Guides, news & reviews from the DROIX team Discord community 4.8 on Trustpilot · 895 reviews
Vásárlási útmutatók

MANGMI Pocket MAX kontra Air X – Melyik Android-alapú hordozható játékkonzolt érdemes megvenni?

MANGMI Pocket MAX vs Air X – Melyik Android-alapú kézi játékkonzolt érdemes megvenni? 169
In this article

Miben különbözik a MANGMI Pocket MAX az Air X-től?

A MANGMI Pocket MAX és Air X összehasonlításában két, egymástól jelentősen eltérő célkitűzésű MANGMI Android-alapú kézi játékkonzolt vizsgálunk. A Pocket MAX a Snapdragon 865 processzort, 8 GB RAM-ot és egy 7 hüvelykes, 144 Hz-es AMOLED-kijelzőt ötvöz, így nagyobb teljesítményt és szélesebb látómezőt biztosít. A MANGMI Air X kisebb és könnyebb, Snapdragon 662 processzorral, Android 14 operációs rendszerrel és 5,5 hüvelykes, 60 Hz-es IPS kijelzővel rendelkezik.

A MANGMI Pocket MAX és az Air X közötti választás attól függ, hogy milyen típusú játékokat szeretnél játszani. A Pocket MAX a jobb választás igényes emulációhoz, nagyobb képernyős játékokhoz és hosszabb otthoni játékmenetekhez, míg a MANGMI Air X inkább a hordozható retro játékokhoz, a kevésbé igényes Android-játékokhoz, a streameléshez, valamint azoknak a vásárlóknak ajánlott, akik kevesebbet szeretnének költeni.

MANGMI Pocket MAX és Air X kijelzőjének összehasonlítása
MANGMI Pocket MAX és Air X kijelzőjének összehasonlítása

Mindkét eszköz Android operációs rendszeren alapuló, beépített vezérlőkkel, érintőképernyővel, aktív hűtéssel, bővíthető tárhellyel rendelkező kézi játékkonzol, amely támogatja az Android-játékokat, az emulátorokat és a streaming-alkalmazásokat. A lényeges különbség nem csupán a készülékek méretében rejlik: a MANGMI Pocket MAX és az Air X közötti választás során figyelembe kell venni a jelentős teljesítménybeli különbséget, az eltérő operációs rendszer-verziókat, valamint a hordozhatóságra vonatkozó eltérő megközelítéseket is.

MANGMI Pocket MAX vs Air X: műszaki adatok összehasonlítása

Az alábbi táblázat összefoglalja a két DROIX-teszt és termékoldal főbb műszaki adatait.

JellemzőMANGMI Pocket MAXMANGMI Air X
ProcesszorQualcomm Snapdragon 865Qualcomm Snapdragon 662 SM6115
CPU-konfiguráció1× Cortex-A77, legfeljebb 2,84 GHz, 3× Cortex-A77, legfeljebb 2,42 GHz, 4× Cortex-A55, legfeljebb 1,8 GHz4× Cortex-A73, legfeljebb 2,1 GHz, 4× Cortex-A53, legfeljebb 2,0 GHz
Grafikus processzorAdreno 650Adreno 610, akár 1050 MHz-ig
RAM8 GB LPDDR4X4 GB LPDDR4X
Belső tárhely128 GB UFS 3.164 GB eMMC
Bővíthető tárhelymicroSD-kártya támogatásmicroSD-kártya támogatás
Operációs rendszerAndroid 13Android 14
Kijelző7 hüvelykes AMOLED érintőképernyő5,5 hüvelykes IPS érintőképernyő
Felbontás1920×10801920×1080
Képfrissítési gyakoriság60 Hz, 90 Hz, 120 Hz, 144 Hz60 Hz
Fényerő800 nit400 nit
Színlefedettség150% sRGB100% sRGB
Vezeték nélküliWi-Fi 6, Bluetooth 5.1Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0
Akkumulátor8 000 mAh5 000 mAh
TöltésAkár 27 WAkár 15 W
VezérlőkTMR analóg joystickok, Hall-érzékelős gombok, mágnesesen cserélhető gombmodulok és makrógombokLED-es analóg karok, Hall-érzékelős gombok, beépített vezérlők és képernyő-hozzárendelés
VideokimenetUSB 3.1 Type-C csatlakozó (videokimenettel együtt)USB-C-csatlakozó
MéretekKörülbelül 25,4 × 10,1 × 1,74 cmKörülbelül 20,35 × 8,74 × 1,68 cm
SúlyKörülbelül 450 gKörülbelül 286 g
SzínekFekete, fehér és Retro GBFekete, fehér és Retro GB

