Retroid Pocket Flip läbivaatamine
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kokkuvõte
Retroid Pocket Flip on hädavajalik, kui eelistate klambriga retro-mängukonsooli. See on suure jõudlusega, väga kasutajasõbralik ja lihtne kasutada.
Overall
4.7User Review
( votes)Pros
- Clamshell disain
- Suurepärane esitus
- Kohandatud käivitaja ja pealekandmistarkvara
- Setup Wizard
- Google Play Store paigaldatud
- HDMI väljund
Cons
- Õlgade nuppe võib veidi takistada korpuse ülemine pool
Meie Retroid Pocket Flip ’i ülevaates võrdleme seda eelmise mudeliga, mis jagab sama protsessorit, ja selgitame välja, kas klambrikujuline disain, saalianduri liugurid ja analoogpäästikud on uuendamist väärt?
Retroid Pocket Flip Review Video
Retroid Pocket Flip’i lahtipakkimine
Kõigepealt väga lühike lahtipakkimine, et alustada meie Retroid Pocket Flip ülevaadet. Seal on kaart, mis näitab kontrolli ja tehnilisi andmeid, mis on natuke mõttetu, kuid see on siiski olemas.
Järgmisena on meil Retroid Pocket Flip retro-mängukonsooli ise, mida näitame peagi lähemalt. Märkusena olgu öeldud, et Pocket Flipiga ei kaasne micro SD-kaarti, seega peate selle ise hankima.
Selle all on USB Type-C laadimiskaabel. Ja see ongi kõik, ma ütlesin, et see on lühike unboxing!
Retroid Pocket Flip ülevaade
Jätkame Retroid Pocket Flipi ülevaadet klassikalise mängukonsooli ülevaatega. Retroid Pocket Flip on suletud kujul umbes 13,9 x 8,2 x 2,5 cm (5,4 x 3,2 x 0,9 tolli) suur ja kaalub umbes 270 g. See on väga kaasaskantav ja mahub hõlpsasti taskusse.
See on saadaval viies värvitoonis: Must, 16Bit US, Indigo, Sport Red ja Arbuus.
Klambrikujuline disain avaneb ja paljastab 4,7-tollise puuteekraani, mille resolutsioon on 750×1334. See on sama, mis Pocket 3 ja 3+ mudelil.
Alumisel poolel on klassikaline D-pad ja paremal neli mängunuppu. Allpool on saaliefekti liugurid, mis on klõpsatavad. Ja kohe allpool on nupud start ja select. See on keskosas natuke tavaline, mingi kujundus või tõstetud pind oleks teinud selle veidi kenamaks.
Alumisel küljel on toitenupp ja kõrvaklapipesa.
Vasakul küljel on micro sd-kaardi pesa. Ja paremal on helitugevusnupud.
Korpuse ülaosas on vasak ja parem analoogpäästik ja õlanupud ning kaks täiendavat M1- ja M2-nuppu, mida saab seadetes konfigureerida.
Seadmel on USB Type-C laadimisport ja Micro HDMI port, mille kaudu saad selle 720P resolutsiooniga telerisse või monitorile.
Üldiselt on Retroid Pocket Flip retro mängukonsooliga mugav mängida. Kõik esipoolsed juhtnupud on üksteise käeulatuses, ma leidsin, et õlanupud olid veidi takistatud korpuse ülemise poolega ja sa leiad end mängimise ajal tagaküljelt hõõrudes. Kaks makronuppu nõuavad käe kohandamist, et neid mugavalt vajutada. Ma kasutasin neid harva, nii et see ei olnud minu jaoks suur probleem.
Retroid Pocket Flip tehnilised näitajad
Jätkame Retroid Pocket Flipi ülevaadet tehniliste näitajate vaatamisega. Kui need näevad tuttavad välja, siis sellepärast, et need on sisuliselt samad kui Retroid Pocket 3 Plus.
