Anbernic RG353PS pārskats
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Kopsavilkums
Lai gan tas nerada neko jaunu retro handheld skatuves, tas pats par sevi ir pienācīgas SNES/GameBoy iedvesmojis dizains handheld, ar atbalstu daudzām klasiskajām un modernākām spēļu sistēmām.
Overall
4.6User Review
( votes)Pros
- Jauks dizains un krāsu izvēle
- Pienācīga cena pret veiktspēju
- Daudzu sistēmu atbalsts, ja izveidojat savu iestatījumu.
- HDMI izeja
Cons
- Nedaudz raupja pogu sajūta, salīdzinot ar Miyoo Mini Plus+
- Rokas datoru galds nesniedz neko jaunu
Ir pagājis ilgs laiks, kopš mums ir bijusi retro spēļu rokas ierīce, ko pārskatīt! Mūsu Anbernic RG353PS pārskatā mēs apskatām šo SNES un GameBoy iedvesmoto dizainu un noskaidrojam, vai to ir vērts iegādāties.
Anbernic RG353PS pārskata video
Anbernic RG353PS izjaukšana
Mēs sākam mūsu Anbernic RG353PS pārskatu ar izkraušanu. Vispirms mums ir pati RG353PS pārnēsājamā retro spēļu konsole, un drīzumā mēs to apskatīsim tuvāk.
Zem tās ir lietotāja rokasgrāmata ķīniešu un angļu valodā. Nākamais ir ekrāna aizsargs un salvetes tā uzklāšanai. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, kartona kastē ir USB uzlādes kabelis.
Anbernic RG353PS pārskats
Kā daļu no mūsu Anbernic RG353PS pārskata mēs apskatām funkcijas. Klasiskā spēļu rokas ierīce ir pieejama trīs krāsās – pelēkā, caurspīdīgi baltā un caurspīdīgi violetā. Dizains ir iedvesmojies no klasiskā SNES kontroliera ar GameBoy iezīmēm displeja zonā.
Tā izmēri ir aptuveni 2,9 x 3,1 x 0,78 collas (7,4 x 8,1 x 2,0 cm) un svars 213 g. Displejs ir 3,5″ IPS ar 640×480 izšķirtspēju. Tas ir tāds pats, kāds izmantots iepriekšējos modeļos, un ir labas kvalitātes.
Jums ir parastās spēļu pogas un divas analogās stūres. Kreisajā pusē atrodas funkciju poga, bet labajā pusē pa vidu – ieslēgšanas poga, kuras abas ir viegli sasniedzamas.
Gar augšējo daļu ir C tipa USB ports perifērijas ierīcēm, atiestatīšanas poga un HDMI ports izejai uz televizoru vai monitoru, ko mēs parādīsim vēlāk. Ir skaļuma regulēšanas svira un otra C tipa USB pieslēgvieta, kas tiek izmantota uzlādei.
Apakšā ir divi micro SD karšu slots, no kuriem pirmais tiek izmantots Linux operētājsistēmai, bet otrais – spēļu uzglabāšanai. Starp tām ir 3,5 mm austiņu ports.
Portatīvās retro spēļu konsoles aizmugurē ir divas teksturētas zonas, kas nodrošina saķeri. Kopumā RG353PS ir ļoti ērti turēt rokās. Tas ir lielāks nekā SNES kontrolieris, bet man tie vienmēr šķita mazliet mazi, tas vairāk līdzinās trešās puses kontroliera izmēram, kas nodrošina vairāk vietas jūsu rokām. Man šķita, ka ABXY pogas ir nedaudz raupjas, salīdzinot ar, teiksim, Miyoo Mini Plus+ pogām, taču, lai būtu godīgi, tas ir mazs sīkums.
