Beelink SER7 pārskats
-
Design
-
Build Quality
-
Performance
-
Features
Kopsavilkums
Overall
4.4User Review
( votes)Pros
- Augstas veiktspējas AMD Ryzen 7 7840HS un 780M
- Mazs formas faktors
- Daudz savienojamības iespēju
- Laba energoefektivitāte un siltuma pārvaldība
Cons
- Nav Oculink porta
Beelink ir jauns spēļu mini dators ar 7840HS procesoru. Uzzināsim, kā mūsu Beelink SER 7 pārskatā par to, kā tas darbojas ar sistēmas un spēļu salīdzinošajiem testiem. Bet pirms tam izkravāsim to un aplūkosim šo mini datoru tuvāk.
Beelink SER7 pārskata video
Beelink SER7 izjaukšana
Mēs sākam mūsu Beelink SER7 pārskatīšanu ar izkraušanu. Vispirms no kastes tiek izņemta lietotāja rokasgrāmata, kas ir pieejama vairākās valodās, tostarp angļu, vācu, spāņu un itāļu valodā. Zem tā atrodas pats Beelink SER7, mēs to pēc brīža pārbaudīsim sīkāk.
Zem iepakojuma ir pieejams barošanas avots. Mēs pievienosim jūsu valstij piemērotu adapteri. Ir divi HDMI kabeļi – viens garš un otrs īss. Un visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi ir VESA stiprinājums un skrūves, lai to piestiprinātu.
Beelink SER7 pārskats
Nākamajā Beelink SER7 pārskatā mēs tuvāk aplūkojam neliela izmēra spēļu datoru. Beelink SER7 izmēri ir aptuveni 4,9 x 4,4 x 1,9 (12,6 x 11,3 x 4,9 cm), un tas sver aptuveni 652 g.
Priekšpusē ir 3,5 mm audio ligzda, C tipa USB un 3.2 USB pieslēgvieta, kā arī ieslēgšanas poga.
Aizmugurē ir 2,5 gigabitu Ethernet ports un divi USB 2.0 porti. Ir DisplayPort un HDMI, kas kopā ar diviem USB 4 portiem nodrošina četru monitoru displeju darbību. Ir otra 3,5 mm audio ligzda.
Barošanas savienotājs ir nedaudz atšķirīgs no standarta. Tam ir magnētisks savienojums, kas vienkārši iespraužas savā vietā.
Beelink SER7 tehniskās specifikācijas
Mūsu Beelink SER7 pārskata ietvaros mēs pārbaudām šīs mazās spēļu platformas tehniskās specifikācijas, kam seko mūsu testi enerģijas patēriņa, ventilatora trokšņa un temperatūras noteikšanai.
CPU | AMD Ryzen 7 7840HS, 8 kodoli, 16 pavedieni, bāzes frekvence 3,80 GHz, palielinājums līdz 5,10 GHz |
GPU | AMD Radeon 780M 12 kodolu 2700 MHz frekvence |
RAM | 32 GB DDR5 SO-DIMM (dubultā) |
GLABĀŠANA | 1TB M.2 2280 PCIe 4.0 1TB SSD 1TB |
KOMUNIKĀCIJAS | WiFi 6 Bluetooth 5.2 2,5 Gbps Ethernet |
VIDEO IZEJA | Līdz četru displeju displejs, izmantojot HDMI, DisplayPort un 2x USB 4. Līdz 4K 144 Hz. |
Veicot strāvas patēriņa testus, datora dīkstāves režīmā mēs saņēmām 12,9 W. Un, izpildot Cinebench etalonmērījumu, mēs saņēmām 85,2 W maksimālo patēriņu.
Veicot ventilatora trokšņa un temperatūras testus, kamēr darbojās Cinebench, mēs saņēmām augstāko ventilatora trokšņa līmeni 60 dB un augstāko temperatūru 55 grādi C.
Sistēmas etaloni
Tagad mēs veiksim dažus Beelink SER7 sistēmas salīdzinošos testus. Mēs salīdzināsim rezultātus ar mūsu nesen apskatīto Minisforum UM780, kam ir tāds pats AMD Ryzen 7 7840HS procesors.
PassMark
PassMark veic virkni testu ar CPU, GPU, RAM un atmiņu.
Iegūtais rezultāts ir 7814 punkti, kas ir nedaudz zemāks nekā Minisforum EliteMini UM780 XTX. Piemēram, tas var būt saistīts ar nedaudz atšķirīgu RAM un atmiņas konfigurācijas ātrumu.
PCMark
PCMark veic testus, kas saistīti ar ikdienas lietošanu, piemēram, tīmekļa pārlūkošanu, videokonferenču rīkošanu, lielu biroja dokumentu lietošanu un attēlu rediģēšanu.
Beelink SER7 ieguva rezultātu 7 489 punkti, salīdzinot ar ievērojami augstāku rezultātu 10 838 punktiem UM780.
Cinebench
Cinebench testē procesora viena un vairāku kodolu veiktspēju.
Ar Beelink SER7 mēs ieguvām 1 764 un 15 376 punktus. Gandrīz identisks viena kodola ātrums kā UM780, bet ir atšķirība daudzkodolu.
3DMark
3DMark testē CPU un GPU kopdarbību, lai nodrošinātu spēļu veiktspēju.