A táblázatból kitűnik, hogy a MANGMI Pocket MAX és az Air X összehasonlítása miért több, mint egyszerűen két képernyőméret közötti választás. A Pocket MAX kétszer akkora RAM-mal, gyorsabb UFS-tárolóval, lényegesen nagyobb akkumulátorral és Snapdragon 865 platformmal rendelkezik. A MANGMI Air X viszont sokkal kisebb méretekkel, alacsonyabb tömeggel és az újabb Android 14 operációs rendszerrel válaszol.

Kialakítás, kijelző és hordozhatóság

A MANGMI Pocket MAX a jobb választás, ha számodra a nagy, prémium megjelenésű kijelző a legfontosabb. A készülék 7 hüvelykes, 1920×1080 felbontású AMOLED érintőképernyője akár 800 nit fényerőt is elér, és támogatja a 144 Hz-es képfrissítési gyakoriságot, így a játékok, a menük és a streaming tartalmak több helyet kapnak, és különösen élénk színekkel jelennek meg.

A MANGMI Pocket Max elölnézetből
A MANGMI Pocket Max elölnézetből

A Pocket MAX mágneses cserélhető gombmodulokkal is rendelkezik. Az alapértelmezett, vezetőképes gumiból készült érintkezők csendesebbek, míg a külön megvásárolható mechanikus modulok kattanóbb érzetet nyújtanak. A TMR analóg joystickok, a Hall-érzékelős gombok és a konfigurálható hátsó makrógombok gazdagabb vezérlőelrendezést biztosítanak, bár a nagyobb, 450 g-os ház kevésbé kényelmes a hordozáshoz, mint az Air X esetében.

MANGMI Air X 5,2 hüvelykes kijelzővel
MANGMI Air X 5,2 hüvelykes kijelzővel

A MANGMI Air X-et a hordozhatóságra tervezték. Körülbelül 286 g-os súlyával kb. 164 g-mal könnyebb, mint a Pocket MAX, és kompakt méretei miatt könnyebben elfér egy kis táskában vagy kabátzsebben. 5,5 hüvelykes, 1920×1080 felbontású IPS érintőképernyője kisebb és 60 Hz-re korlátozott, de a DROIX tesztje szerint éles, színes és jól alkalmas Android-menük, retro játékok és könnyebb streaming-felhasználáshoz.

A MANGMI Pocket MAX és az Air X közötti választásnál a kijelzővel kapcsolatos döntés tehát egyszerű: válasszuk a Pocket MAX-ot, ha magával ragadóbb, nagyképernyős élményre vágyunk, vagy az Air X-et, ha a súly és a hordozhatóság fontosabb számunkra, mint a kijelző mérete és a frissítési gyakoriság.

Teljesítmény és benchmark-összehasonlítás

A teljesítményteszt-eredmények a MANGMI Pocket MAX és az Air X összehasonlításában mutatják a legnagyobb különbséget. A MANGMI Pocket MAX- ban található Snapdragon 865 magasabb teljesítményosztályba tartozik, mint a MANGMI Air X-ben található Snapdragon 662, és ez az eredményekben is tükröződik a CPU-, GPU- és általános rendszer-tesztek során.

A teljesítményteszt feltételei

  • Forrás: DROIX gyakorlati tesztjei
  • MANGMI Pocket MAX: Snapdragon 865, 8 GB LPDDR4X RAM, Android 13.
  • MANGMI Air X: Snapdragon 662, 4 GB LPDDR4X RAM, Android 14.
  • A tesztek között szerepelt: AnTuTu, Geekbench 5, Geekbench 6 és 3DMark.
  • Fontos korlátozás: Az eredmények hasznos mutatói a relatív teljesítménynek, de nem garantálják ugyanazt a képfrissítési sebességet vagy kompatibilitást minden játékban vagy emulátorban.

