Chat with us, powered by LiveChat

RG353V & RG353VS apskats – Kurš retro rokas emulators jums vajadzētu iegādāties?

Anbernic RG353V and RG353VS retro game console review
Anbernic RG353VS
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4)
  • Features
    (4)
  • Software
    (4)

Kopsavilkums

RG353V un RG353VS nodrošina labu Linux vai dubultās palaišanas ar Android operētājsistēmu izvēli. Ir laba veiktspēja ar daudz konfigurācijas un pielāgotas programmaparatūras iespējām.

Overall
4.3
Sending
User Review
4 (2 votes)

Pros

  • Linux vai Linux/Android OS izvēle
  • Linux OS ir plug and play
  • Vertikālās orientācijas rokas
  • Atbalsta pielāgotu programmaparatūru
  • WiFi 5 un Bluetooth atbalsts
  • Divi micro SD karšu sloti
  • Atbalsta HDMI izeju

Cons

  • Android OS šķiet nepabeigta un prasa zināmu iestatīšanu

Mēs aplūkojam Anbernic jaunākos retro rokas emulatorus , kas ir pieejami divos modeļos – RG353V un nedaudz lētākais RG353VS. Mūsu RG353V un RG353VS pārskatā mēs aplūkosim Android un Linux portatīvo datoru aparatūras un programmatūras atšķirības un pēc tam pārbaudīsim dažus emulatorus abos, lai noskaidrotu, kurš ir izdevīgākais.

RG353V un RG353VS pārskata video

RG353V un RG353VS izjaukšana

Mēs sākam RG353V un RG353VS pārskatīšanu ar izjaukšanu. Izņemot kastes dizainu, V un VS modeļu saturs būtībā ir vienāds.

Sākumā mums ir pati retro spēļu rokas ierīce; drīzumā mēs sīkāk parādīsim tās un dažādas korpusa krāsas.

RG353V un RG3533VS bez iepakojuma
RG353V un RG3533VS bez iepakojuma

Ir 64 GB micro SD karte. Ierīcē, kurā ir Linux operētājsistēma, jau ir ievietota 16 GB karte, kas tiek izmantota spēļu glabāšanai. Tālāk ir lietotāja rokasgrāmata, no vienas puses angļu valodā, bet no otras – ķīniešu valodā. Tajā ir viss nepieciešamais, lai sāktu darbu. Ir USB C tipa uzlādes kabelis, kas tiek pievienots retro rokas ierīces apakšdaļā esošajai ligzdai, lai uzlādētu ierīci.

RG353V un RG3533VS pārskata izvietošana iepakojumā
RG353V un RG3533VS iziešana no iepakojuma

Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, ir arī ekrāna aizsargs un salvetes, lai to uzklātu uz ekrāna.

RG353V un RG353VS pārskats

Rokas spēļu konsole RG353V ir pieejama četros modeļos – baltā, melnā caurspīdīgā, pelēkā un violetā caurspīdīgā. RG353VS ir pieejams tikai melnā caurspīdīgā un pelēkā krāsā.

RG353V un RG3533VS krāsas
RG353V un RG3533VS krāsas

RG353V un RG353VS ir vizuāli vienādi, to izmēri ir aptuveni 4,9 x 3,2 x 0,8 collas (12,6 cm x 8,3 cm x 2,1 cm) un svars 193 g. Izbūves kvalitāte ir laba un nav pārāk smaga, lai pagarinātu spēļu sesijas.

RG353V un RG3533VS pārskata izmēri
RG353V un RG3533VS izmēri

Displejs ir 3,5 collu IPS ekrāns ar retro spēlēm piemērotu 640×480 izšķirtspēju. V modelim ir skārienekrāns, bet VS modelim nav. Zemāk ir standarta spēļu vadības ierīces ar klasisko D-Pad, divām klikšķināmām zema profila analogajām spiežotājām un pogām. Pa vidu ir funkciju poga, kas atkarībā no izmantotās operētājsistēmas ļauj atvērt izvēlni vai atgriezties sākuma ekrānā.

