ONEXPLAYER X1 Pro läbivaatamine
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kokkuvõte
Overall
4.6User Review
( votes)Pros
- 3-in-1 tahvelarvuti, sülearvuti ja pihuarvuti disain
- Kõrgresolutsiooniga 10,95″ 120Hz ekraan
- OCuLink koos eGPU toega
- Kiire AMD Ryzen AI 9 HX 370 protsessor
Cons
- Suuremad ja raskemad kui teised pihuarvutid
ONEXPLAYER X1 Pro on midagi enamat kui lihtsalt üks käeshoitav mängukonsooli – seeon tõeline 3-in-1 sülearvuti, tahvelarvuti ja mängukonsool. See seade kohandub vastavalt sinu vajadustele, olenemata sellest, kas sa tegeled tootlikkuse ülesannetega, naudid filmilist sirvimist või sukeldud uusimatesse AAA-mängudesse. Kuidas aga toimib see reaalses kasutuses? Selles ONEXPLAYER X1 Pro ülevaates uurime selle disaini, tehnilisi näitajaid, võrdlusuuringuid, mängude sooritust ja isegi eGPU võimalusi, et näha, kas see tõesti täidab oma mitmekülgsust. Kas see on parim hübriidseade, mida olete oodanud? Uurime seda välja.
ONEXPLAYER X1 PRO ülevaatevideo
ONEXPLAYER X1 PRO ülevaade
Alustame meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaadet seadme ülevaatega. ONEXPLAYER X1 Pro koos eemaldatava jalutusalusega on umbes 25,2 x 16,3 x 1,7 cm (9,9 x 6,4 x 0,6 tolli) suur ja kaalub umbes 958 g (2,1 naela).
Kui kontrollerid on kinnitatud, on see laiem kuni 14 tolli (35,56 cm) ja 1,07 kg (2,3 lbs). Kui klaviatuur on lisatud, on see veidi paksem, umbes 0,8 tolli (2,2 cm) ja kaalub 1,35 kg (2,97 lbs).
Suurema osa kaasaskantava mängukompuutri esiküljest võtab enda alla 10,95-tolline LTPS puuteekraan, mille värskendussagedus on kuni 120 Hz ja resolutsioon 2560×1600. Me teame eelmisest X1 AMD mudelist, et ekraan oli suurepärase väljanägemisega ja see on sama ka sellel mudelil.
Täpselt ekraani kohal keskel on ülal 1MP kaamera, mis toetab Windows Hello’t näo lukustuse avamiseks.
Vasakul küljel on kaks USB-C 4.0 porti laadimiseks ja kiirete välisseadmete ühendamiseks. Selle all on pesa vasaku kontrolleri sisselükkamiseks ja kinnitamiseks. Paremal küljel on USB-A 3.2 port ja micro SD-kaardilugeja, nende all on pesa parema kontrolleri sisse libistamiseks ja kinnitamiseks. Alumisel küljel on neli kontakti, mida kasutatakse klaviatuuri magnetiliselt kinnitamiseks.
Ülal vasakult paremale on sisseehitatud sõrmejälje skanneriga toitenupp. Kummiga kaetud ala 3,5 mm kõrvaklapipesa jaoks ja OCulinki port eGPU ühendamiseks. Ja paremal on nupp, mis toob esile ONEXPLAYERi ekraani pealekandmise.
Eemaldatavate kontrollerite ülevaade
Jätkame meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaadet lühikese pilguga eemaldatavatele kontrolleritele. Juhtimispuldid libisevad hõlpsasti ONEXPLAYER X1 Pro mobiilse mänguriarvuti külge. Kui need on sisse pandud, on nad valmis kasutamiseks nagu tavaliselt. Puldid tunduvad kinnitamisel väga turvaliselt ja ühendusega ei ole peaaegu mingit liikumist. Juhtimispuldid ise on hall-efektiga analoogid ja lineaarsed päästikud.
Eraldi on saadaval kontrolleri pistik. Saate lihtsalt kaks kontrollerit sisse lükata ja mängida ONEXPLAYER X1 Pro’ ga laual või ühendada selle teleriga. Sellel on laetav aku, mis toidab kõike seda ja kaasas on USB-dongle traadita ühenduse jaoks, nii et võid seda kasutada ka teiste seadmetega. See on väga kasulik, kui sa ei taha osta täiendavat mängupulti, et mängida mitte-käsirežiimis.