Közvetlen teljesítményteszt-eredmények

TeljesítménytesztMANGMI Pocket MAXMANGMI Air XMit jelentenek
AnTuTu1 049 921256 886Átfogó CPU-, GPU-, memória- és felhasználói élmény teljesítmény
Geekbench 5 egymagos829315Rövid, egy szálú CPU-terhelés
Geekbench 5 többmagos2 6961 236Többszálas CPU terhelés
Geekbench 6 egymagos1 205340Újabb, egy szálú CPU-terhelés
Geekbench 6 többmagos3 3881 119Újabb többszálas CPU-terhelés
3DMark Wild Life Extreme1 225115Nagyobb grafikai terhelés

A MANGMI Pocket MAX minden közvetlenül összehasonlítható teljesítménytesztben egyértelműen vezet. Az AnTuTu-tesztben elért pontszáma több mint négyszerese az Air X eredményének. A Geekbench 5 is jelentős különbséget mutat: a Pocket MAX 829 pontot ért el egymagos és 2 696 pontot többmagos tesztben, míg az Air X 315, illetve 1 236 pontot ért el.

3DMark teljesítményteszt a MANGMI Pocket Max készüléken
3DMark teljesítményteszt a MANGMI Pocket Max készüléken

A Geekbench 6 eredményei is megerősítik ezt a tendenciát. A Pocket MAX egymagos teljesítménye 1 205, többmagos teljesítménye pedig 3 388 pont, míg a MANGMI Air X 340, illetve 1 119 pontot ért el. Ez nem jelenti azt, hogy minden játék négyszer gyorsabban fog futni, mivel a szoftveroptimalizálás, a felbontás és az emulátor beállításai is számítanak, de jól mutatja, miért a Pocket MAX a jobb Android-alapú játékeszköz a nagy teljesítményt igénylő feladatokhoz.

MANGMI Air X 3DMark teljesítménymérések
MANGMI Air X 3DMark teljesítménymérések

Azok számára, akik a MANGMI Pocket MAX és az Air X modelleket hasonlítják össze, a benchmark-eredményeket a teljesítménytartalékra vonatkozó iránymutatásként érdemes kezelni. A Pocket MAX nagyobb mozgásteret biztosít a magasabb felbontású grafikák, a nagyobb erőforrásigényű Android-játékok és a igényesebb emulátorok számára. A MANGMI Air X inkább a klasszikus emulációhoz, a kevésbé erőforrásigényes Android-játékokhoz és a streaming feladatokhoz alkalmas, ahol kisebb mérete előnyt jelent.

Az Android játékok teljesítménye

A MANGMI Pocket MAX jobban megfelel az igényes Android-játékoknak. A DROIX tesztjében olyan játékok, mint a Prince of Persia, a Dungeon Hunter és a Horizon Chase teljesítménybeli problémák nélkül futottak, míg a beépített képernyő-beállítási szoftver lehetővé tette a fizikai vezérlők használatát olyan játékokban is, amelyek nem támogatják natívan a vezérlőket.

A Streets of Rage 4 a MANGMI Pocket Max készüléken
A Streets of Rage 4 a MANGMI Pocket Max készüléken

Az Air X inkább a könnyebb és közepes igényű Android-játékokhoz alkalmas. A DROIX tesztje során kiderült, hogy az olyan játékok, mint a Metal Slug, jól futottak, míg a nagyobb teljesítményt igénylő címeknél lassulás tapasztalható volt. A képernyő-térképező szoftver nagyobb rugalmasságot biztosít, különösen az érintésalapú játékok esetében, de a Snapdragon 662 processzor miatt a vásárlóknak reális elvárásokat kell támasztaniuk.

A MANGMI Pocket MAX és az Air X közötti választás natív Android-játékok esetében attól függ, milyen címeket játszol. Ha igényesebb 3D-s játékokat és nagyobb teljesítménytartalékot szeretnél, akkor a Pocket MAX a biztonságosabb választás. Ha főként 2D-s játékokkal, retro ihletésű Android-játékokkal, alkalmi játékokkal vagy streamelt játékokkal játszol, a MANGMI Air X kiváló élményt nyújt anélkül, hogy nagyobb méretet és magasabb költségeket jelentene. Bármelyik modell jól működhet Android-alapú kézi játékkonzolként, ha a szoftvere és a teljesítménye megfelel az általad választott játékoknak.

A Vampire Survivors a MANGMI Air X-en
A Vampire Survivors a MANGMI Air X-en

Mindkét modell Android-játékkonzolként is működhet, mivel az Android szoftvert beépített vezérlőkkel és kézi eszközökre optimalizált felületekkel kombinálják. Emellett rugalmas Android-játékeszközök is, amelyekre emulátorok, streaming-alkalmazások és natív játékok telepíthetők a támogatott forrásokból.

