Chat with us, powered by LiveChat

beCreatus DP1310 apskats – USB-C hibrīda doks trīskāršiem monitoriem

beCreatus DP1310 pārskats
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (5)
  • Features
    (4.5)

Kopsavilkums

Ja vēlaties pilnībā izmantot savu trīs monitoru komplektu ar vairākām ierīcēm, beCreatus DP1310 ir lieliska hibrīda doka izvēle.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Viegla uzstādīšana un instalēšana
  • Līdz pat trīs monitoru atbalsts
  • Līdz 8K 60 Hz/4K 120 Hz izšķirtspēja atkarībā no iestatīšanas
  • Viegla pārslēgšanās starp diviem ieejas avotiem
  • Viegli sasniedzams perifēro ierīču pieslēgšanai
  • Premium izskats un sajūta

Cons

  • Lai jūsu rakstāmgalds izskatītos sakopts, var būt nepieciešama neliela kabeļu pārvaldība.
  • Nav SD karšu lasītāja

BeCreatus DP1310 ir divu ieeju dokstacija ar iespēju izvadīt līdz pat trīs monitoriem, viegli pārslēdzot starp tiem. Kopā ar 5 USB pieslēgvietām DP1310 nodrošina pietiekami daudz savienojumu, taču vai cena par 299 ASV dolāriem ir tā vērta?

Atruna: BenQ laipni un bez maksas sniedza mums beCreatus DP1310 dokstaciju, lai mēs varētu to apskatīt. Par šī pārskata rakstīšanu mums netika maksāta nekāda atlīdzība. Visi šajā pārskatā paustie viedokļi ir mūsu pašu viedokļi, un uzņēmums nav mudinājis tos izmantot.

BenQ beCreatus DP1310 pārskata video

BeCreatus DP1310 iepakojuma izjaukšana

Kastes iekšpusē vispirms ir ātras palaišanas rokasgrāmata, kurā ir parādīti uzstādīšanas soļi.

BenQ beCreatus DP1310 lietošanas pamācība
BenQ beCreatus DP1310 lietošanas pamācība

Tad mums ir beCreatus DP1310 hibrīda doks. Drīzumā mēs par to runāsim sīkāk.

BenQ beCreatus DP1310 dokstacija
BenQ beCreatus DP1310 dokstacija

Ir bezmaksas pagarinātās garantijas karte un informācija.

BenQ beCreatus DP1310 Garantija
BenQ beCreatus DP1310 Garantija

Zem iepakojuma atrodas strāvas ķieģelis un kabelis ar jūsu valstij piemērotu kontaktdakšu.

BenQ beCreatus DP1310 barošanas ķieģelis
BenQ beCreatus DP1310 barošanas ķieģelis

Tālāk ir HDMI 2.1 8K sertificēts kabelis.

BenQ beCreatus DP1310 HDMI kabelis
BenQ beCreatus DP1310 HDMI kabelis

Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgs ir USB-C 3.2 kabelis, kas ir saderīgs ar 4K.

BenQ beCreatus DP1310 USB-C kabelis
BenQ beCreatus DP1310 USB-C kabelis

beCreatus DP1310 pārskats

BeCreatus DP1310 dokstacijas izmēri ir aptuveni 156 x 103 x 40 mm, un tās svars ir 550 g. Korpuss ir izgatavots no alumīnija sakausējuma un nodrošina lielisku pasīvo dzesēšanu.

Doku var izmantot gan vertikāli, gan horizontāli, un tā apakšpusē un vienā pusē ir neslīdošas uzlikas, kas novērš darba virsmas skrāpējumus.

beCreatus DP1310 pārskats
beCreatus DP1310 pārskats

Hibrīda doka priekšpusē no kreisās puses uz labo ir divas USB A pieslēgvietas, kas nodrošina gan uzlādes atbalstu līdz 7,5 W, gan datu pārraides ātrumu līdz 10 Gbps. Blakus tiem ir USB-C ports, kas nodrošina līdz 36 W uzlādi, arī ar 10 Gbps datu pārsūtīšanas ātrumu. Savienojumi ir ideāli piemēroti papildu ierīču, piemēram, mobilā tālruņa uzlādei, kā arī ātrgaitas datu glabāšanas ierīču, piemēram, pārnēsājamā NVMe diska, pieslēgšanai.

Tālrunī ir 3,5 mm audio pieslēgvieta, ko varat izmantot, lai pieslēgtu austiņas. Tas ir ļoti noderīgi, jo neatkarīgi no tā, kura ierīce tiek izmantota, tiks atskaņots tās audio. Nav nepieciešams mainīt audio izejas.

Iespējams, jūs interesē, kas ir lielā zaļā poga? Tā darbojas gan kā ieslēgšanas, gan izslēgšanas poga, un, turot to nospiestu trīs sekundes, ierīce tiek izslēgta un ieslēgta. Ar vienu nospiešanu tas pārslēdzas starp abiem HDMI ieejas avotiem.

