AYN Odin Pro läbivaatamine
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kokkuvõte
AYN Odin Pro on suure jõudlusega Androidi pihuarvuti, mille üle on meie arvates raske kurta. 5,98″1080P puuteekraaniga mängijal on võimalik mängida nii Androidi mänge kui ka emuleerida kõiki klassikalisi mänge kuni moodsamate konsoolide ja pihuarvutiteni välja.
Overall
4.6User Review
( vote)Pros
- Suure jõudlusega Qualcomm Snapdragon SD845 protsessor
- Hea suurusega IPS puuteekraan
- 128 GB või 256 GB salvestusruumi valik
- HDMI-videoväljund
- Suurepärane aku kestvus
Cons
- Väike kaebus on see, et see kasutab Android 10
Me teame, et see on juba mõnda aega väljas olnud, kuid lõpuks on meil müügil AYN Odin Pro pihuarvuti mängukonsool, mis on esimene pood peale AYNi, mis seda teeb. Nii et vaatame, millest kogu see melu meie AYN Odin Pro ülevaates rääkis.
AYN Odin Pro ülevaatevideo
AYN Odin Pro lahtipakkimine
Alustame meie AYN Odin Pro ülevaadet karbist lahtipakkimisega. Sees on AYN Odin Pro kaasaskantav mängukonsool ise. Vaatame seda peagi lähemalt.
Selle all on kasutusjuhend inglise ja hiina keeles. Selles on kõik vajalik, et alustada tööd. Ja viimasena, kuid mitte vähem tähtsana on USB Type-C laadimiskaabel.
AYN Odin Pro ülevaade
Järgmisena vaatame meie AYN Odin Pro ülevaates lähemalt Androidi pihuarvutit. AYN Odin Pro Android-mobiilimängukonsool on saadaval kolmes värvitoonis: must, külmhall ja puhasvalge. Selle mõõtmed on umbes 8,8 x 3,7 x 0,5 tolli (22,4 x 9,5 x 1,5 cm) ja kaalub umbes 365 g.
AYN Odin Pro ekraan on 5,98-tolline IPS-puuteekraan, mille resolutsioon on 1080×1920 ja kuvasuhe 16:9. Maksimaalne heledus ja värvid on väga head võrreldes teiste Androidi pihuarvutitega.
Ekraani külgedel on kaks analoogjuhtimispuldi, D-pad ja tavalised mängunupud. Mängunuppude kohal on ka nupp Home. Analoogide ümber ja pihuarvuti külgedel on LED-tuled, mida saab seadetes kohandada.
Üleval on vasak ja parem õlg ja päästikud, mis tunduvad tunduvalt reageerivad. Kaitsekatte all on Micro HDMI teleri või monitori väljund ja micro SD-kaardi pesa. Paremal küljel on helitugevuse nupp ja toitenupp.
Alumisel küljel on USB Type-C 3.1 port, mille kaudu saab seadet laadida.
Tagaküljel on kaks makronuppu, mida saab konfigureerida.
Android OS
Odin Pro kompaktne mänguseade on varustatud standardsete Android 10 rakendustega, mida ootate puhta installeerimise korral. Kõik rakendused, näiteks mängud ja emulaatorid, peate ise paigaldama. Google Play Store’i rakendus on paigaldatud, nii et saate enamiku sealt alla laadida või kasutada Chrome’i, et laadida alla muudest allikatest.
Tõmbemenüüs on mõned valikuvõimalused pihuarvuti tööks. Siit saate valida kolme tulemuslikkuse seadistuse vahel: Standard, Performance ja High Performance. Samuti on kaks ventilaatori kiiruse seadistust: Sport ja Smart. Saate teha ka ekraanipilte ja peita ülekattegraafika.
Kattetarkvara on päris hea. AYN Odin Pro ekraanil on liugur heleduse muutmiseks, ekraani kaardistamise ja teavituste ning muude ülesannete otseteede lubamiseks ja keelamiseks.
Ekraani kaardistamise tarkvara on sarnane Anbernic ja Retroid pihuarvutitele. Sa lohistad mängu juhtnuppe kujutavad ikoonid ekraanil olevatele aladele ja kaardistad need nupule. Seda on väga lihtne teha ja me ei puutunud proovitud mängudega kokku ühtegi probleemi.
Toetatud on ka video väljund mikro-HDMI kaudu. see toetab kuni 1080P resolutsiooni, mis on väga hea, kuna mõned teised pihuarvutid toetasid ainult 480 ja 720P.
