AYANEO AG01 tähelaevade läbivaatamine
-
Design
-
Build Quality
-
Performance
-
Features
Kokkuvõte
Tähelepanuväärse „Starship“ disainiga AYANEO AG01 eGPU dokkimisjaam suurendab seadme jõudlust AMD Radeon RX 7600M XT GPUga, pakkudes mitmekülgset OCuLink ja USB-C ühenduvust, nelja monitori väljundit ning integreeritud M.2 SSD- ja SD-kaardipesasid.
Üldine
4.9Kasutaja ülevaade
( votes)Plussid
- Väga unikaalne ja esteetiline disain
- Integreeritud lisaväärtusega funktsioonid
- Mitmekülgsed ühendusvõimalused
- Kõik-ühes integreeritud lahendus
- Tasakaalustatud jõudlus-hind ja omadused
Miinused
- Puudub trikk, kui kaksikmootori mootori kere ei ole RGB-ga varustatud
Kapteni päevik, tähtpäev 25149.1. Meie ülesanne: viia läbi äsja kohatud artefakti, tähelaeva AYANEO AG01 graafilise doki põhjalik süsteemihindamine. Me hindame selle töövõimet, keskendudes AMD Radeon graafikasüdamele, ja otsustame oma AYANEO AG01 ülevaates, kas see seade pakub tõepoolest mängukogemuste jaoks kvanthüpet.
AYANEO AG01 Starship Review Video
AYANEO AG01 tähelaev Ülevaade
Alustame seda AYANEO AG01 ülevaadet eGPU ülevaatega. AYANEO AG01 Starship graafikadokkeri mõõdud on umbes 9,4 x 4,6 x 2,0 tolli (24,0 x 11,8 x 5,1 cm) ja kaalub umbes 960 g (2,11 lbs).
Me ei saanud seda ülevaadet teha, pööramata erilist tähelepanu disainile. See on lihtsalt parim eGPU dokkimisjaama disain, mida me oleme näinud. Võrreldes GPD ja ONEXPLAYERi disainiga on see julgelt läinud sinna, kuhu ükski eGPU pole varem läinud.
Tegemist on Nebula Red mudeliga, mille kontrastsed punased ja mustad värvid koos hõbedase tekstiga paistavad silma. Ventilaatori sisselaskeavad näevad välja nagu vaatlusaknad küljel. Ja ventilaatori väljalaskeava, mis on kujundatud nagu kaks mootorikabiini, hüüab lihtsalt RGB-valgustuse järele, mis kahjuks puudub.
Peal on vajutatav valimisnupp, mis reguleerib võimsust ja jõudlusprofiili, mis võimaldab teil võimsust ümber suunata. Selle käsurea ümber saate juhtida ka RGB-valgustust kahe kõrval asuva nupu abil, mis lülitavad selle välja/ sisse ja läbivad erinevaid tähtede mustreid.
Parempoolsel küljel on kõik ühendusvõimalused. Seal on kaks DisplayPorti, kaks HDMI-porti, OCuLink-port, USB-C-port ja toiteport. Sellele järgneb gigabit Ethernet ja USB-A port.
Kere küljest leiad salakaubakambri - siin ei ole mingit salakaubandust, vaid lihtsalt mugav koht M.2 2280 PCIe 3 SSD jaoks.
Ja lühike pilk lisatud 330W toiteallikale. Selle mõõtmed on umbes 4,72 x 3,7 x 1,1 tolli (12 x 9,5 x 3 cm) ja kaalub umbes 667 g (1,4 naela). Kaasas on teie riigi jaoks sobiv pistikupesa või võite ühendada laadija otse veekeetja juhtmega. Karbis on ka USB 4 ja kaubamärgiga OCuLink kaabel, nii et sul on kõik olemas, et kohe tööle hakata.
Lisaks on karbis USB 4 ja kaubamärgiga OCuLink kaabel, nii et sul on kõik olemas, et kohe tööle hakata.
AYANEO AG01 Starship tehnilised näitajad
AYANEO AG01 ülevaates heidame pilgu kapoti alla või peaksime ütlema, et selle AYANEO AG01 Starship graafilise doki tähesõiduki mootoriruumi.
GPU | AMD Radeon RX 7600M XT, 2300MHz, 32 CU |
RAM | 8GB GDDR6 |
TGP | 100W/120W valikulüliti kaudu |
VIDEO | 2x DisplayPort 2.0, 80Gbps, 4K@120Hz / 8K@60Hz 2x HDMI 2.1, 48Gbps, 4K@120Hz / 8K@60Hz |
ANDMED | 1x OCuLink, PCIe 4.0×4, 64Gbps 1x USB4, 40Gbps, toetab 100W PD reverse toiteallikat 1x USB 3.2 Gen 2, 10Gbps (kui USB4 on ühendatud) 1x Gigabit Ethernet (kui USB4 on ühendatud) 1x M.2 2280 PCIe 3.0 SSD (SSD ei ole kaasas) 1x SD kaardilugeja 4.0, 300MB/s (kui USB4 on ühendatud) |
SUURUS | 9,4 x 4,6 x 2,0 tolli (24,0 x 11,8 x 5,1 cm) |
KAALU | 960g (2.11 lbs) |
Meie proovisõidu ajal kontrollisime ka ventilaatori müra ja temperatuuri. Kõrgeimad näitajad olid 65 dB ja 72 °C.
Võrdlusandmed
Osana meie AYANEO AG01 ülevaatest tegime mõned võrdlusuuringud, et võrrelda jõudlust OCuLinki kasutamisel AYANEO 3, sisekuvari ja 4K-monitori välise kuvari puhul.
