ONEXPLAYER X1 Pro pārskats
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kopsavilkums
Overall
4.6User Review
( votes)Pros
- 3-in-1 planšetdatora, klēpjdatora un rokas spēļu datora dizains
- Augstas izšķirtspējas 10,95″ 120 Hz ekrāns
- OCuLink ar eGPU atbalstu
- Ātrs AMD Ryzen AI 9 HX 370 procesors
Cons
- Lielāks un smagāks nekā citi rokas spēļu datori
ONEXPLAYER X1 Pro ir kas vairāk nekā tikai vēl viens rokas spēļu dators – tasir īsts 3-in-1 klēpjdators, planšetdators un spēļu rokas dators. Neatkarīgi no tā, vai risināt produktivitātes uzdevumus, baudāt kinematogrāfisku pārlūkošanas pieredzi vai ienirstat jaunākajās AAA spēlēs, šī ierīce pielāgojas jūsu vajadzībām. Bet kā tā darbojas reālajā dzīvē? Šajā ONEXPLAYER X1 Pro pārskatā mēs izpētīsim tās dizainu, tehniskās specifikācijas, salīdzinošos rādītājus, spēļu veiktspēju un pat eGPU iespējas, lai noskaidrotu, vai tā patiešām nodrošina savu daudzpusību. Vai šī ir labākā hibrīda ierīce, ko esat gaidījis? Noskaidrosim.
ONEXPLAYER X1 PRO pārskata video
ONEXPLAYER X1 PRO pārskats
Mēs sākam mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatu ar pārskatu par ierīci. ONEXPLAYER X1 Pro ar noņemamu statīvu izmēri ir aptuveni 9,9 x 6,4 x 0,6 collas (25,2 x 16,3 x 1,7 cm) un sver aptuveni 958 g.
Ar pievienotajiem kontrolieriem tas kļūst platāks līdz 14 collu (35,56 cm) un 1,07 kg (2,3 lbs). Savukārt ar pievienotu tastatūru tas kļūst nedaudz biezāks – aptuveni 0,8 collas (2,2 cm) un sver 1,35 kg (2,97 lbs).
Pārnēsājamā spēļu datora lielāko daļu priekšpuses aizņem lieliski izskatīgs 10,95″ LTPS skārienekrāns ar līdz pat 120 Hz atsvaidzināšanas frekvenci un 2560×1600 izšķirtspēju. No iepriekšējā X1 AMD modeļa mēs zinām, ka ekrāns bija lieliski izskatīgs, un tas ir tāds pats arī šajā datorā.
Tieši virs displeja vidū ir 1 MP kamera augšpusē, kas atbalsta Windows Hello sejas atbloķēšanai.
Kreisajā pusē ir divas USB-C 4.0 pieslēgvietas uzlādei un ātrdarbīgu perifērijas ierīču pieslēgšanai. Zem tās ir slots, kurā ievietot un nostiprināt kreiso kontrolieri. Labajā pusē ir USB-A 3.2 ports un micro SD karšu lasītājs, zem tiem ir slots labā kontroliera ievietošanai un nostiprināšanai. Apakšējā pusē ir četri kontakti, kas tiek izmantoti, lai magnētiski piestiprinātu tastatūru.
Augšpusē no kreisās uz labo pusi ir ieslēgšanas poga ar iebūvētu pirkstu nospiedumu skeneri. Gumijas pārklājums 3,5 mm austiņu ligzdai un OCulink pieslēgvieta eGPU pieslēgšanai. Un labajā pusē ir poga, ar kuru tiek atvērts ONEXPLAYER ekrāna pārklājums.
Noņemamo kontrolieru pārskats
Mēs turpinām mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatu, īsi apskatot noņemamos kontrolierus. Kontrolieri viegli iebīdāmi ONEXPLAYER X1 Pro mobilajā spēļu datorā. Kad tie ir ievietoti, tie ir gatavi lietošanai kā parasti. Kad kontrolieri ir piestiprināti, tie ir ļoti droši, un savienojums gandrīz nemaz nav kustīgs. Pašiem kontrolieriem ir Hall efekta analogie un lineārie trigeri.
Atsevišķi ir pieejams kontroliera savienotājs. Varat vienkārši ievietot abus kontrolierus un spēlēt ar ONEXPLAYER X1 Pro uz galda vai pievienot to pie televizora. Tam ir uzlādējams akumulators, kas to visu darbina, un tam ir USB dongle bezvadu savienojumam, lai jūs to varētu izmantot arī ar citām ierīcēm. Tas ir ļoti noderīgi, ja nevēlaties iegādāties papildu gamepadu, lai spēlētu ne-rokas režīmā.
