Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ACEPC Powerbox Mini apžvalga su vaizdo įrašu – AMD Ryzen 7 5700U mini kompiuteris

ACEPC Powerbox Mini review
ACEPC Powerbox Mini review
"Powerbox Mini
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)

Santrauka

„ACEPC Powerbox Mini” yra kompaktiškas, bet galingas mini kompiuteris su „AMD Ryzen 7 5700U” procesoriumi ir „Radeon” grafika, puikiai tinkantis daugeliui užduočių atlikti ir žaisti lengvus žaidimus. Elegantiškas dizainas, trijų monitorių palaikymas ir efektyvus šilumos valdymas daro jį universaliu ir patraukliu pasirinkimu tiek asmeniniam, tiek profesionaliam naudojimui.

Overall
4.5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Didelio našumo „AMD Ryzen 7 5700U” procesorius
  • Trijų monitorių palaikymas
  • Efektyvus energijos ir ventiliatoriaus triukšmo valdymas
  • Puikiai tinka lengviems žaidimams ir emuliacijai

Cons

  • Nekonfigūruojamas LED apšvietimas
  • Ventiliatoriaus keliamas triukšmas yra gana garsus veikiant našumo režimu

Pirmoje iš mūsų „ACEPC Powerbox” apžvalgų tikriname vidutinio našumo „Mini” modelį. Mūsų ” ACEPC Powerbox Mini” apžvalgoje pažiūrėkime, kaip jis lyginamas su „Pro” modeliu, įskaitant išpakavimą, apžvalgą, lyginamuosius testus ir kai kurių žaidimų bei emuliatorių našumo testus.

„ACEPC Powerbox Mini” peržiūros vaizdo įrašas

„ACEPC Powerbox Mini” išpakavimas

Savo „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžutės ištraukiamas ” ACEPC Powerbox Mini„, kurį tuoj pat apžvelgsime iš arčiau.

ACEPC Powerbox Mini apžvalga išpakuota
ACEPC „Powerbox Mini” išpakuotas

Apačioje pateikiamas naudotojo vadovas keliomis kalbomis, įskaitant anglų, kinų, vokiečių ir italų.

"ACEPC Powerbox Mini" turinys
„ACEPC Powerbox Mini” turinys

Toliau turime maitinimo šaltinį, prie kurio pridėsime jūsų šaliai tinkamą kištuko adapterį. Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, yra HDMI kabelis.

„ACEPC Powerbox Mini” apžvalga

Tęsiame „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgą ir apžvelgiame „AMD Ryzen” kompaktiškąjį kompiuterį. ” ACEPC Powerbox Mini ” yra maždaug 6,15 x 5,22 x 2,83 colių (15,6 x 13,25 x 7,18 cm) dydžio ir sveria 581 g.

ACEPC Powerbox Mini vaizdas iš priekio
ACEPC Powerbox Mini vaizdas iš priekio

Mini „Ryzen” stalinio kompiuterio priekinė dalis nuo viršaus iki apačios prasideda nuo maitinimo mygtuko, kuris yra mini kompiuterio našumo keitimo ratuko dalis. Galite pasirinkti tris nustatymus: „Smart”, „Auto” ir „Performance”. Skirtumus parodysime būsimuose lyginamuosiuose tyrimuose. Apačioje yra 3,5 mm garso prievadas, du USB 3 prievadai ir C tipo USB prievadas duomenims.

ACEPC Powerbox Mini galinis vaizdas
ACEPC Powerbox Mini galinis vaizdas

Galinėje pusėje yra dar du USB 3 prievadai, „DisplayPort” ir HDMI prievadas, kuris, naudojant kartu su C tipo prievadu, palaiko iki trijų monitorių. Žemiau yra eterneto prievadas ir maitinimo prievadas.

ACEPC Powerbox Mini techninės specifikacijos

„ACEPC Powerbox Mini” apžvalgoje apžvelgiame technines specifikacijas ir atliekame tam tikrus energijos naudojimo, ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testus.

