Chat with us, powered by LiveChat

ONEXPLAYER ONEXGPU läbivaatamine koos videoga – Suurepärane Ryzen RX 7600M XT eGPU dokkimisjaam NVMe pesaga

ONEXPLAYER ONEXGPU Review
ONEXPLAYER ONEXGPU Review
ONEXPLAYER ONEXGPU läbivaatamine
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (5)

Kokkuvõte

ONEXPLAYER ONEXGPU on mitmekülgne ja võimas eGPU-variant, mis paistab silma sisemise SSD-laiendamise, tugevate ühendusvõimaluste, kohandatava RGB-valgustuse ja suurepärase OcuLink-tulemuslikkuse poolest.

Overall
4.8
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Suurepärane OcuLinki jõudlus
  • Sisemine SSD-salvestussalvestuse laiendamine
  • Ühendusvõimalused
  • 300W toiteallika omadused
  • RGB valgustus

Cons

  • Toiteallikas on suur ja üle 700 grammi.
  • Veidi aeglasem jõudlus üle USB kui GPD G1.

Me võrdlesime ONEXPLAYER ONEXGPU-d ja GPD G1 dokkimisjaama ning tegime üle 200 võrdlusuuringu OcuLink ja USB jõudluse kohta. Vaadake meie ONEXPLAYER ONEXGPU ülevaadet, et näha, kes on parim!

ONEXPLAYER ONEXGPU läbivaatamise video

ONEXPLAYER ONEXGPU lahtipakkimine

Alustame ONEXGPU ülevaadet lühikese lahtipakkimisega. Esmalt on karbist välja toodud kasutusjuhend. See on inglise ja hiina keeles. Järgmine on ONEXPLAYER ONEXGPU ise, näitame seda kohe lähemalt.

ONEXPLAYER ONEXGPU läbivaatamine Unboxed
ONEXPLAYER ONEXGPU Unboxed

Selle all on tohutu 300 W võimsusega toiteallikas. Lisame teie riigi jaoks õige pistikupesa adapteri. Ja viimasena, kuid mitte vähemtähtsana on USB 4 kaabel. Pange tähele, et OcuLink kaabel ei kuulu komplekti.

ONEXPLAYER ONEXGPU

Järgmisena vaatame ONEXGPU ülevaates lähemalt eGPU dokkimisjaama ennast. ONEXPLAYER ONEXGPU on umbes 19,6 x 12,0 x 3,2 cm (7,7 in x 4,7 x 1,2 in) suurune ja kaalub 863 g.

ONEXPLAYER ONEXGPU Ülaltvaade
ONEXPLAYER ONEXGPU Ülaltvaade

Paremal küljel on toitenupp, turbonupp ja RGB-valgustuse nupp. Külgmise paigutuse lõpetamiseks on kaks USB 3 porti.

ONEXPLAYER ONEXGPU Parempoolne külgvaade
ONEXPLAYER ONEXGPU Parempoolne külgvaade

RGB-nupu vajutamine lülitub nii vasakul kui ka paremal poolel järgmise mustri valgustuse järjestuse juurde.

ONEXPLAYER ONEXGPU ülevaade RGB valgustus
ONEXPLAYER ONEXGPU RGB valgustus

Tagaküljel on gigabit Ethernet port, millele järgneb kaks DisplayPorti ja HDMI kuni nelja monitori toetuseks. Andmete jaoks on OcuLink ja USB 4 porti ning toiteport.

ONEXPLAYER ONEXGPU Tagumine vaade
ONEXPLAYER ONEXGPU Tagumine vaade

Põhjal on eemaldatav kate, kuhu saab mälu laiendamiseks paigaldada NVMe-pulga. Seda on väga lihtne teha, lihtsalt eemaldage kruvi, sobitage võtmed üles ja sisestage see kerge nurga all, vajutage alla, paigaldage kruvi, sulgege kaas ja olete valmis.

ONEXPLAYER ONEXGPU NVMe pesa lahter
ONEXPLAYER ONEXGPU NVMe pesa lahter

Lühike mainimine toiteallikale, see on absoluutne metsaline. See üksi kaalub 725 g, kuid annab 300 W võimsust, mida saab kasutada koos dokiga, samuti kuni 100 W seadmete laadimiseks. Tore on see, et selle osa saab eemaldada ja ühendada veekeetja juhtme, kui te ei soovi, et see otse seinast ripuks. Tõenäoliselt on kõige parem, kui te kasutate pliiatsit.

ONEXPLAYER ONEXGPU tehnilised näitajad

Osana meie ONEXGPU ülevaatest käsitleme nii tehnilisi andmeid kui ka meie enda teste energiatarbimise, ventilaatorimüra ja soojuse kohta.

