Miyoo Mini Plus + läbivaatamine
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kokkuvõte
Miyoo Mini Plus+ on korralik uuendus algsele retro-mängukonsooli mudelile. Kuid kogu potentsiaal avaneb selle jaoks saadaval oleva suurepärase kohandatud püsivara abil.
Overall
4.3User Review
( vote)Pros
- Hämmastav hind
- Veidi suurem kui originaalmudel ja mugavam kasutada.
- Stock firmware on põhiline, kuid kasutatav
- Kohandatud püsivara muudab selle hämmastavaks retro pihuarvutiks
Cons
- Mõned mängud ei jookse täiskiirusel, kuid enamik neist töötab.
- Piiratud tootmise tõttu võib olla raske kätte saada.
Parem hilja kui mitte kunagi, meie Miyoo Mini Plus+ arvustus põhineb viimasel mudelil, mida me müüme ilma korpusest eemalduvate ekraanideta 🙂
Miyoo Mini Plus+ ülevaatevideo
Enne kui me alustame, tahaksin lihtsalt öelda kiire tänu kõigile meie 10 000 tellijale, kelle me hiljuti saavutasime. Oleme väga tänulikud teie toetuse ja tagasiside eest! Aitäh, et olete tellija ja kui te pole seda teinud, siis teate, mida teha!
Miyoo Mini Plus+ lahtipakkimine
Alustame meie Miyoo Mini Plus läbivaatamist karbi avamisega. Kõigepealt on meil kasutusjuhend, mis on hiina ja inglise keeles. Selles on kõik vajalik, et alustada tööd.
Järgmisena on meil Miyoo Mini Plus+ vanakooli mängukonsool ise, mida näitame peagi lähemalt. Juba on paigaldatud 64 GB suurune Micro SD-kaart. Selle all on ekraanikaitse ja mõned salvrätikud selle pealekandmiseks.
Miyoo Mini Plus’i laadimiseks on olemas USB Type-C kaabel. Ja viimasena, kuid mitte vähemtähtsana, on olemas Micro SD-kaardi lugeja.
Miyoo Mini Plus ülevaade
Miyoo Mini Plus+ ülevaate raames soovime võrrelda uut mudelit esialgse Miyoo Mini ja selle sarnase konkurendi RG35XXiga.
Miyoo Mini Plus+ on mõõtmetega 4,25 x 3,07 x 0,8 tolli (10,8 x 7,8 x 2,2 cm) ja kaalub 165 g. See on suurem kui Miyoo Mini ja veidi väiksem kui Anbernic RG35XX. See on saadaval neljas värvitoonis: hall, valge, läbipaistev must ja läbipaistev lilla.
IPS-ekraan on 3,5-tolline ja selle eraldusvõime on 640×480, mis on sama mis RG35XX-l. Mõlemad ekraanid on korraliku kvaliteediga, kaameraga on raske näha, kuid Miyoo on vaikimisi seadistustes veidi tumedam. Paremate tulemuste saavutamiseks saate seadetes reguleerida valgustust, värvitooni, küllastust ja kontrasti.
Esiküljel on tavalised mängunupud, mis tunduvad tunduvalt reageerivad ja mida on üsna mugav kasutada. Keskel on menüü nupp, mida saab kasutada emulaatoritel mängimise ajal.
Retrohoidliku emulaatori allosas on kõrvaklapipesa, micro sd-kaardi pesa ja USB Type-C laadimispesa. Vasakul küljel on helitugevuse suurendamise ja vähendamise nupud. Ja peal on toitenupp.
Tagaküljel on neli täiendavat nuppu, mis on originaalist veidi erineva disainiga. Sisemised nupud on veidi kõrgemal kui välimised nupud. See muudab nende vajutamise palju mugavamaks, samuti ei vajuta kogemata väliseid nuppe, kui vajutad sisemisi nuppe.
Üldiselt on Miyoo Mini Plus+ mugavalt käes, kuid RG35XXi lisapikkust on mängimise ajal veidi lihtsam käsitleda. Mõlemad on aga kindlasti mugavamad kui algne Miyoo Mini mudel.
Miyoo Mini Plus+ tehnilised andmed
CPU | ARM Cortex-A7 kahetuumaline protsessor, mis töötab kuni 1,2 GHz. |
RAM | 128MB |
LAOSTAMINE | Komplektis on 64 GB Micro SD-kaart. Toetab kuni 128 GB |
WIFI | Wi-Fi 5 |
BATTERI | 3000mAh Li-polümeer, mis kestab sõltuvalt kasutusest kuni 8 tundi. |
Jällegi oleme Miyoo Mini Plus+ läbivaatamise raames võrrelnud seda RG35XXiga. Tehnilised näitajad on jõudluse poolest ligikaudu samad, kuigi RG35XX-l on kaks korda rohkem RAM-i ja kaks micro SD-kaardipesa, mis toetavad kuni 512 GB. Samuti väärib märkimist, et RG35XX-l on HDMI-port teleri või monitori väljundiks, mis Miyoo Mini Plus+-l kahjuks puudub.
