Anbernic RG35XX H apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
„Anbernic RG35XX H” yra kompaktiškas ir lengvas retro žaidimų delninis kompiuteris, garsėjantis geru įvairių klasikinių žaidimų sistemų emuliacijos našumu.
Overall
4.3User Review
( votes)Pros
- Kompaktiškas ir ergonomiškas dizainas
- Geras palaikomų klasikinių žaidimų sistemų asortimentas
- Du „micro SD” kortelių lizdai
- Geras akumuliatoriaus veikimo laikas – iki 8 valandų
Cons
- Meniu sistemos yra paprastos, bet funkcionalios
- Nepatinka PSP ir aukštesnėms sistemoms
Mes šiek tiek vėluojame į „Anbernic RG35XX H” apžvalgą, geriau vėlai nei niekada! Sužinokime, ar verta apsvarstyti horizontalią RG35XX Plus versiją.
„Anbernic RG35XX H” apžvalgos vaizdo įrašas
„Anbernic RG35XX H” išpakavimas
„Anbernic RG35XX H” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Dėžutė atsidaro ir joje matome patį „Anbernic RG35XX H” delninį kompiuterį, kurį po akimirkos patikrinsime išsamiau.
Apačioje yra dėžutė su C tipo USB kabeliu, kurį naudokite įkrovimui. Yra naudotojo vadovas anglų ir kinų kalbomis. Galiausiai yra ekrano apsauga ir servetėlės, skirtos ją tepti.
„Anbernic RG35XX H” apžvalga
Toliau mūsų „Anbernic RG35XX H” apžvalgoje atidžiau apžvelgiame delninį kompiuterį. „Anbernic RG35XX H” yra maždaug 5,7 x 2,7 x 0,6 colių (14,5 x 6,9 x 1,6 cm) dydžio ir sveria tik 180 g. Klasikinį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį galima įsigyti trijų spalvų: skaidrios baltos, violetinės ir juodos.
Turime 3,5 colio IPS ekraną su 640×480 taškų raiška, kuris puikiai tinka retro žaidimams. Kairėje ekrano pusėje yra SELECT mygtukas, analoginė lazdelė ir D-Pad. Dešinėje – STARTAS, keturi žaidimų mygtukai ir antrasis analoginis valdiklis.
Kairėje pusėje yra garsumo mygtukai, o dešinėje – įjungimo ir atstatymo mygtukai.
Viršuje yra trigerio ir peties mygtukai, 3,5 mm ausinių lizdas, C tipo USB prievadas periferiniams įrenginiams, HDMI prievadas vaizdo išvesties į monitorių ar televizorių, antrasis C tipo USB prievadas įkrovimui ir funkcinis mygtukas emuliatoriaus meniu iškviesti.
Nešiojamosios retro žaidimų konsolės apačioje yra du „micro SD” kortelių lizdai. Pirmajame lizdelyje bus 64 GB kortelė, kurioje yra operacinė sistema ir failai. Jei reikia, antrąjį lizdą galite naudoti saugyklai išplėsti.
„Anbernic RG35XX H” techninės specifikacijos
Šioje „Anbernic RG35XX H” apžvalgoje trumpai apžvelgiame technines specifikacijas.
CPU | H700 keturių branduolių „ARM Cortex-A53”, 1,5 GHz dažnis |
GPU | Dviejų branduolių G31 MP2 |
RAM | 1 GB LPDDR4 |
SANDĖLIAVIMAS | 64 GB „Micro SD” kortelė, antrasis lizdas – iki 512 GB |
RYŠIAI | „WiFi 5”, „Bluetooth 4.2 |
AKUMULIATORIUS | 3300 mAh ličio polimero |
OS | Linux |
KORPUSO SPALVOS | Skaidri balta, skaidri violetinė, juoda |
DYDIS | 5,7 x 2,7 x 0,6 colių (14,5 x 6,9 x 1,6 cm) |
SVORIS | 180g |
„Anbernic RG35XX H OS” apžvalga
Prieš tikrindami emuliatorius šioje „Anbernic RG35XX H” apžvalgoje, pirmiausia trumpai apžvelkime operacinę sistemą ir meniu programinę įrangą, kad pamatytume, kokia ji yra. Tai iš esmės tas pats meniu, kuris naudojamas ” RG35XX Plus” mobiliajame žaidimų kišeniniame kompiuteryje, jis yra paprastas, bet funkcionalus.
Yra piktograma „Žaidimas”, kurioje bus išvardytos „micro SD” kortelėje esančių žaidimų sistemos. Galite rinktis iš daugybės sistemų, įskaitant „Arcade”, „PC Engine”, „Master System”, „Mega Drive”, PS1 ir PSP. Pasirinkite sistemą, peržiūrėkite žaidimų sąrašą ir įkelkite juos iš jo.
Antrasis meniu yra „RetroArch”, kuriame, be „Games” meniu parinkties, yra dar kelios sistemos, įskaitant „Atari”, „Piico8” ir „WonderSwan” sistemas.