Time Spy testā mēs ieguvām 3290, Fire Strike – 7650 un Night Raid – 28 690. Neraugoties uz zemāku veiktspēju iepriekšējos trīs sistēmas etalonveikalos, divos no trim testiem Beelink SER7 uzrāda augstākus rezultātus 3D veiktspējas ziņā.
Spēļu kritēriji
Mēs turpinām mūsu spēļu etalonus. Mēs testējam 4K, 1440P, 1080P un 720P izšķirtspējā, lai iegūtu dažādus veiktspējas rezultātus katrai spēlei.
Forza Horizon 5
Sākot ar Forza Horizon 5 ar ļoti zemiem grafikas iestatījumiem.
Attiecīgajās izšķirtspējās, sākot no 4K līdz 720P, mēs ieguvām 151, 105, 73 un 43 FPS rezultātus. Gan Beelink SER7, gan UM780 iekšējā GPU rādītāji ir gandrīz identiski.
Shadow of the Tomb Raider
Spēlei Shadow of the Tomb Raider mēs izmantojam zemākos grafikas iestatījumus.
Mēs saņēmām 108, 76, 52 un 27 FPS rādītājus attiecīgajās izšķirtspējās. Arī šajā gadījumā abu modeļu rezultāti ir gandrīz vienādi.
Call of Duty Modern Warfare III
Mēs darbinām Modern Warfare III ar noklusējuma minimālajiem grafikas iestatījumiem bez ieslēgta FSR.
Attiecīgajās izšķirtspējās mēs ieguvām 123, 69, 44 un 22 FPS rezultātus. Mūsu rezultāti joprojām ir gandrīz identiski, un tas ir ļoti labi.
Street Fighter 6
Lai patiešām noslogotu mini datoru, mēs darbināmies ar augstākajiem grafikas iestatījumiem 4K un 1080P izšķirtspējā.
Tendence turpinās – abos modeļos pārsvarā ir līdzīgi kadri sekundē, šad un tad ir viena vai divas kadru atšķirības, bet nekas, kas izceļas.
Emulacijas veiktspēja
Mūsu nesenajā Minisforum UM780 XTX pārskatā mēs redzējām patīkamu veiktspējas pieaugumu salīdzinājumā ar mobilo 7840U procesoru emulācijai.
Ar Beelink SER7 varēsiet bez problēmām darbināt visu, kas ir līdz pat PlayStation 1 un Dreamcast laikmetam. Piemēram, ar PlayStation 1 var palielināt iekšējo atveidošanas izšķirtspēju līdz 4K un pievienot dažus grafikas uzlabojumus, lai ievērojami uzlabotu vizuālo kvalitāti.
Tas pats attiecas arī uz PlayStation 2 laikmetu – daudzām, bet ne visām spēlēm varēsiet palielināt atveidošanas izšķirtspēju un izbaudīt augstākas kvalitātes attēlus.
Pārejot uz jaunākām sistēmām, piemēram, PS3, jūs laiku pa laikam redzēsiet ēveļtehnikas kešēšanu, taču nekas pārāk nesabojā spēles gaitu.
Un Yuzu un Ryujinx emulatoru gadījumā mēs atkal redzam ļoti labu veiktspēju. Ne visas spēles darbosies pilnā ātrumā, taču ir daudz spēļu, kuras var spēlēt.
Kopumā Beelink SER7 ir lielisks spēļu mini dators retro spēlēm un emulācijai kopumā.
Nobeiguma domas
Beelink SER7 pārskatu mēs pabeidzam ar mūsu pēdējām domām. Sākotnēji Beelink SER7 ieguva zemākus rezultātus, nekā gaidīts sistēmas kritērijos, taču to kompensēja spēļu kritērijos, iegūstot vienādus rezultātus ar Minisforum UM780. Iespējams, ka tā ir sistēmas konfigurācija, bet, ja vispārējais spēļu sniegums ir tāds pats, tad es to neuzskatu par problēmu.
Arī emulācijas jomā mēs novērojām ļoti labu veiktspēju. Beelink SER7 spēj diezgan labi atskaņot pašreizējās ierīces, labāk nekā tā 7840U kolēģis. Iepriekš dažās spēlēs, kurās nebija pietiekama ātruma, lai veiktu emulāciju pilnā ātrumā, mēs sasniedzām šo mērķi ar SER7.
Minisforum UM780 priekšrocība ir Oculink ports, kurā var pieslēgt ārējo GPU, piemēram, GPD G1 eGPU dokstaciju. Rezultātā cena ir nedaudz augstāka, taču to ir vērts apsvērt, ja plānojat nākotnē izmantot eGPU ar Oculink. Protams, jūs varat izmantot eGPU, izmantojot USB 4 uz Beelink, taču joslas platuma dēļ jūs zaudējat daļu veiktspējas.
Beelink SER 7 kā atsevišķs mini dators ir augstas veiktspējas ierīce par labu cenu, kas labi veic visus uzdevumus, sākot ar ikdienas uzdevumiem un beidzot ar augsta līmeņa spēlēm. Ja jūsu sarakstā ir spēļu mini dators, to noteikti ir vērts nopietni apsvērt.
Vairāk informācijas par Beelink SER7 un tā iegādi varat uzzināt šeit. Pašlaik notiek mini personālo datoru izpārdošana par lieliskām cenām.
Paldies, ka izlasījāt (vai noskatījāties) mūsu Beelink SER7 pārskatu, un ceram, ka tas jums ir noderējis. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, uzdodiet tos komentāros.