3DMARK
3DMARKis käivitasime Time Spy, Night Raid ja Fire Strike võrdlusuuringud. Need tulemused on muljetavaldavad… väga muljetavaldavad! Tulemused on umbes 9600 Time Spy, üle 50 000 Night Raid ja umbes 23 00 Fire Strike. Sisemise ja välise ekraani vahel on väike erinevus, kuid mitte nii palju, kui me oleme varem näinud võrreldes teiste seadistustega.
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5 puhul kasutame väga madalaid graafika seadeid, ilma FSR-i kasutamata. 4K-ga näeme sujuvalt 107 kaadrit sekundis. Kui vähendame resolutsioonide arvu 720P-le, näeme 190 kaadrit sekundis. Sisekuvari teeb ka väga hästi, kuni täiendavad 26 kaadrit sekundis 720P juures!
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raideri puhul kasutame madalaid graafikasätteid, ilma FSR-i kasutamata. 4K-ga saame veidi üle keskmise 91 kaadrit sekundis. 1440P juures on tulemuslikkus kena hüpe ja tasandub 1080P ja 720P juures. Sisekuval kaotame mõned kaadrid, kuid saame sama tasandumise.
Cyberpunk 2077
Cyberpunki puhul kasutame madalaid graafika seadeid, ilma FSR-i kasutamata. See nõudlik mäng saab 4K-ga ainult umbes 41 kaadrit sekundis ja me näeme mõningaid parandusi, kahekordistudes kuni 93 FPS-ini 720P-ga. Sisekuval näeme umbes sama jõudlust.
Mängu jõudlus
Võrdlusandmed on kasulikud, kuid kuidas laev tegeliku lennu ajal käitub? Jätkame meie AYANEO AG01 ülevaadet, vaadates mängude klastrit parimate graafika seadetega, mis tagavad vähemalt 60 FPS-i.
Clair Obscure Expedition 33
Hämmastav Clair Obscure Expedition 33 jookseb väga hästi välistel kuvaritel 1440P juures keskmise graafika seadetega ja mõningase XeSS-i upscalinguga. Sisekuvari jaoks võite suurendada graafika seadeid High'le.
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5 töötab AMD GPUdel suurepäraselt ja me saame hõlpsasti seadistada 1080P 120Hz kurssi kõrgetel graafika seadistustel ilma FSR-i vajaduseta. Soovi korral võid FSR-i sisse lülitada ja veelgi kõrgema graafilise tõepärasuse jaoks kurssi võtta.
No Mans Sky
Me ei saanud teha AYANEO AG01 ülevaadet ilma kosmoseteemalise mänguta! No Man „s Sky“ s saate uurida lõpmatuid maailmu 1080P Ultra graafika seadetega, mis tagab suurepärase visuaali ja sujuva kaadrisageduse, kui te süsteemidevahelist vigurdamist teostate.
Indiana Jones ja suur ring
Indiana Jones’i puhul kasutame 1080P-d koos keskmise ja kõrge graafika seadete kombinatsiooniga, et hoida kaadrisagedus tunduvalt üle 60 kaadri sekundis.
The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered
Oblivion Remastered’i puhul mängime 1080P kõrgema graafikaga ja FSR-i tasakaalustatud funktsiooniga, et saavutada 60+ FPS.
Kitsesimulaator 3
Välisel kuvaril saab 4K-ga töötada nii High kui ka Ultra graafika seadete kombinatsiooniga. Ja loomulikult saate sisekuval 1080P juures kasutada Ultra graafika seadeid.
DOOM Dark Ages
DOOM Dark Ages jookseb väga hästi. 1080P juures võid minna otse Ultra Nightmare graafika seaded FSR Balanced 60+ FPS.
Lõplikud mõtted
Aeg on kokku võtta meie AYANEO AG01 ülevaade. AYANEO AG01 Starship graafikadokk on meie testides edukalt läbinud oma neitsireisi ja on üldiselt suurepärane valik eGPU dokkimisjaama jaoks. Nägime võrdlusuuringute käigus suurepärast jõudlust ja see jätkus ka reaalses mängimises. Lisaks jõudlusele paistab silma muidugi ka selle maailmast väljas disain. See muudab AG01 töölaua keskpunktiks, mitte aga pahaendeliseks monoliidiks nagu GPD G1 või ONEXGPU 2. See on rohkem Starfleet, vähem Borgi kuubik.
Lisaks võimsale GPU-le on teil ka hulgaliselt ühendusvõimalusi, mis toetavad kuni nelja monitori, kiire etherneti ja SSD-mälu, mis on pihuarvutite puhul alati kasulik. See muudab teie pihuarvuti tõhusalt täieõiguslikuks lahingupunktiks… või produktiivseks töölaua seadistuseks.
Kuigi galaktikas patrullivad kõrgema jõudlusega laevad, pakub AYANEO AG01 Starshipi graafiline doki taskukohasemat alternatiivi, jäädes samas oma hinna eest suure jõudlusega laevaks. See leiab eGPUde kosmoses magusa koha, pakkudes veenvat paketti, mis on valmis teie mängimise uutesse kõrgustesse viima.
Lisateavet ja AYANEO AG01 Starship Graphics Docki saate osta siit.
Kaptenite logi viimane kanne: Me loodame, et see aruanne annab teile vajalikku teavet. Kui teil on küsimusi AYANEO AG01 ülevaate kohta või on teil oma mõtted selle eGPU dokkimisjaama kohta, jätke need allpool olevatesse kommentaaridesse.