Anbernic RG353PS tehniskā specifikācija
RĀDĪTĀJS | 3,5 collu IPS ar pilnu skata leņķi, nulles attālums OCA fullfit, 640*480 |
CPU | RK3566 Četrkodolu 64 bitu Cortex-A55, galvenā frekvence līdz 1,8 GHz |
RAM | 1 GB LPDDR4 |
GLABĀŠANA | 16 GB Micro SD karte – 1 slots Linux OS Līdz 512 GB Micro SD karte – 2. slots glabāšanai (nav komplektā) |
KOMUNIKĀCIJAS | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
OS | Linux |
BATTERY | 3500 mAh Li-polimēra akumulators. Atkarībā no lietošanas ilgst līdz 6 stundām. |
IZMĒRI | 2,9 x 3,1 x 0,78 collas (7,4 x 8,1 x 2,0 cm) |
SVARS | 213g |
Anbernic RG353PS OS pārskats
Mēs turpinām mūsu Anbernic RG353PS pārskatu ar īsu Linux OS un tās funkciju apskatu. Tas izmanto EmuELEC stila saskarni, kas ir ļoti viegli lietojama un atsaucīga. BTW: Ja meklējat, kā mikro SD kartē pievienot spēles, skatiet mūsu soli pa solim sniegto rokasgrāmatu DroiX zināšanu bāzē.
Galvenajā izvēlnē varat nospiest START pogu, lai piekļūtu daudziem iestatījumiem, tostarp WiFi iestatīšanai, spēļu skrāpēšanai un tēmām.
Kad spēles būs jūsu micro SD kartē, tās tiks parādītas attiecīgajās konsolēs, kurās var pārvietoties, izmantojot kreiso un labo pogu. Nospiediet A, lai ieietu spēļu sarakstā, un uz augšu un uz leju vai plecu pogām, lai izlaistu lapu. Pēc tam vienkārši nospiediet pogu A, lai iedarbinātu emulatoru un ielādētu spēli.
Lai atvērtu RetroArch izvēlni, spēles laikā varat nospiest funkcionālo pogu. Varat arī sākt Netplay spēli saderīgos sistēmas kodolos. Lai to izdarītu, ir jāizmanto tas pats ROM un emulators. Šeit varat saglabāt un ielādēt saglabātos stāvokļus, uzņemt ekrānšāviņus, restartēt vai pārtraukt spēli un daudzas citas opcijas.
RG353PS ir ne tikai mobilais spēļu portatīvais dators, bet arī atbalsta HDMI izeju, izmantojot Mini HDMI uz HDMI kabeli. Tas izvada 720P izšķirtspēju un izskatās samērā skaidri pat 4K monitorā. Starp ievades un ekrānā redzamā attēla nobīdi nav jūtama, tāpēc tas ir labi.
OS un izvēlnes darbojas lieliski. Mums patīk, ka tiek rādītas tikai tās sistēmas, kurās ir instalētas spēles, tāpēc jums nav jāpārlūko daudz tukšu sistēmu. To ir viegli lietot, un tajā ir pietiekami daudz paplašinātu iespēju, lai apmierinātu arī meistarus.
Emulatora testēšana
Tālāk mūsu Anbernic RG353PS pārskatā mēs apskatīsim dažus emulatorus. Mēs visi jau droši vien esam iepazinušies ar RK3566 procesora veiktspēju. Bet, ja esat jaunpienācējs, jūs varat būtībā emulēt līdz pat PS1 un Dreamcast laikam, kā bonusu pievienojot dažas PSP spēles.
Lielākā daļa cilvēku ar iepriekš ielādētām kartēm saņems aptuveni duci sistēmu. Tie ir vispopulārākie, taču, veltot nedaudz laika, lai paši tos izgatavotu, jūs varat piekļūt daudz vairāk. Es domāju, ka būtu labi pārbaudīt dažus mazāk zināmus, kā arī dažus populārus.
Intellivision – BeamRider
Intellivision bija pirmā konsole, ko atceros, ka spēlēju, kad man bija apmēram 5-6 gadi. Šeit ir dažas klasiskas spēles, piemēram, BeamRider, Burger Time un Dungeons & Dragons, lai nosauktu tikai dažas no tām.
Colecovision – Montezumers atriebība
Colecovision bija dažas lieliskas spēles. Atceros, ka daudzas no tām spēlēju pie skolas drauga. Bija daudz tādu arcade spēļu kā Frogger un Galaxians, taču bija arī diezgan daudz ekskluzīvo spēļu.