Miyoo Mini Plus+ on 3000 mAh aku, mis sõltuvalt emuleeritavast süsteemist võimaldab teil mängida kuni kaheksa tundi. RG35XX-l on väiksem mAh ja sõltuvalt kasutusest kuni umbes 5 tundi.
Miyoo Mini Plus+ UI & OS ülevaade
Miyoo Mini Plusi menüüd on üsna lihtsad, kuid kindlasti kasutatavad. Sul on mõned menüüvalikud, mida saad D-padiga sirvida. Mängude menüü toob esile hulga süsteeme, millel saate mängida, valige lihtsalt üks neist, et sirvida oma paigaldatud mänge. Kui mängust on saadaval ekraanipildid, kuvatakse need paremal pool. Seejärel tõstate lihtsalt mängu esile ja see laaditakse. Kõik väga lihtne!
Mängus olles saate vajutada menüü nuppu, et avada mõned valikud. Siit saate luua salvestatud olekuid ja hiljem jätkata täpselt sealt, kus pooleli jäite. Native menüü näitab retroarhiivi menüüd, kui soovite teha muudatusi. Netplay loob võrgumängu teiste Miyoo Mini Plus’ mängijatega. Selleks peate kasutama sama emulaatorit ja ROM-faili.
RetroArchi menüüvalik annab juurdepääsu RetroArchi toetatud süsteemidele. Siin on kaasaskantavad mängukonsoolid Game & Watch ja konsoolid, sealhulgas Atari Lynx, NeoGeo CD ja muud. Mina isiklikult ei oleks midagi selle vastu, kui mängud ja RetroArchi menüü oleks lihtsuse huvides ühendatud üheks.
Üldiselt on menüüd ja funktsioonid piisavalt head selle hinnaklassi retro-mängukonsooli jaoks. Sellel on kenam esitlus kui RG353XX, mis näeb sellega võrreldes väga lihtne välja. Kuid nagu me teame, on kohandatud püsivara mängu muutja ja me vaatame seda hiljem selles Miyoo Mini Plus+ ülevaates.
Emulatsioon ja jõudlus
Jätkame oma Miyoo Mini Plus+ ülevaadet, vaadates kaasasolevaid emulaatoreid ja nende jõudlust. Vaikimisi püsivara on kaasas korralik hulk süsteeme alates varajasest Arcade’ist kuni PlayStation 1’ni, mis on umbes seal, kus Miyoo Mini Plus+ pihuarvuti mängukonsool jõudluse poolest piirini jõuab. Seal on kõik tavalised kahtlusalused: SEGA Master System, Mega Drive, NeoGeo, PCE Engine ja WonderSwan, kui nimetada vaid mõned.
Kõikide süsteemide jõudlus on üldiselt väga hea. Siiski leiate, et mõned SNESi mängud, millel on kohandatud kiibid, nagu näiteks Star Fox, jooksevad liiga aeglaselt, ja on mõned PlayStation 1 mängud, mille puhul ilmnevad jõudlusprobleemid. Ma nägin ka paari arcade mängu, mis jooksevad aeglaselt. Väärib märkimist, et RG35XX töötab neid mänge veidi kiiremini ja see on eriti märgatav Star Foxi puhul, kus helis on vaevalt mingeid pragusid või hüppeid.
Aga me oleme siin nitpicking siin, enamasti Miyoo Mini Plus + töötab enamus mänge lihtsalt hea.
Kohandatud püsivara
Kohandatud püsivara võib viia muidu üsna tavalise retrohalduri tipptasemele. Ja see oli kohandatud firmware, mis tegi Miyoo Minist võib-olla sellise hämmastava pihuarvuti, see oli minu lemmik 2022. aastast kuni RG35XX-i ilmumiseni.
Onion OS on lihtsalt öeldes hädavajalik, kui ostate Miyoo Mini +. See vajab veidi seadistamist, vaadake seda suurepärast Miyoo Mini Plus juhendit siin. Aga kui see on kord seadistatud, muudab see Miyoo Mini suurepäraseks pihuarvutiks.
Menüüsüsteem sarnaneb originaaliga, kuid on lihtsustatud, sest emulaatorite jaoks on vaid üks valik ja lisatud rakenduste jaoks teine.
Avades menüü “Mängud”, saate juurdepääsu kõikidele emulaatoritele, millest on palju täiendavaid, mida ei leidu standardfirmavaras, sealhulgas Amiga, CPC, klassikalised Atari konsoolid, Commodore, NeoGeo CD, SEGA 32X ja CD, Vectrex ja isegi Speccy. Juba ainuüksi see on väärt Onion OS-i seadistamist, sest see pakub juurdepääsu mõnele suurepärasele klassikalisele konsoolile ja mängule.
