Chat with us, powered by LiveChat

ONEXPLAYER X1 pārskats ar video

ONEXPLAYER X1 Review
ONEXPLAYER X1 Review
ONEXPLAYER X1 pārskats
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (4)
  • Features
    (4.5)

Kopsavilkums

ONEXPLAYER X1 ir daudzpusīgs 3-in-1 spēļu portatīvais dators, planšetdators un klēpjdators ar vismodernāko veiktspēju.

Overall
4.5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Augstas veiktspējas procesori
  • Daudzfunkcionāls 3-in-1 formas faktors
  • Liels 10,95″ displejs
  • Visaptverošas savienojamības iespējas, tostarp OcuLink
  • Labs akumulatora darbības laiks

Cons

  • Nav tik ātrs kā AMD Ryzen konkurentu spēļu rokas datori

ONEXPLAYER X1 tiek dēvēts par 3-in-1 portatīvo datoru; planšetdatoru, klēpjdatoru un portatīvo spēļu datoru ar noņemamiem kontrolieriem. Mūsu ONEXPLAYER X1 pārskatā pārbaudīsim Intel Ultra 7 modeli un redzēsim, kā tas izskatās salīdzinājumā ar AMD Ryzen kolēģiem, kā arī ar ONEXGPU.

ONEXPLAYER X1 pārskata video

ONEXPLAYER X1 izjaukšana

Mēs sākam mūsu ONEXPLAYER X1 pārskatu ar izkraušanu. Vispirms no kastes ir pieejama lietotāja rokasgrāmata, kas ir ķīniešu un angļu valodā. Tālāk mums ir pats ONEXPLAYER X1 portatīvais spēļu dators, un pēc brīža mēs to parādīsim sīkāk.

ONEXPLAYER X1 pārskats
ONEXPLAYER X1 bez iepakojuma

Iepakojumā ir lādētājs un USB kabelis. Mēs pievienosim jūsu valstij piemērotu kontaktdakšu adapteri.

ONEXPLAYER X1 saturs
ONEXPLAYER X1 saturs

ONEXPLAYER X1 mobilajam spēļu datoram ir atsevišķi iegādājami kontrolieri, kas pievienojami katrai X1 pusei. Diemžēl pārskata sagatavošanas laikā tie nebija pieejami, taču mēs tos pārbaudīsim atsevišķā videoklipā, tiklīdz tos iegūsim savā rīcībā.

Atsevišķi ir pieejama arī pārnēsājamā tastatūra, kas X1 pārveido par klēpjdatoru.

ONEXPLAYER X1 tastatūra
ONEXPLAYER X1 tastatūra

ONEXPLAYER X1 pārskats

Mēs turpinām mūsu ONEXPLAYER X1 apskatu, sniedzot pārskatu par tā funkcijām un piederumiem. ONEXPLAYER X1 izmēri ir aptuveni 9,9 x 6,4 x 0,52 collas, un bez kontrolieriem tas sver aptuveni 789 g.

ONEXPLAYER X1 izmēri
ONEXPLAYER X1 izmēri

10,95″ displejs ir LTPS skārienjūtīgais ekrāns un atbalsta līdz 2560×1600 izšķirtspēju, 16:10 malu attiecību un 120 Hz atsvaidzināšanas frekvenci. Tieši virs displeja ir mākslīgā intelekta kamera, kas atbalsta sejas atpazīšanu Windows Hello.

ONEXPLAYER X1 skats no kreisās puses
ONEXPLAYER X1 skats no kreisās puses

Kreisajā pusē ir divas USB 4 pieslēgvietas, lai pieslēgtu strāvas un ātrgaitas perifērijas ierīces. Zemāk ir noņemams vāciņš, kas atklāj kontroliera kreisās puses savienotāju.

ONEXPLAYER X1 skats no labās puses
ONEXPLAYER X1 skats no labās puses

Labajā pusē ir USB 3.2 ports un micro SD kartes slots, kā arī vēl viens vāks, kas paredzēts kontroliera labajā pusē.

