Chat with us, powered by LiveChat

Beelink SER7 arvustus koos videoga – suurepärane AMD Ryzen 7 7840HS mängude miniarvuti!

Beelink SER7 Review
Beelink SER7 Review
Beelink SER7 läbivaatamine
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4)

Kokkuvõte

Beelink SER7 on kompaktne ja võimas miniarvuti, mis pakub tänu AMD Ryzen 7 7840HS protsessorile ja täiustatud ühendusvõimalustele muljetavaldavat mängu- ja emulatsioonivõimet.

Overall
4.4
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Suure jõudlusega AMD Ryzen 7 7840HS ja 780M
  • Väike vormifaktor
  • Palju ühendusvõimalusi
  • Hea energiatõhusus ja soojusjuhtimine

Cons

  • Oculinki port puudub

Beelinkil on uus mängude miniarvuti 7840HS protsessoriga. Uurime meie Beelink SER 7 ülevaates, kuidas see täidab süsteemi ja mängude võrdlusuuringuid. Aga enne seda võtame selle lahti ja vaatame seda miniarvutit lähemalt.

Alustame meie Beelink SER7 ülevaadet lahtipakkimisega. Esmalt on karbist välja toodud kasutusjuhend, mis on saadaval mitmes keeles, sealhulgas inglise, saksa, hispaania ja itaalia keeles. Selle all on Beelink SER7 ise, me vaatame seda kohe lähemalt üle.

Beelink SER7 läbivaatamine Unboxed
Beelink SER7 Unboxed

Pakendi all on meil toiteallikas. Lisame teie riigi jaoks õige adapteri. On kaks HDMI-kaablit, üks pikk ja teine lühike. Ja lõpuks on olemas VESA kinnitus ja kruvid selle kinnitamiseks.

Beelink SER7 Unboxing
Beelink SER7 Unboxing

Järgmisena vaatame Beelink SER7 ülevaates lähemalt seda väikese vormifaktori mänguriarvutit. Beelink SER7 on umbes 4,9 x 4,4 x 1,9 (12,6 x 11,3 x 4,9 cm) suur ja kaalub umbes 652 g.

Beelink SER7 esiosa
Beelink SER7 esiosa

Esiküljel on 3,5 mm audiopesa, USB Type-C ja USB 3.2 sadamad, mille lõpetab toitenupp.

Beelink SER7 tagumine vaade
Beelink SER7 tagumine vaade

Tagaküljel on 2,5 gigabitine Ethernet-port ja kaks USB 2.0 porti. Olemas on DisplayPort ja HDMI, mis koos kahe USB 4 pordiga tagavad nelja monitori kuvamise. On olemas teine 3,5 mm audioliides.

Toitepistik on tavalisest veidi erinev. Sellel on magnetiline ühendus, mis lihtsalt libiseb paika.

Osana meie Beelink SER7 ülevaatest vaatame läbi tehnilised näitajad, millele järgnevad meie testid energiakasutuse, ventilaatorimüra ja temperatuuri kohta selle väikese mänguri jaoks.

CPUAMD Ryzen 7 7840HS, 8 tuuma, 16 lõime, baas 3,80 GHz, võimendus kuni 5,10 GHz
GPUAMD Radeon 780M 12 tuuma 2700 MHz sagedus
RAM32GB DDR5 SO-DIMM (Dual)
LAOSTAMINE1TB M.2 2280 PCIe 4.0 1TB SSD 1TB
SIDEWiFi 6
Bluetooth 5.2
2,5Gbps Ethernet
VIDEO ESITUSKuni neli kuvarit HDMI, DisplayPort ja 2x USB 4 kaudu. Kuni 4K 144Hz.

Meie energiatarbimise testides saime lauaarvuti tühikäigul 12,9 W. Cinebenchi võrdlusuuringu käivitamisel saavutasime 85,2 W tippkasutuse.

Beelink SER7 termosedelid
Beelink SER7 termosedelid

Meie ventilaatori müra ja temperatuuri testides Cinebenchi käivitamisel saime kõrgeimaks ventilaatori müra tasemeks 60db ja kõrgeimaks temperatuuriks 55 kraadi C.