Aizmugurē no kreisās puses uz labo ir vēl trīs USB-A porti, divi no tiem ir 480 Mbps, bet trešais – 10 Gbps. Ir ļoti noderīgs Gigabit ethernet ports, kas ir ideāli piemērots, ja izmantojat klēpjdatoru bez šāda porta.

beCreatus DP1310 aizmugures skats
beCreatus DP1310 aizmugures skats

Tālāk ir video pieslēgvietas. Sākam ar HDMI 2.0 un DisplayPort 1.2 video izejai. Tam seko HDMI 2.1 ieeja un HDMI 2.1 izeja.

Tad mums ir USB-C ports, ko var pieslēgt klēpjdatoram vai līdzīgai ierīcei. Tas atbalsta arī 100 W PD uzlādi, lai nodrošinātu ierīces pilnīgu uzlādi.

Cena$299
Savienojums ar saimniekorganizatoruUSB-C IN x 1, HDMI 2.1 IN x 1
Kopējais displeju izvades apjoms3
Maksimālā video izvades izšķirtspēja un atsvaidzināšanas ātrums4K 60 Hz (USB-C IN), 8K 60 Hz (HDMI 2.1 IN)
Maksimālais USB datu pārsūtīšanas ātrums10 Gbps
Maksimālā jauda USB ierīču uzlādeiUSB-C PD 36 W (paliktnim, mobilajam tālrunim)
TīklošanaGigabit ethernet RJ-45 (10/100/1000M)
Audio 3,5 mm audio ligzda (IN/OUT)
Siltuma izkliedēšanas risinājumsAlumīnija sakausējums
OS savietojamībaWindows, macOS (Intel/M1/M2), Ubuntu, Android, ChromeOS

BeCreatus DP1310 instalēšana un iestatīšana

Pirmais un vissvarīgākais iestatīšanas un instalēšanas posms ir DisplayLink draiveru instalēšana jūsu ierīcei(-ēm). Tas ļaus kopā ar ierīci izmantot līdz pat trim monitoriem. Tos varat lejupielādēt šeit. Saderīgās operētājsistēmas ir Windows, macOS, Ubuntu, Android un ChromeOS.

beCreatus DP1310 horizontālais (
beCreatus DP1310 horizontāls skats

Pēc tam varat pieslēgt galveno ierīci. Ja jūsu ierīce, piemēram, dators vai klēpjdators, atbalsta video un datu pārraidi, izmantojot USB-C, pievienojiet to aizmugurē esošajam USB-C ieejas savienojumam. Pretējā gadījumā varat izmantot HDMI 2.1 ieejas portu, taču zaudēsiet dubultās HDMI ieejas funkcionalitāti.

Pēc tam varat pievienot otro ierīci. Parasti tā ir spēļu konsole, piemēram, Xbox, PlayStation 5 vai pat saderīga spēļu rokas ierīce. Tas ir HDMI 2.1 ports, kas atbalsta līdz 8K 60 Hz / 4K 120 Hz.

Pēc izvēles varat pieslēgt ethernet tīklu un jebkuru USB perifērijas ierīci, piemēram, peli un tastatūru, līdz pat sarežģītākiem ātrgaitas diskdziņiem utt.

Pievienojiet strāvas padevi, un viss ir gatavs darbam. Nospiediet un turiet zaļo pogu trīs sekundes, un jūsu trīs monitoru konfigurācija atdzīvosies!

BeCreatus DP1310 lietošana

Esmu izmantojis beCreatus DP1310 gan mājās, gan darbā, lai sagatavotu pārskatu par šo produktu un es varētu izbaudīt visu tā izmantošanas spektru.

Mans ikdienas darbs ir saistīts ar produktu pārskatīšanu un testēšanu, un tas var nozīmēt, ka pat dažu stundu laikā es izmantoju daudzas dažādas ierīces. Man uz galda ir trīs monitori – divi paredzēti darbam, bet trešais – lietošanai ar citām ierīcēm. Jau kādu laiku esmu vēlējies izmantot trešo monitoru kā papildu darba monitoru, taču manam datoram bija tikai divas video izejas.

beCreatus DP1310 trīskāršais monitors
beCreatus DP1310 trīskāršais monitors

Ar beCreatus DP1310 es varu vienkārši savienot USB-C kabeli no sava datora ar dokstaciju, izmantot divu HDMI un viena DisplayPort savienojumu ar monitoriem. Tas ir tikpat vienkārši, lai uz visiem trim monitoriem tiktu rādīti Windows darbvirsmas.

Otro HDMI ieeju izmēģināju ar dažādām ierīcēm, sākot no klēpjdatoriem līdz tādiem rokas spēļu datoriem kā GPD WIN Mini un pat uz Android balstītiem retro spēļu rokas datoriem, piemēram, pavisam jauno AYN Odin 2. Nospiežot zaļo pogu, trešais monitors bez piepūles pārslēdzas uz otro HDMI avotu un tiek parādīts trešajā monitorā. Tas darbojas tieši tā, kā vēlaties.