Vectrex – Pole Position
Vectrex pieredze ne tuvu nav tik forša, kā spēlējot ar to reālajā dzīvē, taču šī oriģinālā aparatūra tagad ir diezgan dārga, tāpēc daudziem diemžēl nebūs šādas iespējas. Šīs rokas ierīces ir viegli spēlēt Vectrex, un atkal ir dažas ļoti spēlei piemērotas spēles, kuras jūs parasti nekad nedotu.
Amstrad CPC 464 – Rick Dangerous
Amstrad CPC 464 bija mans pirmais mājas dators 80. gados. Tas ir arī labāks nekā C64 un Speccy, un mans vārds ir galīgs 🙂 Spēles, kurām ir joistikas atbalsts, parasti darbojas uzreiz, bez nepieciešamības izcelt tastatūru. Šajā datorā ir dažas pārsteidzošas spēles, un jums tās noteikti vajadzētu pārbaudīt.
Amstrad GX4000 – Pang
Labi, es atzīstu, ka Amstrad GX4000 bija nožēlojams, taču uz tā bija dažas labas spēles, piemēram, Pang. Dažās spēlēs es redzēju pāris nepilnības, taču tas ir vairāk saistīts ar emulācijas saderību nekā ar klasisko spēļu rokas spēļu aparatūru.
Spektrs – Pārgalvīgi
Speccy ir mazliet līdzīgs Amstrad emulatoriem, jo spēles, kas atbalsta džoistikus, prasa mazāk pūļu, lai sāktu darboties. Neuztraucieties par krāsu sadursmēm, oriģinālā aparatūra to darīja, un tāpēc Amstrad CPC ir labāks 🙂 Bet nopietni, tāpat kā Amstrad, ir dažas lieliskas klasikas, ko uz tā pārbaudīt, ja nekad neesat to darījuši.
3DO – Ceļu satiksmes negadījumi
3DO ir dažas pienācīgas spēles, taču tās bieži vien tiek piemirstas. Es izmēģināju dažas spēles, un tās noteikti ir spēlei piemērotas. Dažos bija dažas skaņas problēmas, parasti ar mūziku un, visticamāk, kadru izlaišanas dēļ.
Pico-8 – Galaksiānas
Pico-8 nav retro konsole, bet gan fantāzijas konsole, kas nekad nav tikusi radīta. Tās pamatā ir virkne standartizētu tehnisko specifikāciju, un spēles tiek veidotas tā, lai tās darbotos, izmantojot šīs specifikācijas. Šai sistēmai var atrast gan pārtaisījumus, gan simtiem oriģinālo spēļu. Noteikti ir vērts tos pārbaudīt.
Mega Drive – Dekap uzbrukums
Pārejiet pie dažām pazīstamākām spēļu konsolēm šajā portatīvajā retro spēļu konsolē, sākot ar Mega Drive. Kā jau varēja gaidīt, visas spēles darbojas lieliski, un jums nevajadzētu rasties nekādām problēmām. Tas pats attiecas arī uz Mega CD un 32X.
SEGA Saturn – Galaktiskais uzbrukums
Mega Drive radinieks Saturn kopumā darbojas ļoti labi. Spēlēs var būt vērojami daži kadru kritumi, taču tie parasti ir tādi paši, kā oriģinālajai aparatūrai. Izmēģināju dažas spēles, tostarp Daytona un Galactic Attack, un tās visas darbojās lieliski.
Dreamcast – GigaWing 2
Un SEGA pēdējā konsole kopumā darbojas ļoti labi. Izmēģinājām parastās aizdomās turamās spēles, piemēram, Sonic Adventure 2, un mums nebija problēmu ar veiktspēju. Viena vai divas spēles netika ielādētas, taču, iespējams, tā drīzāk bija diska attēla vai emulatora, nevis aparatūras problēma.
GBA – V-Rally 3
Jums nevajadzētu būt nekādu problēmu ar GBA emulācijas veiktspēju. Izmēģinājām vairāku dažādu žanru spēles, un mums nebija nekādu savietojamības vai veiktspējas problēmu. Viss darbojās lieliski, un spēles šajā displejā izskatījās atbilstošas.
