Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ONEXPLAYER X1 apžvalga su vaizdo įrašu

ONEXPLAYER X1 Review
ONEXPLAYER X1 Review
ONEXPLAYER X1 apžvalga
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (4)
  • Features
    (4.5)

Santrauka

ONEXPLAYER X1 – tai universalus „3-in-1” žaidimų nešiojamasis kompiuteris, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris, pasižymintis aukščiausio lygio našumu.

Overall
4.5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Didelio našumo procesoriai
  • „3-in-1” universalus formatas
  • Didelis 10,95 colių ekranas
  • Išsamios ryšio parinktys, įskaitant „OcuLink
  • Geras akumuliatoriaus veikimo laikas

Cons

  • Ne tokie greiti kaip AMD „Ryzen” konkurentų nešiojamieji kompiuteriai, skirti žaidimams

ONEXPLAYER X1 ” vadinamas „3-in-1” nešiojamuoju kompiuteriu; planšetiniu kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ir nešiojamuoju žaidimų kompiuteriu su nuimamais valdikliais. Mūsų ONEXPLAYER X1 apžvalgoje patikrinkime „Intel Ultra 7” modelį ir pažiūrėkime, kaip jį galima palyginti su „AMD Ryzen” analogais, taip pat su ONEXGPU.

ONEXPLAYER X1 peržiūros vaizdo įrašas

ONEXPLAYER X1 išpakavimas

ONEXPLAYER X1 apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžutės pateikiame naudotojo vadovą, kuris yra kinų ir anglų kalbomis. Toliau turime patį nešiojamąjį žaidimų kompiuterį ONEXPLAYER X1, kurį po akimirkos parodysime išsamiau.

ONEXPLAYER X1 apžvalga
ONEXPLAYER X1 išpakuotas

Dėžutėje yra įkroviklis ir USB laidas. Pridėsime jūsų šaliai tinkamą kištuko adapterį.

ONEXPLAYER X1 turinys
ONEXPLAYER X1 turinys

ONEXPLAYER X1 mobilusis žaidimų kompiuteris turi atskirai įsigyjamus valdiklius, kurie tvirtinami prie kiekvienos X1 pusės. Deja, peržiūros metu jų nebuvo, bet kai tik gausime į rankas, patikrinsime juos atskirame vaizdo įraše.

Taip pat atskirai galima įsigyti nešiojamąją klaviatūrą, kuri X1 paverčia nešiojamuoju kompiuteriu.

ONEXPLAYER X1 klaviatūra
ONEXPLAYER X1 klaviatūra

ONEXPLAYER X1 apžvalga

Tęsiame ONEXPLAYER X1 apžvalgą, apžvelgdami jo funkcijas ir priedus. ONEXPLAYER X1 yra maždaug 9,9 x 6,4 x 0,52 colių dydžio ir sveria apie 789 g be valdiklių.

ONEXPLAYER X1 matmenys
ONEXPLAYER X1 matmenys

10,95 colių ekranas yra LTPS jutiklinis ir palaiko iki 2560×1600 raišką, 16:10 kraštinių santykį, 120 Hz atnaujinimo dažnį. Tiesiai virš ekrano yra dirbtinio intelekto kamera, kuri palaiko veido atpažinimo funkciją „Windows Hello”.

ONEXPLAYER X1 vaizdas iš kairės
ONEXPLAYER X1 vaizdas iš kairės

Kairėje pusėje yra du USB 4 prievadai, prie kurių galima prijungti maitinimo ir didelės spartos periferinius įrenginius. Žemiau yra nuimamas dangtelis, kuris atskleidžia kairėje valdiklio pusėje esančią jungtį.

ONEXPLAYER X1 dešinysis vaizdas
ONEXPLAYER X1 dešinysis vaizdas

Dešinėje pusėje yra USB 3.2 prievadas ir „micro SD” kortelės lizdas, taip pat kitas dangtelis, skirtas dešinei valdiklio pusei.

