Powerbox Mini
-
Design
-
Build Quality
-
Performance
-
Features
Kopsavilkums
Overall
4.5User Review
( votes)Pros
- Augstas veiktspējas procesors AMD Ryzen 7 5700U
- Trīs monitoru atbalsts
- Efektīva enerģijas un ventilatora trokšņa pārvaldība
- Lieliski piemērots vieglām spēlēm un emulācijai
Cons
- Nekonfigurējams LED apgaismojums
- Veiktspējas režīmā ventilatora troksnis ir diezgan skaļš
Pirmajā no mūsu ACEPC Powerbox pārskatiem mēs pārbaudām vidējas veiktspējas Mini modeli. Mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatā aplūkosim, kā to var salīdzināt ar Pro modeli, ieskaitot izjaukšanu, pārskatu, salīdzinošos testus un dažus spēļu un emulatoru veiktspējas testus.
ACEPC Powerbox Mini pārskata video
ACEPC Powerbox Mini izjaukšana
Mēs sākam mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatīšanu ar izkraušanu no iepakojuma. Pirmais no kastes ir ACEPC Powerbox Mini, kuru mēs pēc brīža apskatīsim tuvāk.
Zem tā ir lietotāja rokasgrāmata vairākās valodās, tostarp angļu, ķīniešu, vācu un itāļu.
Tālāk mums ir barošanas avots, un mēs pievienosim jūsu valstij piemērotu kontaktdakšu adapteri. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ir HDMI kabelis.
ACEPC Powerbox Mini pārskats
Mēs turpinām mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatu ar pārskatu par AMD Ryzen kompakto datoru. ACEPC Powerbox Mini izmēri ir aptuveni 6,15 x 5,22 x 2,83 collas (15,6 x 13,25 x 7,18 cm) un sver 581 g.
Mini Ryzen darbvirsmas priekšpusē, no augšas uz leju, sākas ar ieslēgšanas pogu, kas ir daļa no mini datora veiktspējas maiņas slēdža. Ir pieejami trīs iestatījumi: Smart, Auto un Performance. Atšķirības tiks parādītas nākamajos salīdzinošajos testos. Zem tās ir 3,5 mm audio ports, kam seko divi USB 3 porti un C tipa USB ports datu pārraidei.
Aizmugurē ir vēl divas USB 3 pieslēgvietas, DisplayPort un HDMI ports, kas, izmantojot kopā ar C tipa portu, nodrošina līdz pat trīs monitoru atbalstu. Zemāk ir ethernet pieslēgvieta un strāvas pieslēgvieta.
ACEPC Powerbox Mini tehniskā specifikācija
Mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatā mēs apskatām tehniskās specifikācijas un veicam dažus testus attiecībā uz enerģijas patēriņu, ventilatora trokšņa līmeni un temperatūru.
CPU | AMD Ryzen 7 5700U (8 kodi, 16 pavedieni, maksimālā frekvence 4,3 GHz) |
GPU | AMD Radeon Graphics, 8 kodoli @ 1900 MHz |
RAM | 32 GB SO-DIMM DDR4 RAM |
GLABĀŠANA | 512 GB M.2 2280 SSD ar 1 TB un 2 TB pieejamām konfigurācijām, katru no tām var paplašināt līdz 4 TB. |
KOMUNIKĀCIJAS | Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 |
Mūsu ventilatora trokšņa un termisko parametru testēšanai mēs izmantojam veiktspējas režīmu. Lielākais ventilatora troksnis bija 68 db, bet augstākā temperatūra – 55 °C. Automātiskajam darbam mēs saņēmām augstāko ventilatora trokšņa līmeni 50 dB, bet Smart – tikai 48 dB.
Sistēmas etaloni
Tagad mēs palaidīsim dažus salīdzinošos testus, lai pārbaudītu kopējo veiktspēju mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatā. Salīdzināsim ar ACEPC Powerbox Pro mini PC.
Jaudas rādītāju ciparnīca
Enerģijas ieslēgšanas pogas ciparnīcā var iestatīt trīs veiktspējas iestatījumus: Smart, Auto un Performance.
Vispirms mēs parādīsim atšķirības starp trim Cinebench. Šis ciparnīca būtībā maina procesora apstrādes ātruma ierobežojumu, kas samazina veiktspēju, radīto siltumu un ventilatora radīto troksni.
CIPARNĪCAS IESTATĪŠANA | CINEBENCH DAUDZKODOLU REZULTĀTS | Procesora frekvence (aptuveni) |
SMART | 6272 | 2,12 GHz |
AUTO | 7845 | 2,77 GHz |
PERFORMANCE | 8498 | 3,20 GHz |
Atlikušajās salīdzinošajās pārbaudēs mēs darbosimies veiktspējas režīmā.
Passmark
Passmark veic CPU, GPU, RAM un datu glabāšanas salīdzinošos testus, lai noteiktu kopējo veiktspēju.
Mūsu iegūtais rezultāts ir 3679 punkti, kas pārspēj Powerbox Pro 3082 punktus.
