Chat with us, powered by LiveChat

ONEXPLAYER ONEXGPU pārskats ar video – Lieliska Ryzen RX 7600M XT eGPU dokstacija ar NVMe slotu

ONEXPLAYER ONEXGPU Review
ONEXPLAYER ONEXGPU Review
ONEXPLAYER ONEXGPU pārskats
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (5)

Kopsavilkums

ONEXPLAYER ONEXGPU ir daudzpusīga un jaudīga eGPU opcija, kas izceļas ar iekšējo SSD paplašināšanu, stabilām savienojamības iespējām, pielāgojamu RGB apgaismojumu un izcilu OcuLink veiktspēju.

Overall
4.8
Sending
User Review
3.5 (2 votes)

Pros

  • Lieliska OcuLink veiktspēja
  • Iekšējās SSD krātuves paplašināšana
  • Savienojamības opcijas
  • 300W barošanas avota funkcijas
  • RGB apgaismojums

Cons

  • Barošanas avots ir liels un sver vairāk nekā 700 gramus.
  • Nedaudz lēnāka veiktspēja, izmantojot USB, nekā GPD G1

Mēs salīdzinājām ONEXPLAYER ONEXGPU ar GPD G1 dokstaciju un veicām vairāk nekā 200 OcuLink un USB veiktspējas salīdzinošo testu. Pārbaudiet mūsu ONEXPLAYER ONEXGPU pārskatu, lai uzzinātu, kurš no tiem ir labākais!

ONEXPLAYER ONEXGPU pārskata video

ONEXPLAYER ONEXGPU izņemšana no iepakojuma

Mēs sākam ONEXGPU pārskatu ar īsu izvietošanu. Vispirms no kastes ir pieejama lietotāja rokasgrāmata. Tā ir angļu un ķīniešu valodā. Tālāk ir pats ONEXPLAYER ONEXGPU, mēs to pēc brīža parādīsim sīkāk.

ONEXPLAYER ONEXGPU apskats bez iepakojuma
ONEXPLAYER ONEXGPU bez iepakojuma

Zem tā atrodas milzīgs 300 W barošanas avots. Mēs pievienosim jūsu valstij piemērotu kontaktdakšu adapteri. Un pēdējais, bet ne mazāk svarīgs ir USB 4 kabelis. Lūdzu, ņemiet vērā, ka OcuLink kabelis nav iekļauts komplektācijā.

ONEXPLAYER ONEXGPU

Tālāk ONEXGPU pārskatā mēs tuvāk aplūkojam pašu eGPU dokstaciju. ONEXPLAYER ONEXGPU izmēri ir aptuveni 7,7 x 4,7 x 1,2 collas (19,6 x 12,0 x 3,2 cm) un sver 863 g.

ONEXPLAYER ONEXGPU Skats no augšas
ONEXPLAYER ONEXGPU Skats no augšas

Labajā pusē atrodas ieslēgšanas poga, turbo poga un RGB apgaismojuma poga. Sānu izkārtojums ir papildināts ar diviem USB 3 pieslēgvietām.

ONEXPLAYER ONEXGPU Skats no labās puses
ONEXPLAYER ONEXGPU Skats no labās puses

Nospiežot RGB pogu, gan kreisajā, gan labajā pusē tiek pārslēgts uz nākamo apgaismojuma secības modeli.

ONEXPLAYER ONEXGPU pārskats RGB apgaismojums
ONEXPLAYER ONEXGPU RGB apgaismojums

Aizmugurē ir gigabitu Ethernet ports, kam seko divi DisplayPort un HDMI līdz pat četru monitoru atbalstam. Ir OcuLink un USB 4 pieslēgvietas datiem un strāvas pieslēgvieta.

ONEXPLAYER ONEXGPU Aizmugures skats
ONEXPLAYER ONEXGPU Aizmugures skats

Apakšā ir noņemams vāciņš, kurā var uzstādīt NVMe zibatmiņu, lai paplašinātu krātuvi. Tas ir ļoti vienkārši izdarāms, vienkārši izņemiet skrūvi, saskaņojiet atslēgu un ievietojiet to nelielā leņķī, nospiediet uz leju, ievietojiet skrūvi, aizveriet vāciņu, un viss ir kārtībā.

ONEXPLAYER ONEXGPU NVMe slota nodalījums
ONEXPLAYER ONEXGPU NVMe slota nodalījums

Īss pieminējums par barošanas avotu, tas ir absolūts zvērs. Tas sver 725 g, taču nodrošina 300 W jaudu, ko var izmantot kopā ar doku, kā arī līdz 100 W ierīču uzlādei. Ja nevēlaties, lai tas karājas tieši pie sienas, šo daļu varat noņemt un pievienot tējkannas vadu. Iespējams, vislabāk ir izmantot svinu.

ONEXPLAYER ONEXGPU tehniskā specifikācija

Mūsu ONEXGPU pārskatā mēs aplūkojam tehniskās specifikācijas, kā arī mūsu pašu veiktos enerģijas patēriņa, ventilatora trokšņa un termisko parametru testus.