Eemaldatava klaviatuuri ülevaade
Järgmisena vaatame meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaates lähemalt äravõetavat klaviatuuri. Klaviatuuri mõõtmed on umbes 10 x 6,5 x 0,2 tolli (25,4 x 16,5 0,6 cm) ja 150 g (0,33 lbs). See ühendub vaevata ja jääb tänu üsna tugevatele magnetitele kindlalt ühendatuks. Klaviatuuri taustavalgustusel on kaks heleduse astet, või kui seda ei ole vaja, saate selle välja lülitada.
Klahvid ise on madala profiiliga ja neil on väga lihtne kirjutada. Kirjutasin selle ülevaate klaviatuuri kasutades ja mul ei olnud mingeid probleeme. Puuteplaadil on klõpsatavad alad vasaku ja parema hiirenupu jaoks ning navigeerimiseks saab kasutada ka sõrmeliigutusi.
ONEXPLAYER X1 Pro, nagu ka tema eelmine mudel, on suurepärase disainiga, mis võimaldab teil seda konfigureerida nii, nagu soovite. Kui soovite teha kontoritööd, ühendage miniklaviatuur, kui soovite teha märkmeid või sirvida sotsiaalvõrgustikke, siis kasutage tahvelarvutit või kui soovite mängida, ühendage kaks kontrollerit.
Tehnilised andmed
Osana meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaatest vaatame lähemalt selle kaasaskantava mängukompuutri tehnilisi näitajaid ning samuti aku kestvuse, ventilaatori müra ja temperatuuri testide tulemusi.
CPU | AMD Ryzen AI 9 HX 370, 12 tuuma kuni 5,1 GHz |
GPU | AMD Radeon 890M, 16 tuuma kuni 2,900Mhz |
RAM | 32GB või 64GB LPDDR5X 7500MT/s |
LAOSTAMINE | 1TB, 2TB või 4TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen. 4.0 |
SIDE | Wi-Fi 6E ja Bluetooth 5.2 |
SISSE- JA VÄLJALÜLITUS | 2x USB-C 4 1x USB-A 3.2 1x OCuLink 1x Micro SD kaardilugeja 3.5mm audio |
BATTERI | 65.02Wh aku |
MÕÕTMED JA KAAL | ONEXPLAYER koos jalutusalusega : 9,9 x 6,4 x 0,6 tolli (25,2 x 16,3 x 1,7 cm) ja kaalub umbes 958 g (2,1 naela). ONEXPLAYER koos lisatud kontrolleritega: 14 tolli (35,56 cm) ja umbes 1,07 kg (2,3 naela). ONEXPLAYER X1 koos klaviatuuriga: 0,8 tolli (2,2 cm) ja kaalub 1,35 kg. |
Seadme toiteallikaks on 65,02Wh aku. Meie testides Cinebench’i tsükli käivitamisel täisvalguses 28 W TDP juures saime aku kestvuseks 1 tund ja 25 minutit. Meie HX 370 testides edestas see GPD WIN MAX 2 2025 eelmist pikimat akut 5 minutiga, mis on suurepärane. Keskmise kasutuse korral saad sõltuvalt nõudlusest 3 kuni 6 tundi.
Meie ventilaatori müra- ja termilistes testides, mida testiti ka Cinebenchi käivitamise ajal, saime kõrgeimaks ventilaatori müra tasemeks 59 dB ja kõrgeimaks temperatuuriks 59 °C.
Süsteemi võrdlusnäitajad
Nagu alati, käivitame meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaate raames mõned süsteemi- ja mängude võrdlusnäitajad, et testida seadme jõudlust ning võrrelda seda HX 370-põhiste kompaktsete mänguriarvutitega, sealhulgas GPD WIN 4 2025 ja ONEXPLAYER ONEXFLY F1 Pro. Pange tähele, et meie võrdlusuuringud põhinevad samadel Windowsi ja AMD draiveritel ilma CPU või GPU võimsuse tasakaalustamata. Vaatame, kuidas ONEXPLAYER X1 Pro hakkama saab.
PCMARK
PCMARK teeb mitmeid teste igapäevaseks kasutamiseks, alates veebi sirvimisest ja töötamisest suurte kontoridokumentidega kuni nõudlikumate ülesanneteni, nagu pilditöötlus ja renderdamine.
Üldskoor on 6800, mis on seni madalaim tulemus meie HX 370 seadmetes. See võib olla tingitud näiteks veidi madalamast protsessori, RAM-i või SSD kiirusest.