ONEXPLAYER X1 vaizdas iš viršaus
ONEXPLAYER X1 vaizdas iš viršaus

Viršuje iš kairės į dešinę yra įjungimo mygtukas su pirštų atspaudų jutikliu, toliau – garsumo mygtukai. Yra dar vienas dangtelis, kuriame matomas 3,5 mm garso prievadas ir „Oculink” prievadas, prie kurio galima prijungti išorinį eGPU. Taip pat yra mygtukas, kuriuo įjungiama ONEXPLAYER perdanga ir programinė įranga.

ONEXPLAYER X1 stovas
ONEXPLAYER X1 stovas

Apatinėje dalyje yra „pogo pin” dizainas su magnetais, kuriais galite prijungti ir pritvirtinti klaviatūrą.Pridedamas galinis dangtelis, kuris padeda apsisaugoti nuo įbrėžimų ir turi įmontuotą stovą, jei norite jį padėti, pavyzdžiui, ant darbastalio.

ONEXPLAYER X1 su klaviatūra
ONEXPLAYER X1 su klaviatūra

Nešiojamoji klaviatūra, kurią galima įsigyti atskirai, tvirtinama prie X1 apatinės dalies. Pritvirtintas jis netyčia neatsilaisvins. Jų klavišai yra gražaus dydžio ir labai žemo profilio, todėl jais greitai ir lengvai rašoma. Naudodamasis klaviatūra neturėjau jokių problemų, išskyrus pradinį pripratimą prie naujos klaviatūros. Po trumpo naudojimosi juo klavišai buvo lengvai spaudžiami ir intuityvūs. Vienas nedidelis nepatogumas buvo tai, kad nėra magnetų, kad klaviatūra būtų uždaryta, kai jos nenaudojate.

ONEXPLAYER X1 techninės specifikacijos

Toliau mūsų ONEXPLAYER X1 apžvalgoje atidžiau apžvelgsime specifikacijas ir išbandysime akumuliatoriaus veikimo laiką, ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą.

ULTRA 7ULTRA 5
CPU„Intel Core Ultra 7 155H„Intel Core Ultra 5 125H
KOREIKIAI / SIŪLAI16 branduolių, 22 gijos14 branduolių, 18 gijų
GPU„Intel Arc” grafika @ 2,25 GHzIntel Arc” grafika @ 2,2 GHz
RAM32GB/64GB LPDDR5x 7467MHz16 GB LPDDR5x 7467 MHz
SANDĖLIAVIMAS1 TB/2 TB PCIe 4 m.2 SSD1 TB PCIe 4 m.2 SSD

Abiejų modelių specifikacijos yra tokios pačios:

IŠVADOS10,95 colių LTPS 10 taškų jutiklinis ekranas, 2560×1600 raiška, 120 Hz atnaujinimo dažnis, 540 nitų ryškumas, 138 % SRGB
RYŠIAI„Wi-Fi 6E”, „Bluetooth 5.2
AKUMULIATORIUS65,02Wh 16890 mAh akumuliatorius
KAMERADirbtinio intelekto kamera su veido atpažinimo funkcija atrakinti „Windows Hello
I/O2x USB 4
1x USB-A 3.2
1x „OcuLink
1x „Micro SD” kortelių skaitytuvas
1x 3,5 mm garso įrašas
DYDIS9,9 x 6,4 x 0,5 col. (25,2 x 16,3 x 1,3 cm)
SVORIS789g

Visa tai maitina 65,02Wh 16890 mAh akumuliatorius. Atlikdami bandymus su „Cinebench” kelių branduolių lyginamuoju testu kilpoje gavome 1 valandą ir 50 minučių. Labai geras, palyginti su AMD delniniais kompiuteriais!

Atlikdami ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros bandymus, kai veikė „Cinebench”, gavome didžiausią 61 db ventiliatoriaus triukšmą ir 59 °C temperatūrą.

Sistemos lyginamieji testai

Atlikdami ONEXPLAYER X1 apžvalgą atliksime lyginamąją analizę ir palyginsime rezultatus su kitais įrenginiais, įskaitant GPD WIN Mini, GPD WIN MAX 2 ir AYANEO Slide.

PCMARK

Pirmasis mūsų testas – „PCMark”, kuriame atliekami įvairūs testai, pavyzdžiui, naršymas internete, vaizdo konferencijos, darbas su dideliais biuro dokumentais ir vaizdų atvaizdavimas.