CPU | Unisoc Tiger T618 okta-tuumaline protsessor 2x A75 @2.0GHz & 6x [email protected] |
GPU | Mali G52 MC2 @850MHz |
RAM | 4GB LPDDR4X @1866Mhz |
LAOSTAMINE | 128 GB eMMC |
JÄÄTMINE | Aktiivne |
SKREEN | 4,7″ 750×1334 puuteekraan 450nits ekraaniga |
WIFI | 2.4G/5G 802.11 b/g/n/ac |
BLUETOOTH | 5.0 |
OS | Android 11 |
BATTERI | 5000mAh |
AKU ELUIGA | Sõltuvalt kasutusest kuni 8 tundi. Meie testides saime pisut üle 5 tunni 3DMarki võrdlusuuringut loopis. |
Ülevaade operatsioonisüsteemi ja menüüde kohta
Retroid Pocket Flip kaasaskantav mängukonsool töötab Android 11 operatsioonisüsteemiga ja kui see esimest korda käivitub, kuvatakse teile tervitusjuhend, mis läbib esmase seadistamise. Siin saate valida, milliseid emulaatoreid ja tarkvara soovite paigaldada.
Võite kasutada ka standardset Androidi või Retroidi enda Launcherit, mis on loodud peamiselt emuleerimiseks. Te peate selle nullist üles seadma ja see on suhteliselt valutu, kuid võtab natuke aega. Sisuliselt käite läbi iga süsteemi, lisate ROM-kausta ja see skaneerib seda ning lisab tunnustatud mängud hõlpsaks juurdepääsuks. Protsessi ei ole selles Retroid Pocket Flipi ülevaates käsitletud, kuid meil on juhend selle kohta, kuidas seda teha.
Kui libistate ekraani paremal poolel paremalt vasakule, saate avada pealekandetarkvara, mis annab teile kiire juurdepääsu sageli kasutatavatele funktsioonidele, süsteemiteabele, sisseehitatud ekraani kaardistamise tarkvarale ja muule. See on väga kasulik funktsioon, eriti kaardistamistarkvara, mis võimaldab kasutada kontrollerit Android-mängudes, mis neid ei toeta.
Google Play Store on täielikult toetatud, nii et saate alla laadida ja uuendada kõiki mänge ja rakendusi, mida soovite. See on suurepärane näide sellest, kuidas Android-mobiilne mängukonsool peaks töötama. Kena häälestusprotsess, kasulik käivitus- ja kattetarkvara ning Play Store’i paigaldamiseks ei pea hüppama läbi karikate. Parimad hinded siin!
Süsteemi võrdlusnäitajad
Osana meie Retroid Pocket Flip ülevaatest tegime paar süsteemi võrdlusuuringut. Me saame kasutada tulemusi, et näha Pocket Flip’i jõudlust ja võrrelda seda teiste Androidil põhinevate retroemulaatorite seadmetega.
Geekbench
Geekbench teeb seadmel rea protsessoripõhiseid teste. Näeme, et Pocket Flip saavutab ühe- ja mitmetuumaliste võrdlusuuringute tulemuseks 382 ja 1396 punkti. See on üsna identne Pocket 3+ ja Anbernic RG505 mudelitega, mida me ootasime, kuna neil on samad protsessorid…
3DMark
3DMark testib CPU ja GPU koostööd parima jõudluse saavutamiseks. Saame tulemuseks 2215, mis on jällegi sarnane Pocket 3+ ja Anbernic RG505 tulemusega.
Üldiselt ei ole kolme pihuarvuti vahel võrdlusuuringu tulemuslikkuse osas erinevusi, mida on hea näha.
Android rakendused
Osana meie Retroid Pocket Flip ülevaatest vaatame lühidalt mõningaid Android mänge ja rakendusi.
Call of Duty koos ekraanil kaardistamisega
Me kontrollime Call of Duty Mobile’i, mille ma olen kiiresti kaardistanud kontrolleri ekraanil olevatele nuppudele. Ekraanil olev kaardistus võimaldab teil mängida mänge kontrolleriga isegi siis, kui mäng seda ei toeta.
Nuppude seostamine ekraani ikoonidega võtab mõne hetke. Sõltuvalt mängust võib see võtta veidi lisaparandusi, eriti joysticki tundlikkus, kuid muidu töötab see väga hästi ja kindlasti annab teile mängudes ülekaalu.