PS1 – Crash Bandicoot Warped
Kopumā PlayStation 1 darbojas ļoti labi. Lielākajai daļai spēļu nebūs nekādu problēmu, tikai vienai vai divām var rasties savietojamības vai veiktspējas problēmas, kas saistītas ar emulatoru, nevis ar aparatūru. Spēles darbojas lieliski ātri un arī izskatās lieliski uz šī Abernic RG353PS displeja.
PSP – Tekken 6
Mūsu PSP spēle, protams, ir God Of War. Ar noklusējuma iestatījumiem mēs saņēmām aptuveni 22 kadrus sekundē, bet ar dažiem pielāgojumiem to var panākt līdz 30 FPS, kas ir spēlei piemēroti. Citas spēles, piemēram, Tekken 6, darbojas labāk, tāpēc jūsu panākumi var atšķirties.
Nobeiguma domas
Mēs apkopojam mūsu Anbernic RG353PS pārskatu ar mūsu domām par rokas datoru. RG353PS vintage spēļu rokas ierīce nav nekas jauns aparatūras vai funkciju ziņā, tas viss jau ir darīts iepriekš. Bet, tā kā mēs pārskatām, pamatojoties uz savu produktu, tad RG353PS ir pieklājīgs rokas tālrunis.
Ja iegādājaties to citur iepriekš ielādētu, jūs saņemat pusi produkta. Jūs palaidīsiet garām diezgan lielu skaitu sistēmu, par kurām jūs citādi nezinātu, ka tās jau ir Anbernic RG353PS klasiskajā spēļu rokas datorā. Godīgi sakot, ir visas iepriekš minētās konsoles un datori, kā arī Commodore 64, Amiga, dažādas Atari sistēmas, Channel-F, MSX, Odyssey 2, PC98 un X6800, lai nosauktu tikai dažas no tām. Pilnībā izmantojiet savas plaukstas ierīces priekšrocības un nepaļaujieties uz nekam nederīgiem iepriekš ielādētiem iestatījumiem. Ir ļoti viegli izveidot savu, lejupielādējiet rom paketi un kopējiet to mapē uz Micro SD kartes. Neaizmirstiet, ka DroiX šeit ir soli pa solim pieejama rokasgrāmata.
Atgriezties pie Anberic RG353PS pārskata, mums patīk rokas ierīces dizains, tas ir jauks SNES un GameBoy sajaukums, kas izskatās. To ir ērti lietot, lai gan pogu apdare ir nedaudz raupja, salīdzinot ar Miyoo Mini Plus+, ko pēdējā laikā esmu daudz lietojis. Ja jums ir iepriekš ielādēta, ir pienācīgs skaits sistēmu, bet pavadīt mazliet laika, lai to izdarītu pats, un iegūt divkāršu pieredzi.
Mums nav reālu sūdzību par pašu ierīci. Tas nav nekas nepareizs no dizaina, lietojamības vai veiktspējas viedokļa. Tas nerada neko jaunu uz rokas skatuves, ja jums ir viens, jums ir visi. Rokas datoru jaunpienācējiem ar Anbernic RG353PS vintage spēļu rokas datoru nevar daudz ko sabojāt.
Vairāk informācijas par RG353PS varat uzzināt un iegādāties šeit. Izmantojiet atlaides kodu RG353PS5OFF, lai saņemtu 5% atlaidi. Ņemiet vērā, ka kods var beigties pēc viena mēneša, un to nevar izmantot kopā ar citiem kodiem vai veikala pārdošanas laikā. Vai arī, ja tas atbilst jūsu prasībām, apskatiet visu mūsu retro spēļu plaukstdatoru klāstu šeit.
Tas noslēdz mūsu Anbernic RG353PS pārskatu. Mēs ceram, ka tas jums ir noderējis. Ko jūs domājat par šo portatīvo ierīci? Vai tas ir tas pats specs atšķirīgs dizains, vai cienīgs papildinājums jūsu kolekcijai?