CPU„AMD Ryzen 7 5700U ” (8 branduoliai, 16 gijų, didžiausias dažnis 4,3 GHz)
GPU„AMD Radeon Graphics”, 8 branduoliai @ 1900 MHz
RAM32 GB SO-DIMM DDR4 RAM
SANDĖLIAVIMAS512 GB M.2 2280 SSD diskas su 1 TB ir 2 TB konfigūracijomis, kurių kiekvieną galima išplėsti iki 4 TB
RYŠIAI„Wi-Fi” 6
„Bluetooth 5.2

Ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros bandymus atliekame naudodami našumo režimą. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 68 db, o aukščiausia temperatūra – 55 °C. „Auto” atveju didžiausias ventiliatoriaus triukšmas yra 50 dB, o „Smart” – tik 48 dB.

Sistemos lyginamieji testai

Dabar atliksime keletą lyginamųjų testų, kad patikrintume bendrą mūsų „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgos našumą. Palyginsime su ” ACEPC Powerbox Pro” mini kompiuteriu.

Energijos rinkiklis

Įjungimo mygtuko ratuką galima nustatyti trims veikimo nustatymams: „Smart”, „Auto” ir „Performance”.

ACEPC "Powerbox Mini" maitinimo ciferblatas
ACEPC „Powerbox Mini” maitinimo ciferblatas

Pirmiausia parodysime šių trijų įrenginių skirtumus „Cinebench” programoje. Ratuku iš esmės keičiama procesoriaus apdorojimo greičio riba, todėl sumažėja našumas, šiluma ir ventiliatoriaus keliamas triukšmas.

CIFERBLATO NUSTATYMASCINEBENCH KELIŲ BRANDUOLIŲ REZULTATASProcesoriaus dažnis (apytiksliai)
SMART6272 2,12 GHz
AUTO7845 2,77 GHz
VEIKLUMAS8498 3,20 GHz

Likusią lyginamųjų testų dalį atliksime našumo režimu.

Passmark

„Passmark” atlieka CPU, GPU, RAM ir saugyklos lyginamuosius testus, kad nustatytų bendrą našumą.

"ACEPC Powerbox Mini" ir "Pro PASSMARK" lyginamasis palyginimas
„ACEPC Powerbox Mini” ir „Pro PASSMARK” lyginamasis palyginimas

Gavome 3679 balus, kurie lenkia „Powerbox Pro” 3082 balus.

PCMark

„PCMark” atlieka kasdienes užduotis, pavyzdžiui, teksto apdorojimo, naršymo internete, vaizdo konferencijų ir mini kompiuterio, skirto turiniui kurti, lyginamuosius testus.

"ACEPC Powerbox Mini" ir "Pro PCMARK" lyginamasis testas
„ACEPC Powerbox Mini” ir „Pro PCMARK” lyginamasis testas

Gavome 5 282 taškus, o tai yra aukštesnė mūsų vidutinės klasės mini kompiuterių modelių riba. „Pro” modelis gavo 5 153 balus, taigi abiejų modelių rezultatai yra labai geri.

Cinebench

Programoje „Cinebench” tikrinamas procesoriaus vieno ir kelių branduolių našumas. Viengubo branduolio rezultatas buvo 1 255, o daugiabranduolinio – 8 498.

ACEPC Powerbox Mini ir Pro CINEBENCH lyginamasis palyginimas
ACEPC Powerbox Mini ir Pro CINEBENCH lyginamasis palyginimas

Vėlgi jie yra geri ACEPC rezultatai, „Pro” modelis laimi su didesniu vieno branduolio rezultatu 1667, tačiau atsilieka nuo kelių branduolių rezultato.

3DMark

Lyginamąsias žymas baigiame „3DMark”, kurioje tikrinamas CPU ir GPU veikimas kartu, kad būtų užtikrintas žaidimų našumas.

"ACEPC Powerbox Mini" ir "Pro" 3DMARK lyginamasis testas
„ACEPC Powerbox Mini” ir „Pro” 3DMARK lyginamasis testas

Laiko šnipinėjimo etalone gavome 1 481 rezultatą, „Ugnies audros” – 3 718, o „Naktinio reido” – 14 671. Visi trys rezultatai yra padorūs mini kompiuteriui su „AMD Ryzen” procesoriumi, tačiau „Pro” modelis atsilieka nuo visų trijų.