Emulációs teljesítmény

A MANGMI Pocket MAX a két készülék közül a nagyobb teljesítményű emulációs kézi konzol. A Snapdragon 865 processzora megbízható eredményeket nyújtott a régebbi rendszerektől egészen a PlayStation 1-korszakig, és a DROIX tesztje szerint a PlayStation 2, az Azahar, a Vita3K és az Eden esetében is jó eredményeket ért el a tesztelt beállítások és a MrPurple v24 Turnip illesztőprogramok használatával.

A PS2-emuláció összességében remekül működik a MANGMI Pocket Max készüléken
A PS2-emuláció összességében remekül működik a MANGMI Pocket Max készüléken

Ez azonban nem jelenti azt, hogy minden igényes játék garantáltan tökéletesen fog futni. A PlayStation 2-kompatibilitás továbbra is a játéktól függ, az újabb emulátoroknál előfordulhatnak shader-cache-ből eredő akadozások, a legigényesebb terhelések pedig túlléphetik a Snapdragon 865 korlátait. A tesztből az is kiderült, hogy az X1 Box teljesítménye ezen a hardveren még nem tartozik az erősségek közé.

A MANGMI Air X jobban illeszkedik a klasszikus rendszerekhez. A DROIX tesztje szerint a készülék a PlayStation 1-korszakig megbízhatóan működött, míg a NetherSX2, az Azahar és a Vita3K esetében a játéktól, az emulátor verziójától, az illesztőprogramoktól és a beállításoktól függően vegyes eredmények születtek.

A DuckStation PS1 emulátor a MANGMI Air X-en
A DuckStation PS1 emulátor a MANGMI Air X-en

Az emuláció tekintetében a MANGMI Pocket MAX és az Air X közötti választás egyértelmű. Válaszd az Air X-et a klasszikus konzolok, az arcade-játékok, a korai 3D-rendszerek és a könnyű súlyú játékkönyvtár miatt. Válaszd a Pocket MAX-ot, ha a nagyobb teljesítményt igénylő hatodik generációs és kétképernyős emulációt szeretnéd kipróbálni, miközben elfogadod, hogy a kompatibilitás címről címre változó.

Szoftverek és mindennapi használat

Az Air X Android 14-gyel kerül forgalomba, ami újabb verzió, mint a Pocket MAX-on található Android 13. Ez fontos lehet azoknak a vásárlóknak, akik nagyra értékelik a legújabb elérhető operációs rendszer-alapot, bár a MANGMI Pocket MAX-ról szóló tesztünk szerint az Android 13 is tökéletesen megfelel játékokhoz, emulációhoz és indítóprogramok használatához.

Android 14 a MANGMI Air X-en
Android 14 a MANGMI Air X-en

Mindkét kézi eszköz tartalmazza a MANGMI saját indítóprogramját, valamint egy gyorshozzáférést biztosító felületet a teljesítménybeállításokhoz, a ventilátorok vezérléséhez, a vezérlőbeállításokhoz, a képernyőképek készítéséhez és a kapcsolódó funkciókhoz. A tesztelések során a launcher működőképesnek bizonyult, de időnként előfordult, hogy a játékokat rossz rendszerhez vagy kategóriához rendelte hozzá, így azok a felhasználók, akik rendezettebb könyvtárat szeretnének, inkább egy harmadik féltől származó Android-felületet, például a Daijisho-t részesíthetik előnyben.

A Pocket MAX gyorsabb UFS 3.1-es tárhellyel és kétszer akkora RAM-mal rendelkezik, ami jobb teljesítményt biztosít a többfeladatos működéshez és a nagyobb Android-telepítésekhez. A MANGMI Air X kevesebb belső tárhellyel és lassabb eMMC-tárhellyel rendelkezik, ezért a microSD-kártya fontossága megnő, ha nagy méretű, legálisan beszerezett játék- vagy médiakönyvtárat szeretnél magaddal vinni.

Az akkumulátor élettartama, a hűtés és a csatlakozási lehetőségek

A MANGMI Pocket MAX 8 000 mAh-s akkumulátorral rendelkezik, és akár 27 W-os töltést is támogat. A DROIX tesztjében szereplő igényes AnTuTu-tesztciklus során – teljes fényerő mellett, Teljesítmény módban és a hűtőventilátor „Extreme” beállításán – az akkumulátor valamivel több mint négy órán át bírta. A tipikusabb vegyes használat esetén a becsült üzemidő a terheléstől és a beállításoktól függően körülbelül 8–10 óra volt.

