Anbernic RG405V apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
„Anbernic RG405V” yra didesnis nei gyvenimas retro žaidimų delninis kompiuteris, kuris prieštarauja tendencijai gaminti kuo mažesnį įrenginį. 4 colių ekranas, patogus pojūtis ir valdymas, taip pat tinkamas emuliacijos veikimas. Šį „Android” nešiojamąjį kompiuterį tikrai verta apsvarstyti.
Overall
4.5User Review
( votes)Pros
- Puikiai veikiantis „Tiger T618” procesorius
- Didesnis dėklo dydis
- 4 colių jutiklinis ekranas
- „Android 12
- Labai geras emuliatoriaus veikimas
Cons
- Nėra HDMI išvesties
Praėjo keli mėnesiai, kai paskutinį kartą apžvelgėme „Anbernic” retro žaidimų nešiojamąjį kompiuterį. Naujausias jų modelis, neatitinkantis mažo dydžio tendencijos, yra didesnis nei gyvenimas ” Anbernic RG405V„. Išsiaiškinkime, ar dydis svarbus mūsų „Anbernic RG405V” apžvalgoje.
„Anbernic RG405V” apžvalgos vaizdo įrašas
„Anbernic RG405V” išpakavimas
Savo „Anbernic RG405V” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžutės ištraukiamas pats ” Anbernic RG405V” konsolinių žaidimų delninis kompiuteris, kurį netrukus patikrinsime išsamiau.
Po pakuote yra naudotojo vadovas anglų ir kinų kalbomis.Yra „Micro SD” kortelė saugojimui. Toliau turime ekrano apsaugą ir servetėles, skirtas apsaugai uždėti. Galiausiai turime C tipo USB įkrovimo laidą.
„Anbernic RG405V” apžvalga
Toliau „Anbernic RG405V” apžvalgoje atidžiau apžvelgiame rankinį įrenginį. ” Anbernic RG405V” nešiojamoji retro žaidimų konsolė yra trijų spalvų: pilkos, skaidrios violetinės ir medžio tekstūros. Jo matmenys yra maždaug 5,7 x 4,13 x 1,3 colio (14,5 x 10,5 x 3,5 cm), o svoris – 282 gramai.
Dėl didesnio fizinio dydžio gauname didelį 4 colių IPS jutiklinį ekraną su 640×480 taškų raiška. Tai gera skiriamoji geba, idealiai tinkanti retro žaidimams didinti. Priekyje yra įprasti žaidimų valdikliai su dvigubais salės efekto analogais. Viduryje yra mygtukas „Home”.
Kairėje pusėje yra funkcijų mygtukas ir „micro SD” kortelės lizdas.
Dešinėje yra garsumo valdiklis ir įjungimo mygtukas.
Nugarėlėje yra pečių mygtukai, ant kurių patogu laikyti pirštus ir kuriuos lengva pasiekti. Vidurinėje dalyje yra ventiliatoriaus grotelės.
Viršutinėje dalyje yra C tipo USB prievadas įkrovimui.
Apatinėje dalyje yra 3,5 mm ausinių prievadas.
RG405V jaučiasi labai patogiai rankoje, jo dydis man yra malonus, nes rankos nėra suspaustos, kaip mažesnių delninių kompiuterių atveju. Visi valdikliai yra lengvai pasiekiami, todėl nereikia reguliuoti rankų, kad juos pasiektumėte. Ekrano dydis taip pat yra puikus, malonu matyti priešingą tendenciją – kurti kuo mažesnius delninius kompiuterius.
„Anbernic RG405V” techninės specifikacijos
CPU | „Unisoc Tiger T618 ” 64 bitų aštuonių branduolių 2x A75 @2,0 GHz + 6x A55 @2,0 GHz |
GPU | Mali G52 @850Mhz |
RAM | 4GB LPDDR4X @1866Mhz |
SANDĖLIAVIMAS | 128 GB eMMC + „Micro SD” kortelė iki 2 GB talpos |
RYŠIAI | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac „Bluetooth 5.0 |
OPERACINĖ SISTEMA | „Android 12 |
AKUMULIATORIUS | 5500 mAh ličio polimero akumuliatorius, įkrovimas 3 val. |
Įkraunamas 5500 mAh akumuliatorius. Atlikdami bandymus, atlikdami „Antutu” ciklą gavome šiek tiek daugiau nei 6 valandas.