Cinebench 2024
Cinebench testib protsessorite ühe- ja mitmetuumaliste protsessorite jõudlust. Ühe tuuma tulemus on 118, mis annab esimese koha. Mitme tuuma puhul saame 960, mis on taas esimene koht. Suurepärased tulemused.
3DMARK
3DMARKi jaoks käivitame Time Spy, Night Raid ja Fire Strike võrdlusuuringud. Time Spy ja Night Raid annavad keskmisest veidi madalamaid tulemusi ning Fire Strike’i puhul on tulemused paremad. Üldiselt mitte liiga halb, pargi keskel.
Mängude võrdlusalused
Ja meie mängude võrdlusuuringute jaoks, mis on meie ONEXPLAYER X1 Pro läbivaatamise oluline osa, testime 1080P ja 720P juures erinevaid TDP-seadistusi, et näha jõudluse erinevusi. Jällegi, kõik pihuarvutid kasutavad samu Windowsi ja AMD draivereid ilma igasuguse sättimiseta, ainult TDP väärtust on muudetud.
Forza Horizon 5
Forza Horizon 5 puhul kasutame vaikimisi madalaimaid graafika seadeid. 1080P juures saame 102 kaadrit sekundis, see on madalaim tulemus võrreldes 117 GPD WIN MAX 2 2025-ga. Ja 720P juures kõigis TDP vahemikes saame madalamaid tulemusi kuni umbes 10W TDP-ni, kus see tasakaalustub.
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raideri puhul kasutame madalaimaid graafika seadeid. Jällegi 1080P juures näeme kõige madalamaid tulemusi 78 kaadrit sekundis võrreldes 87-ga WIN MAX 2 2025 peal. 720P juures näeme konkurentsivõimelisemaid tulemusi ja 10W TDP juures näeme, et see edestab kõiki seadmeid.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 puhul kasutame vaikimisi madalaimaid graafika seadeid, ilma FSR-i kasutamata. 1080P juures näeme konkurentsivõimelisemaid tulemusi võrreldes teiste võrdlusuuringutega. Ja 720P juures näeme jälle konkurentsivõimelisemaid tulemusi, kuigi viimasel kohal on nad ikka veel lähemal.
Võrdlusarvu kokkuvõte
Süsteemi võrdlusuuringute puhul näeme nende keskmisi tulemusi, isegi Cinebenchis on see saavutanud esimese koha. Ja mängude võrdlustes näeme peamiselt madalamaid tulemusi, mis ei ole suurepärane. Kuid võrdlusuuringute tulemused viitavad sellele, et protsessorile antakse rohkem energiat kui GPU-le, mida saab tarkvara, näiteks Handheld Companion, abil reguleerida.
Mängude jõudlus
Järgmisena meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaates teeme mõned reaalsed jõudlustestid. Mängime mänge nende parimate seadetega, et hoida see üle 60 kaadri sekundis. Paljudel juhtudel saate soovi korral muuta seadeid 120-le, kui soovite.
Avatud
Avowed’i puhul kasutame 1600P ekraani resolutsiooni 28W TDP juures. Lubasime AMD FidelityFX3 kvaliteedi seadetes. Graafika on enamasti Low-sätetel, paar Medium-sätet on sisse visatud.
UFO50
UFO50 on väga madala nõudlikkusega mäng. Seda saab käivitada 1600P ekraaniresolutsiooniga ainult 5W TDP juures.
Dungeons of Hinterburg
Dungeons of Hinterburgi puhul mängime 1600P juures kõige kõrgema kvaliteediga graafika seadetega. Aku säästmiseks võite TDP-d veidi vähendada.
Palworld
Palworldi jaoks töötab 1600P 28W TDP juures. Seadistame graafika seaded Medium’ile, et saavutada korralik kvaliteet ja jõudlus.
Powerwash simulaator
Ja suurepärane chillout-mäng on Powerwash Simulator. Meil töötab 1600P, TDP 28W. Läksime selle jaoks High Quality graafika seadetega.
Emulatsiooni jõudlus
Saate hõlpsasti nautida kõiki oma klassikalisi retrokonsoole, pihuarvuteid ja arvuteid kuni PlayStation 3 ajastuni, ilma et see oleks probleemiks. Enamiku süsteemide puhul saate parandada visuaalset esitust resolutsiooni suurendamise ja muude graafikaparanduste abil, millel on väike mõju jõudlusele. Vaatleme meie ONEXPLAYER X1 Pro ülevaates mõnda süsteemi.