GPUAMD Radeon RX 7600M XT RDNA 3.0, 32 arvutusüksust kuni 2300Mhz
RAM6GB GDDR6
LAOSTAMINEm.2 2280 SSD PCIE 3.0 NVMe SSD
SISSE- JA VÄLJALÜLITUSUSB-C 4.0, USB-A x2, HDMI x2, DisplayPort X2, OcuLink, Gigabit Ethernet
SUURUS7,7 x 4,7 x 1,2 tolli (19,6 x 12,0 x 3,2 cm)
KAALU863g, koos toiteallikaga 1,58kg

Meie energiatestis käivitasime Street Fighter VI võrdlusuuringu 4K kõrgeimate graafika seadete juures Win MAX 2023 Oculinki kaudu ja saime tippvõimsuse kasutuseks 167 W. Ja 21 W töölaual tühikäigul.

ONEXPLAYER ONEXGPU termotehnika
ONEXPLAYER ONEXGPU termotehnika

Meie ventilaatori ja soojuse testis, samuti Street Fighter VI võrdlustesti käivitamisel, saime kõrgeimaks ventilaatori müra tasemeks 72 dB ja kõrgeimaks temperatuuriks 60 °C.

Võrdlusandmed

Nüüd selle ONEXGPU läbivaatamise peamine osa, võrdlusnäitajad! Nende võrdlusuuringute tegemiseks veetsime mitu tundi võrdlusuuringuid kahe seadmega: AYANEO Slide 7840U ja GPD Win MAX 2 2023 7640U mudeliga. AYANEO Slide’i testisime USB 4 ühendusega nii sisemise kui ka välise 4K-monitoriga. Sama kehtib ka WIN MAX 2 23 kohta, kuid seda korratakse koos OcuLinkiga, ja võrdluseks korratakse jälle koos GPD G1 eGPU dokkimisjaamaga. Seal oli üle 200 kriteeriumi!

Oleme kombineerinud tulemused kolme tulpdiagrammi iga testi kohta. Võrreldes OcuLinki jõudlust Win MAX 23 ja USB 4 jõudlust mõlema seadme puhul. Me ei võrdle pihuarvutite jõudlust, kuna tegemist on kahe erineva protsessoriga, vaid eGPU võrdlusega. Kui soovite tulemusi ise võrrelda, siis oleme teinud siin tabelit.

Ja lõpuks, me ei ole nendes võrdlusuuringutes kasutanud ONEXGPU turbonuppu. Nägime mõningaid väikesi tulemuslikkuse suurenemisi paaril võrdlusuuringul, kui see oli lubatud, kuid paljude testide puhul olid tulemused identsed.

3DMark

Meie esimene võrdlusuuring on 3DMark, mis testib protsessori ja GPU jõudlust. Me tegime teste “Time Spy”, “Night Raid” ja “Fire Strike”.

OcuLinki tulemustes näeme sisuliselt identsed tulemused, pluss või miinus mõned kaadrid. USB 4 testide puhul oli AYANEO üldiselt veidi parem kui GPD G1. Ja GPD Win Max 2 2023 puhul nägime, et mõned tulemused on märgatavalt kõrgemad ja teised lähemal.

Forza Horizon 5

Meil töötab Forza Horizon 5 väga madalatel graafika seadistustel. Meie OcuLinki tulemustes näeme peaaegu identseid tulemusi kõigis võrdlusuuringutes.

Meie AYANEO Slide USB 4 tulemustes näeme, et G1 ületab välise ekraani ja on peaaegu identse tulemusega sisemise ekraani puhul. Ja Win Max 23 puhul näeme peaaegu identseid tulemusi kõikjal.

Shadow of the Tomb Raider

Meil töötab Shadow of the Tomb Raider kõige madalamatel graafika seadistustel.

Meie OcuLinki tulemustes näeme tavapärast kaadrite kuhjumist sekundis 720, 1080p ja 1440P välismonitoril. Ja 4K puhul on mõlema välise graafikakaardi jõudluse märkimisväärne langus. AYANEO puhul USB-ühendusel näeme märgatavaid erinevusi välise monitori jõudluses, kusjuures G1 on esikohal. Kuid sisemiselt näeme palju tihedamaid tulemusi. Ja Win MAX 23 puhul on tulemused üksteisega võrreldes peaaegu identsed. See mäng annab meile alati huvitavaid tulemusi erinevate seadmete võrdlemiseks.

Call of Duty: Modern Warfare III

Järgmine on Call of Duty Modern Warfare III minimaalsetel graafika seadistustel ilma FSR-i kasutamata.

