Chat with us, powered by LiveChat

Archives

AYANEO Pocket S apžvalga su vaizdo įrašu – Naujasis „Android” delninių kompiuterių karalius?

AYANEO Pocket S Review
AYANEO Pocket S Review
AYANEO Pocket S apžvalga
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4)

Santrauka

„AYANEO Pocket S”, kuriame veikia „Qualcomm Snapdragon G3X Gen 2” CPU ir „Adreno A32” GPU, turi iki 16 GB LPDDR5x RAM ir 1 TB UFS 4.0 saugyklą, užtikrinančią aukščiausios kokybės nešiojamojo kompiuterio žaidimų našumą.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Didelio našumo „AMD Ryzen 7 8840U
  • Puiki galimybė rinktis 1440P arba 1080P ekraną
  • Palaikomi naujausi „Wi-Fi 7” ir „Bluetooth 5.3
  • Kompaktiškas ir stilingas dizainas

Cons

  • Ne didžiulis našumo skirtumas, palyginti su „Odin 2”, nebent GPU didelė paklausa
  • Didesnė kaina nei „Odin 2
  • Vis dar nėra jutiklinio ekrano valdymo žemėlapio!

„AYANEO” grįžta su naujausiu „Android” nešiojamuoju kompiuteriu ” AYANEO Pocket S”. AYANEO Pocket S apžvalgoje aptarsime visus įprastus dalykus, įskaitant svarbiausią dalį – lyginamuosius testus. Kaip jis veikia palyginti su dabartiniu karaliumi AYN. Odin 2? Ar papildomos išlaidos vertos našumo skirtumo? Sužinokime!

AYANEO Pocket S apžvalga Vaizdo įrašas

AYANEO Pocket S išpakavimas

Graži pakuotė, kaip visada iš AYANEO. Viduje pirmiausia turime patį ” AYANEO Pocket S” delninį kompiuterį, kurį po akimirkos apžiūrėsime iš arčiau.

AYANEO Pocket S apžvalga Išpakuotas
AYANEO Pocket S išpakuotas

Apačioje yra vokas, kuriame yra kišeninio S kišeninio kompiuterio naudotojo vadovai ir programinė įranga anglų ir kinų kalbomis.Dėžutėje yra C tipo USB laidas įkrovimui.

AYANEO Pocket S apžvalga Išpakavimas
AYANEO Pocket S išpakavimas

AYANEO Pocket S apžvalga

AYANEO Pocket S” yra maždaug 8,42 x 3,3 x 0,55 colių (21,39 x 8,5 x 1,4 cm) dydžio ir sveria 350 g. Jį galima įsigyti dviejų spalvų – „Obsidian Black” ir „Ice Soul White” – ir pasirinkti ekrano raišką.

AYANEO Pocket S matmenys
AYANEO Pocket S matmenys

Ekranas yra 6 colių IPS veidrodinis jutiklinis ekranas be kraštų. Galite rinktis 1920×1080 arba 2560×1440, o mūsų apžvelgiamas modelis yra pastarasis. Turite visus įprastus valdiklius, įskaitant „AYANEO” pagrindinį valdiklį ir „Hall” efekto analogus. Yra du papildomi mygtukai, skirti „AYANEO Space” perdangai ir pagrindiniam ekranui.

AYANEO Pocket S Kairysis vaizdas
AYANEO Pocket S Kairysis vaizdas

Kairėje pusėje yra uždengtas „micro sd” kortelių skaitytuvas. Dešinėje pusėje yra jungiklis, kuriuo keičiami veikimo režimai.

AYANEO Pocket S Dešinysis vaizdas
AYANEO Pocket S Dešinysis vaizdas

Išilgai ” AYANEO Pocket S” viršaus yra pečiai ir trigeriai, o šalia jų – nedideli makro mygtukai, kuriuos galima konfigūruoti „AYA Space” programinėje įrangoje. Yra garsumo mygtukai ir įjungimo mygtukas, kuriame integruotas pirštų atspaudų skaitytuvas.

AYANEO Pocket S vaizdas iš viršaus
AYANEO Pocket S vaizdas iš viršaus

Apačioje yra C tipo 2 kartos USB 3.2 prievadas įkrovimui ir duomenų perdavimui.

AYANEO Pocket S vaizdas iš apačios
AYANEO Pocket S vaizdas iš apačios

AYA NEO Pocket S techninės specifikacijos

Toliau apžvelgsime abiejų modelių techninių specifikacijų skirtumus. Atlikdami AYANEO Pocket S apžvalgą išbandysime akumuliatoriaus veikimo laiką, didžiausią ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir aukščiausią temperatūrą.