PCMARK lyginamųjų indeksų palyginimas
PCMARK lyginamųjų indeksų palyginimas

Gavome 6 079 balus, o tai apskritai yra gana geras rezultatas, kurį lenkia tik ROG Ally ir GPD WIN 4 modeliai. Kitų prietaisų našumo skirtumas pastebimai mažesnis.

Cinebench

„Cinebench” lyginamuoju testu tikrinamas procesorių vieno ir kelių branduolių našumas.

"Cinebench" lyginamasis indeksas
„Cinebench” lyginamasis indeksas

Vieno ir kelių branduolių našumo rezultatai yra 1 766 ir 11 275. ONEXPLAYER X1 užima pirmąją vietą pagal vieno branduolio našumą, o ROG Ally – antrąją. Tačiau kalbant apie kelių branduolių našumą, matome, kad lentelės apsivertė ir pagal našumą užima 2 vietą nuo apačios.

3DMark

„3D Mark” naudojame įprastus „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamuosius testus.

"3DMark Benchmark" palyginimas
„3DMark Benchmark” palyginimas

X1 pirmauja „Time Spy” lyginamuosiuose tyrimuose su 3790. Matome, kad AMD 7 tūkst. įrenginių čia atsilieka maždaug keliais šimtais taškų. Tačiau „Night Raid” ir „Fire Strike” bandymuose X1 atsilieka abiem atvejais.

Žaidimų lyginamieji standartai

O ONEXPLAYER X1 apžvalga negalėjo būti parengta be tam tikrų žaidimų lyginamųjų testų.

„Forza Horizon 5

"Forza Horizon 5" lyginamųjų indeksų palyginimas
„Forza Horizon 5” lyginamųjų indeksų palyginimas

„Forza Horizon 5” paleidžiame naudodami labai žemus grafikos nustatymus. Iš ankstesnių testų žinome, kad šiame žaidime AMD procesoriai paprastai lenkia „Intel” procesorius. Matome, kad X1 atsilieka nuo visų lyginamųjų testų. Nors esant 720P 15 W ir aukštesnei apkrovai pasiekiame daugiau nei 60 FPS, matome, kad AMD modelių rezultatai yra gerokai geresni.

„Shadow of the Tomb Raider

"Shadow of the Tomb Raider" lyginamųjų indeksų palyginimas
„Shadow of the Tomb Raider” lyginamųjų indeksų palyginimas

Shadow of the Tomb Raider lyginamuosiuose testuose naudojame žemiausius grafikos nustatymus. Tarp „Intel X1” ir AMD pagrindu veikiančių prietaisų apskritai matome mažesnį atotrūkį nei anksčiau, tačiau ir vėl pirmauja AMD. Net „Steam Deck” veikė geriau nei „X1”.

„Street Fighter VI

"Street Fighter 6" lyginamasis indeksas Palyginimas
„Street Fighter 6” lyginamasis indeksas Palyginimas

Mūsų „Street Fighter VI” lyginamajame teste 1080P maksimaliais grafikos nustatymais matome artimesnį kadrų per sekundę intervalą. Jis sugeba išlikti gana arti savo AMD varžovo, tačiau niekaip negali pirmauti.

Kadangi „X1” turi „OcuLink”, taip pat galime išbandyti našumą su ” ONEXPLAYER ONEXGPU”, kaip mūsų „ONEXPLAYER X1” apžvalgos dalį. Taip pat galite naudoti GPD G1 eGPU, jų našumas maždaug toks pat.

ONEXPLAYER X1 su ONEXGPU
ONEXPLAYER X1 su ONEXGPU

ONEXPLAYER X1 kompaktiško žaidimų kompiuterio ir ONEXGPU derinys puikiai dera tarpusavyje. Iš ekrane pateiktų diagramų matome, kad naudojant eGPU jis priartėja prie AMD pagrindu veikiančio nešiojamojo kompiuterio su eGPU našumo lygio. Tarp jų nėra didelio skirtumo, kai nenaudojamas integruotas GPU.