Toliau meniu yra nustatymų parinktis, kurioje galite konfigūruoti įvairius nustatymus – nuo ekrano ryškumo iki kalbos ir „Wi-Fi” nustatymų.
Nors sąsaja yra paprastos išvaizdos, joje yra beveik viskas, ko jums reikia per kelis mygtukų paspaudimus, todėl lengva naršyti ir naudoti tiesiai iš eigos be jokių komplikacijų.
Emuliavimo našumas
Maniau, kad šioje „Anbernic RG35XX H” apžvalgoje padarysime kažką šiek tiek kitokio. Iš ” Anbernic RG35XX Plus” žinome, koks yra procesoriaus našumas, pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame rodome 20-30 sekundžių žaidimo iš kai kurių palaikomų sistemų su žaidimo garsu. Taip pat keletą jų paleisime savo „DroiX” nešiojamajame monitoriuje, kad parodytume vaizdo išvestį.
Iš esmės visos klasikinės 8bit ir 16bit sistemos veiks puikiai. Toliau pateiksime šiek tiek daugiau informacijos apie sudėtingesnius įrenginius, pvz., „Dreamcast”, PS1 ir PSP.
DeSmuME emuliatorius
DeSmuME turėtų būti pakankamai našus. Bandžiau keletą savo įprastų žaidimų ir neturėjau jokių problemų. Tačiau nepamirškite, kad nėra jutiklinio įvesties ekrano. Ekraninį žymeklį turėsite judinti analoginiais valdikliais, o žaidimuose, kuriuose reikia jutiklinės įvesties, juo naudotis gali būti sudėtinga.
„PlayStation 1
Apskritai PS1 žaidimus galima žaisti šiame delniniame kompiuteryje. Išbandėme įprastus bandomuosius žaidimus „Crash Bandicoot” ir „Gran Turismo 2” ir žaisdami nepatyrėme jokių našumo problemų. Jei naudojate senesnį senovinį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį ir matėte, kad žaidimai ne visai veikia visu greičiu, jie turėtų puikiai veikti šiame įrenginyje.
Dreamcast
Panašią patirtį turėjome su „Dreamcast”. mūsų žaidimai, „Sonic Adventure 2” ir „Crazy Taxi” apskritai veikė labai gerai. Jie buvo ne visai tobuli, nes retkarčiais šiek tiek krito FPS, bet nieko blogo. Ne kiekvienas žaidimas bus toks pat geras, bet tikrai yra pakankamai, kad liktumėte patenkinti.
PSP
PSP emuliaciją atlieka puikus PPSSPP emuliatorius. Taip, yra žaidimų, kuriuos galima žaisti, daugiausia mažų reikalavimų reikalaujančius žaidimus. Tačiau nemažai jų nėra tinkami žaisti. „Tekken 6” veikė maždaug 70 % greičiu, o „God of War” nukrito iki 20 FPS. Tai galite pagerinti naudodami kadrų praleidimą, tačiau kai kuriems žaidimams to nepakaks.
Galutinės mintys
Laikas apibendrinti savo mintis mūsų „Anbernic RG35XX H” apžvalgoje. Kaip minėjome ” Anbernic RG35XX Plus” apžvalgoje, H700 procesorius yra puikus patobulinimas, palyginti su tuo, kuris buvo naudojamas originalioje klasikinėje žaidimų delninėje knygoje RG35XX. Nors tai nėra didelis našumo padidėjimas, jo pakanka, kad kai kuriose aukštesnės klasės sistemose žaidimai veiktų šiek tiek sklandžiau nei anksčiau. Tai nepadarys stebuklingai veikiančių visų žaidimų, tačiau PS1 ir „Dreamcast” platformose pamatysite daugiau žaidžiamų žaidimų. PSP vis tiek turėsite daug nežaidžiamų žaidimų, jei norite žaisti būtent tai, ieškokite kitur.
Pasirinktinės programinės įrangos yra populiarios, bet, deja, nėra nė vienos, kuri būtų tinkama naudoti kaip kasdienis vairuotojas. Yra GarlicOS ir Koriki uostai, bet jie dar nėra 100% baigti, čia ir čia yra nuorodos..
Palyginti su vertikalios orientacijos ” RG35XX Plus”, H modelis yra tinkamas pasirinkimas, jei norite horizontalios nešiojamosios retro žaidimų konsolės, kuri nesugadintų banko. Daug žmonių klausia, kodėl negaminami vertikalios arba horizontalios orientacijos delniniai kompiuteriai, todėl dabar galite rinktis.
Deja, šiuo ” Anbernic” modeliu „DroiX” neprekiaujame, nes jį galima įsigyti jau porą mėnesių. Tačiau ” RG35XX Plus” galite įsigyti čia.
Tai užbaigia mūsų RG35XX H apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose. Ačiū!