AYN Odin Pro tehnilised näitajad
CPU | Qualcomm Snapdragon SD845 koos neljatuumalise Kryo Gold @ 2,8Ghz ja neljatuumalise Silver @ 1,8Ghz |
GPU | Adreno 630 @ 787 Mhz |
RAM | 8GB LPDDR4x |
LAOSTAMINE | Valik 128 GB või 256 GB |
DISPLAY | 5,98-tolline IPS LCD puuteekraan. 1080×1920 resolutsioon, 16:9 kuvasuhe, 369 PPI, Dragontrail-klaas kaitseks. |
VIDEO ESITUS | Micro HDMI väljund |
AUDIO | Qualcomm Aqstic audiokoodek ja kõlarivõimendi (2x1W) |
WI-FI | 2.4/5G WiFi 802.11 a/b/g/n/ac |
BLUETOOTH | 5.0 |
PORTS | USB Type-C 3.1, Micro HDMI, 3,5 mm audiopesa |
OS | Android 10 |
BATTERI | 6600mA |
LAADIMINE | Kiirlaadimine 3.0/4.0+ |
SUURUS | 8,8 x 3,7 x 0,5 tolli (22,4 x 9,5 x 1,5 cm) |
KASSI VÄRVID | Must, külmhall ja selge valge |
KAALU | 365g |
MUUD OMADUSED | Mängu käivitaja, ekraani kaardistamine, OTA-uuendatav püsivara |
AYN Odin Pro läbivaatamise raames testime ka aku kestvust, ventilaatori müra ja temperatuuri. Käitasime Antutu võrdlusuuringut loopis kõrgeimate jõudluse seadetega ja aku kestis umbes seitse tundi. Kui istuda tühikäigul kõrgetel seadistustel ja ekraanil täisvõimsusel, saime 15 tundi.
Me testisime ventilaatori müra ja temperatuuri Antutu võrdlusuuringu käivitamise ajal. Meil oli ventilaatori müratase 52 detsibelli ja temperatuur vaid 40 °C. See on väga vaikne ja töötab väga jahedalt!
Süsteemi võrdlusnäitajad
Järgmisena meie AYN Odin Pro ülevaates käivitame 3DMarki, Geekbenchi ja Antutu süsteemi võrdlusuuringud. Me võrdleme teiste Androidi-põhiste pihuarvutitega, kuid palun arvestage, et nende võrdlusandmed on vanemad ja nende jõudluses võib olla mõningaid väikeseid erinevusi.
Geekbench
Esmalt on Geekbench, mis viib läbi rea teste protsessori ühe- ja mitmetuumalise jõudluse kohta.
Suure jõudlusega GPD XP+ säilitab oma esikoha, kuigi palju õnne, et leida üks, mida praegu osta. Odin Pro on väga mugavalt teisel kohal kolme Retroid Pocket Flip, Retroid Pocket 3+ ja Anbernic RG505 pihuarvuti Tiger T618-põhise protsessori ees.
Antutu
Järgmine on Antutu, mis on CPU ja GPU jõudluse segu.
Pole üllatav, et GPD XP+ hoiab esimest kohta, Odin Pro on teine ja kolm Tigeril põhinevat pihuarvutit moodustavad kolmanda koha.
3DMark
Ja meie viimane võrdlusuuring on 3DMark ja Sling Shot võrdlusuuring.
XP+ võtab esimese koha, meie testides on see maksimaalne ja punkte ei anta, nii et panime 8000 selleks. Ja jälle teisel kohal on AYN Odin Pro kaasaskantav mängusüsteem, millele järgnevad tavalised kahtlusalused.
Võrdlusarvu kokkuvõte
Lihtsalt väike kokkuvõte selle AYN Odin Pro läbivaatamise kohta. Suure jõudlusega GPD XP+ pidi selle sõja alati võitma, kuid seda on raske kätte saada ja need on kallimad. Odin Pro mobiilne mängukonsool jäi teisele kohale, tublisti kõrgemale Tiger T618 pihuarvutitest, mida on hea näha.
T618-põhiste pihuarvutitega võrreldes on erinevus jõudluses keskmiselt 55%, mis 3DMarkis ulatub kuni 99% erinevuseni.