Noņemamās tastatūras pārskats
Tālāk mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatā mēs sīkāk aplūkojam noņemamo tastatūru. Klaviatūras izmēri ir aptuveni 10 x 6,5 x 0,2 collas (25,4 x 16,5 x 0,6 cm) un 150 g (0,33 lbs). Tā savienojas bez piepūles un paliek droši savienota, pateicoties diezgan spēcīgajiem magnētiem. Tastatūras aizmugurgaismojumam ir divi spilgtuma līmeņi, vai arī to var izslēgt, ja tas nav nepieciešams.
Paši taustiņi ir zema profila, un uz tiem ir ļoti viegli rakstīt. Es rakstīju šo pārskatu, izmantojot tastatūru, un man nebija nekādu problēmu. Skārienpaliktnē ir klikšķināmas zonas kreisai un labai peles pogai, un navigācijai var izmantot arī pirkstu žestus.
ONEXPLAYER X1 Pro, tāpat kā tā iepriekšējā modeļa, dizains ir lielisks, kas ļauj konfigurēt to pēc jūsu vēlmēm. Ja vēlaties veikt biroja darbus, pieslēdziet mini tastatūru, ja vēlaties veikt piezīmes vai pārlūkot sociālos tīklus, izmantojiet planšetdatoru, bet, ja vēlaties spēlēt spēles, pieslēdziet divus kontrolierus.
Tehniskās specifikācijas
Mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatā mēs sīkāk aplūkosim šī portatīvā spēļu datora tehniskās specifikācijas, kā arī mūsu akumulatora darbības laika, ventilatora trokšņa un temperatūras testu rezultātus.
CPU | AMD Ryzen AI 9 HX 370, 12 kodolu līdz 5,1 GHz |
GPU | AMD Radeon 890M, 16 kodolu līdz 2900 MHz |
RAM | 32 GB vai 64 GB LPDDR5X 7500MT/s |
GLABĀŠANA | 1 TB, 2 TB vai 4 TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen. 4.0 |
KOMUNIKĀCIJAS | Wi-Fi 6E un Bluetooth 5.2 |
I/O | 2x USB-C 4 1x USB-A 3.2 1x OCuLink 1x Micro SD karšu lasītājs 3,5 mm audio. |
BATTERY | 65,02Wh uzlādējams akumulators |
IZMĒRI UN SVARS | ONEXPLAYER ar statīvu: 9,9 x 6,4 x 0,6 collas (25,2 x 16,3 x 1,7 cm) un sver aptuveni 958 g (2,1 lbs). ONEXPLAYER ar pievienotiem kontrolieriem: 14 collas (35,56 cm) un aptuveni 1,07 kg. ONEXPLAYER X1 ar pievienotu tastatūru: 0,8 collas (2,2 cm) un sver 1,35 kg (2,97 lbs). |
Ierīci darbina 65,02Wh uzlādējams akumulators. Veicot testus ar Cinebench cilpā ar pilnu spilgtumu un 28 W TDP, akumulatora darbības laiks bija 1 stunda un 25 minūtes. Mūsu HX 370 testos tā par 5 minūtēm pārspēja iepriekšējo GPD WIN MAX 2 2025 garāko akumulatoru, kas ir lieliski. Vidēji lietojot akumulatoru, atkarībā no pieprasījuma, tas darbosies no 3 līdz 6 stundām.
Ventilatora trokšņa un siltuma testos, kas arī tika veikti, darbinot Cinebench, mēs saņēmām augstāko ventilatora trokšņa līmeni 59 dB un augstāko temperatūru 59 °C.
Sistēmas etaloni
Kā vienmēr, mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatā mēs veicam dažus sistēmas un spēļu salīdzinošos testus, lai pārbaudītu ierīces veiktspēju, kā arī salīdzinātu to ar kompaktajiem spēļu datoriem, kuru pamatā ir HX 370, tostarp GPD WIN 4 2025 un ONEXPLAYER ONEXFLY F1 Pro. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu salīdzinošie testi ir balstīti uz tiem pašiem Windows un AMD draiveriem bez CPU vai GPU jaudas līdzsvara uzlabošanas. Paskatīsimies, kā veicas ONEXPLAYER X1 Pro.
PCMARK
PCMARK veic vairākus testus, lai veiktu ikdienas lietojumu, sākot no tīmekļa pārlūkošanas un darba ar lieliem biroja dokumentiem līdz pat sarežģītākiem uzdevumiem, piemēram, attēlu rediģēšanai un renderēšanai.
Mūsu kopējais rezultāts ir 6800 punkti, kas ir zemākais rezultāts mūsu HX 370 ierīcēs līdz šim. Tas varētu būt saistīts, piemēram, ar nedaudz zemāku CPU, RAM vai SSD diska ātrumu.