Süsteemi võrdlusnäitajad

Nüüd teeme mõned süsteemi võrdlusnäitajad Beelink SER7 läbivaatamiseks. Võrdleme tulemusi meie hiljuti ülevaadatud Minisforum UM780-ga, millel on sama AMD Ryzen 7 7840HS protsessor.

PassMark

PassMark teeb rea teste protsessorile, GPU-le, RAMile ja salvestusruumile.

PassMark võrdlusuuringu võrdlus
PassMark võrdlusuuringu võrdlus

Saame tulemuseks 7,814 punkti, mis on veidi madalam kui Minisforum EliteMini UM780 XTX. See võib tuleneda näiteks veidi erinevatest RAM-i ja Storage’i konfiguratsiooni kiirustest.

PCMark

PCMark testib teie igapäevast kasutust, näiteks veebi sirvimist, videokonverentse, suurte kontoridokumentide kasutamist ja pilditöötlust.

PCMark võrdlusuuringu võrdlus
PCMark võrdlusuuringu võrdlus

Me saime Beelink SER7-i jaoks tulemuseks 7,489, võrreldes märkimisväärselt kõrgema tulemusega 10,838 UM780-ga.

Cinebench

Cinebench testib protsessori ühe- ja mitmetuumalist jõudlust.

Cinebenchi võrdlusnäitajate võrdlus
Cinebenchi võrdlusnäitajate võrdlus

Me saime Beelink SER7-l skooriks 1764 ja 15 376. Peaaegu identne ühe tuuma kiirus nagu UM780, kuid seal on erinevus multi-core.

3DMark

3DMark testib CPU ja GPU koos töötades selle mängutõhusust.

3DMark võrdlusuuringu võrdlus
3DMark võrdlusuuringu võrdlus

Time Spy testis saime 3,290, Fire Strike’i puhul 7,650 ja Night Raid’i puhul 28,690. Hoolimata madalamast jõudlusest eelmises kolmes süsteemi võrdlustestis, näeme Beelink SER7-i kõrgemat tulemust 3D jõudluses kahes testis kolmest.

Mängude võrdlusalused

Jätkame oma mängude võrdlusnäitajatega. Me testime 4K, 1440P, 1080P ja 720P, et saada iga mängu jaoks erinevaid tulemusi.

Forza Horizon 5

Alustades Forza Horizon 5 väga madalatel graafika seadistustel.

Forza Horizon 5 võrdlusnäitajate võrdlus
Forza Horizon 5 võrdlusnäitajate võrdlus

Me saime tulemuseks 151, 105, 73 ja 43 FPS vastavate resolutsioonide puhul alates 4K-st kuni 720P-ni. Sisemise GPU hinded on peaaegu identsed nii Beelink SER7 kui ka UM780 puhul.

Shadow of the Tomb Raider

Shadow of the Tomb Raideri puhul kasutame madalaimaid graafika seadeid.

Shadow of the Tomb Raideri võrdlusnäitajate võrdlemine
Shadow of the Tomb Raideri võrdlusnäitajate võrdlemine

Me saime vastavate resolutsioonide juures tulemuseks 108, 76, 52 ja 27 FPS. Jällegi näeme, et mõlema mudeli tulemused on peaaegu identsed.

Call of Duty Modern Warfare III

Me mängime Modern Warfare III’t vaikimisi minimaalsetel graafika seadistustel, ilma FSR-i kasutamata.

Call of Duty MW3 võrdlusnäitajate võrdlus
Call of Duty MW3 võrdlusnäitajate võrdlus

Me saime vastavate resolutsioonide juures 123, 69, 44 ja 22 FPS-i. Me saame endiselt peaaegu ühesuguseid tulemusi, mida on hea näha.

Street Fighter 6

Et miniarvutit tõeliselt pingestada, kasutame kõige kõrgemaid graafika seadeid 4K ja 1080P resolutsioonidel.