” Anbernic RG405V” viduje yra ventiliatorius, kad viskas būtų vėsu. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas buvo 60 db, tačiau, norėdami gauti šį rodmenį, turėjome jį nustatyti rankiniu būdu, nes atliekant lyginamuosius testus jis vidutiniškai siekė apie 42 dB. Aukščiausia temperatūra buvo 40 °C.
„Anbernic RG405V Android” OS apžvalga
Kadangi tai yra „Android” įrenginys, mes visada skiriame keletą akimirkų, kad patikrintume operacinės sistemos funkcijas kaip „Anbernic RG405V” apžvalgos dalį.Nešiojamasis žaidimų kišeninis kompiuteris ” Anbernic RG405V ” veikia su „Android 12”, todėl mes esame gana gerai susipažinę su operacine sistema. Pirmą kartą įkrovus gausite sveikinimo ekraną ir sąranką, kurią gera matyti. Čia galite nustatyti keletą dalykų.
Kai nustatysite, būsite beveik pasiruošę veikti, jei nenorite naudoti integruotos priekinės dalies. Yra jau įdiegta daugybė emuliatorių, tačiau jums reikės nustatyti žaidimų kelius atminties kortelėje. Tai užtrunka tik akimirką, todėl tai nėra didelė problema.
Yra visi įprasti emuliatoriai, kurių galima tikėtis „Android” delniniame kompiuteryje, pradedant „Genesis” ir baigiant naujausiais konsolių emuliatoriais, tokiais kaip „Dolphin”, „Citra” ir „AetherSX2”. Netrukus patikrinsime jų pasirodymą.
Jei naudojate priekinę dalį, galite naudotis. Priekinė dalis nuskaitys jūsų „micro SD” kortelę ir surūšiuos turinį į atitinkamas žaidimų sistemas. Tada galite naršyti sistemas, pasirinkti žaidimą ir t. t. Nors prieš naudojant rekomenduoju pirmiausia prisijungti prie interneto ir atnaujinti visus „RetroArch” branduolius ir susijusius failus.
Apskritai, jei norite prijungti ir paleisti sąranką, o ne viską įdiegti ir nustatyti patys, tada ” Anbernic RG405V ” yra beveik vietoje. Patirtį galima pagerinti atlikus keletą nustatymų pakeitimų, tačiau ją galima naudoti iš karto.
Kitos funkcijos apima integruotą ekrano žemėlapį, kuris leidžia ekrano jutiklinius valdiklius priskirti žaidimų mygtukams. Tai naudinga „Android” žaidimams, kurie nepalaiko valdiklio. Programinę įrangą paprasta naudoti, tiesiog vilkite ir nuleiskite piktogramas ir susiekite jas su valdikliais. Meniu yra naudotojo vadovo programa, kurioje rasite daugiau informacijos.
„Anbernic RG405V” sistemos lyginamieji testai
Žinome, kad „Tiger T618″ yra labai pajėgus procesorius, todėl pažiūrėkime, kaip ” Anbernic RG405V” lyginamas su kitais „Android” retro delniniais kompiuteriais, kaip mūsų „Anbernic RG405V” apžvalgos dalis.
„GeekBench”
Pradedant nuo „GeekBench” matome šiek tiek mažesnį vieno branduolio našumą, palyginti su kitais T618 modeliais, pvz., ” Retroid Pocket 3+”, tačiau šiek tiek didesnį kelių branduolių našumą. Iš tikrųjų tai yra sūpuoklės ir apylankos, apskritai jūs ieškote maždaug tokio paties našumo kaip ir kiti.
3DMark
Pereikite prie „3DMark”, kurioje tikrinamas CPU ir GPU našumas. Visų „Tiger” modelių rezultatai yra maždaug vienodi, o tai nestebina. Galingesnis ir brangesnis ” AYN Odin Pro” su „Snapdragon” procesoriumi gerokai lenkia „Tiger” įrenginius.
Antutu
„Antutu” yra labiau realaus pasaulio lyginamasis testas, apimantis 2D ir 3D grafiką, vartotojo sąsajos našumą, medijos atkūrimą ir t. t. ” Anbernic RG405V” gavo puikų rezultatą, o jo našumas pastebimai skiriasi nuo kitų „Tiger” modelių, pavyzdžiui, ” Retroid Pocket Flip”.