Forza Horizon 5 Xbox Cloud Gaming
Järgmisena proovime lühidalt Xboxi pilvemängu. Kui teil on korralik WiFi-signaal ja Interneti-kiirus, ei ole teil Retroid Pocket Flipiga mängude voogedastamisega mingeid probleeme. Me ei täheldanud mingit takerdumist ega kvaliteedi vähenemist, sealhulgas ka hõivatud stseenides. See töötab suurepäraselt!
Emulaatori jõudlus
Jätkame meie Retroid Pocket Flip läbivaatamist emulaatorite jõudlusega. Järgmisena proovime terve hulga emulaatoreid ja mänge, mida meie jälgijad YouTube’is, Twitteris, Facebookis ja Instagramis soovitasid. Täname kõiki, kes soovitasid mängu, me ei saanud neid kõiki kasutada, sest muidu oleks video väga pikk!
Kõik teie 8- ja 16-bitised konsoolid ja arvutid ei ole probleemiks Retroid Pocket Flipiga. Nii et saate nautida SNESi, Mega Drive’i, PC Engine’i, Amstradi, Spectrumi ja paljusid teisi klassikalisi konsoole, tihtipeale parema graafikaga. Me ei kavatse neile liiga palju aega kulutada, sest meil on palju uuemaid süsteeme, mida katta.
Arcade
Me ei saa sageli palju arcade mängu taotlusi, nii et ma tahtsin kontrollida paar soovitatud mängu. Arcade-mängude puhul tuleb minu arvates sageli kulutada veidi aega, et veenduda, et teil on õige emulaator koos olemasoleva ROM-komplektiga. Mõned on näiteks MAME 2003 jaoks, mõned aga MAME 2010 jaoks. RetroArchiga saate alla laadida mõned erinevad MAME ja Arcade Core’id ja see peaks mängude importimisel panema need õigesse Core’i.
Saturn
SEGA Saturn ei saa palju armastust, kuid isiklikult leian, et sellel on mõned suurepärased mängud, mida sageli tähelepanuta jäetakse. Ignoreerige SEGA Rally tekstide värinat, see võib olla emulaatori probleem, sest tavaliselt töötab see suurepäraselt. Kõik mängud, mida ma proovisin, töötasid suurepäraselt.
Dreamcast
Retroid Pocket Flipil saab proovida paari Dreamcast-emulaatorit. Ma mängisin paar mängu mõlemal ja ei näinud mingeid probleeme jõudlusega, kuna see protsessor suudab neid suurepäraselt käivitada.
PlayStation 1
Jällegi on olemas mõned emulaatorid RetroArchis ja native nagu DuckStation, mida saate kasutada. PlayStation töötab sellel pihuarvutil suurepäraselt ja mul ei olnud mingeid probleeme jõudlusega. Soovitan DuckStationit, sest sellega saad suurepäraseid tulemusi, sealhulgas graafika täiustusi.
PlayStation 2
Nüüd jõuame mängude toimimise või mitte toimimise valdkonda. PlayStation 2 emulatsioon on Androidi puhul suhteliselt varajane, kuid AetherSX2 puhul näeme, et mõned mängud töötavad suurepäraselt. XIII ja Shinobi pakuti välja ja nad mängivad väga hästi.
Teised mängud, nagu OutRun Coast to Coast, ei ole kahjuks vaikimisi seadetega mängitavad. Saate sellest veidi rohkem jõudlust välja pigistada, vähendades näiteks renderduse eraldusvõimet.
Delfi emulaator
Dolphini emulaatorid on suurepärase ühilduvusega, kuid Retroid Pocket Flip ja sarnased pihuarvutid võitlevad jõudlusega. Meie mäng Burnout 2 töötab suurepäraselt ja töötab enamasti 60 kaadrit sekundis. Siiski leiate palju mänge, mis töötavad aeglasema kiirusega, kusjuures paljud neist on mängimatud.
PlayStation Portable
Meie mäng God of War töötab enamasti 60 FPS-iga, kusjuures kaadrid langevad väga harva, kuid mitte midagi, mis rikub mängupilti.
Meile soovitati proovida Killzone’i ja me ei saanud seda korraliku kaadrisagedusega käima. Ei ole kindel, kas tegemist on emulaatori ühilduvuse või jõudluse probleemiga.
