Chat with us, powered by LiveChat

AYANEO Pocket Micro läbivaatamine – Premium Android pihuarvuti, mis on hea!

AYANEO Pocket Micro Review
AYANEO Pocket Micro Review
AYANEO Pocket Micro Review
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4)
  • Software
    (4.5)

Summary

The AYANEO Pocket Micro features a surprisingly powerful MediaTek Helio G99 CPU, Mali-G57 MC2 GPU, up to 8GB RAM, and 256GB storage, offering solid performance in a compact aluminum alloy design.

Overall
4.6
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Premium building quality with CNC aluminium alloy shell
  • Compact & Portable
  • Impressive emulation performance
  • AYANEOs custom software
  • Hall effect joysticks

Cons

  • Lack of 3.5mm headphone port, with strange choice of USB port usage
  • The 3.5″ display may be too small for some users

AYANEO Pocket Micro, mis on inspireeritud Gameboy Advance Micro’st, toob Androidi-põhise mängimise väikesesse mängukonsooli, millel on AYANEO väände. Uurime meie AYANEO Pocket Micro ülevaates, kas see väärib teie raha, sest me vaatame selle funktsioone, kontrollime süsteemi, mängimise ja emulatsiooni jõudlust ning võrdleme teiste Androidil põhinevate pihuarvutitega.

AYANEO Pocket Micro Review Video

AYANEO Pocket Micro ülevaade

Alustame meie AYANEO Pocket Micro ülevaadet Androidi mängukonsooli ülevaatega. AYANEO Pocket Micro on mõõtmetega 6,1 x 2,4 x 0,7 tolli (15,6 x 6,3 x 1,8 cm) ja kaalub 233 g (0,51 lbs). Korpus on alumiiniumsulamist, mis annab sellele väga tugeva premium-tunnetuse ja tundub raskem, kui ta välja näeb. Sellise suurusega on see taskusse mahtuv, kuigi analoogpulkade tõttu võiksite seda hoida jope taskus või kotis.

AYANEO Pocket Micro läbivaatamine
AYANEO Pocket Micro ülevaade

Ekraan on 3,5-tolline piirideta IPS-puuteekraan, mille resolutsioon on 960×640. See on täpselt neli korda suurem kui originaalse Gameboy Advance’i resolutsioon.

Meil on tavalised mängude juhtimispuldid koos saaliefektiga analoogpulkadega. Vasakul ja paremal allservas on kaks paari nuppe SELECT ja START, AYA Overlay ja Home.

Alumisel küljel on USB Type-C port, mis toetab USB 2.0 OTG-d. Arutame selle üle kohe edasi. Vasakul küljel on kaetud Micro SD-kaardilugeja. ja paremal küljel on mõned makronupud.

AYANEO Pocket Micro ülaltvaade
AYANEO Pocket Micro ülaltvaade

Ülaosas on mõlemal pool õla- ja päästikunupud. Keskelt paremal on sisseehitatud sõrmejälje skanneriga toitenupp ja helitugevusnupud.

AYANEO Pocket Micro võrreldes GBA Micro'ga
AYANEO Pocket Micro võrreldes GBA Micro’ga

Ma arvasin, et mul on võrdluseks punane ja kuldne GBA Micro, kuid selgub, et mul on hõbedane 🙂 Näete mõningast inspiratsiooni kuju ja SELECT ja START nuppudega kumeratel külgedel. Nagu AYANEO Pocket DMG, ei ole see mõeldud replica, vaid pigem inspireeritud disain.

AYANEO Pocket Micro USB port

Tahtsime mainida USB Type-C porti, kuna see tundus meile veidi kummaline. USB-porti saab standardselt kasutada Micro laadimiseks. Kui aga soovid ühendada USB-mälupulga või kasutada Type-C 3,5 mm audioühendust, siis pead esmalt sisemise mängupuldi seadete kaudu välja lülitama.

See tähendab, et välise mäluseadme või juhtmega kõrvaklappide kasutamine mängu mängimise ajal ei ole võimalik, kuna mängupult on välja lülitatud. Puudub 3,5 mm audioport, nagu on peaaegu kõigil Androidi mänguseadmetel. Loomulikult saab probleemideta kasutada Bluetooth-kõrvaklappe, kuid kogu seadistust pidasime veidi pettumust valmistavaks. Ma näen iga päev inimesi, kes kasutavad oma telefonide ja pihuarvutitega ikka veel juhtmega kõrvaklappe.