PCMark
PCMark veic ikdienas uzdevumus, piemēram, teksta apstrādi, tīmekļa pārlūkošanu, videokonferenču rīkošanu un mini datoru satura veidošanai.
Mūsu iegūtais rezultāts ir 5 282 punkti, kas ir augstākajā mūsu vidējas klases mini datoru modeļu grupā. Pro modelis ieguva 5 153 punktus, tāpēc abiem modeļiem ir ļoti labi rezultāti.
Cinebench
Cinebench testē procesora viena un vairāku kodolu veiktspēju. Mēs ieguvām 1255 punktus viena kodola un 8498 punktus daudzkodolu procesora gadījumā.
Atkal tie ir labi rādītāji ACEPC, Pro modelis uzvar ar augstāku veiktspēju viena kodola rezultātu 1667, bet atpaliek no daudzkodolu rezultāta.
3DMark
Salīdzinošos testus mēs pabeidzam ar 3DMark, kurā tiek pārbaudīta CPU un GPU sadarbība, lai nodrošinātu spēļu veiktspēju.
Laika spiegu etalonmērījumā mēs ieguvām rezultātu 1481, Fire Storm – 3718 un Night Raid – 14 671. Visi trīs punkti ir pieklājīgi Mini PC ar AMD Ryzen procesoru, taču Pro modelis atpaliek no visiem trim punktiem.
Spēļu veiktspēja
Tālāk mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatā mēs īsi aplūkojam tā veiktspēju spēlēs. Lai gan ACEPC Powerbox Mini nav spēļu mini dators, šie procesori ir pietiekami jaudīgi, lai spēlētu spēles ar apgaismojumu. Jaunākās, mazāk prasīgās spēles un vecākas spēles parasti darbojas labi līdz pat 4K ar labiem grafikas iestatījumiem. Pārejot uz sarežģītākām 3D vidēm, atkarībā no spēles būs jāsamazina izšķirtspēja līdz 1080P vai 720P, kā arī grafikas iestatījumi.
Mūsu Street Fighter 6 salīdzinošajos testos ar 720P zemākajiem grafikas iestatījumiem mēs saņēmām 60, 30 un 30 punktus visos trīs testos. Savukārt Pro modelis visos trīs testos ieguva nedaudz zem 30. Savukārt spēlē Shadow of the Tomb Raider ar 720P zemākajiem grafikas iestatījumiem mēs saņēmām 43 pret 33 kadrus sekundē. AMD GPU nodrošina papildu veiktspējas palielinājumu spēlēm.
Emulacijas veiktspēja
Kā daļu no mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskata mēs apskatām arī emulācijas veiktspēju.Emuļācijā mēs redzam perfektu veiktspēju sistēmās līdz pat PlayStation 1 un Dreamcast ērai ar ACEPC Powerbox Mini. Šajās agrākajās sistēmās varēsiet palielināt atveidošanas izšķirtspēju un izbaudīt augstākas kvalitātes attēlus.
Attiecībā uz PS2 mēs redzam labu veiktspēju OutRun spēlē ar pārsvarā augstiem 50 FPS, bet laiku pa laikam samazinoties līdz zemākām 50. vērtībām. Spēlē Gran Turismo 2 mēs redzam stabilu 60 FPS. Un PS3 spēlē Tekken 6 pēc ētera kešēšanas lielākoties 60 FPS, bet Wipeout spēlē mēs redzam FPS no 47 līdz 60 mazāk noslogotās ainās.
Nobeiguma domas
Mēs apkopojam mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatu ar dažām pēdējām domām. ACEPC Powerbox Mini uzreiz izceļas ar vertikālo orientāciju, RGB apgaismojumu un barošanas slēdzi. Diemžēl RGB apgaismojumu nav iespējams izslēgt, tāpēc, iespējams, tas nav ideāli piemērots biroja videi, taču kā vidējas klases mini dators mājai tas ir pietiekami labi piemērots.
Šis mini dators produktivitātei ir pietiekami jaudīgs, lai veiktu ikdienas darba uzdevumus, kā arī attēlu rediģēšanu un darbu ar lieliem dokumentiem. Un jums nebūs problēmu bez problēmām atskaņot iecienītāko 4K saturu. Spēļu spēlēšanai pietiek ar vieglu līdz vidēji smagu spēļu spēlēšanu, un neaizmirstiet, ka varat izmantot arī Xbox Game Pass, lai straumētu sarežģītākas spēles.
Starp Pro un Mini Powerbox modeļiem ACEPC Powerbox Mini AMD Ryzen kompaktais dators salīdzinošajos testos pārspēj Pro modeli. Tātad, ja jums netraucē krāsainas gaismas un dizains, šis būtu tas, ko izvēlēties, ja veiktspēja ir obligāta.
Vairāk informācijas par ACEPC Powerbox Mini un tā iegādi varat uzzināt šeit. Pašlaik notiek izpārdošana, tāpēc varat paņemt savu ACEPC vai citu mini datoru par lielisku cenu!
Paldies, ka izlasījāt mūsu ACEPC Powerbox Mini pārskatu, ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet mums komentāros.