Citra emulaator
Citra emulaatoril on aja jooksul toimunud mõned korralikud jõudluse parandused ja ma märkasin Sonic Generations’i puhul vähem stotterdamist, kui šaderite vahemälu kasutati.
Esimesel korral on siiski veel mõningaid jõudlusprobleeme, kui shader vahemällu salvestatakse, kuid hilisemad läbimängud on palju sujuvamad. Mitte kõik mängud ei tööta suurepäraselt, kuid on mõned õiged mängud, mis töötavad.
PlayStation Vita
PlayStation Vita emulatsioon Vita3K-ga on suhteliselt varajases arengujärgus, kuid me saime mõned mängud käima. Suurepärane TxK on väga mängitav, nagu ka mõned teised mängud.
Oli ka paar mängu, mis ei olnud tulemuslikkuse poolest päris seal, nagu näiteks Street Fighter vs Tekken.
Skyline emulaator
Teine emulaator, mis on üsna varajases arengujärgus, on Skyline. Proovisin hulga mänge ja paljud neist ei töötanud, lihtsalt läksin tagasi menüüsse või sundsulgemisega tagasi käivitusprogrammi.
Kuid ma sain Sonic Mania käima ja see jookseb väga hästi! Ärge aga liiga põnevust tundke, tegemist on üsna lihtsa mänguga, nii et ärge oodake, et paljud mängud niimoodi jooksevad 🙂
Lõplikud mõtted
Võtame nüüd kokku meie Retroid Pocket Flipi ülevaate koos meie mõtetega kaasaskantava retro-mängukonsooli kohta. Retroid Pocket Flip on üldiselt väga hea mängukonsool. Selle peamine kasutusala on emulatsioon ja see on umbes nii hea, kui te praegu selles hinnaklassis saate. See suudab probleemideta emuleerida kuni PlayStation 1 ja Dreamcasti ajastuni. Ja kui me läheme uuemate põlvkondade juurde, leiame hea toetuse pihuarvutitele. Vita3K ja Skyline emulaatorid on suhteliselt varajases arengujärgus ja mõned mängud on mängitavad, mis on muljetavaldav, kuid ärge oodake, et nende jõudlus oleks tulevikus palju parem.
Retroid Pocket Flip pakub enamat kui emulatsiooni. Saate mängida ka mitmesuguseid omamaiseid Android-mänge ja kasutada kõiki Google Play poe rakendusi. See sobib suurepäraselt videote vaatamiseks kas kohapeal või YouTube’ist striimimiseks, veebi sirvimiseks ja muidugi mängimiseks kontrolleriga!
Androidi või Retroid Launcheri valik on kena puudutus. Saate oma mängukollektsiooni seadistada nii, et see oleks hõlpsasti kättesaadav korralikust mängubrauserist. Selle seadistamine võtab küll veidi aega, kuid see on sama pikk kui RetroArchi või iga emulaatori eraldi tegemine, kui te seda tahaksite.
Meile meeldib ka kattetarkvara, mis annab teile kiire juurdepääsu ühistele funktsioonidele, nagu ekraani kaardistamise sisestamine, voogedastus, salvestamine ja ekraanipiltide tegemine. See on hästi tehtud ja väga kasulik.
Kontroll on midagi, mille suhtes mul on segased tunded. Sellel on mugav mängida, kuid ma leidsin, et õlanupud olid veidi takistatud korpuse ülemise poole poolt. See ei ole suur probleem, lihtsalt midagi, millega peaksite harjuma, traditsioonilisel pihuarvutil ei oleks mingit takistust.
See oli tegelikult minu ainus kaebus Retroid Pocket Flip retroemulaatori seadme kohta. Nii et tegelik otsus langeb sellele, kas soovite traditsioonilist pihuarvutit, nagu Retroid Pocket 3+, või klambrikujulist Retroid Pocket Flip’i? Andke meile kommentaarides teada, millise neist te valiksite ja miks! See lõpetab meie Retroid Pocket Flip läbivaatuse!
Lisateavet Retroid Pocket Flip’i kohta ja selle ostmise kohta leiate siit. Leia meie retro-mängukonsoolide valik siit.
Täname, et lugesite meie Retroid Pocket Flip ülevaadet, andke meile kommentaarides teada, kui teil on küsimusi.