem, kam tā izdošanas laikā ir Android operētājsistēma, nevis tradicionālā patentētā vai atvērtā pirmkoda Linux bāzētā retro portatīvā ierīce.

Otrkārt, tas atkāpjas no RockChip SoC un tā vietā izmanto Cortex-A7. Lai gan reālā veiktspēja ir pārsteidzoši līdzīga RK3326 veiktspējai, bez būtiskām priekšrocībām vai trūkumiem, ko būtu vērts atzīmēt.

Tā kā ierīcē darbojas operētājsistēma Android, jums jau būs pieejami vairāki pilnveidoti un optimizēti emulatori. Varat pievienot vēl citas iespējas (tomēr ņemiet vērā, ka pēc noklusējuma pakalpojums Play Store ir atspējots, jo zemas veiktspējas ierīcēs tas var būt resursu žņaudzējs).

Viens papildu foršs lieta, ka Retroid Pocket 2 retro rokas emulators var darīt, ir straumēt spēles, izmantojot Steam Link vai līdzīgas lietojumprogrammas, ļaujot tai tehniski “spēlēt” spēles krietni virs tās svara (ar brīdinājumu ir neliela ieejas aizkave).

Retroid Pocket 2 ir pieejams arī dažādās krāsās, kas to padara par lielisku dāvanu brāļiem un māsām, jo katram var būt savs unikāls izskats.

Pārbaudiet mūsu pārskatu vai iegādājieties to jau šodien!

Kas mums patīk!

  • Android! Ir piekļuve plašam emulatoru klāstam.
  • Krāsu dažādība, lieliska dāvana vairākiem cilvēkiem vienlaicīgi.
  • Retroid OS ir noderīga retro spēļu iesācējiem.

Kas mums nepatīk!

  • Digitālo pogu trūkums – tomēr lielākoties tā ir mūsu izvēle.
  • Android UI var būt nedaudz gausa.

RG300X

Kas mums patīk!

  • Divkārša nostalģija, ar izteiksmīgām krāsām un atsevišķi atgādinošu formu.
  • Tas ir pirmais ANBERNIC portatīvais dators ar (mini-)HDMI izeju pēc ilgāka laika.

Kas mums nepatīk!

  • Mikroshēmas ir nedaudz novecojušas.
  • Spīdīga apdare nozīmē, ka tā ir magnēts pirkstu nospiedumu iegūšanai.
  • Sākuma/izvēles gaismas diodes ir nedaudz nevajadzīgas.

Kas tas ir?

RG300X ir dīkdatoru dīvainība, kas tika izlaists starp RG351V un RG351MP. Tas ir pirmais retro rokas spēļu emulators, kas izmanto Ingenic JZ42770 mikroshēmu. Kaut kas tāds tika izmantots iepriekšējās paaudzes ANBERNIC portatīvajos datoros.

Līdz ar vecāku mikroshēmu samazinās veiktspēja, salīdzinot ar 351. sērijas ierīcēm. Lai gan Playstation 1 emulācija ir diezgan perfekta, visas tās pašas paaudzes vai jaunākās paaudzes spēles ir nefunkcionālas.

Zemāka veiktspēja nāk kopā ar zemāku cenu, padarot to par rentablāku dāvanu geekam vai spēlētājam jūsu dzīvē.

Papildus lieliska RG300X funkcija ir iespēja, izmantojot mini-HDMI portu, izvadīt ierīces displeju uz lielāka televizora vai monitora. Diemžēl šī funkcija nebija pieejama visā 351. paaudzē.

Lai uzzinātu vairāk informācijas par šo retro portatīvo datoru, skatiet mūsu pārskatu. Jūs varat arī iegādāties vienu no DroiX jau šodien!


RetroFlag GPI korpuss

RetroFlag GPI korpusa priekšējais skats
RetroFlag GPI korpuss – skats no priekšpuses

Kas mums patīk!