Retro spēļu rokassprādzes augšdaļā ir C tipa USB ports, mini HDMI ports izejai uz televizoru vai monitoru un 3,5 mm austiņu ligzda. Kreisajā pusē ir skaļuma regulēšanas svira, bet labajā pusē ir divi micro SD karšu slots, no kuriem vienu izmanto uzglabāšanai, bet otru – Linux operētājsistēmai. Ir atiestatīšanas poga un barošanas poga.

RG353V un RG3533VS puse
RG353V un RG3533VS puse

Portatīvās konsoles apakšdaļā ir C tipa USB ports, kas tiek izmantots portatīvās ierīces uzlādei.

Aizmugurē ir divi kreisā un labā pleca pogu komplekti. Divas ārējās pogas ir viegli nospiest spēlēšanas laikā, taču man nācās nedaudz pielāgot rokas un aizķert pirkstu, lai sasniegtu iekšējo pogu, nespiežot arī ārējo.

RG353V un RG3533VS Atpakaļ
RG353V un RG3533VS Atpakaļ

RG353V un RG353VS tehniskās specifikācijas

RG353VRG353VS
CPURK3566 četrkodolu 64 bitu Cortex-A55 procesors ar frekvenci līdz 1,8 GHzRK3566 četrkodolu 64 bitu Cortex-A55 procesors ar frekvenci līdz 1,8 GHz
RAM2 GB LPDDR4 RAM1 GB LPDDR4 RAM
GLABĀŠANA1x 16 GB Micro SD Linux OS
1x 64 GB Micro SD spēļu glabāšanai
32 GB eMMC krātuve
1x 16 GB Micro SD Linux OS
1x 64 GB Micro SD spēļu glabāšanai
32 GB eMMC krātuve
OSAndroid 11 un Linux dual bootLinux OS
KOMUNIKĀCIJASWiFi 5
Bluetooth 4.2
WiFi 5
Bluetooth 4.2
AKUMULATORS*3200 mAh uzlādējams akumulators
Maksimālais akumulatora darbības laiks ir 6 stundas atkarībā no lietošanas veida.
3200 mAh uzlādējams akumulators
Maksimālais akumulatora darbības laiks ir 6 stundas atkarībā no lietošanas veida.
RG353V un RG353VS tehniskā specifikācija

* Augstāku prasību sistēmas, piemēram, Dreamcast un PlayStation, protams, būs mazākas.

Operētājsistēmu pārskats

RG353V un RG353VS pārskatā mēs aplūkosim operētājsistēmas. RG353V ir gan Android, gan Linux, bet VS ir tikai Linux. Pēc testēšanas konstatēts, ka veiktspēja abās ierīcēs Linux operētājsistēmā ir vienāda.

Linux operētājsistēma

Linux OS ir aprīkota ar emulācijas stacijas stila frontend un Retroarch emulācijas pusei. Viss ir uzstādīts un gatavs darbam gandrīz uzreiz. Līdz ar šo lietošanas ērtumu ir jāievēro dažas lietas, piemēram, emulatoru un sistēmu izvēle ir ierobežota. Arī veiktspēja var nebūt tik augsta kā operētājsistēmā Android, kurā ir ātrāks Vulkan renderēšanas atbalsts.

Visi 8 un 16 bitu emulatori darbojas bez problēmām. Mēs izmēģinājām Master System, Mega Drive, PC Engine, SNES u.c. spēles, un tās visas darbojās lieliski.

MAME

RG353V un RG3533VS pārskats par MAME operētājsistēmā Linux
RG353V un RG3533VS Linux MAME

Tāpat arī ar Arcade emulatoru MAME mēs izmēģinājām dažādas spēles, un visas tās darbojās bez palēnināšanās vai problēmām. Mēs negaidījām nekādas problēmas, jo emulators ir labi izstrādāts un ļoti saderīgs.