Mājās man ir mazliet citādāka konfigurācija. Man ir divi galvenie monitori un pārnēsājamais monitors, ko reizēm izmantoju. Dažu mirkļu laikā atkal uz visiem trim monitoriem tika parādīts mans darbvirsmas ekrāns un Xbox spēļu konsole otrajā pieslēgvietā. Kā spēļu doks tas darbojas lieliski, viens pogas nospiedums, un mans Xbox nevainojami rādīja 4K 120 Hz.

beCreatus DP1310 rokas ierīce
beCreatus DP1310 rokas spēļu spēlēšana uz trešā monitora

Es esmu tikai Windows lietotājs, tāpēc lūdzu darba kolēģi izmēģināt doku, lai nodrošinātu Macbook M1/M2 saderību. Pēc draiveru instalēšanas viņš bija pārsteigts par ērto trīs monitoru displeju un par to, cik viegli to bija iestatīt un lietot. Labu vārdu sakot, es izmēģināju arī savu Chromebook, ko parasti izmantoju mājās, sēžot uz dīvāna. Lai to izdarītu, man nebija nepieciešams instalēt draiverus, jo ChromeOS to atbalsta kopš būves R51 (2016) vai jaunākas.

Savienots ar dokstaciju man ir NVMe disks, kas manos testos ieguva lielisku 600+Mbps datu pārraidi, kas ir aptuveni tas, ko atbalsta faktiskais SSD. Tāpēc šķiet, ka ar datu pārsūtīšanas veiktspēju problēmu nav. Man ir pievienota arī tīmekļa kamera, pele, tastatūra un 3,5 mm austiņas, jo mans dators atrodas nedaudz tālāk nekā doks. Ātrgaitas USB-C pieslēgvieta, iespējams, man ir otrā lielākā dokstacijas iezīme. Agrāk man bija jāceļas no krēsla un jānoliecas, lai pieslēgtu perifēro ierīci datoram, tagad tā ir viegli sasniedzama.

beCreatus DP1310 vertikālais
beCreatus DP1310 vertikālā orientācija

Viena no funkcijām, kas trūkst hibrīda dokai, ir SD karšu lasītājs. Uz priekšējā paneļa (vai pat sānos) ir pietiekami daudz vietas gan SD, gan micro SD karšu lasītājam. Tā kā es regulāri pārsūtu datus uz SD kartēm un no tām, lai tos izmantotu citās ierīcēs, tas patiešām būtu bijis šīs dokstacijas glazūra uz kūkas.

Jau nedēļu izmantoju hibrīda doku, un man nav bijušas nekādas būtiskas problēmas. Reiz displeji uz dažām sekundēm uz īsu brīdi izslēdzās un ieslēdzās, taču neesmu pārliecināts, vai to izraisīja dokstacija vai mans dators. Uz nakti atstāju DP1310 ieslēgtu, nākamajā dienā atgriezos, un virsmas temperatūra bija nedaudz silta uz tausti. Tas noteikti nav nekas satraucošs, un alumīnija sakausējuma korpuss savu uzdevumu veica perfekti.

Nobeiguma domas

BeCreatus DP1310 HDMI 2.1 doks noteikti ir pārveidojis manu darba vietu un to, kā es to izmantoju. Tagad varu izmantot savus trīs monitorus ar Windows un jebkuru pievienoto papildu ierīci. Lai pārslēgtu ieejas avotus, nav nepieciešams ķerties pie monitora aizmugures. Pat HDMI kabeļi, ja pārslēdzat starp micro, mini un pilna izmēra HDMI, ir viegli pieejami. Vienkārši nospiediet pogu, un tas uzreiz pārslēdzas. Man tas ir pārsteidzošs laika taupīšanas līdzeklis, jo es to daru bieži dienas laikā.

beCreatus DP1310 kabeļi
beCreatus DP1310 kabeļi var izskatīties nedaudz nekārtīgi bez kabeļu pārvaldības

Visi kabeļi ir novietoti vienā vietā uz galda un savienoti ar dokstaciju. Tas var nozīmēt, ka apkārt ir vairāki kabeļi, un tas var padarīt jūsu rakstāmgaldu neizskatīgu. Man noteikti būs nepieciešams veikt kādu kabeļu vadību, lai tas izskatītos skaistāk. Tas ir viens no dokstaciju trūkumiem, ja vien neizmantojat bezvadu perifērijas ierīces.

BeCreatus DP1310 maksā 299 dolārus, un tā ietilpst augstākas klases dokstaciju grupā. Lai gan ir iespējams izmantot standarta dokstaciju, kas maksā 50 ASV dolāru, un HDMI slēdzi, galvenais ir ērtības. Vai lētāks risinājums piedāvās līdz 8K 60 Hz video izeju, vai tam ir līdz 100 W PD uzlāde, vai ir labs USB-A un USB-C skaits perifērijas ierīcēm? Vai tas vienkārši darbojas bez liekas uztraukšanās?

BeCreatus DP1310 plusi noteikti atsver mīnusus, un tieši šī iemesla dēļ tas būs pastāvīgs manas darba virsmas stiprinājums. Vairāk par beCreatus DP1310 hibrīda doku varat uzzināt BenQ vietnē šeit.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.