DuckStationi jaoks seadistame selle 8x renderdusvõimele ja saame isegi TDP-d vähendada. 3D-mängud näevad ülesskaleerituna tõesti suurepärased välja.
PCSX2 puhul jooksis meie mäng OutRun suurepäraselt 3x renderdamise resolutsiooniga. Teiste mängude puhul võite soovi korral minna kõrgemale. Või hoia see algne resolutsioon ja alanda TDP.
RPCS3 jaoks leiate palju ühilduvaid mänge, mis töötavad suurepäraselt. Me proovisime oma minema mänge ja ei olnud mingeid probleeme jõudlusega.
Vita3K puhul jooksevad ühilduvad mängud väga hästi. Paljude madala kuni keskmise nõudlikkusega mängude puhul saate suurendada renderdusresolutsiooni 2x. Teistel mängudel võib olla jõudlusprobleeme, mis on tingitud mitte täielikust ühilduvusest.
Ja Yuzu puhul nägime head tulemust. Teie madala ja keskmise nõudlikkusega mängud peaksid jooksma hästi. Suurema nõudlusega mängud võivad vajada mõningaid kohandusi, isegi renderdusresolutsiooni alandamist, et need oleksid mängitavad.
eGPU koos OCuLink toega
ONEXPLAYER X1 Pro kaasaskantaval mänguriarvutil on OCuLink-port, mida saab kasutada koos eGPU-dega, näiteks ONEXGPU-seeriaga. Me testisime uue ONEXPLAYER ONEXGPU 2-ga, hoia peagi silma peal meie täielikul ülevaatusel, ja saime suurepäraseid tulemusi. Lühivõrdluseks: Forza Horizon 5’ga saime integreeritud GPU-l umbes 100 FPS-i, ONEXGPU 2’ga aga umbes 180 FPS-i sisekuval ja 200 FPS-i väliskuval samade seadetega.
Lõplikud mõtted
Aeg on kokku võtta meie ONEXPLAYER X1 Pro läbivaatamine. Kui me algselt ONEXPLAYER X1 AMD üle vaatasime, mainisime, et seadistus on huvitav. 3-in-1 tahvelarvuti, mini sülearvuti ja mängukonsooli disain oli midagi, mis eristas seda teistest mobiilsetest mänguarvutitest. See muudab selle mitmekülgsemaks sülearvutiks või tahvelarvutiks igapäevaste ülesannete täitmiseks ja seejärel mängukonsooliks vaba aja veetmiseks.
Tulemuslikkuse osas näeme kõrg- ja madalseisude kombinatsiooni. Protsessori ja GPU võimsuse tasakaalu saab reguleerida, et see oleks rohkem kooskõlas teiste pihuarvutitega. Selle tõttu ei ole me jõudluse pärast liigselt mures. Kuid see on midagi, mida tasub silmas pidada, kui soovite lihtsalt plug and play seadet.
Teie igapäevaste tööülesannete jaoks, olgu siis kodus või kontoris. ONEXPLAYER X1 Pro kaasaskantav mängukompuuter saab nendega hõlpsasti hakkama. Saate vähendada TDP-d ja mitu tundi veebi sirvimist ja meedia mängimist jne, või kõrgema TDP-ga oma nõudlikumad ülesanded, nagu töö suurte kontoridokumentidega, pildi või video redigeerimine.
Ja ühendage lihtsalt kontrollerid ning saate nautida uusimaid mänge mängitavates seadetes. Suur 10,95-tolline 120 Hz ekraan tähendab, et saad seda toetavates mängudes nautida kõrgemaid värskendussagedusi. Need näevad välja ja mängivad suurepäraselt!
Me olime algse X1 suured fännid ja uus X1 Pro, millel on suurem jõudlusprotsessor, ei ole ehk uuendamist väärt, kui teil on originaal. Kui aga otsite 3-in-1 tahvelarvutit, sülearvutit ja mängukonsooli, siis ONEXPLAYER X1 Pro on kindlasti kaalumist väärt!
Lisateavet ja tellida ONEXPLAYER X1 Pro saate siit.
Sellega on meie ONEXPLAYER X1 Pro läbivaatamine lõppenud. Kui teil on küsimusi või kommentaare selle pihuarvuti kohta, kirjutage allpool ja me vastame hea meelega.