Street Fighter 6 võrdlusnäitajate võrdlus
Street Fighter 6 võrdlusnäitajate võrdlus

Tendents jätkub enamasti sarnaste kaadritega sekundis mõlemal mudelil, siin-seal on üks või kaks kaadrit erinevust, kuid mitte midagi silmatorkavat.

Emulatsiooni jõudlus

Meie hiljutisest Minisforum UM780 XTXi ülevaatest nägime, et emulatsiooniks kasutatava mobiilse 7840U protsessoriga võrreldes on jõudlus kenasti suurenenud.

PS2 emulatsioon Beelink SER7-l
PS2 emulatsioon Beelink SER7-l

Beelink SER7-ga saate probleemideta käivitada kõike kuni PlayStation 1 ja Dreamcasti ajastuni. PlayStation 1 puhul saab näiteks suurendada sisemist renderdusresolutsiooni kuni 4K-ni ja lisada mõned graafikaparandused, mis parandavad visuaalsust märkimisväärselt.

Sama kehtib ka PlayStation 2 ajastu kohta, te saate suurendada paljude, kuid mitte kõigi mängude renderduse resolutsiooni ja nautida kvaliteetsemat visuaalset kujutist.

Beelink SER7 töötab Yuzu emulaatoriga
Beelink SER7 töötab Yuzu emulaatoriga

Kui minna edasi uuematele süsteemidele, nagu PS3, siis näete aeg-ajalt mõningast šaderite vahemälu, kuid mitte midagi sellist, mis rikuks mängupilti liiga palju.

Ja Yuzu ja Ryujinx emulaatorite puhul näeme taas väga head tulemusi. Kõik mängud ei jookse täiskiirusel, kuid on palju mängitavaid mänge, mille hulgast valida.

Kokkuvõttes on Beelink SER7 suurepärane miniarvuti retromängude ja emulatsiooni jaoks üldiselt.

Lõplikud mõtted

Lõpetame meie Beelink SER7 ülevaatega meie lõplike mõtetega. Beelink SER7 sai esialgu süsteemi võrdlustes oodatust madalamaid tulemusi, kuid mängude võrdlustes tegi selle tasa, saades Minisforum UM780-ga võrdsed tulemused. See võib olla tingitud süsteemi seadistamisest, kuid kui üldine mängutõhusus on sama, siis ma ei näe selles probleemi.

Palworld on väga mängitav 1440P Medium seadete juures
Palworld on väga mängitav 1440P Medium seadete juures

Emulatsiooni puhul nägime samuti väga head tulemusi. Beelink SER7 suudab praeguseid seadmeid üsna hästi mängida, paremini kui selle 7840U vaste. Varem saavutasime mõne mängu puhul, mille puhul ei olnud kiirus täielikuks kiiruse emulatsiooniks piisav, selle eesmärgi SER7-ga.

Minisforum UM780 eeliseks on Oculinki port, kuhu saab ühendada välise GPU, näiteks GPD G1 eGPU dokkimisjaama. Hind on seetõttu veidi kõrgem, kuid seda tasub kaaluda, kui kavatsete tulevikus kasutada eGPU-d koos Oculinkiga. Loomulikult saab Beelinki USB 4 kaudu kasutada eGPU-d, kuid seejuures kaotate ribalaiuse tõttu veidi jõudlust.

Kitsesimulaator 3 Beelink SER7-ga
Kitsesimulaator 3 Beelink SER7-ga

Beelink SER 7 on eraldiseisva miniarvutina suure jõudlusega seade, mis on hea hinnaga ja teeb kõike hästi, alates igapäevastest ülesannetest kuni kõrgetasemeliste mängudeni. See on kindlasti tõsist kaalumist väärt, kui mängude miniarvuti on teie nimekirjas.

Lisateavet Beelink SER7 kohta ja selle ostmise kohta leiate siit. Meil on praegu käimas soodne müük miniarvutite soodsate hindadega.

Täname, et lugesid (või vaatasid) meie Beelink SER7 ülevaadet, loodame, et see oli sulle kasulik. Kui teil on küsimusi, küsige neid julgelt kommentaarides.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.