Oculinki puhul saame kõikides testides samad tulemused. AYANEO Slide’i puhul näeme, et G1 on madala resolutsiooni puhul esikohal, kuid kui läheme kõrgemale, siis ONEXGPU võtab liidripositsiooni. WIN MAX 23 puhul on tulemused mõlema eGPU puhul sisuliselt samad.

Street Fighter VI

Meie viimased võrdlusuuringud on tehtud Street Fighter VI jaoks kõrgeimatel graafika seadistustel, et eGPU-d tõesti koormata.

Oculinki tulemustes saame sisuliselt 60 FPS sisekuval 1080P juures ja umbes samad tulemused väliskuval. See muster kordub enamasti AYANEO Slide’i puhul, kusjuures mõlema eGPU puhul on tulemused sarnased. Win MAX 23 nägi sarnaseid tulemusi, siin ei ole midagi erakordset.

Kokkuvõte võrdlusnäitajatest

Lühikokkuvõte ONEXGPU läbivaatamise võrdlusuuringu tulemustest. Kõikide võrdlusuuringute puhul nägime, et OcuLinkiga tehtud võrdlusuuringute tulemused on enamasti identsed. USB 4 võrdlusuuringutes näeme mõningaid erinevusi jõudluses ja see on üldiselt GPD G1 kasuks. Ja kui kasutate USB-ühendust kasutades välise monitori asemel sisemist, siis suureneb jõudlus märgatavalt, sest andmed liiguvad ainult ühes suunas pihuarvutist eGPU-le ja seejärel monitorile.

Üldiselt ütleksin, et GPD G1 on väga veidi kiirem ainult USB kaudu, kuid see ei ole palju.

Lõplikud mõtted

Lõpetame meie ONEXGPU ülevaatuse nüüd meie lõplike mõtetega, näidates samal ajal mõningaid mänge, mis töötavad AYA NEO Slide’il USB ja Win Max 2 23 kaudu Oculink’i kaudu. Meie eesmärk on saavutada 60 ja rohkem kaadrit sekundis parima võimaliku resolutsiooni ja graafika seadetega. Loomulikult saate seadeid kohandada vastavalt oma eelistustele ja need on vaid näited.

Forza Horizon 5 seaded
Forza Horizon 5 seaded

Üldiselt on ONEXPLAYER ONEXGPU väga hea eGPU. Oculinki jõudluse osas nägime G1-ga võrreldes peaaegu identseid tulemusi kõikides testides. Me nägime erinevaid tulemusi ainult USB-ühenduse puhul, ma ütleksin, et GPD on siin esikohal, kuid mitte väga suurel määral.

Overwatch 2 seaded
Overwatch 2 seaded

Funktsioonide poolest on ONEXGPU eGPU dokkimisjaam G1-i ees. Esiteks on meil sisemine SSD-mälu, mis on suurepärane omadus. Lihtne juurdepääs suuremale hoiuruumile ei ole kunagi halb asi. ONEXGPU-l on ka üks täiendav HDMI-port ja ethernet-port, mida G1 üllatuslikult ei ole. Kuid G1-l on SD-kaardilugeja, mis ONEXil puudub, ning üks täiendav USB-port.

Palworld seaded
Palworld seaded

Suuruse poolest on G1 veidi suurem, kuid selle eeliseks on see, et toiteallikas on sisemine ja vajab ainult kaablit, et seda toiteallikaga varustada. ONEXGPU vajab seda koletislikku toiteallikat, mis koos eGPUga kaalub 1,5 kg. G1 ja kaabli kogukaal on umbes 986 g. See võib olla otsustavaks teguriks, kui kandevõime on nõue.

Küberpunki seaded
Küberpunki seaded

Hinnalt on nad umbes sama hinnaga, pluss või miinus paar dollarit, nii et otsest võitjat ei ole. Isiklikult ütleksin, et ONEXGPU on parem eGPU dokkimisjaam hinna ja kvaliteedi suhte ja funktsioonide poolest, kuigi see on veidi kehvem, kui kasutatakse ainult USB-dokki, on see võrdne G1-ga, kui kasutatakse Oculink’i.

Millist neist te ostaksite? ONEXPLAYER ONEXGPU või GPD G1? Andke meile kommentaarides teada, miks, sest meil on alati huvitav lugeda põhjuseid, kui kaks sarnast toodet on saadaval.

Lisateavet ONEXPLAYER ONEXGPU kohta ja selle ostmise kohta saate siit.

Täname, et lugesid meie ONEXGPU ülevaadet, loodame, et see oli sulle kasulik. Andke meile kommentaarides teada, kui teil on küsimusi.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.