Kuid lisasüsteemid ei ole kõik, mida see operatsioonisüsteem pakub. Game Switcher on lihtne idee, kuid täiuslikult teostatud. Kui vajutate menüü nuppu, saate juurdepääsu varem mängitud mängude sirvitavale loendile ja kui vajutate nuppu A, saate peaaegu koheselt hüpata täpselt sinna, kus te mängus pooleli jäite. Ühel hetkel võid mängida Metal Slug 2’t Neo Geo’l ja järgmisel minutil mängid seda Neo Geo Pocket’il, täpselt seal, kus sa viimati mängimise pooleli jätsid.
Emulaatori laadimise ja oleku salvestamise vahel võib olla lühike viivitus, kuid see tundub peaaegu nagu multitasking ja alt-tahvli vahetamine emulaatorite vahel Windowsis.
Seal on ka muid funktsioone, nagu näiteks salvestamine, kui kaua te olete mängu mänginud, ja kogu mängimine pihuarvutis ise, mis on tore. Menüü nuppu saab kasutada koos teiste nuppudega, et näidata kaadrisagedust, salvestada ja laadida salvestusolekuid ja muid funktsioone.
Rakenduste menüü näitab, millised rakendused on installitud, mõned märkimisväärsed rakendused on teemavahetaja, edusammude menüü, e-raamatute ja PDF-loendurid, failiotsinguprogramm, FTP-server, meediamängijad ja muud. Kuigi te ei pruugi seda kõike vajada, saate valida, mida paigaldada algseadistuses, on see olemas, kui te seda vajate. Midagi, mis puudub algsel püsivara.
Onion OS on selle video tegemise ajal Miyoo Mini Plus+ jaoks beetaversioonis, kuid see töötab väga hästi. On väga soovitatav, et te installiksite selle, te ei vaata enam kunagi tagasi originaalfirmware’ile. Kasulik Miyoo Mini Plus juhend selle paigaldamiseks.
Lõplikud mõtted
Me lõpetame oma Miyoo Mini Plus+ ülevaatuse oma lõplike mõtetega retro-mängude pihuarvuti kohta. Miyoo Mini Plus+ tugineb küllaltki suurel määral algse pihuarvuti populaarsusele, seega ei ole üllatav, et Plus on tohutult populaarne. Kas osa sellest hirmust, et nad jäävad vahele, sest neid on hetkel piiratud arvu tõttu keeruline osta, mille all kannatas ka originaal?
Ma arvan, et see aitab kaasa Miyoo Mini populaarsusele, kuid kõige rohkem aitab sellele kaasa ehk hind ja lihtsus. Miyoo Mini Plus+ on lihtne pihuarvuti, millel puuduvad väljamõeldud menüüd ja millel on korralik hulk emulaatoreid, millega saab mängida paljusid mänge. Käeshoidja on endiselt väga kaasaskantav ja selle aku kestab korralikult. Mis selle hinna juures ei meeldi?
Miyoo Mini Plus+ või Anbernic RG35XX?
Võrreldes RG35XX-ga on mõned plussid ja miinused. Vähemalt minu jaoks tundus RG35XX veidi mugavam käes hoida, kuna veidi suurem pikkus annab rohkem haaret. Varude menüüde ja operatsioonisüsteemi puhul võidab siin kindlasti Miyoo, kuigi mõlemad on üsna lihtsad, näevad nad Miyoo’l palju ilusam välja.
Üldiselt on RG35XX parem kui Miyoo Mini Plus+. Me nägime, et mõned mängud olid Miyoo peal raskustes, samas kui RG35XXi peal jooksid nad hästi. See ei ole enamiku mängude puhul lao püsivara puhul suur probleem, kuid kohandatud püsivara kasutamisel tasub seda tähele panna. RG35XX ja selle Garlic OS kohandatud püsivara puhul on tulemuseks kindlasti parem jõudlus.
See ei tähenda, et Miyoo Mini Plus ei ole ostmist väärt. Ma arvan, et see on kaotanud natuke oma võlu alates algsest pihuarvutist. Vähemalt mina võin seda võtta või jätta ja üsna õnnelikult jääda alternatiivina palju lihtsamalt ostetava RG35XX-i ja Garlic OS-i juurde. Kuid Miyoo Mini Plus+ koos Onion OS-iga on suurepärane ja juba ainuüksi selle kogemuse pärast tasub Miyoo Mini Plus+ soetada!
Lisateavet MIyoo Mini Plus+ kohta ja selle ostmise kohta saate siit.
Täname, et lugesid meie Miyoo Mini Plus+ ülevaadet, loodame, et see oli sulle kasulik. Andke meile kommentaarides teada, mida te sellest retrohoidikust arvate.