AYANEO Pocket Micro tehnilised näitajad

Järgnevalt vaatame AYANEO Pocket Micro ülevaates üle tehnilised näitajad ning viime läbi meie enda aku kestvuse, ventilaatori müra ja temperatuuri testid.

CPUMediaTek Helio G99
2x Arm Cortex-A76 kuni 2,2GHz
6x Arm Cortex-A55 kuni 2,0GHz
GPUKäsi Mali-G57 MC2
RAM6GB LPDDR4x
8GB LPDDR4x
LAOSTAMINE128GB UFS 2.2
256GB UFS 2.2
SIDEWi-Fi 5
Bluetooth 5.2
DISPLAY3,5″ piiritlemata IPS puuteekraan
960×640 resolutsioon
330 PPI
400 nitti
3:2 ekraanisuhe
100% sRGB katvus / 115% sRGB mahust
MÕÕTMED6,1 x 2,4 x 0,7 tolli (15,6 x 6,3 x 1,8 cm)
KAALU233g (0.51 lbs)

Selle toiteallikaks on 2600 mAh aku. Aku kestvuse testimiseks käivitasime Antutu võrdlusuuringu tsüklis, täisvalguses ja jõudlusrežiimi seadistusega. Saime aku kestvuseks 3 tundi. Keskmine aku kasutamine on kuni 6 tundi, sõltuvalt sellest, milliseid rakendusi kasutate.

AYANEO Pocket Mico termosed
AYANEO Pocket Mico termosed

Meie ventilaatori müra- ja temperatuuritestides, mis samuti viidi läbi Antutu käivitamisel, pidime panema kõrva ventilaatori võre külge, et tegelikult kuulda, kas ventilaator pöörleb. Androidi mängukonsooli poleks keskmises kontoriruumis kuulda ja isegi vaikses ruumis on raske midagi kuulda. Temperatuuriks saime 46 °C, mis tuli peamiselt pigem ekraanilt kui ventilaatorivõrest.

Süsteemi võrdlusnäitajad

AYANEO Pocket Micro 3DMARK võrdlusnäitaja
AYANEO Pocket Micro 3DMARK võrdlusnäitaja

Nagu alati Androidi mängukonsoolide puhul, teeme mõned võrdlusuuringud, et selgitada välja selle jõudlus ja võrrelda seda ka teiste pihuarvutitega meie AYANEO Pocket Micro läbivaatamise raames. Kahjuks ei olnud meil teisi G99-seadmeid, seega oleme lisanud mõned sarnased populaarsed jõudlusega seadmed ning AYANEO kõrgema hinnaga ja jõudlusega pihuarvuti Pocket S.

Geekbench 5

AYANEO Pocket Micro GEEKBENCH 5 BENCHMARK Võrdlus
AYANEO Pocket Micro GEEKBENCH 5 BENCHMARK Võrdlus

Geekbench 5 testib protsessorite ühe- ja mitmetuumalist jõudlust. Võrreldes palju odavama Retroid Pocket 2S ja sarnase hinnaga RG Cube’iga näeme umbes oodatud jõudlust. Pocket 2S-i puhul on erinevus 43% ja Anbernic RG Cube ’i puhul 14% erinevusega ühe tuumaga jõudluse osas palju suurem.

Geekbench 6

Geekbench 6 jaoks ei ole meil kahjuks Pocket 2S-i jaoks hindeid. Kuid me näeme umbes 16% erinevust RG Cube’i ja AYANEO Pocket Micro jõudluses ühe tuuma puhul ja umbes 19% mitme tuuma puhul.

AYANEO Pocket Micro GEEKBENCH 6 BENCHMARK Võrdlus
AYANEO Pocket Micro GEEKBENCH 6 BENCHMARK Võrdlus

Antutu

Antutuga, mis teeb erinevaid teste Android-seadme igapäevaseks kasutamiseks, näeme Pocket Micro’t taas kolme keskel. Võrreldes Pocket 2S-iga on erinevus 56% suurem ja võrreldes RG Cube’iga 15%.

AYANEO Pocket Micro ANTUTU BENCHMARK Võrdlus
AYANEO Pocket Micro ANTUTU BENCHMARK Võrdlus

3DMARK

Ja meie lõplikul testil 3DMARKiga. Slingshotil näeme korralikku jõudluse kasvu võrreldes 2Siga, kuid RG Cube’iga on erinevus suurem, 33%. Ja Wildlife Extreme võrdlusuuringu puhul näeme jälle head erinevust Pocket 2S-i ja umbes 48% erinevust RG Cube’ile.

