Üksikasjad GPD toodete lekkimise kohta 2023. aastaks on meile öösel salajase märkuse teel edastatud! Kuigi meil on see väga usaldusväärne teave, võivad nimed, spetsifikatsioonid jne muutuda, kui need ilmuvad. Me uuendame seda lehekülge rohkemate üksikasjadega, kui saame neid.
GPD WIN Mini
GPD tootevaliku esimene toode on uus mudel ülipopulaarses mängukonsoolide GPD WIN-seerias. GPD WIN Mini saab meie poolt loetud üksikasjade kohaselt olema algtasemel mudel. Vaatamata sellele, et seda nimetatakse “Mini”, on selle ekraan väidetavalt 7-tolline, mis on ühe tolli võrra suurem kui GPD WIN 4.
GPD WIN 4 on võimas pihuarvuti, millel on AMD Ryzen 7 6800U protsessor, AMD Radeon 680M GPU, kuni 32 GB LPDDR5 RAM ja 1080P resolutsioon.
Kuna tegemist on algtasemel mudeliga, siis arvame, et selle protsessor on madalama tasemega kui näiteks GPD WIN MAX 2 ja WIN 4 mudelitel ning potentsiaalselt madalama ekraaniresolutsiooniga (720P või 800P). Samuti eeldame, et selle tulemusel on kulud väiksemad. Väljaandmise kuupäeva ei antud, kuid me võime seda näha pigem varem kui hiljem sel aastal.
Uuenduste kohta saate vaadata siit või jälgida meie artiklit ” Kõik, mida pead teadma GPD WIN Mini kohta ” siin.
GPD Pocket 4
Ka GPD sülearvutite Pocket-seeria saab GPD tootelekete kohaselt uuenduse. GPD Pocket 4 on varustatud AMD Ryzen 7 7840 protsessoril põhineva protsessoriga. Ei mainita, kas tegemist on AMD Ryzen 7 7840HS või 7840U mudeliga, kuid eelmiste mudelite põhjal on tegemist U mudeliga.
AMD Ryzen 7 7840U omab 8 tuuma ja 16 lõime, mille baastakt on 3,3 GHz (ei ole kinnitatud) ja mille TDP on vahemikus 15-28 W. Koos AMD Ryzen 7 7840U protsessoriga näeme ka uut 780M graafikat, mis sobib suurepäraselt mitmesuguste ülesannete täitmiseks nii töö kui ka mängude jaoks.
Praegune GPD Pocket 3 töötab populaarsel Intel Core i7-1195G7 protsessoril, mis on igapäevaseks professionaalseks kasutamiseks suurepärane. Aga kui sa tahtsid sellega mängida, jäi Pocket 3 kaugelt maha WIN 4 ja MAX 2 mudelites kasutatud vinge Ryzen 7 6800U protsessorist.
GPD Pocket 3 oli ehk kõige paremini tuntud oma pöörleva ekraani poolest, mis muutis selle sülearvutist tahvelarvuti stiilis seadmeks. Meile meeldis see funktsioon ja see on väga mugav igapäevaste tööülesannete täitmisel, loodame, et näeme seda taas GPD Pocket 4-s! Eeldatav avaldamiskuupäev on 2023. aasta neljas kvartal.
Saate jälgida GPD Pocket 4 uuendusi või jälgida neid ainult meie artiklist Kõik, mida GPD Pocket 4 kohta on vaja teada.
GPD P4 MAX
Teine sülearvuti oli mainitud GPD toote lekkeid. Pärast edukat GPD P2 MAX-i tuleb hiljem sel aastal P4 MAX. GPD P2 MAX oli minilaptop, mis kaalub vaid 1,4 naela ja mille mõõdud on 8,4″ x 5,9″ x 0,6″1. Sellel oli seni suurim klaviatuur GPD sülearvutitest, mis tegi selle palju sobivamaks puutetundliku kirjutamise jaoks. Sellel on ka tõeline puuteplaat optilise puuteanduri asemel ja veebikaamera.
GPD P2 MAX sai igapäevaste ülesannetega väga hästi hakkama ja ei leidnud puudust pigem kiiremast või suuremast sülearvutist kui väikesest sülearvutist. Kuid see sobis pigem professionaalse poole jaoks kui mängimiseks koos Intel Core i7-1195G7-ga. GPD P4 MAX on eeldatavasti varustatud AMD Ryzen 7 7840 seeria protsessoriga, tõenäoliselt 7840U mudeliga, kui see on see, mida kasutatakse tulevases Pocket 4-s.
Üks väga huvitav spetsifikatsioon on see, et GPD P4 MAXil on “kahekordne puuteekraan”. Meie allikad kinnitavad, et tegemist on kahe ekraaniga. Kas me võiksime näha täiendavat ekraani alumisel poolel või ehk kokkupandavat paigutust? Nagu Pocket 3 puhul, on ka selle ilmumiskuupäevaks 4. kvartal 2023.
Me uuendame seda GPD toote lekete lehekülge täiendavate üksikasjadega, kui saame neid. andke meile kommentaarides või sotsiaalmeedias teada, mida arvate uutest toodetest? Kas tehnilised näitajad vastavad teie ootustele? Kas on mingeid ideid Win Mini kujunduse kohta?
GPD P4 MAXi viimaste uudistega saate kursis olla siin või meie spetsiaalsel lehel siin.
GPD G1 Portable eGPU
GPD annab välja ka oma esimese eGPU-doki. GPD G1 eGPU on varustatud AMD Radeon RX 7600M XT graafikakaardiga. 7600M XT-l on 32 kuni 2300MHz kiirusel töötavat kompuuterüksust koos 8 GB GDDR6-mälumäluga 120 W TDP juures. See on ligikaudu võrreldav Nvidia 3070 GPUga.
Dokk on umbes järgmiste mõõtmetega. 20,5 x 110 x 29 cm ja toetab Thunderbolt USB 4 ning OCuLink toetust, mida on hea kuulda. Sellel on sisseehitatud 240W GaN toiteallikas.
Väljaandmise kuupäeva ei ole veel teada, kuid seda on oodata pigem varem kui hiljem. Saate jälgida seda artiklit, et saada ajakohast teavet G1 kohta, või panna järjehoidja meie GPD G1 portable eGPU lehele.