Cinebench 2024
Cinebench testē procesoru vienkodolu un daudzkodolu veiktspēju. Viena kodola rezultāts ir 118 punkti, kas ieņem pirmo vietu. Savukārt daudzkodolu režīmā mēs iegūstam 960, atkal ieņemot pirmo vietu. Šeit ir lieliski rezultāti.
3DMARK
3DMARK testiem mēs izmantojam Time Spy, Night Raid un Fire Strike. Time Spy un Night Raid mēs iegūstam nedaudz zemākus rezultātus nekā vidēji, bet Fire Strike – labākus. Kopumā tas nav slikti, viduvējs rezultāts.
Spēļu kritēriji
Un mūsu spēļu salīdzinošajos testos, kas ir būtiska mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskata daļa, mēs testējam 1080P un 720P izšķirtspējā ar dažādiem TDP iestatījumiem, lai redzētu veiktspējas atšķirības. Arī šajā gadījumā visos rokas spēļu datoros tiek izmantoti vienādi Windows un AMD draiveri bez jebkādiem uzlabojumiem, mainīta tikai TDP vērtība.
Forza Horizon 5
Spēlei Forza Horizon 5 mēs izmantojam noklusējuma zemākos grafikas iestatījumus. Ar 1080P mēs iegūstam 102 kadrus sekundē, tas ir zemākais rezultāts salīdzinājumā ar 117 GPD WIN MAX 2 2025. Un pie 720P visos TDP diapazonos mēs iegūstam zemākus rezultātus līdz aptuveni 10 W TDP, kur viss izlīdzinās.
Shadow of the Tomb Raider
Spēlē Shadow of the Tomb Raider mēs izmantojam zemākos grafikas iestatījumus. Atkal 1080P režīmā mēs redzam zemākos rādītājus – 78 kadri sekundē salīdzinājumā ar 87 WIN MAX 2 2025. Pie 720P mēs redzam konkurētspējīgākus rezultātus, un pie 10 W TDP mēs redzam, ka tā apsteidz visas ierīces.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 mēs darbināmies ar noklusējuma zemākajiem grafikas iestatījumiem bez ieslēgta FSR. Ar 1080P mēs redzam konkurētspējīgākus rezultātus, salīdzinot ar citiem etalonmērījumiem. Un pie 720P mēs atkal redzam konkurētspējīgākus rezultātus, lai gan joprojām pēdējā vietā tie ir tuvāk.
Salīdzinošo kritēriju kopsavilkums
Sistēmas etalonmērījumos mēs redzam vidējus rezultātus, pat pirmo vietu Cinebench. Savukārt spēļu kritērijos mēs galvenokārt redzam zemākos rādītājus, kas nav labi. Tomēr salīdzinošo testu rezultāti liecina, ka CPU tiek piešķirts vairāk jaudas nekā GPU, ko var pielāgot, izmantojot programmatūru, piemēram, Handheld Companion.
Spēļu veiktspēja
Tālāk mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatā mēs veicam dažus reālās pasaules veiktspējas testus. Mēs spēlējam spēles ar vislabākajiem iestatījumiem, lai saglabātu vairāk nekā 60 kadru sekundē. Daudzos gadījumos, ja vēlaties, varat mainīt iestatījumus uz 120.
Pieteikts
Avowed gadījumā mēs izmantojam 1600P ekrāna izšķirtspēju ar 28 W TDP. Kvalitātes iestatījumos esam ieslēguši AMD FidelityFX3. Grafika lielākoties darbojas ar zemiem iestatījumiem, bet ir arī pāris vidēji zemo iestatījumu.
UFO50
UFO50 ir ļoti zemas prasības spēle. To var palaist ar 1600P ekrāna izšķirtspēju, izmantojot tikai 5 W TDP.
Hinterburgas zemnīcas
Dungeons of Hinterburg mēs darbināmies ar 1600P un augstākās kvalitātes grafikas iestatījumiem. Lai taupītu akumulatora darbības laiku, varat nedaudz samazināt TDP.
Palworld
Palworld mēs izmantojam 1600P ar 28 W TDP. Lai nodrošinātu pienācīgu kvalitāti un veiktspēju, grafikas iestatījumus iestatījām uz vidējiem.
Powerwash simulators
Un lieliska atslodzes spēle ir Powerwash Simulator. Mēs darbināmies ar 1600P un 28 W TDP. Šajā spēlē mēs izmantojām augstas kvalitātes grafikas iestatījumus.
Emulacijas veiktspēja
Jūs varat bez problēmām izmantot visas klasiskās retro konsoles, rokas ierīces un datorus līdz pat PlayStation 3 laikmetam. Lielākajā daļā sistēmu varat uzlabot vizuālo kvalitāti, palielinot atveidošanas izšķirtspēju un veicot citus grafikas uzlabojumus, kas maz ietekmē veiktspēju. Apskatīsim dažas sistēmas mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatā.
