Chat with us, powered by LiveChat

ACEPC Powerbox Pro läbivaatamine koos videoga – Suurepärane keskklassi miniarvuti kontorisse

ACEPC Powerbox Pro review
ACEPC Powerbox Pro review
ACEPC Powerbox Pro läbivaatamine
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4)
  • Features
    (4.5)

Kokkuvõte

ACEPC Powerbox Pro paistab silma oma elegantse, ruumi säästva disaini ja võimsa Intel i5 protsessori poolest, mis on ideaalne tõhusaks multitaskinguks nii kodus kui ka kontoris. Selle vaikne töö koos mitmesuguste ühendusvõimaluste ja laiendatava töömäluga teeb sellest väga mitmekülgse ja kasutajasõbraliku miniarvuti.

Overall
4.4
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Kompaktne ja elegantse disainiga
    Kiire Intel i5-12450H protsessor
    Hea ühenduvus ja laiendusvõimalused
    Vaikne töö, väike ventilaatori müra
    Multifunktsionaalne kasutamine

Cons

  • Võrreldes Powerbox Mini mudeliga aeglasem jõudlus

 

Meie teises ACEPC Powerboxi ülevaates vaatame keskmise jõudlusega Pro-mudelit. Vaatame, kuidas see on võrreldav Mini mudeliga meie ACEPC Powerbox Pro ülevaates, mis sisaldab lahtipakkimist, ülevaadet, võrdlusuuringuid ning mõningaid mängude ja emulaatorite jõudlusteste.

ACEPC Powerbox Pro ülevaatevideo

ACEPC Powerbox Pro lahtipakkimine

Alustame meie Powerbox Pro ülevaadet karbist lahtipakkimisega. Esimesena on meil karbist välja tulnud ACEPC Powerbox Pro miniarvuti Inteli protsessoriga, mida vaatame lähemalt peagi.

ACEPC Powerbox Pro läbivaatamine Unboxed
ACEPC Powerbox Pro lahtipakitud

Selle all on kasutusjuhend, mis on mitmes keeles, sealhulgas inglise, hiina, saksa ja itaalia keeles. Pakendi sees on meil toiteallikas. Lisame teie riigi jaoks õige adapteri. Seal on HDMI-kaabel miniarvuti ühendamiseks teleri või monitoriga Ja viimasena, kuid mitte vähemtähtsana on VESA-kinnitus ja kruvid selle kinnitamiseks.

ACEPC Powerbox Pro läbivaatamine Unboxing
ACEPC Powerbox Pro sisu

ACEPC Powerbox Pro ülevaade

Meie ACEPC Powerbox Pro ülevaates vaatleme seadet lähemalt. ACEPC Powerbox Pro miniarvuti kodukontorile on mõõtmetega umbes 5,45 x 4,96 x 1,96 tolli (13,84 x 12,57 x 4,9 cm) ja kaalub 540 g.

ACEPC Powerbox Pro esivaade
ACEPC Powerbox Pro esivaade

Esiküljel on USB Type-C port ja kaks USB 3 porti, millele järgneb 3,5 mm audioport ja toitenupp.

ACEPC Powerbox Pro tagumine vaade
ACEPC Powerbox Pro tagumine vaade

Tagaküljel on veel kaks USB 3.0 porti, kaks HDMI porti, gigabit Ethernet port ja toiteport.

Sees on ruumi sisemise 2,5-tollise hdd/ssd-plaadi paigaldamiseks. Eemaldage neli kummist jalga ja kruvid, Ja te saate selle kinnitada ajamipesa.

ACEPC Powerbox Pro tehnilised näitajad

ACEPC Powerbox Pro läbivaatamise raames vaatame tehnilisi andmeid ning teeme mõned energiatarbimise, ventilaatori müra ja temperatuuri testid.

CPUIntel i5-12450H protsessor, mis tagab kiire ja usaldusväärse jõudluse.
GPUInteli UHD graafika
RAM32 GB DDR4 RAM, laiendatav 64 GB-ni
LAOSTAMINE500 GB, 1 TB, 2 TB kuni 4 TB
SIDEWi-Fi 6
Bluetooth 5.2

Meie energiatarbimise testides saime töölaual tühikäigul 11,8 W ja cinebenchi võrdlustesti käivitamisel 48 W. Cinebenchi käivitamisel oli ventilaatori suurim müra 49 db ja kõrgeim temperatuur 58 °C.

Süsteemi võrdlusnäitajad

Jätkame meie ACEPC Powerbox Pro ülevaadet mõne süsteemi võrdlusuuringuga, võrreldes seda ACEPC Powerbox Mini Intel’i väikese vormifaktori arvutiga.

Passmark

Passmark teostab võrdlusuuringuid protsessori, GPU, RAM-i ja salvestusruumi üldise jõudluse kohta.

ACEPC Powerbox Mini ja Pro PASSMARK võrdlusuuring
ACEPC Powerbox Mini ja Pro PASSMARK võrdlusuuring

Saame tulemuseks 3,082, mis on küll korralik tulemus, kuid see on madalam kui Powerbox Mini mudelil.

PCMark

PCMark teeb mitmeid teste igapäevaste ülesannete jaoks, alates veebi sirvimisest kuni kerge pilditöötluseni.