„Anbernic RG405V” emuliatoriaus veikimas
Jokia „Anbernic RG405V” apžvalga neapsieina be emuliatoriaus veikimo testų. Taip pat žinome, kad „Tiger T618” yra tinkamas emuliuoti iki PS1 ir „Dreamcast” laikų. Ji gali veikti visose šiose sistemose be jokių problemų ir daugeliu atvejų galite padidinti grafikos nustatymus ir pan., kad pagerintumėte vaizdo kokybę.
Šios eros konsolių atveju, priklausomai nuo sistemos ir paties žaidimo, našumas bus nevienodas. Tai ne visiškai suderinamas emuliatorius arba tiesiog nepakanka skaičiavimo galios.
Su „Citra” matome padorų našumą mažesnių reikalavimų reikalaujančiuose žaidimuose, tačiau daugelyje jų pastebėsite sulėtėjimą arba trumpus užstrigimus, kol šešėliai bus talpinami į spartinančiąją atmintį. Antrą kartą peržaidus žaidimą, kai bus sukurti šešėliai, pamatysite, kad našumas pagerėjo, tačiau jis nėra tobulas.
„PlayStation 2” atveju viskas vyksta panašiai. Yra nemažai žaidimų, kuriuos galima žaisti įprasta raiška. Kai kuriems žaidimams gali tekti sumažinti atvaizdavimo skiriamąją gebą, kad būtų galima žaisti sparčiau, tačiau daugeliui žaidimų to vis tiek nepakaks.
„Dolphin” emuliatoriuje matome labai gerą našumą. Daugelis žaidimų veikia visu arba beveik visu greičiu, tačiau niekas per daug negadina žaidimų. Žinoma, yra žaidimų, kurių našumas yra prastas, todėl norint juos paleisti, reikia greitesnio procesoriaus.
Galutinės mintys
Laikas apibendrinti mūsų „Anbernic RG405V” apžvalgą, Apskritai ” Anbernic RG405V” mobilusis žaidimų delninis kompiuteris yra puikus. Nors nematome nieko naujo vidinėje aparatinėje įrangoje, matome vertikalų delninį kompiuterį, kuris nebijo būti didesnis nei dauguma retro delninių kompiuterių. Papildoma erdvė reiškia, kad turime didesnį ekraną, ne tokius ankštus valdiklius ir apskritai patogesnę žaidimų patirtį.
Mums taip pat patiko pradinis paleidimo vedlys, kuris padeda pradėti darbą. Iš anksto įdiegti emuliatoriai į senovinį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį bus naudingi daugeliui mėgstančių „plug and play”, tačiau niekas netrukdo jų ištrinti ir susikurti savo sąranką.
Priekinė dalis yra gražus papildymas, kuris automatiškai nuskaitys žaidimo kelius ir pridės juos į meniu. Nors joje nėra integruoto vaizdų grandiklio, ji yra funkcionali ir puikiai veikia palaikomose konsolėse.
Tikrai neradau nieko, dėl ko galėčiau skųstis. Paspaudus galėčiau pasakyti, kad HDMI prievado trūkumas yra neigiamas, nes jo konkurentai, tokie kaip Retroid Pocket Flip, turi vieną. Jei norite žaisti didžiajame ekrane, į tai reikia atsižvelgti.
Daugiau informacijos ir įsigyti „Anbernic RG405V” galite čia. Naudokite kodą 405V5OFF už 5% nuolaida kasoje. Atkreipkite dėmesį, kad kodas gali nustoti galioti praėjus mėnesiui po šio vaizdo įrašo ir jo negalima naudoti parduotuvės išpardavimų ar akcijų metu.
Tikimės, kad „Anbernic RG405V” apžvalga jums buvo naudinga, jei taip, prašome užsiprenumeruoti, jei dar to nepadarėte. Tai padeda mums auginti šį kanalą. O jei dar tik pradedate domėtis retro delniniais kompiuteriais, kodėl gi neperskaičius mūsų vadovo, kaip pradėti naudotis retro žaidimų delniniais kompiuteriais? Ačiū, kad žiūrėjote, iki susitikimo kitame filme!