Az Air X egy 5 000 mAh-s akkumulátort használ, amely akár 15 W-os töltést is támogat. Az ehhez hasonlóan igényes AnTuTu-tesztciklusban körülbelül négy óra 30 percig bírta, míg a szokásos használat esetén – a képernyő fényerejétől, a játékok igénybevételétől, a ventilátor üzemmódjától és a vezeték nélküli kapcsolatok használatától függően – a becsült üzemidő körülbelül kilenc óra volt.

Ezek az eredmények jól mutatják, hogy miért nem szabad kizárólag az akkumulátor kapacitása alapján dönteni a MANGMI Pocket MAX és az Air X közötti választáskor. A Pocket MAX-nak nagyobb az akkumulátor-kapacitása, de a nagyobb kijelzője és a nagyobb teljesítményű processzora miatt több energiát is fogyaszt. A MANGMI Air X akkumulátor-kapacitása kisebb, viszont kisebb a képernyője, és alacsonyabb energiaigényű a hardverkonfigurációja.

MANGMI Pocket MAX és Air X teljesítménytesztek
MANGMI Pocket MAX és Air X teljesítménytesztek

A Pocket MAX Wi-Fi 6-tal és Bluetooth 5.1-gyel rendelkezik, míg az Air X Wi-Fi 5-tel és Bluetooth 5.0-val. Mindkettő alkalmas letöltésekre, Bluetooth-hangátvitelre és a támogatott játék-streaming alkalmazásokra, de a Pocket MAX jobb csatlakozási specifikációval rendelkezik azok számára, akik kifejezetten streamingre szánt rendszert szeretnének összeállítani.

Melyiket érdemes megvásárolni?

Vásárolja a MANGMI Pocket MAX-ot, ha:

  • A legnagyobb és legélénkebb képernyőt szeretnéd.
  • Egy 7 hüvelykes AMOLED kijelzőt részesítesz előnyben, amelynek frissítési gyakorisága akár 144 Hz is lehet.
  • Erőteljesebb Android-játék- és emulációs teljesítményre van szükséged.
  • A PlayStation 2, az Azahar, a Vita3K vagy más, nagy teljesítményt igénylő emulátorok kipróbálását tervezi.
  • Fontos számodra a 8 GB RAM, a 128 GB UFS 3.1 tárhely és a nagyobb akkumulátor.
  • Tetszik neked a mágnesesen cserélhető gombmodulok lehetősége.
  • Főleg otthon, a kanapén vagy egy nagyobb utazótáskában játszol.

A MANGMI Pocket MAX tesztje részletesebben bemutatja a készülék kezelőelemeit, kijelzőjét, szoftverét és gyakorlati teljesítményét.

Vedd meg a MANGMI Air X-et, ha:

  • Egy könnyebb és kompaktabb kézi készüléket szeretnél.
  • Főleg klasszikus retro játékokat és könnyebb Android-játékokat játszol.
  • Az Android 14-et szeretnéd már a dobozból kivéve.
  • Fontos számodra a hordozhatóság az ingázás vagy az utazás során.
  • Elégedett vagy egy 5,5 hüvelykes, 60 Hz-es IPS kijelzővel.
  • Olcsóbb belépést szeretnél az Android kézi játékok világába.
  • Nincs szükséged folyamatosan magas szintű emulációs teljesítményre.

A MANGMI Air X tesztje részletesebben bemutatja a kompakt kialakítást, az akkumulátor-teszteket, a szoftvert és az emulációs eredményeket.

A mi véleményünk – érdemes-e megvenni a MANGMI Pocket MAX-ot vagy az Air X-et?

Rövid válasz: A MANGMI Pocket MAX a jobb választás a teljesítmény és a nagyképernyős játékok szempontjából, míg a MANGMI Air X a hordozhatóság, a klasszikus emuláció és az olcsóbb Android-játékok tekintetében jelent jobb választást.

Legalkalmasabb: A Pocket MAX leginkább igényes Android-játékokhoz, nagyobb képernyős emulációhoz és streameléshez ajánlott. Az Air X leginkább hordozható retro játékokhoz, kevésbé igényes Android-játékokhoz és a mindennapi utazás során való használatra ajánlott.