ACEPC Powerbox Mini ja Pro PCMARK võrdlusuuringu võrdlusuuring
ACEPC Powerbox Mini ja Pro PCMARK võrdlusuuringu võrdlusuuring

Me saime tulemuseks 5,153 punkti, võrreldes ACEPC Powerbox Mini mudeliga, mille tulemus oli 5,282. Üldine erinevus ei ole väga suur ja mõlemad on meie äriklassi miniarvutite testides kõrgemal tasemel.

Cinebench

Cinebench testib protsessori ühe ja mitme tuuma jõudlust.

ACEPC Powerbox Mini ja Pro CINEBENCH võrdlusuuring
ACEPC Powerbox Mini ja Pro CINEBENCH võrdlusuuring

Ühe tuuma puhul saame tulemuseks 1667 punkti ja mitme tuuma puhul 6263 punkti. Ühe tuumaga näeb kena tõusu oma Inteli jõudluse tuumaga, kuid me näeme madalamaid mitmetuumalised skoore kui Mini mudelil.

3DMark

Lõpetame võrdlusuuringud 3DMarkiga, mis testib CPU ja GPU koostööd mängude jõudluse tagamiseks.

ACEPC Powerbox Mini ja Pro 3DMARK võrdlusuuring
ACEPC Powerbox Mini ja Pro 3DMARK võrdlusuuring

Time Spy’i puhul saame 857, Fire Storm’i puhul 2726 ja Night Raid’i puhul 10 849. Inteli kompaktsed arvutiprotsessorid kannatavad mängude jõudluse poolest, kui neid võrrelda sarnaste AMD kiibistikuga ja see on siin näha.

Mängude jõudlus

Jätkame ACEPC Powerbox Pro ülevaadet lühikese pilguga mängude jõudluse kohta. Nagu Powerbox Mini , ei ole ka ACEPC Powerbox Pro mudel mängude miniarvuti, kuid mõlemad saavad hakkama sarnase tasemega mängudega. Te vaatate madalama nõudlikkusega mänge või vanemate mängude vahemikku. Nendega saab 4K korralike graafika seadetega töötada. Aga kui proovite nõudlikumaid mänge, peate resolutsiooni ja graafika seadeid vähendama.

Oceanhorn 2
Oceanhorn 2

Võrdluseks, meie Street Fighter 6 võrdlustes saime kolme testi jooksul 720P juures madalaimate graafika seadete juures veidi alla 30 FPS. Ja Shadow of the Tomb Raider 720P juures madalaima graafikaga saime 33 kaadrit sekundis. Mini mudel on oma GPU jõudluse poolest veidi kiirem.

Emulatsiooni jõudlus

Nagu ka meie ACEPC Powerbox Pro ülevaate emulatsiooni jõudlus. Emulatsiooni puhul näeme üldiselt head tulemuslikkust. Klassikaliste konsoolide ja arvuti käivitamine ei ole probleemiks. PS1 ja Dreamcasti mänge saab julgelt käivitada, isegi renderduse suurendamine parema visuaali saavutamiseks. PS2 puhul saab Gran Turismo 2 enamasti 60FPS-i juures suurepäraselt käivitada.

PS1 emulatsioon suurema renderdusresolutsiooniga
PS1 emulatsioon suurema renderdusresolutsiooniga

Kuid OutRunis saad sa umbes 50-60 FPS-i. Ja PS3 puhul näete Tekken 6 puhul šaderite vahemälu, mis silub pärast seda umbes 60 FPS-ile. Kuigi Wipeouti puhul näete algset jõudlust 30-40 FPSi piirkonnas ja see suureneb, kui varjundid on vahemällu salvestatud.

Lõplikud mõtted

Me võtame kokku meie ACEPC Powerbox Pro ülevaate oma mõtetega Intel mini töölaua kohta. Powerbox Pro mudel on teie traditsioonilisema välimusega miniarvuti, millel on lame vorm ja peened värvid. See sobib kõige paremini kontorikeskkonda oma disainiga, aga ka suhteliselt vaikse ventilaatorimüraga isegi suure töökoormuse korral.

Wipeout PS3-l
Wipeout PS3-l

Kuigi Powerbox Mini oli kõigis testides parem, lugege meie täielikku ACEPC Powerbox Mini ülevaadet siit, pidage meeles, et see oli kõrge jõudlusega seadistustes, mille tulemuseks oli suurem ventilaatori müra ja soojuse teke. Sellel on ka palju RGB-valgustust, mis ei pruugi kontorikeskkonda sobida.

Kui otsite miniarvutit, mis on vaikne ja tagasihoidlik, kuid samas piisavalt võimas igapäevaseks töökoormuseks, siis on ACEPC Powerbox Pro kindlasti õige valik. Saate nautida oma 4K-videosisu ka miniarvutina voogedastuseks, samuti kerget mängimist ja emulatsiooni, mille lisaväärtuseks on sisemine 2,5-tolline mälu.

Lisateavet mõlema mudeli kohta ja tellige oma juba täna droix.co.uk ja droix.net. Meil on praegu järgmise nädala või kahe jooksul käimas müük ja te saate oma suurepärase hinnaga kätte.

Täname, et lugesid meie ACEPC Powerbox Pro ülevaadet. Kui teil on küsimusi, küsige neid julgelt kommentaarides.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.