Emulaatori jõudlus
Jätkame meie AYN Odin Pro ülevaadet mõne emulaatori jõudlustestiga. Need testid viidi läbi suure jõudlusega seadistuses, kusjuures ventilaator oli sisse lülitatud nutirežiimi. Suuresti kõik kuni Dreamcasti ja PlayStation 1 ajastuni ei tohiks teil emulaatori jõudlusega Normaalse jõudluse seadete juures mingeid probleeme olla. Me seadistasime RetroArchi ja proovisime paar 8- ja 16-bitist konsooli ning kõik need töötasid ideaalselt. Vaatleme lühidalt mõningaid nõudlikumaid süsteeme
Dreamcast
Proovisime paar mängu ja kõikidel proovitud mängudel oli kindel 60 kaadrit sekundis. Tulemustega ei olnud mingeid probleeme, kõik sujus suurepäraselt.
PlayStation 1
Nagu Dreamcastil, töötab PS1-l kõik kindlal 60 FPS-iga. Saate, kui soovite, suurendada graafika seadete resolutsioon skaala kuni 1080P, et graafika näeks palju ilusam kui algne madal resolutsioon.
Delfiin
Üldiselt on Dolphini emulaatori jõudlus väga hea. Paljude mängude puhul töötas see täiskaadritega sekundis. Kuid me nägime ka üsna palju 60 FPS mänge, mis langesid aeg-ajalt isegi 40 kaadrile sekundis.
PlayStation 2
PlayStation 2 emulatsiooniga on teil ebaühtlane edu. Nõudlikumate mängude puhul võite vähendada renderdusresolutsiooni ja vaadata, kas see toimib. Te leiate, et paljud ei tööta siiski täiskiirusel. Vähem nõudlike mängude puhul võite neid täiesti õnnelikult käivitada täiskiirusel ja originaalsel resolutsioonil.
PlayStation Portable
PSP emulatsioon töötab üldiselt suurepäraselt. Enamiku mängudega ei tohiks teil probleeme tekkida. Sõltuvalt sellest, kui nõudlik on mäng, saate suurendada ülesskaleerimist parema renderdamise saavutamiseks ja hoida kindlat 60 kaadrit sekundis.
Citra
Citra emulaatori jõudlus sõltub suuresti mängust, mida mängite. Shaderite vahemälu aeglustab jõudlust ja põhjustab sageli viivitusi mängudes. Kui varjutajad on vahemällu salvestatud, paraneb jõudlus küll, kuid aeg-ajalt esineb siiski mõningaid viivitusi ja aeglustumisi. Vähem nõudlike mängude puhul leiad nauditavama kogemuse kiirema jõudlusega.
Vita3K
Vita emulaatori jõudlus on samuti segane ja sõltub mängust, mida mängid. Madalamate nõudmistega mängud on väga mängitavad ja tingimusel, et need ühilduvad emulaatoriga, on teil vähe probleeme. Nõudlikumad mängud jooksevad aga väga aeglaselt.
Lõplikud mõtted
Me võtame meie AYN Odin Pro ülevaate kokku oma lõplike mõtetega. AYN Odin Pro kaasaskantav mängukonsool üllatas mind tõesti sellega, kui tugevalt kõik tundus. Käsiarvuti enda ehitus ja kvaliteet on suurepärane ja tundub kindlasti parem kui näiteks Anbernici käsiarvutid.
Puhta installeerimisega saabuv operatsioonisüsteem on nii hea kui ka halb. Mulle meeldib puhas installeerimine, sest ma saan installida soovitud rakendusi ilma rämpsuta. Teised võivad soovida, et kõik oleks kasutuslihtsuse või näiteks aja kokkuhoiu huvides valmis seatud.
Overlay tarkvara töötab suurepäraselt ja mul ei olnud mingeid probleeme ekraani kaardistamise seadistamisega testitud mängude jaoks. Seal on palju pihuarvuti jaoks spetsiifilisi seadistusi, mida muuta. Ja HDMI-väljund tähendab, et saate mänge nautida ka suuremal ekraanil.
Mul oli raske midagi Odin Pro kaasaskantava mängusüsteemiga pahaks panna, kõik töötab täpselt nii, nagu peab. Kuna see toetab ainult Android 10 tähendab, et te ei saaks ametlikult käivitada YuZu, kuid mängud ei jookseks niikuinii nii hästi. Kokkuvõttes on tegemist väga tugeva ja suure jõudlusega pihuarvutiga, mis edestab Tiger T618-põhiseid pihuarvuteid!
Lisateavet ja AYN Odin Pro’d saate osta siit. Kasutage allahindluskoodi AYN5OFF, et saada 5% allahindlust. Pange tähele, et kood võib aeguda ühe kuu pärast ja seda ei saa kasutada poe müügi- või kampaaniate ajal.
See lõpetab meie AYN Odin Pro läbivaatamise, mida arvate pihuarvuti mängukonsoolist? Andke meile kommentaarides teada.