  • Ļoti nostalģisks dizains, kas ir uzreiz atpazīstams no pirmā acu uzmetiena.
  • Ierīces DIY raksturs ir jauks īss tehnisks projekts gan jauniem, gan veciem.
  • Kārtridžu sistēma ir patiešām forša!

Kas mums nepatīk!

  • Nav tik spēcīgs.
  • Nostalģija nenovērš ergonomikas trūkumu – ir iemesls, kāpēc dizains tika pārcelts uz nākamajām iterācijām.

Kas tas ir?

RetroFlag GPI Case ir unikāls starp citiem šeit piedāvātajiem produktiem. Pats par sevi tas nav spēļu pārnēsājamais tālrunis. Tas drīzāk ir apvalks, kas paredzēts lietošanai kopā ar Raspberry Pi Zero un Raspberry Pi Zero W. Tie ir divi ļoti mazi vienas plates datori, kurus izmanto dažādos lietojumos.

Viens no šādiem lietojumiem ir spēles . Raspberry Pi Zero līnija ir pietiekami jaudīga, lai darbotos ar platformām līdz pat 16 bitu laikmetam. Tomēr, ja tas ir vairāk, ātri kļūst nespēlēšanas iespējas ierobežotas.

RetroFlag GPI korpusa raksturīgākā iezīme ir tā dizains. Un ikviens spēlētājs, kas kaut mazliet pārzina šī medija vēsturi, uzreiz var identificēt to kā veltījumu Game Boy. To pat darbina ar AA baterijām!

Lai samontētu vienību (jo tā nav iepriekš samontēta), jūs savienojat PCB ar aveņu pi vienības “kasetnē”. Pēc tam varat to ievietot un izņemt, līdzīgi kā to var izdarīt īstā spēļu zēnā. Tas nav sarežģīts process, tam nepieciešams tikai neliels skrūvgriezis ar Filipsa galviņu.

Ja jūs interesē RetroFlag GPi korpusa iegāde, varat to iegādāties no DroiX vai nu kā atsevišķu korpusu, vai kā iepriekš samontētu ierīci kopā ar Raspberry Pi Zero W.


Kopsavilkums

Aplūkojiet visus labākos šajā rakstā iekļautos retro portatīvo datoru emulatorus!

ModelisProcesorsDisplejsOperētājsistēmaIegādes saite
Retroid Pocket 2 PlusUnisoc Tiger T310; Četrkodolu @ 1,8 GHz640x480p; 4:3; 3,5″Android 9.0Nopirkt tagad
MIYOO MINIARM Cortex-A7 divkodolu @ 1,2 GHz640x480p; 4:3; 2,8″Pielāgota (Linux bāzēta)Nopirkt tagad
ANBERNIC RG351MPRockChip RK3326; Četrkodolu @ 1,5 GHz640x480p; 4:3; 3,5″EmuELEC (pielāgots)Nopirkt tagad
Spēļu spēks Chi RockChip RK3326; Četrkodolu @ 1,5 GHz 640x480p; 4:3; 3,45″EmuELEC (Oficiālais)Nopirkt tagad
RetroFlag GPiMainīgs (Atkarīgs no izmantotā Raspberry Pi)320x240p; 4:3; 2,8″Mainīgs (RetroPie, Lakka u. c.)Nopirkt tagad
Retroid Pocket 2Cortex-A7; četrkodolu @ 1,5 GHz640x480p; 4:3; 3,5″Android 6.0 + RetroidOSNopirkt tagad
RG300XIngenic JZ4770; divkodolu @ 1,0 GHz, divkodolu480×320; 3:2; 3″ OpenDinguX Nopirkt tagad
RG552Rockchip RK3339 @ 1,8 GHz; seškodols1920×1152; 5:3; 3.36″Android 7.1 + BatoceraNopirkt tagad
Labākā retro rokas ierīce – tabula

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.