ONEXPLAYER X1 skats no augšas
ONEXPLAYER X1 skats no augšas

Augšpusē no kreisās uz labo pusi ir ieslēgšanas poga ar pirkstu nospiedumu sensoru, kam seko skaļuma pogas. Ir vēl viens vāks, kas atklāj 3,5 mm audio portu un Oculink portu, lai pieslēgtu ārējo eGPU. Tur ir poga, ar kuru tiek atvērts ONEXPLAYER pārklājums un programmatūra.

ONEXPLAYER X1 statīvs
ONEXPLAYER X1 statīvs

Apakšā ir pogo tapas dizains ar magnētiem, ko varat izmantot, lai pievienotu un nostiprinātu tastatūru.Komplektā ir iekļauts aizmugurējais vāciņš, kas palīdz aizsargāt no skrāpējumiem, kā arī ir iebūvēts statīvs, ja vēlaties to novietot, piemēram, uz galda.

ONEXPLAYER X1 ar tastatūru
ONEXPLAYER X1 ar tastatūru

Pārnēsājamo tastatūru, kas ir pieejama atsevišķi, piestiprina pie X1 apakšējās daļas. Kad tas ir piestiprināts, tas nevar nejauši atslābināties. To taustiņu izmēri ir labi piemēroti, un tie ir ļoti zema profila, tāpēc tos var ātri un ērti rakstīt. Man nebija problēmu ar tastatūras lietošanu, izņemot sākotnējo pieradināšanu pie jaunas tastatūras. Pēc neilga lietošanas laika es konstatēju, ka taustiņus ir viegli nospiest un tie ir intuitīvi lietojami. Viens neliels kaitinājums bija tas, ka nav magnētu, lai noturētu tastatūru aizvērtu, kad tā netiek lietota.

ONEXPLAYER X1 tehniskā specifikācija

Nākamajā mūsu ONEXPLAYER X1 pārskatā mēs sīkāk aplūkosim specifikācijas un pārbaudīsim akumulatora darbības laiku, ventilatora troksni un termiskos parametrus.

ULTRA 7ULTRA 5
CPUIntel Core Ultra 7 155HIntel Core Ultra 5 125H
RŪGSTEŅI/ŠĶĒRIŅAS16 kodolu, 22 pavedieni14 kodolu, 18 pavedieni
GPUIntel Arc grafika @ 2,25 GHzIntel Arc grafika @ 2,2 GHz
RAM32GB/64GB LPDDR5x 7467MHz16 GB LPDDR5x 7467 MHz
GLABĀŠANA1TB/2TB PCIe 4 m.2 SSD1 TB PCIe 4 m.2 SSD

Abiem modeļiem ir šādas specifikācijas:

RĀDĪTĀJS10,95″ LTPS 10 punktu skārienekrāns, 2560×1600 izšķirtspēja, 120 Hz atsvaidzināšanas frekvence, 540nit spilgtums, 138% SRGB
KOMUNIKĀCIJASWi-Fi 6E, Bluetooth 5.2
BATTERY65,02Wh 16890mAh akumulators
KAMERAMākslīgā intelekta kamera ar sejas atpazīšanas funkciju Windows Hello atbloķēšanai
I/O2x USB 4
1x USB-A 3.2
1x OcuLink
1x Micro SD karšu lasītājs
1x 3,5 mm audio
IZMĒRS9,9 x 6,4 x 0,5 collas (25,2 x 16,3 x 1,3 cm)
SVARS789g

To visu darbina 65,02Wh 16890 mAh akumulators. Veicot testus ar Cinebench daudzkodolu etalonu cilpā, mēs ieguvām 1 stundu un 50 minūtes. Ļoti labi, salīdzinot ar AMD rokas ierīcēm!

Veicot ventilatora trokšņa un temperatūras testus Cinebench programmā, mēs saņēmām augstāko ventilatora trokšņa līmeni 61 db un augstāko temperatūru 59°C.

Sistēmas etaloni

Mūsu ONEXPLAYER X1 pārskata ietvaros mēs veiksim salīdzinošo testu un salīdzināsim rezultātus ar citām ierīcēm, tostarp GPD WIN Mini, GPD WIN MAX 2 un AYANEO Slide.