AYANEO Pocket S 1080P modelisAYANEO Pocket S 1440P modelis
Ekranas6 colių berėmis IPS veidrodinis ekranas, 1920×10806 colių berėmis IPS veidrodinis ekranas, 2560×1440
PPI368 PPI490 PPI
Ryškumas400 nitų400 nitų
Spalvų gama120 % sRGB, 100 % sRGB aprėptis, 85 % DCI-P3120 % sRGB, 100 % sRGB aprėptis, 85 % DCI-P3
CPU„Qualcomm Snapdragon G3x Gen 2„Qualcomm Snapdragon G3x Gen 2
GPU„Qualcomm Adreno A32„Qualcomm Adreno A32
RAM12 GB arba 16 GB LPDDR5x12 GB arba 16 GB LPDDR5x
Saugykla128 GB UFS 3.1, 512 GB arba 1 TB UFS 4.0128 GB UFS 3.1, 512 GB arba 1 TB UFS 4.0
ValdiklisPagrindinis valdiklis su „Hall” jutiklio jutikliais, X ašies linijiniu varikliu, šešių ašių giroskopuPagrindinis valdiklis su „Hall” jutiklio jutikliais, X ašies linijiniu varikliu, šešių ašių giroskopu
I/OUSB 3.2 Gen 2 Type-C, SD 3.0 kortelės lizdasUSB 3.2 Gen 2 Type-C, SD 3.0 kortelės lizdas
Aušinimo sistemaGarų kamera + aktyvioji oro aušinimo sistemaGarų kamera + aktyvioji oro aušinimo sistema
Akumuliatorius6000 mAh6000 mAh
Operacinė sistema„Android” 13„Android” 13
Programinė įrangaAYA Space, AYA Home paleidimo įrenginysAYA Space, AYA Home paleidimo įrenginys
Korpuso spalvos„Obsidian Black”, „Ice Soul White„Obsidian Black”, „Ice Soul White
Matmenys8,3 x 3,3 x 0,5 col. (21,3 x 8,5 x 1,4 cm)8,3 x 3,3 x 0,5 col. (21,3 x 8,5 x 1,4 cm)
Svoris350g350g

Viską maitina 6000 mAh įkraunamas akumuliatorius. Atlikdami baterijos veikimo trukmės bandymus ir paleidę „Antutu” lyginamąjį testą, gavome 2 val. 16 min. Vidutiniškai galėsite naudotis maždaug 6-8 valandas.

AYANEO Kišeniniai S termo drabužiai
AYANEO Kišeniniai S termo drabužiai

Didžiausio ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros bandymų metu, taip pat veikiant „Antutu”, didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas siekė 65 dB, o didžiausia temperatūra – 49 °C.

AYANEO Pocket S OS apžvalga

„Android 13” reiškia, kad turime gana atnaujintą operacinę sistemą. AYA turi savo pagrindinio ekrano paleidimo programą, taip pat „AYA Space”, skirtą įvairiems patobulinimams ir nustatymams. Nuo tada, kai apžvelgėme jų pirmąjį „Android” delninį kompiuterį „AYANeo Pocket Air”, nemačiau didelių skirtumų ar patobulinimų. „Home” programinė įranga yra pakankamai tinkama, su lengva prieiga prie programų ir galimybe importuoti retro žaidimų sąranką į žaidimų naršyklę. Tačiau tam reikės atlikti tam tikrus nustatymus.

AYANEO Pocket S Pagrindinis ekranas
AYANEO Pocket S Pagrindinis ekranas

Programinėje įrangoje „AYA Space” yra perdangos funkcija, suteikianti greitą prieigą prie dažniausiai naudojamų sparčiųjų klavišų, nustatymų ir pan. Čia galite keisti našumo lygius, ventiliatoriaus greitį, daryti ekrano nuotraukas ir t. t. Viskas veikia gerai ir neturiu jokių realių nusiskundimų. Tačiau verta atkreipti dėmesį į tai, kad vis dar nėra ekrano atvaizdavimo funkcijos, leidžiančios atvaizduoti valdiklį į ekrano prisilietimus. Tai jau seniai turėjo būti skirta „Pocket Air”, bet mes vis dar laukiame. Šią funkciją turi net biudžetiniai „Android” kišeniniai kompiuteriai, todėl manau, kad jos trūksta aukščiausios klasės kišeniniame kompiuteryje. Pocket S palaiko touchscren žemėlapius dabar savo programinėje įrangoje, viskas atleista AYANEO!