Nem ideális: A Pocket MAX nem ideális választás, ha valóban zsebben hordozható készüléket keresel. A MANGMI Air X nem ideális igényes 3D-s Android-játékokhoz vagy folyamatos, csúcskategóriás emulációhoz.

Jelenlegi helyzet: Mindkét készülék Android operációs rendszeren alapuló hordozható játékkonzol, amelyek elérhetősége, ára és regionális feltételei változhatnak.

Értékelés: Ebben az összehasonlításban nem alkalmazható; az ajánlások nem egy új, kombinált teszt eredményein, hanem a linkelt DROIX gyakorlati tesztjelentéseken és teljesítményteszt-eredményeken alapulnak.

A MANGMI Pocket MAX és az Air X összehasonlítása végső soron attól függ, hogy mi a legfontosabb számodra. A Pocket MAX drágább és nehezebb, de a Snapdragon 865 platformja, a 7 hüvelykes AMOLED kijelzője és a rugalmas vezérlőelemei miatt igényes felhasználók számára hosszú távon jobb választásnak bizonyul. A MANGMI Air X a teljesítményből és a képernyőméretből enged a sokkal könnyebb ház, az újabb Android-verzió és a kedvezőbb ár kedvéért.

Ha ezeket a modelleket más Android-alapú hordozható játékkonzolokkal szeretnéd összehasonlítani, nézd meg a teljes DROIX kategóriát, ahol további képernyőméretek, chipkészletek és árkategóriák találhatók.

Gyakran feltett kérdések

A MANGMI Pocket MAX gyorsabb-e az Air X-nél?

A MANGMI Pocket MAX a közzétett AnTuTu-, Geekbench- és 3DMark-eredmények szerint lényegesen gyorsabb, mint az Air X, mivel Snapdragon 662 helyett Snapdragon 865 processzort használ.

A MANGMI Air X alkalmasabb utazáshoz?

A MANGMI Air X alkalmasabb utazásra, mivel súlya körülbelül 286 g, és a készülékház is kisebb, szemben a MANGMI Pocket MAX-szal, amelynek súlya körülbelül 450 g.

Melyik MANGMI kézi konzol a legalkalmasabb emulációra?

A MANGMI Pocket MAX inkább a nagy teljesítményt igénylő emulációhoz alkalmas, míg az Air X inkább a PlayStation 1-korszakig terjedő klasszikus rendszerekhez illik. A kompatibilitás továbbra is a játéktól, az emulátortól, az illesztőprogramoktól és a beállításoktól függ.

A MANGMI Pocket MAX-nak jobb a kijelzője?

A MANGMI Pocket MAX rendelkezik a jobb kijelző-specifikációval: 7 hüvelykes, 1920×1080 felbontású AMOLED-panellel, akár 800 nit fényerővel és akár 144 Hz-es képfrissítési frekvenciával. A MANGMI Air X 5,5 hüvelykes, 1920×1080 felbontású IPS-panellel rendelkezik, 60 Hz-es képfrissítési frekvenciával.

Alkalmas-e a MANGMI Air X az Android-játékokra?

A MANGMI Air X alkalmas a könnyebb és közepes igényű Android-játékokra, a felhőalapú játékokra, valamint azokra a játékokra, amelyek jól működnek a képernyő-térképezéssel, de a nagyobb teljesítményt igénylő 3D-s játékoknál lassulás tapasztalható.

Melyiket érdemes megvennem, a MANGMI Pocket MAX-ot vagy az Air X-et?

Ha nagyobb teljesítményre és nagyobb kijelzőre vágyik, akkor a MANGMI Pocket MAX-ot érdemes megvásárolnia, ha viszont a kisebb súlyt, a hordozhatóságot, az Android 14-et és egy kedvezőbb árú, klasszikus játékokra szabott konfigurációt részesíti előnyben, akkor a MANGMI Air X-et válassza.

Popular in the Knowledge Base View all
Was this article helpful?
Written by DaveC

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DROIX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern. Contact me at [email protected]

Questions & comments

0

Every question gets an answer. Ask before you buy — DaveC and the team reply within one working day, and answers stay public so they help the next reader too.

We'll email you when your question is answered — no account needed.
Get the latest from DROIX New reviews, restocks and tech news — once a week, no spam.