PCMARK

Mūsu pirmais tests ir PCMark, kurā tiek veikti vairāki testi dažādiem lietojumiem, piemēram, tīmekļa pārlūkošana, videokonferences, darbs ar lieliem biroja dokumentiem un attēlu atveidošana.

PCMARK etalonu salīdzinājums
PCMARK etalonu salīdzinājums

Iegūtais rezultāts ir 6079 punkti, kas kopumā ir diezgan labs rādītājs, ko pārspēja tikai ROG Ally un GPD WIN 4 modeļi. Pārējo ierīču veiktspējas atšķirība ir ievērojami mazāka.

Cinebench

Ar Cinebench etalonmērījumu tiek pārbaudīta procesora viena un vairāku kodolu veiktspēja.

Cinebench Benchmark salīdzinājums
Cinebench Benchmark salīdzinājums

Vienkodolu un daudzkodolu veiktspējas rādītāji ir 1 766 un 11 275 punkti. ONEXPLAYER X1 ieņem pirmo vietu viena kodola veiktspējas ziņā, bet ROG Ally ierindojas 2. vietā. Tomēr attiecībā uz daudzkodolu veiktspēju mēs redzam, ka tabulas ir mainījušās, ierindojoties 2. vietā no apakšas veiktspējas ziņā.

3DMark

Attiecībā uz 3D Mark mēs izmantojam parastos Time Spy, Night Raid un Fire Strike etalonmērījumus.

3DMark Benchmark salīdzinājums
3DMark Benchmark salīdzinājums

X1 ieņem vadošo pozīciju Time Spy salīdzinošajos rādītājos ar 3790. Mēs redzam, ka AMD 7 tūkstoši ierīču šeit atpaliek par vairākiem simtiem punktu. Taču testos Night Raid un Fire Strike mēs redzam, ka X1 atpaliek abos rezultātos.

Spēļu kritēriji

Un mēs nevarējām sagatavot ONEXPLAYER X1 pārskatu bez dažiem spēļu salīdzinošajiem testiem.

Forza Horizon 5

Forza Horizon 5 salīdzinošo testu salīdzinājums
Forza Horizon 5 salīdzinošo testu salīdzinājums

Mēs darbinām Forza Horizon 5 ar ļoti zemiem grafikas iestatījumiem. No iepriekšējiem testiem mēs zinām, ka AMD procesori šajā spēlē parasti ir pārāki par Intel procesoriem. Mēs redzam, ka X1 atpaliek no visiem etaloniem. Lai gan 720P 15 W un augstākā izšķirtspējā mēs iegūstam vairāk nekā 60 FPS, redzam, ka AMD modeļiem ir ievērojami augstāki rādītāji.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raider etalonu salīdzinājums
Shadow of the Tomb Raider etalonu salīdzinājums

Shadow of the Tomb Raider salīdzinošajos testos mēs izmantojām zemākos grafikas iestatījumus. Kopumā starp Intel X1 un AMD balstītajām ierīcēm ir lielāka atšķirība nekā iepriekš, taču pārsvars atkal pieder AMD. Pat Steam Deck darbojās labāk nekā X1.

Street Fighter VI

Street Fighter 6 etalonu salīdzinājums
Street Fighter 6 etalonu salīdzinājums

Mūsu Street Fighter VI etalonmērījumā ar 1080P maksimālajiem grafikas iestatījumiem mēs redzam tuvāku kadru skaitu sekundē. Tam izdodas palikt diezgan tuvu savam AMD konkurentam, taču tas nav nekas tāds, kas liktu tam izvirzīties vadībā.

Tā kā X1 ir OcuLink, mēs varam arī pārbaudīt veiktspēju ar ONEXPLAYER ONEXGPU kā daļu no mūsu ONEXPLAYER X1 pārskata. Jūs varētu izmantot arī GPD G1 eGPU, tiem ir aptuveni tāda pati veiktspēja.

ONEXPLAYER X1 ar ONEXGPU
ONEXPLAYER X1 ar ONEXGPU

ONEXPLAYER X1 kompaktā spēļu datora un ONEXGPU kombinācija darbojas ļoti labi. No ekrānā redzamajām diagrammām redzams, ka, izmantojot eGPU, tas pietuvina to AMD balstītas rokas ierīces ar eGPU veiktspējas līmenim. Starp tām nav lielas atšķirības, ja netiek izmantots integrētais GPU.