AYANEO Pocket Micro 3DMARK BENCHMARK Võrdlus
AYANEO Pocket Micro 3DMARK BENCHMARK Võrdlus

Võrdlusarvu kokkuvõte

Üldiselt näeme, et AYANEO Pocket Micro saab häid hindeid. See edestab Retroid Pocket 2S-i, mille hinnavahe on 35% väiksem, kuid me näeme, et Anbernic RG Cube on suurema jõudluse ja umbes 15% väiksema hinnavahega esikohal. RG Cube võib olla odavam ja suurema jõudlusega, kuid üldine kvaliteet ei ole esmaklassiline, erinevalt AYANEO Pocket Micro Android-mänguseadmest.

AYANEO Pocket Micro OS ülevaade

Jätkates meie AYANEO Pocket Micro ülevaadet, heidame lühikese pilgu Android-mänguarvuti operatsioonisüsteemile ja kaasasolevale tarkvarale. AYANEO Androidi pihuarvuti töötab Android 13 OS ja on üsna paljas, koos tavaliste Android-rakendustega, sealhulgas Google Play Store’i ja AYANEO kohandatud Home’i tarkvaraga.

AYANEO Pocket Micro Frontend
AYANEO Pocket Micro Frontend

AYA Home’i tarkvara abil on teil juurdepääs nii mängude eesliidesele kui ka mitmesugustele operatsioonisüsteemi ja seadme seadetele. Teil on vaja seadistada mängude ROM-i frontend, mis võib võtta veidi aega, kuid see on seda väärt.

Ja AYA Overlay abil on sul sõrme liigutamisega lihtne juurdepääs paljudele andmetele, nagu näiteks FPS, temperatuur ja ventilaatori kiirus. Samuti otseteed jõudlusrežiimide, kontrolleri seadete ja muu sellise muutmiseks.

AYANEO Pocket Micro Overlay
AYANEO Pocket Micro Overlay

Nagu ka AYANEO teised pihuarvutid, annab nende tarkvara kõrgema kvaliteediga välimuse ja kasutusvõimalused kui teistel tootjatel, nagu Anbernic, AYN ja Retroid.

Android mängud

Proovisime mõned mängud Android pihuarvuti osana selle AYANEO Pocket Micro läbivaatamine, Madalama jõudlusega protsessor võrreldes öelda AYANEO Pocket S saate ikka mängida korralik arv mänge.

Ja mängude puhul, mis ei ühildu kontrolleriga, saate kasutada sisseehitatud ekraani kaardistamise tarkvara. Juurdepääs sellele on pealekandmise kaudu ja lohistage lihtsalt ikoonid vastavatesse ekraanialadesse, millega soovite simuleerida ekraanipainutusi. Seda on kiire ja lihtne seadistada ja kasutada nii nagu peabki.

AYANEO Pocket Micro ekraani kaardistamine
AYANEO Pocket Micro ekraani kaardistamine

Emulatsiooni jõudlus

Järgmisena testisime meie AYANEO Pocket Micro ülevaates emulaatoreid nii vanematele kui ka uuematele süsteemidele. Tegelikult olime väga üllatunud AYANEO Pocket Micro emulatsiooni jõudlusest. Protsessori jõudluse järgi lähtudes oli meil üldine ootus, millised emulaatorid hästi töötavad. Aga jälgige edasi, et saada muljetavaldavaid tulemusi.

Neo DriftOut AYANEO Pocket Micro'l
Neo DriftOut AYANEO Pocket Micro’l

Loomulikult töötavad kõik teie 8-, 16- ja 32-bitised konsoolid, arvutid ja pihuarvutid suurepäraselt. Võimaluse korral saate suurendada renderdusresolutsiooni ja lisada graafikavärskendusi jne.

PPSSPP

PPSSPP on suurepärane emulaator ja me suutsime seadistada renderdamise resolutsiooniks 3x, ilma kaadri vahelejätmiseta, 16x anisotroopse filtreerimise ja mõned muud parandused God Of War’ile. Saime kindla 60 FPS-i, mida on hea vaadata.