DuckStation gadījumā mēs iestatām 8x atveidošanas izšķirtspēju un varam pat samazināt TDP. 3D spēles patiešām izskatās lieliski, ja tiek palielināts mērogs.
PCSX2 spēlē OutRun mūsu galvenā spēle OutRun darbojās lieliski ar 3x atveidošanas izšķirtspēju. Citām spēlēm varat izmantot lielāku, ja vēlaties. Vai arī saglabāt sākotnējo izšķirtspēju un samazināt TDP.
RPCS3 ir daudz saderīgu spēļu, kas darbojas lieliski. Mēs izmēģinājām savas spēles, un mums nebija problēmu ar veiktspēju.
Ar Vita3K saderīgas spēles darbojas ļoti labi. Daudzās zemas vai vidējas prasības spēlēs varat palielināt atveidošanas izšķirtspēju līdz 2x. Citām spēlēm var rasties veiktspējas problēmas, jo tās nav pilnībā savietojamas.
Un attiecībā uz Yuzu mēs redzējām labu sniegumu. Jūsu zemas vai vidējas klases augstas prasības spēles darbosies labi. Augstāku prasību spēlēm var būt nepieciešami daži pielāgojumi, pat atveidošanas izšķirtspējas samazināšana, lai tās varētu spēlēt.
eGPU ar OCuLink atbalstu
ONEXPLAYER X1 Pro portatīvajam spēļu datoram ir OCuLink pieslēgvieta, ko var izmantot ar eGPU, piemēram, ONEXGPU sēriju. Mēs testējām ar jauno ONEXPLAYER ONEXGPU 2, drīzumā gaidiet mūsu pilnu pārskatu, un ieguvām lieliskus rezultātus. Īsam salīdzinājumam – ar integrēto GPU mēs saņēmām aptuveni 100 FPS ar Forza Horizon 5, bet ar ONEXGPU 2 mēs saņēmām aptuveni 180 FPS iekšējā displejā un 200 FPS ārējos displejos ar tādiem pašiem iestatījumiem.
Nobeiguma domas
Laiks apkopot mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatu. Sākotnēji pārskatot ONEXPLAYER X1 AMD, mēs minējām, ka konfigurācija ir interesanta. Planšetdatora, mini klēpjdatora un spēļu portatīvā datora konstrukcija “3 vienā” bija kaut kas, kas to atšķīra no citiem mobilajiem spēļu datoriem. Tas padara to daudzpusīgāku kā klēpjdatoru vai planšetdatoru ikdienas uzdevumu veikšanai un pēc tam kā spēļu portatīvo datoru atpūtai.
Runājot par darbības rezultātiem, mēs redzam, ka tie ir gan augsti, gan zemi. CPU un GPU jaudas līdzsvaru var pielāgot, lai tas vairāk atbilstu citiem rokas portatīvajiem datoriem. Tāpēc mēs neesam pārāk noraizējušies par veiktspēju. Taču tas ir kaut kas, par ko būtu jāņem vērā, ja jūs vienkārši vēlaties vienkārši pieslēgt un izmantot ierīci.
Ikdienas darba slodzei gan mājās, gan birojā. ONEXPLAYER X1 Pro portatīvais spēļu dators ar tām tiks galā bez grūtībām. Jūs varat samazināt TDP un daudzas stundas pārlūkojat tīmekli, atskaņojat multivides u. c. Vai arī, izmantojot augstāku TDP, varat veikt sarežģītākus uzdevumus, piemēram, darbu ar lieliem biroja dokumentiem, attēlu vai video rediģēšanu.
Vienkārši pieslēdziet kontrolierus, un jūs varat baudīt jaunākās spēles ar atskaņojamiem iestatījumiem. Lielais 10,95″ displejs ar 120 Hz frekvenci nozīmē, ka jūs varat izbaudīt augstāku atsvaidzināšanas frekvenci spēlēs, kas to atbalsta. Tie izskatās un spēlē lieliski!
Mēs bijām lieli oriģinālā X1 fani, un jauno X1 Pro ar jaudīgāku procesoru, iespējams, nav vērts uzlabot, ja jums ir oriģinālais X1. Taču, ja jūs meklējat planšetdatoru, klēpjdatoru un spēļu pārnēsājamo ierīci “3 vienā”, ONEXPLAYER X1 Pro noteikti ir vērts apsvērt!
Uzzināt vairāk un pasūtīt ONEXPLAYER X1 Pro varat šeit.
Tas noslēdz mūsu ONEXPLAYER X1 Pro pārskatu. Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri par šo rokas spēļu datoru, rakstiet komentāru zemāk, un mēs ar prieku atbildēsim.