AYANEO Pocket S AYA erdvės perdanga
AYANEO Pocket S AYA erdvės perdanga

Sistemos lyginamieji testai

Kadangi turime AYANEO Pocket S 1440P ekrano modelį, taip pat naudojome tam tikrą programinę įrangą, kad pakeistume skiriamąją gebą į 1080P ir galėtume apytiksliai palyginti našumą su AYN Odin 2, kurio skiriamoji geba yra 1080P. Turėkite omenyje, kad tikrojo 1080P raiškos modelio rezultatai gali skirtis, todėl atnaujinsime apžvalgą ir pateiksime tikruosius rezultatus, kai galėsime išbandyti šį modelį.

„Geekbench 5” ir „6

Pirmasis mūsų lyginamasis testas yra „Geekbench 5” ir „Geekbench 6”; juose tikrinamas vieno ir kelių branduolių procesoriaus našumas.

AYANEO Pocket S "Geekbench 5" kontrolinių parametrų palyginimas
AYANEO Pocket S „Geekbench 5” kontrolinių parametrų palyginimas

„Geekbench 5” teste gavome 1427 ir 4172 taškus esant 1440P, o esant 1080P – šiek tiek daugiau, atitinkamai 1535 ir 4739 taškus. Įdomu tai, kad „AYN Odin 2″ vis dar turi aukštesnį kelių branduolių rezultatą, palyginti su abiem ” AYANEO Pocket S” rezoliucijomis.

AYANEO Pocket S "Geekbench 6" etalonų palyginimas
AYANEO Pocket S „Geekbench 6” etalonų palyginimas

Ir „Geekbench 6” vėl matome, kad „Pocket S” nežymiai pirmauja vieno branduolio našumo srityje, o kelių branduolių našumo srityje atsilieka gana daug.

Antutu

Toliau turime „Antutu”, kuri atlieka įvairius testus – nuo vartotojo sąsajos greičio iki žaidimų našumo.

AYANEO Pocket S "Antutu" kontrolinių parametrų palyginimas
AYANEO Pocket S „Antutu” kontrolinių parametrų palyginimas

Tiek 1080P, tiek 1440P režimuose gavome maždaug vienodus rezultatus – abu jie buvo aukštesni nei „Odin 2”.

3DMark

„3DMark” testuoja CPU ir GPU našumą dirbant kartu.

AYANEO Pocket S 3DMARK etalonų palyginimas
AYANEO Pocket S 3DMARK etalonų palyginimas

Kaip ir tikėtasi, „Slingshot” lyginamajame teste ” AYANEO Pocket S” pasiekė maksimalų rezultatą. Sudėtingesniame „Wildlife Extreme” lyginamajame teste, esant 1440P, gauname 3937 taškus, o esant 1080P – 4314 taškų, o tai yra gražus našumo šuolis.

Lyginamojo indekso santrauka

Turint omenyje, kad „Odin 2″ turi 1080P skiriamąją gebą, matome gana nedidelius ” AYANEO Pocket S” našumo skirtumus. 3 % „Antutu”, mažesni skirtumai „Geekbench” ir tik 6 % „Wildlife Extreme”.

1080P formatu, ir nepamirškite, kad šie duomenys gauti reguliuojant skiriamąją gebą, todėl gali būti ne 100 % tikslūs. Programoje „Geekbench 5” matome 3 % skirtumą vieno branduolio „Pocket S” naudai, o kelių branduolių atveju matome 6 % skirtumą ” AYN Odin 2″ naudai.

O „Geekbench 6” matome 3 % didesnį skirtumą tarp „Pocket S” vieno branduolio našumo. Ir 2 % mažesnis kelių branduolių skirtumas, palyginti su „Odin 2”.

„Antutu” atveju vėl matome nedidelį 3 % našumo skirtumą „Pocket S” naudai.

O „3DMarks Wildlife Extreme” atveju matome daug didesnį 15 % našumo skirtumą.

Apskritai ” AYANEO Pocket S” yra pranašesnis 1080P palyginimuose. Bendro naudojimo atveju skirtumai yra nedideli, tačiau naudojant GPU yra didesnis našumo atotrūkis.

Didesnė 1440P skiriamoji geba reiškia daugiau pikselių, o žaidimai ir padidinti emuliatoriai atrodo puikiai.

Žaidimų našumas

Štai keletas išbandytų žaidimų, kuriuose palaikomos žaidimų aikštelės.Taip pat galite naudoti integruotą ekrano atvaizdavimą, kad ekrano prisilietimus atvaizduotumėte žaidimo valdikliams.