CPS-III

Augstāka līmeņa Arcade emulācijas un CPS-III. Šai sistēmai ir maz spēļu, taču mums nebija problēmu ar Street Fighter 3. Viss darbojas lieliski.

PlayStation 1

RG353V un RG3533VS pārskats par PS1 operētājsistēmā Linux
RG353V un RG3533VS Linux PS1

PlayStation 1 darbojas lieliski; mēs izmēģinājām dažas dažādas spēles, un viss darbojās ar pilnu jaudu, bez kavēšanās vai kadru izlaišanas.

Dreamcast

Izmēģinājām vairākas dažādas spēles, un rezultāti bija dažādi. Godīgs skaits spēļu darbojās OK bez problēmām, tad spēles, piemēram, Sonic Adventure 2 darbojas lēni, un citiem ir skaņa atpaliek problēmas. Dreamcast ir hit un garām ar to, kas darbojas un kas ne. Android operētājsistēmā veiktspēja ir ātrāka.

GBA

RG353V un RG3533VS Linux DS
RG353V un RG3533VS Linux DS

Tagad par dažām rokas ierīcēm, mēs sākam ar GBA un Sonic Advance 3. Mēs izmēģinājām vairākas spēles, un visas tās darbojās lieliski, bez problēmām vai kadru kritumiem. Spēles šajā displejā arī izskatās lieliski.

NDS

Pārejot uz tā divu ekrānu brāli, spēles atkal darbojas labi. 4:3 formāta dēļ abi ekrāni ir iespiesti nelielā laukumā, un ir grūti kaut ko saskatīt. Bet jūs varat pārslēgties uz vienu pilnekrāna režīmu, un spēles ir precīzas.

PSP

RG353V un RG3533VS pārskats par PSP operētājsistēmā Linux
RG353V un RG3533VS Linux PSP

PSP sistēmā mēs nesasniedzam lielisku veiktspēju, testējot mūsu galveno spēli God of War. Vulkan renderēšanas trūkums samazina veiktspēju, un mēs saņemam nesasniedzamus kadru ātrumus šajā spēlē. Citas spēles tomēr spēlē labāk, taču neceriet uz perfektu savietojamību. Android OS veiktspēja ir nedaudz ātrāka, taču ne pārāk daudz.

Android operētājsistēma

Mēs turpinām mūsu RG353V un RG353VS pārskatu, apskatot Android OS. RG353V rokas spēļu konsolei ir ekskluzīva Android operētājsistēma, kas izmanto iekšējo atmiņu un ir aprīkota ar skārienekrānu.

RG353V Android OS
RG353V Android OS

Un tieši ar Android sāk parādīties manas kaitinošās sajūtas attiecībā uz portatīvo datoru. Mēs esam redzējuši dažas Android rokas no Anbernic un es būtu domājis, ka līdz šim, ka viņi varētu uzlabot Android pusi lietas. Iepriekš instalētie emulatori ir tikai iepriekš instalēti. Tie nav iestatīti tā, lai meklētu, piemēram, konkrētas mapes atmiņas kartē. Tas nozīmē, ka jums ir jāiziet cauri katram emulatoram, lai to iestatītu pa vienam.

RG353V Android Frontend pārskats
RG353V Android frontends

Ir iekļauts sava veida frontend, ko aktivizējat Android nolaižamajā izvēlnē. Pēc atmiņas kartes skenēšanas tiks pievienotas visas atbalstītās sistēmas un spēles to attiecīgajās izvēlnes opcijās. Tā ir diezgan vienkārša, bet funkcionāla sistēmām, kuras tā atbalsta, un to skaits nav liels. Ja pievienojat savas spēles, ekrānšāviņi ir jāpievieno arī manuāli, jo programma tos neizsūta. Kad jūsu karte ir skenēta, varat izvēlēties spēli, un tā tiks palaista RetroArch programmā.