GPUAMD Radeon RX 7600M XT RDNA 3.0, 32 skaitļošanas vienības līdz 2300 MHz
RAM6 GB GDDR6
GLABĀŠANAm.2 2280 SSD PCIE 3.0 NVMe SSD diskdziņš
I/OUSB-C 4.0, USB-A x2, HDMI x2, DisplayPort X2, OcuLink, Gigabit Ethernet
IZMĒRS7,7 x 4,7 x 1,2 collas (19,6 x 12,0 x 3,2 cm)
SVARS863 g, ar barošanas bloku 1,58 kg

Veicot jaudas testu, mēs izpildījām Street Fighter VI etalonmērījumu ar 4K Augstākais grafikas iestatījums, izmantojot Oculink, Win MAX 2023, un ieguvām maksimālo enerģijas patēriņu 167 W. Un 21 W dīkstāves režīmā uz darbvirsmas.

ONEXPLAYER ONEXGPU termokameras
ONEXPLAYER ONEXGPU termokameras

Ventilatora un termisko parametru testā, arī izpildot Street Fighter VI etalonmērījumu, mēs saņēmām augstāko ventilatora trokšņa līmeni 72 dB un augstāko temperatūru 60 °C.

Salīdzinošie rādītāji

Tagad par šīs ONEXGPU pārskatīšanas galveno daļu – salīdzinošajiem testiem! Lai veiktu šos salīdzinošos testus, mēs pavadījām daudzas stundas, veicot salīdzinošos testus divām ierīcēm: AYANEO Slide 7840U un GPD Win MAX 2 2023 7640U modelim. AYANEO Slide mēs testējām, izmantojot USB 4 savienojumu gan ar iekšējo, gan ārējo 4K monitoru. Tas pats WIN MAX 2 23, bet atkārtots ar OcuLink, un salīdzinājumam vēlreiz atkārtots ar GPD G1 eGPU dokstaciju. Bija vairāk nekā 200 etalonu!

Rezultātus esam apvienojuši trīs joslu diagrammās katram testam. OcuLink veiktspējas salīdzinājums ar Win MAX 23 un USB 4 veiktspējas salīdzinājums ar abām ierīcēm. Mēs nesalīdzinām plaukstas datoru veiktspēju, jo tie ir divi dažādi procesori, bet gan eGPU salīdzinājums. Ja vēlaties salīdzināt rezultātus, šeit ir pieejama izklājlapa.

Visbeidzot, šajos salīdzinošajos testos mēs neizmantojām ONEXGPU turbo pogu. Pēc ieslēgšanas mēs redzējām nelielu veiktspējas pieaugumu dažos salīdzinošajos testos, taču daudzos testos rezultāti bija identiski.

3DMark

Mūsu pirmais etalons ir 3DMark, kas pārbauda CPU un GPU veiktspēju. Veicām laika spiegu, nakts reida un uguns trieciena testus.

OcuLink rezultātos mēs redzam būtībā identiskus rādītājus ar vai bez dažiem kadriem. USB 4 testos AYANEO kopumā uzrādīja nedaudz augstāku veiktspēju nekā GPD G1. Attiecībā uz GPD Win Max 2 2023 mēs redzējām ievērojami augstākus rezultātus dažos rezultātos un tuvākus rezultātus citos.

Forza Horizon 5

Mēs darbinām Forza Horizon 5 ar ļoti zemiem grafikas iestatījumiem. Mūsu OcuLink rezultātos mēs redzam gandrīz identiskus rezultātus visos etalona rezultātos.

Mūsu AYANEO Slide USB 4 rezultātos mēs redzam, ka G1 uzrāda labākus rezultātus ārējā displejā un gandrīz identiskus rezultātus iekšējā displejā. Savukārt Win Max 23 rezultāti ir gandrīz identiski visās kategorijās.

Shadow of the Tomb Raider

Spēlē Shadow of the Tomb Raider mēs izmantojam zemākos grafikas iestatījumus.

Mūsu OcuLink rezultātos mēs redzam parasto kadru sekundē sakopojumu pie 720, 1080p un 1440P ārējā monitorā. Un pie 4K ievērojami samazinājās veiktspēja abām ārējām grafikas kartēm. Attiecībā uz AYANEO USB, mēs redzam ievērojamas atšķirības ārējā monitora veiktspējas ziņā, un G1 pārņem vadību. Tomēr iekšienē mēs redzam daudz tuvāku rezultātu diapazonu. Un Win MAX 23 rezultāti ir gandrīz identiski, salīdzinot viens ar otru. Šī spēle vienmēr sniedz interesantus rezultātus, lai salīdzinātu dažādas ierīces.

Call of Duty: Modern Warfare III

Nākamais ir Call of Duty Modern Warfare III ar minimāliem grafikas iestatījumiem bez ieslēgta FSR.

Oculink visos testos mēs iegūstam vienādus rezultātus. Attiecībā uz AYANEO Slide mēs redzam, ka pie zemas izšķirtspējas G1 pārņem vadību, bet, palielinot izšķirtspēju, ONEXGPU pārņem vadību. WIN MAX 23 rezultāti abos eGPU ir vienādi.

