Chat with us, powered by LiveChat

Mida on vaja teada AYANEO Pocket DMG retro-mängukonsoolist

AYANEO Pocket DMG Announced
AYANEO Pocket DMG Announced

Nädalavahetusel toimus AYANEO esitlus, kus kuulutati välja nende tulevaste toodete valik. AYANEO Pocket DMG on AYANEO esimene vertikaalne retrohoidlik pihuarvuti mängukonsool. See seade on inspireeritud klassikalistest vertikaalsetest käsimasinatest ja ühendab endas nostalgilise disainikeele AYANEO minimalistliku ja elegantse stiiliga. Pocket DMG on vastavalt AYANEO, ainulaadne ja peenelt valmistatud vertikaalne retro käsipult.

Tasakaalustatud suurus ja käetundlikkus

AYANEO on optimeerinud Pocket DMG disaini, et saavutada tasakaal üldise suuruse ja mugavuse vahel. Meeskond on täiustanud korpuse disaini, et parandada käepärasust, tagades, et see on käes mugav.

AYANEO Pocket DMG vaated
AYANEO Pocket DMG disain

AYANEO Pocket DMG korpuse raamil on kaldega disain, millel on pehme kaarega üleminek R-nurga alumises osas ja tagumise osa kokkupuutepunktides. See ergonoomiline kaalutlus koos täiustatud UV-pihustustehnoloogiaga tagab mugava ja vastupidava mängukogemuse.

Kvaliteetne ekraan

AYANEO Pocket DMG ekraan
AYANEO Pocket DMG ekraan

Kvaliteetse ekraanikogemuse tagamiseks on AYANEO teinud koostööd algse tootjaga, et varustada Pocket DMG 3,92-tollise 1240×1080 resolutsiooniga OLED-ekraaniga, mis pakub 419 PPI. See pakub vertikaalsete pihuarvutite jaoks teravat ja elavat ekraani.

Kõrglahutusega, elujõuline OLED-ekraan tagab, et retromängud tunduvad elujõulised ja üksikasjalikud.

Tulemuslikkus

AYANEO Pocket DMG protsessor
AYANEO Pocket DMG protsessor

AYANEO Pocket DMG on varustatud teise põlvkonna Snapdragon G3x Gen 2 mänguplatvormi ja võimsa aktiivse jahutussüsteemiga. See kombinatsioon saab hakkama nii retro- kui ka suure jõudlusega mobiilimängudega, pakkudes sujuvat mängukogemust.

Kontrolli projekteerimine

Lahkudes kahe joysticki traditsioonist, toob AYANEO Pocket DMG sisse vasaku joysticki + puuteplaadi disaini. See säilitab visuaalse tasakaalu ja lihtsa esikülje paigutuse, pakkudes selget juhtimiskogemust.

AYANEO Pocket DMG kontrollseadmed
AYANEO Pocket DMG kontrollseadmed

Vasakpoolne joystick vastab erinevate mängude ja igapäevase kasutamise vajadustele, samal ajal kui suurem, hästi paigutatud puuteplaat parandab kontrolli, eriti FPS- ja muude mängude puhul.

Peamised kogemused

AYANEO Pocket DMG puuteplaat
AYANEO Pocket DMG puuteplaat

AYANEO Pocket DMG-l on “rannikujoonelise” disainiga õlaklahvid, mis integreerivad ergonoomilised kumerused, et õlaklahvid oleksid mugavad. Klahvide tunnetus on kooskõlas AYANEO standarditega, sealhulgas kerimisrattaga klahvid ja muud retrohõngulised elemendid, mis on kõik mugavalt paigutatud.

Kokkuvõte

AYANEO Pocket DMG on suure jõudlusega vertikaalne pihuarvuti, millel on läbimõeldud disain, tugev jõudlus ja kasutajasõbralik kasutuskogemus. Huvitav on näha, millise hinnaga see pihuarvuti saab olema. Me teame AYANEO Pocket S-st, et hind oli märgatavalt kõrgem kui näiteks AYN Odin 2-l. Neil on erinevad protsessoripõlvkonnad, kuid kas kogu uuema põlvkonna võimsus on selle pihuarvuti disaini jaoks tegelikult vajalik?

Andke meile kommentaarides teada, mida te arvate AYANEO Pocket DMG-st. Kas teile meeldib see disain, mis te arvate, milline saab olema hind? Kas te kaalute selle ostmist?

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.