Žaidimų našumas

Toliau mūsų „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgoje trumpai apžvelgsime jo našumą žaidimuose. Nors ” ACEPC Powerbox Mini” nėra žaidimų mini kompiuteris, šie procesoriai yra pakankamai galingi apšvietimo žaidimams. Naujausi mažesnių reikalavimų reikalaujantys žaidimai ir senesni žaidimai paprastai turėtų būti gerai paleidžiami iki 4K su gerais grafikos nustatymais. Kai pereisite į sudėtingesnes 3D aplinkas, turėsite sumažinti skiriamąją gebą iki 1080P arba 720P, taip pat grafikos nustatymus, priklausomai nuo žaidimo.

Oceanhorn 2 ant ACEPC Powerbox Mini
Oceanhorn 2 ant ACEPC Powerbox Mini

Atlikdami „Street Fighter 6” lyginamuosius testus su 720P žemiausiais grafikos nustatymais, trijuose testuose gavome 60, 30 ir 30. Tuo tarpu „Pro” modelis visuose trijuose bandymuose gavo šiek tiek mažiau nei 30 balų. O žaidime „Shadow of the Tomb Raider” esant 720P žemiausiems grafikos nustatymams gavome 43 ir 33 kadrus per sekundę. AMD grafinis procesorius suteikia papildomo našumo žaidimams.

Emuliavimo našumas

Be to, „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgoje taip pat apžvelgiame emuliacijos našumą.Su ” ACEPC Powerbox Mini” emuliuojame puikiai veikiančias „PlayStation 1” ir „Dreamcast” laikų sistemas. Šiose ankstesnėse sistemose galėsite padidinti atvaizdavimo skiriamąją gebą ir mėgautis aukštesnės kokybės vaizdais.

"OutRun" PS2 sistemoje
„OutRun” PS2 sistemoje

„PS2” žaidime „OutRun” matome gerą našumą – dažniausiai pasiekiama 50 FPS, tačiau kartkartėmis nukrenta iki 50-ies. Su „Gran Turismo 2” matome tvirtą 60 FPS. „Tekken 6” žaidime su PS3 dažniausiai būna 60 FPS po šešėlių spartinimo, o „Wipeout” žaidime FPS svyruoja nuo 47 iki 60 mažiau užimtuose siužetuose.

Galutinės mintys

Apibendriname savo „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgą pateikdami keletą baigiamųjų minčių. ” ACEPC Powerbox Mini ” iš karto išsiskiria vertikalia orientacija, RGB apšvietimu ir maitinimo ratuku. Deja, RGB apšvietimo negalima išjungti, todėl galbūt jis nėra idealus biuro aplinkai, tačiau kaip vidutinio lygio mini kompiuteris namams jis pakankamai gerai tinka.

"Tekken 6" PS3 sistemoje
„Tekken 6” PS3 sistemoje

Šis našumui skirtas mini kompiuteris yra pakankamai našus, kad galėtumėte atlikti kasdienius darbus, redaguoti vaizdus ir dirbti su dideliais dokumentais. Be jokių problemų galėsite atkurti mėgstamą 4K turinį. Žaidimams pakaks lengvų ir vidutinio sunkumo žaidimų, be to, nepamirškite, kad galite naudoti „Xbox Game Pass”, kad galėtumėte transliuoti sudėtingesnius žaidimus.

Tarp „Pro” ir „Mini Powerbox” modelių ACEPC „Powerbox Mini AMD Ryzen” kompaktiškas kompiuteris lyginamuosiuose testuose lenkia „Pro”. Taigi, jei neprieštaraujate spalvotoms šviesoms ir dizainui, tai būtų tinkamiausias variantas, jei reikia užtikrinti našumą.

Daugiau informacijos apie ” ACEPC Powerbox Mini” galite sužinoti ir įsigyti čia. Šiuo metu vyksta išpardavimas, todėl galite pasiimti ACEPC ar kitus mini kompiuterius už puikią kainą!

Ačiū, kad perskaitėte mūsų ACEPC Powerbox Mini apžvalgą, o jei turite klausimų, praneškite mums komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.