Street Fighter VI

Mūsu pēdējie salīdzinošie testi attiecas uz Street Fighter VI ar visaugstākajiem grafikas iestatījumiem, lai patiešām noslogotu eGPU.

Oculink rezultātos mēs būtībā iegūstam 60 FPS iekšējā displejā 1080P izšķirtspējā un aptuveni tādus pašus rezultātus ārējā displejā. Šis modelis lielākoties atkārtojas uz AYANEO Slide ar līdzīgiem rezultātiem abos eGPU. Win MAX 23 tika sasniegti līdzīgi rezultāti, nekas neparasts.

Salīdzinošo kritēriju kopsavilkums

Īss kopsavilkums par ONEXGPU pārskata etalona rezultātiem. Visos etalonuzdevumos mēs redzējām lielākoties vienādus rezultātus etalonuzdevumos ar OcuLink. Izmantojot USB 4 etalonuzdevumus, mēs redzam dažas veiktspējas atšķirības, un kopumā tās ir par labu GPD G1. Izmantojot ārējo monitoru, nevis iekšējo monitoru, vienlaikus izmantojot USB, veiktspēja ievērojami palielināsies, jo dati no rokas uz eGPU un pēc tam uz monitoru ceļo tikai vienā virzienā.

Kopumā es teiktu, ka GPD G1 ir ļoti nedaudz ātrāka veiktspēja tikai USB, bet tajā nav daudz.

Nobeiguma domas

Tagad mēs pabeigsim mūsu ONEXGPU pārskatu ar mūsu pēdējām domām, vienlaikus parādot dažas spēles, kas darbojas uz AYA NEO Slide, izmantojot USB un Win Max 2 23, izmantojot Oculink. Mūsu mērķis ir 60 un vairāk kadru sekundē, izmantojot vislabāko iespējamo izšķirtspēju un grafikas iestatījumus. Protams, varat pielāgot iestatījumus atbilstoši savām vēlmēm, un šie ir tikai piemēri.

Forza Horizon 5 iestatījumi
Forza Horizon 5 iestatījumi

Kopumā ONEXPLAYER ONEXGPU darbojas ļoti labi kā eGPU. Salīdzinot Oculink veiktspēju ar G1, visos testos mēs redzējām gandrīz identiskus salīdzinošo testu rezultātus. Mēs redzējām atšķirīgu veiktspēju, izmantojot tikai USB savienojumu, es teiktu, ka GPD šeit ieņem vadošo pozīciju, bet ne ar milzīgu rezervi.

Overwatch 2 iestatījumi
Overwatch 2 iestatījumi

Funkciju ziņā ONEXGPU eGPU dokstacija ir pārāka par G1. Pirmkārt, mums ir iekšējā SSD krātuve, kas ir lieliska funkcija. Viegla piekļuve lielākai uzglabāšanas vietai nekad nav slikta lieta. ONEXGPU ir arī viens papildu HDMI ports, un ir ethernet ports, kaut kas G1 pārsteidzoši trūkst. Taču G1 ir SD karšu lasītājs, kura ONEX nav, kā arī viena papildu USB pieslēgvieta.

Palworld iestatījumi
Palworld iestatījumi

Izmēra ziņā G1 ir nedaudz lielāks, taču tā priekšrocība ir tā, ka PSU ir iekšējais, un tā barošanai nepieciešams tikai kabelis. ONEXGPU ir nepieciešams barošanas bloks, kas kopā ar pašu eGPU sver 1,5 kg. G1 un kabeļa kopējais svars ir aptuveni 986 g Tas varētu būt izšķirošs faktors, ja nepieciešama pārnēsājamība.

Cyberpunk iestatījumi
Cyberpunk iestatījumi

Cenas ir aptuveni vienādas, plus vai mīnus pāris dolāru, tāpēc šeit nav tieša uzvarētāja. Personīgi es teiktu, ka ONEXGPU ir labāka eGPU dokstacija, ņemot vērā cenas un vērtības attiecību un funkcijas, lai gan tai nedaudz trūkst veiktspējas, izmantojot tikai USB, tā ir vienāda ar G1, izmantojot Oculink.

Jāpiebilst, ka tiek atbalstītas jaunākās rokas ierīces, ja tajās ir OcuLink vai USB 4 atbalsts. Tas attiecas arī uz jauno ROG Ally X, kam tagad ir USB 4 ports.

Kuru no tām jūs iegādātosiet? ONEXPLAYER ONEXGPU vai GPD G1? Rakstiet mums komentāros, kāpēc, jo mums vienmēr ir interesanti izlasīt iemeslus, ja ir pieejami divi līdzīgi produkti.

Vairāk informācijas par ONEXPLAYER ONEXGPU un tā iegādi varat uzzināt šeit.

Paldies, ka izlasījāt mūsu ONEXGPU pārskatu, un mēs ceram, ka tas jums būs noderīgs. Ja jums ir kādi jautājumi, rakstiet mums komentāros.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.