Emulatoru veiktspēja

RetroArch ir vienīgā Android OS kvalitāte. Tā atbalsta vairāk emulatoru nekā Linux OS ar plašu kodolu klāstu, kas sniedzas daudz tālāk par parastajām konsolēm. Spēles var lejupielādēt un spēlēt gan tādos datoros kā Commodore 64, Amstrad CPC un Speccy, gan jaunākās konsolēs, piemēram, PlayStation Portable.

RG353V Android datora dzinējs
RG353V Android datora dzinējs

Ne katrs emulators ir optimizēts RetroArch, tāpēc uz augstākas klases konsolēm var rasties palēninājumi. Šādā gadījumā varat izmantot atsevišķus emulatorus, piemēram, PPSSPP, lai iegūtu papildu veiktspēju.

RG353V Android PSP
RG353V Android PSP

Visu klasisko konsoļu veiktspēja ir līdzvērtīga vai labāka nekā Linux OS, tāpēc mēs vairs neaplūkosim šīs sistēmas. Esmu izvairījies no AetherSX2 un Dolphin emulatoru rādīšanas, jo, godīgi sakot, nav vērts tērēt laiku, lai tos palaistu. Jūs atradīsiet dažas vienkāršas spēles, bet nav vērts piepūlēties. Ja vēlaties spēlēt šo spēli, es ieteiktu izvēlēties jaudīgāku rokas datoru, piemēram, GPD XP+.

Trūkstošās programmas

Runājot par atsevišķiem emulatoriem, nav arī iepriekš instalēta Dreamcast emulatora. Taču mēs saņemam pilnīgi nevajadzīgu AetherSX2 un Dolphin emulatoru, kas darbina spēles ar uz pusi mazāku ātrumu, jo procesors nav pietiekami ātrs. Kāpēc kaut ko iekļaut, ja spēles nav spēlei piemērotas?

RG353V Android Dreamcast
RG353V Android Dreamcast

Tāpat jāatzīmē, ka Google Play veikals nav instalēts, tāpēc jums būs vai nu jāielādē blakus esošās programmas, izmēģiniet daudzos veidus, kā instalēt GAPPS, vai izmantojiet alternatīvu, piemēram, APKMirror vai Amazon Appstore. Mēs saprotam, ka Ķīnai ir ierobežojumi, bet vismaz padariet pieejamu programmaparatūru ar Play Store, ko citi ārpus tās var instalēt un pilnībā izmantot Android.

Manas domas par Android OS

Kopumā es neesmu pārāk pārsteigts par RG353V Android operētājsistēmu, tā šķiet puslīdz pabeigta, it kā kāds būtu sācis instalēt dažas lietotnes, apnikusi un pametis. Ja jums ir laiks un pacietība, jūs varat to padarīt skaistu un funkcionālu, taču, manuprāt, to nevajadzētu atstāt klienta ziņā, bet gan ražotājam. Šī ir pirmsizlaides pārskatīšanas vienība, bet parasti Anbernic izlaidumi un modeļi maz mainās.

ArkOS pielāgotā programmaparatūra

Ja jums ir rezerves Micro SD karte, jums vajadzētu apsvērt iespēju instalēt pielāgotu programmaparatūru. ArkOS nesen tika atjaunināta, lai nodrošinātu saderību ar RG353V un RG353VS. To ir diezgan viegli instalēt un iestatīt, mums ir viegli sekot instalēšanas ceļvedis šeit, jo mēs iesakām to izmēģināt!

RG353V un RG3533VS ArkOS pārskats
RG353V un RG3533VS ArkOS pārskats

ArkOS atbalsta vairāk nekā 90 spēļu sistēmas, kā arī vairāk nekā 70 portus, izmantojot PortMaster. Kad tas ir instalēts, to var atjaunināt tiešsaistē, tāpēc ar katru atjauninājumu jums nevajadzētu ķibināt ar karšu iestatīšanu.

Kad spēles ir nokopētas uz Micro SD kartes, varat sākt darbu. Ja jums netraucē mazliet piestrādāt, šī kopumā ir vislabākā pieredze, kāda jums būs ar šo spēļu portatīvo datoru.