Lyginamojo indekso santrauka

Trumpa pastaba mūsų ONEXPLAYER X1 apžvalgoje dėl lyginamųjų testų rezultatų. Dalį našumo trūkumo tikrai galime priskirti grafikos tvarkyklėms. „Intel” tvarkyklės „Ultra 5” ir „7” procesoriams yra ankstyvesnėse stadijose, ir mes pastebėjome tam tikrų skirtumų, tiek gerų, tiek blogų, palyginti su tuo, kai praėjusį mėnesį bandėme X1 su senesnėmis tvarkyklėmis.

Tokie patys pradiniai AMD 6 ir 7 tūkst. procesorių našumo sutrikimai buvo pastebėti, kai jie buvo pradėti gaminti, tačiau ilgainiui jų našumas didėjo. Tačiau nemanau, kad „Ultra 7” pasieks tokį lygį, kad įveiktų „AMD 7 tūkst.” seriją.

Žaidimų našumas

Atsitiktine tvarka pasirinkome keletą žaidimų ir parodysime keletą žaidimų, įskaitant garso įrašą. Peržiūrėkite filmuotą medžiagą pirmiau pateiktame vaizdo įraše.

ONEXPLAYER X1, kuriame veikia Palworld
ONEXPLAYER X1, kuriame veikia Palworld

Galutinės mintys

Baigdami ONEXPLAYER X1 apžvalgą, apibendrinsime savo mintis. Kadangi tai yra 3 in 1 įrenginys, negalime tiesiogiai lyginti su specialiais nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais, nes tai labiau hibridas, ypač be valdiklių.

ONEXPLAYER X1 veikia "Lightyear Frontier
ONEXPLAYER X1 veikia „Lightyear Frontier

Tačiau galime palyginti našumą, kurį AMD pagrindu veikiantys prietaisai paprastai lenkia daugelyje sričių. Vienintelis realus ONEXPLAYER X1 delninio žaidimų kompiuterio laimėjimas buvo akumuliatoriaus veikimo laikas, kai ” Cinebench” teste matėme beveik dvi valandas, palyginti su paprastai maždaug 60-75 minutėmis AMD pagrindu veikiančiuose įrenginiuose.

Naudodami eGPU matome labai gerą našumą, kai integruotasis GPU yra nepakankamai našus. Jei eGPU yra jūsų planų dalis arba jau turite tokį procesorių, X1 tampa daug patrauklesnis.

ONEXPLAYER X1, kuriame veikia "Forza Horizon 5
ONEXPLAYER X1, kuriame veikia „Forza Horizon 5

ONEXPLAYER X1 delninio žaidimų kompiuterio privalumas – didžiulis 10,95 colių ekranas, kuris atrodo puikiai. Buvo prijungta pelė ir nešiojamoji klaviatūra, kurią galite naudoti kaip mini stalinį kompiuterį. Nereikia naudotis monitoriumi, nes ekranas yra mažas, kaip ir delninukuose.

Naudodami „ONEXPLAYER” valdiklius arba net savo valdiklį galite sėdėti ir žaisti, pavyzdžiui, šiame ekrane ant stalo. Tai tiesiog šiek tiek patogiau nei būti labai arti mažo ekrano delninio kompiuterio ir naudoti išorinį valdiklį.

ONEXPLAYER X1, kuriame veikia "Goat Simulator 3
ONEXPLAYER X1, kuriame veikia „Goat Simulator 3

Reikės palaukti ir pažiūrėti, kaip žaidžiama ir jaučiama prijungus oficialų valdiklį. X1 bus didžiausias delninis kompiuteris su valdikliais, kurį bandėme, ir jis gali būti šiek tiek per didelis ir sunkus, kad būtų patogus.

Praneškite mums, ką manote apie ONEXPLAYER X1, komentaruose. Ar rinktumėtės „Intel”, o ne AMD delninukams, ar pirmenybę teikiate mažiems, ar dideliems delninukams? Daugiau informacijos galite sužinoti ir įsigyti ONEXPLAYER X1 čia.

Tai užbaigia mūsų ONEXPLAYER X1 apžvalgą, jei turite klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.