Salīdzinošo kritēriju kopsavilkums

Īsa piezīme mūsu ONEXPLAYER X1 pārskatā par salīdzinošo testu rezultātiem. Daļu no veiktspējas trūkuma mēs noteikti varam saistīt ar grafikas draiveriem. Intel draiveri Ultra 5 un 7 procesoriem ir agrīnā stadijā, un mēs redzējām dažas atšķirības, gan labas, gan sliktas, salīdzinot ar to, kad mēs izmēģinājām X1 pagājušajā mēnesī ar vecākiem draiveriem.

Sākotnēji tādas pašas problēmas ar veiktspēju bija arī AMD 6 un 7 tūkstošu procesoriem, kad tie tika laisti klajā, un laika gaitā to veiktspēja palielinājās. Tomēr es nedomāju, ka Ultra 7 sasniegs tādu līmeni, lai pārspētu AMD 7 tūkstošu sēriju.

Spēļu veiktspēja

Mums ir dažas spēles, kuras esam izvēlējušies pēc nejaušības principa, un mēs parādīsim dažas no tām, tostarp audioierakstus. Aplūkojiet videoierakstu iepriekš.

ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Palworld
ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Palworld

Nobeiguma domas

Tā kā mēs beidzam mūsu ONEXPLAYER X1 pārskatu, mēs apkoposim savas domas. Tā kā šī ir 3 in 1 ierīce, mēs nevaram to tieši salīdzināt ar specializētajiem rokas spēļu datoriem, jo tas ir vairāk hibrīds, īpaši bez kontrolieriem.

ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Lightyear Frontier
ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Lightyear Frontier

Taču mēs varam salīdzināt veiktspēju, ko AMD bāzētās ierīces parasti pārspēj lielākajā daļā jomu. Vienīgais reālais ONEXPLAYER X1 portatīvā spēļu datora ieguvums bija akumulatora darbības laiks, jo Cinebench testā mēs redzējām gandrīz divas stundas, salīdzinot ar parasti aptuveni 60 līdz 75 minūtēm uz AMD balstītajās ierīcēs.

Izmantojot eGPU, mēs redzam ļoti labu veiktspēju, tiklīdz integrētais GPU vairs netiek izmantots. Ja eGPU ir daļa no jūsu plāniem vai jums jau pieder tāds, tad tas padara X1 daudz vilinošāku.

ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Forza Horizon 5
ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Forza Horizon 5

ONEXPLAYER X1 rokas spēļu datora priekšrocība ir milzīgais 10,95″ collu displejs, kas izskatās lieliski. Man bija pieslēgta pele un portatīvā tastatūra, un to var izmantot kā mini darbvirsmu. Nav nepieciešams izmantot monitoru, jo displejs ir neliels kā rokas ierīcēm.

Izmantojot ONEXPLAYER kontrolierus vai pat savu kontrolieri, jūs varat sēdēt un spēlēt, piemēram, uz galda uz šī displeja. Tas ir tikai nedaudz ērtāk, nekā atrasties ļoti tuvu rokas ierīcei ar mazu ekrānu, izmantojot ārējo kontrolieri.

ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Goat Simulator 3
ONEXPLAYER X1, kurā darbojas Goat Simulator 3

Mums būs jāgaida un jāskatās, kā tas spēlēsies un kā jutīsimies, pievienojot oficiālo kontrolieri. X1 būs lielākais plaukstdators ar kontrolieriem, ko esam izmēģinājuši, un tas varētu būt nedaudz par lielu un smagu, lai būtu ērts.

Rakstiet mums komentāros, ko domājat par ONEXPLAYER X1. Vai jūs dotu priekšroku Intel, nevis AMD rokas ierīcēm, un vai jūs dodat priekšroku mazām vai lielām rokas ierīcēm? Uzzināt vairāk un iegādāties ONEXPLAYER X1 varat šeit.

Tas noslēdz mūsu pārskatu par ONEXPLAYER X1, ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties jautāt komentāros.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.