Vai jums vajadzētu iegādāties RG353V vai RG353VS?

Kurš modelis ir piemērots tieši jums? RG353V retro rokas emulators sniedz nedaudz lielāku brīvību attiecībā uz to, ko varat izmantot un instalēt lietotņu ziņā. Turklāt dažās konsolēs ir nedaudz ātrāka veiktspēja. Attiecībā uz PS2 un zināmā mērā arī Gamecube emulāciju vispār nav vērts izmantot iepriekš instalētas programmas. Un neaizmirstiet, ka Android, salīdzinot ar Linux, ir nepieciešams diezgan daudz iestatīšanas.

RG353V Android PS1
RG353V Android PS1

Savukārt Linux operētājsistēma ir “plug and play”. Tomēr jums nav tik daudz brīvas iespējas pievienot jaunas sistēmas. Taču to var vienkārši ieslēgt, un pēc dažiem mirkļiem var sākt spēli. Ja trūkst laika vai pacietības, Linux ir acīmredzama izvēle.

RG353V un RG3533VS Linux PS1
RG353V un RG3533VS Linux PS1

Runājot par aparatūru, RG353V retro spēļu konsolei ir dažas ekstras, piemēram, iekšējā krātuve, kas ir izmantojama tikai Android operētājsistēmai. Skārienekrāna atbalsts ir jauki, bet cik bieži jūs to izmantosiet spēļu vadībai? 2 GB operatīvās atmiņas 1 GB vietā ir noderīgi, bet vai tas būtiski maina situāciju, spēlējot spēles, kurām parasti nav nepieciešams liels operatīvās atmiņas apjoms?

Nobeiguma domas

RG353VRG353VS
+ Android un Linux OS+ Zemāka cena
+ skārienekrāns+ Uzreiz sāciet darboties Linux sistēmā.
+ 2 GB RAM~ Tikai Linux
– Augstāka cena~ 1 GB RAM
– Android OS šķiet nepabeigta– Nav skārienekrāna
R552 un RG535G pozitīvās un negatīvās iezīmes

Ja jūs iet ar plusiem un mīnusiem, tas man saka, lai iegādātos RG353V, jo jūs varat pārslēgties starp Android un Linux par labāko no abām pasaulēm. Bet tad jums ir lieliska ArkOS, kas ir tas, ko OS abiem modeļiem vajadzētu būt instalēta pēc noklusējuma. Tāpēc jums nav nepieciešamas visas papildierīces, ko piedāvā V modelis.

Ja vēlaties ietaupīt dažus dolārus vai mārciņas, tad RG353VS retro spēļu rokas ierīcei ir absolūta jēga. Jums daudz netrūkst, un jūs būtu tikpat apmierināti ar šo modeli, kurā darbojas Anbernic Linux OS vai ArkOS. Vai arī samaksājiet nedaudz vairāk un iegūstiet papildu funkcijas, kā arī iespēju izvēlēties no visām trim operētājsistēmām.

RG353V un RG3533VS Android Mega Drive
RG353V un RG3533VS Android Mega Drive

Personīgi es labprātāk pavadītu laiku, īsi iestatot ArkOS un darbinot to tikai uz RG353VS. Tie abi ir pieklājīgi portatīvie datori, taču RG353V modeli nolaiž uz leju puspabeigta Android OS. Rakstiet mums komentāros, ko domājat un kuru operētājsistēmu jūs izmantotu.

Kur iegādāties RG353V un RG353VS?

RG353V un RG353VS varat pasūtīt šeit. Neaizmirstiet izmantot atlaižu kodu RG3535OFF pie kases! Ja šis modelis jūs neieinteresēja, tad apskatiet mūsu portatīvo spēļu konsoļu klāstu šeit.

Tas noslēdz šo RG353V un RG353VS pārskatu, un mēs ceram, ka tas jums būs noderīgs. Komentāros dariet mums zināmu, kuru modeli jūs iegādātosiet un vai izmantosiet ArkOS pielāgoto programmaparatūru?

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.