Emuliavimo našumas

Iš ” AYN Odin 2″ žinome, kad šie naujesni „Snapdragon” procesoriai puikiai tinka emuliacijai. Matėme, kad dabar, deja, jau išvykęs „Yuzu” net galėjo paleisti kai kuriuos žaidimus dideliu greičiu. Prieš išbandydami šį emuliatorių, trumpai apžvelkime keletą senesnių konsolių ir pereikime prie naujesnių.

RetroArch

Viskas puikiai veiks „RetroArch”. Nors, jei naudojate modernesnes sistemas, naudokite atskiras jų programas, kad pasiektumėte geriausią greitį.

Delfinas

"Dolphin" emuliatorius kišeniniame S
„Dolphin” emuliatorius kišeniniame S

Išbandėme įprastus bandomuosius žaidimus ir visi jie veikė puikiai. Galite paleisti 3x vidinį atvaizdavimą, 8x AA ir AF

AetherSX2

"AetherSX2" emuliatorius
„AetherSX2” emuliatorius

Galite padidinti vidinį atvaizdavimą iki 2,5 karto „OutRun” su 2 kartus AA. Kitiems mažiau reikliems žaidimams galite padidinti atvaizdavimą labiau.

PPSSPP

Mes naudojame GoW su 5x PSP ir 16x AF, 2x xBRZ upscale. Galite naudoti didesnį atvaizdavimą, tačiau tai nėra būtina.

Citra

Tie nedideli atsilikimai, kuriuos matėme „Odin 2”, dabar dažniausiai išnyko. Žaidimai yra labai žaismingi!

Vita3K

  Vita3k Street Fighter X Tekken
Vita3k Street Fighter X Tekken

Suderinami žaidimai veikia labai gerai! Kartkartėmis pasitaiko šešėlių talpyklos atsilikimų. Tačiau galite naudoti 2x vidinį atvaizdavimą ir paprastai po to gausite 60 FPS.

Yuzu

Apskritai gana geras našumas trečiosios šalies ir mažesnių reikalavimų reikalaujančiuose žaidimuose. Sudėtingesni ir 1-osios šalies žaidimai vis dar nėra visiškai spartūs.

Galutinės mintys

Negalima paneigti, kad ” AYANEO Pocket S” vizualiai atrodo nuostabiai. Jis atrodo kaip mobilusis prietaisas su vienu stikliniu skydeliu priekyje, tačiau jame yra įmontuoti valdikliai. Jei viduriniais pirštais remiatės į nuleistuko mygtuko rankenų apačią, o mažaisiais pirštais remiatės į apačią, tai gana patogu ir pakankamai saugu. „Odin 2” galbūt neatrodo taip prabangiai, tačiau man labiau patinka papildoma rankena apačioje, todėl ji yra patogesnė ir saugesnė. „Pocket S” laimi dizaino požiūriu, tačiau „Odin 2” tiesiog patogiau žaisti.

"Yuzu" emuliatorius su "Cruisn Blast
„Yuzu” emuliatorius su „Cruisn Blast

Kalbant apie našumą, AYANEO Pocket S čia apskritai laimi. Tačiau paprastai pastebime nedidelius našumo skirtumus, išskyrus atvejus, kai tenka dirbti su grafikos procesoriui reikliais kompiuteriais, o tada skirtumas gali siekti iki 15 %. Ar jums iš tikrųjų reikia papildomo našumo, kai tokie emuliatoriai kaip „AetherSX2”, „Citra” ir „Yuzu” yra nutraukti?

Ir dabar kaina, jūs ieškote maždaug £ / 30 $ papildomai už Pocket S per Odin 2 tiek su 16GB / 512GB saugojimo. Tačiau pasirinkę žemiausius modelius galite sutaupyti net 80 svarų sterlingų, o tai yra nemaža suma.

PPSSPP emuliatorius
PPSSPP emuliatorius

Pagrindiniai veiksniai man asmeniškai yra dizainas ir kaina. ” AYANEO Pocket S” atrodo nuostabiai, tačiau ant jo žaisti nėra taip patogu kaip ant ” AYN Odin 2″. Našumas nėra toks svarbus veiksnys, nes nėra didelio atotrūkio, o kišeniniame „S” kišeniniame kompiuteryje jis tikrai niekam nebus naudingas. Kurį iš jų rinktumėtės ir kodėl? Praneškite mums apie tai komentaruose.

Sužinoti daugiau ir įsigyti „AYANEO Pocket S” galite čia. Naudokite nuolaidos kodą POCKETS5OFF ant kasos už 5% off. Kodas galioja vieną mėnesį nuo šios apžvalgos paskelbimo ir negali būti naudojamas per parduotuvių pardavimus ar akcijas.

Ačiū, kad perskaitėte mūsų AYANEO Pocket S apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.