AetherSX2

Aether SX2-l oli meie mäng OutRun kahjuks mängimatu isegi pooleldi renderdava resolutsiooni juures. Gran Turismo 3 puhul oli meil poolel renderdusresolutsioonil rohkem õnne. Sõltuvalt sellest, kui nõudlik mäng on, võib minna kuni 0,75 või 1x resolutsiooniga madalamale.

Citra

Citra emulaatoriga saime korralikud tulemused. Proovisime hulga mänge ja paljud olid täiesti mängitavad. Nõudlikumates mängudes esineb mõningaid kaadrite langusi ja shader cache lags, kuid üldiselt olid need pärast mängitavad!

Vita3K

Meie trippimismäng TxK Vita3K emulaatoril jooksis ideaalselt ja me suutsime suurendada renderdamise resolutsiooni 2x. Street Fighter X Tekkeni puhul pidime jooksma normaalse resolutsiooniga ja üldiselt nägime head kaadrisagedust koos mõningate aeg-ajalt esinevate vahemäludega, muljetavaldav!

Yuzu

Meie viimane emulaator on nüüdseks lõpetatud YuZu emulaator. Cruisn’ Blast’i 1x resolutsiooniga oli see keskmiselt 30-40 kaadrit sekundis, mis protsessorit arvestades on väga hea. Kui vähendada resolutsiooni poole võrra, siis saame kuni 50 kaadrit sekundis. Ärge oodake, et paljud mängud nii hästi mängivad, kuid väiksema nõudlikkusega mängudest võib saada korralikke tulemusi.

Lõplikud mõtted

Aeg on kokku võtta meie mõtted meie AYANEO Pocket Micro ülevaates. Enne kui ma AYANEO Pocket Micro kätte sain, ei olnud ma kindel, kas see oleks väärt Android pihuarvuti. Kuid pärast mõningase aja veetmist sellega on minu muljeid lükanud selle poole, et see on pihuarvuti, mida tuleks kaaluda. Siin on põhjus, miks.

Arcade emulatsioon AYANEO Pocket Micro'l
Arcade emulatsioon AYANEO Pocket Micro’l

Alustame kõigepealt esinemisest. Hoolimata sellest, et protsessor on madalama taseme protsessor, teeb see tegelikult väga head tööd! Me nägime võrdlusuuringutes head jõudlust, kuigi mitte nii head kui odavam Anbernic RG Cube. Kuid emulaatorite tegelikul käivitamisel nägime korralikku jõudlust PS2, Citra ja YuZu puhul ning suurepäraseid tulemusi Vita3K puhul.

AYANEO Pocket Micro erineb Anbernic RG kuubikust tänu oma välimuse ja tunnetuse poolest kõrgema kvaliteediga. Meil on Micro’l CNC alumiiniumsulamist raam, võrreldes Cube’i plastikust korpusega. Samuti on teil AYA tarkvara, mis töötab väga hästi ja näeb suurepärane välja.

Üks asi, mida ma pean mainima, on ekraani suurus, mis on 3,5-tolline, see on väike. Kõigi emulaatorite seadistamise ja mõnede mängude mängimise ajal oli mul raske lugeda teksti, eriti moodsamatel emuleeritud süsteemidel. Kui jõuad teatud vanuseni, ei tule su silmad enam nii hästi toime väikeste ekraanide ja väikese tekstiga. Nii et sellega tuleb arvestada ja võib-olla peaksite valima suurema ekraani.

Fantasy Zone AYANEO Pocket Micro'l
Fantasy Zone AYANEO Pocket Micro’l

Neid silmas pidades võime soovitada AYANEO Pocket Micro ’i vanemate retro-mängude jaoks, näiteks kuni PlayStationi ajastuni. Ja uuemate süsteemide puhul võivad teie tulemused jõudluse osas erineda, kuid kindlasti on võimalik neid nautida, kui teie nägemine seda võimaldab. Ja suurus ja vormifaktor on kaasaskantavuse mõttes suurepärane jope taskusse või kotti. Kui otsite taskusse mahtuvat kvaliteetset Androidi pihuarvutit retro-mängude mängimiseks, on AYANEO Pocket Micro suurepärane valik!

Lisateavet AYANEO Pocket Micro kohta ja selle ostmise kohta leiate siit.

See lõpetab meie AYANEO Pocket Micro ülevaate. Kui teil on selle kohta küsimusi, siis küsige julgelt allpool olevates kommentaarides ja me vastame hea meelega.

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DROIX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.