Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Geekom A8 apžvalga – AMD Ryzen 7 8845HS mini kompiuteris darbui ir žaidimams

"Geekom A8" apžvalga
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)

Santrauka

„Geekom A8” mini kompiuteris yra didelio našumo mini kompiuteris su „AMD Ryzen” procesoriais, labai greita SSD saugykla ir keturių ekranų palaikymu. Jis puikiai tinka darbui namuose ir biure, taip pat neblogai tinka žaidimams!

Overall
4.5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Didelio našumo „AMD Ryzen 7 8845HS” ir „Ryzen 9 8945HS” procesoriai
  • Iki keturių ekranų palaikymas
  • Labai greita SSD saugykla

Cons

  • Ventiliatorius yra gana triukšmingas – 67 dB

Tai pirmas kartas, kai apžvelgėme „Geekom” mini kompiuterį, todėl mums įdomu pamatyti, kaip jis atrodo lyginant su kitais. Mūsų „Geekom A8” apžvalgoje apžvelgiame išpakavimą ir apžvalgą, išsamius sistemos ir žaidimų lyginamuosius testus, taip pat realaus naudojimo palyginimą.

„Geekom A8” išpakavimas

Savo „Geekom A8″ apžvalgą pradedame trumpu išpakavimu. Dėžutėje yra ” Geekom A8″, kurį netrukus apžvelgsime iš arčiau. Apačioje pateikiamas trumpas pradžios vadovas, kuriame nurodoma, kaip nustatyti mini kompiuterį.

"Geekom A8" dėžutės turinys
„Geekom A8” dėžutės turinys

Toliau yra HDMI laidas, skirtas prijungti prie ekrano. Yra maitinimo plyta ir maitinimo laidas su jūsų šaliai pritaikytu kištuku. Ir galiausiai – VESA tvirtinimo plokštelė, skirta A8 pritvirtinti prie ekrano galinės dalies.

„Geekom A8” apžvalga

Toliau „Geekom A8” apžvalgoje iš arčiau apžvelgiame patį mini kompiuterį. „Geekom A8” matmenys yra maždaug 4,42 x 4,42 x 1,45 colių (11,24 x 11,24 x 3,7 cm), o svoris – 432 g. Jis pagamintas iš aliuminio korpuso su metaline apdaila, kuri gražiai atrodo ant darbalaukio.

Geekom A8 apžvalga Viršutinis vaizdas
„Geekom A8” vaizdas iš viršaus

Priekyje yra du A tipo 2 kartos USB 3.2 prievadai, 3,5 mm ausinių prievadas ir įjungimo mygtukas.

"Geekom A8" priekinis vaizdas
„Geekom A8” priekinis vaizdas

Kairėje pusėje yra pilno dydžio SD kortelės lizdas, kuris visada geriau nei „Micro SD” kortelės lizdas.

"Geekom A8" šoninis vaizdas
„Geekom A8” šoninis vaizdas

Galinėje pusėje iš kairės į dešinę yra maitinimo įvestis, USB 4 Gen 3 Type-C prievadas, o žemiau – pirmasis iš dviejų HDMI 2.0 prievadų. Toliau seka 2,5 Gb/s eterneto prievadas. Toliau turime USB 3.2 Gen 2 Type-A prievadą ir seną gerą USB 2.0 Type-C prievadą. Į dešinę nuo jų yra C tipo 2 kartos USB 3.2 prievadas ir antrasis HDMI 2.0 prievadas.

"Geekom A8" galinis vaizdas
„Geekom A8” galinis vaizdas

Naudodami du HDMI ir 2 C tipo USB prievadus galite naudoti iki keturių monitorių, palaikančių iki 8K raišką, o tai labai įspūdinga.

USB 4 Gen 3 prievadas palaiko iki 40 Gb/s, iki 15 W PD 3.0 ir išorinius įrenginius, įskaitant SSD ir eGPU, pvz., GPD G1 eGPU dokinę stotelę. Vėliau apžvalgoje patikrinsime eGPU.

„Geekom A8” techninės specifikacijos

Yra du ” Geekom A8″ modeliai. Pirmasis su „AMD Ryzen 7 8845HS „, o antrasis – su „AMD Ryzen 9 8945HS” procesoriais. Abiejuose yra „AMD Graphics 780M” GPU, kurį matėme daugybėje mini kompiuterių ir nešiojamųjų žaidimų kompiuterių, pvz., GPD WIN MAX 2 2024. Apžvelgiame 8945HS modelį su 32 GB RAM ir 2 TB SSD.

"AMD Ryzen 9 8945HS" procesorius
„AMD Ryzen 9 8945HS” procesorius

Jame yra 32 GB 5600 MT/s DDR5 (palaikoma iki 64 GB) operatyviosios atminties ir 1 TB arba 2 TB M.2 2280 „PCIe Gen 4” SSD. Ryšiams palaikyti yra sparčioji „Wi-Fi 6E”, „Bluetooth 5.2” ir 2,5 Gb/s eternetas.

Atlikdami energijos naudojimo bandymus, tuščiąja eiga sunaudojome apie 4,6 W, o atlikdami „Cinebench” lyginamąjį testą kilpoje pasiekėme 78,4 W.

Be to, vykdydami „Cinebench” testavome ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas buvo 67 dB, o didžiausia temperatūra – 65 °C. „IceBlast 1.5” aušinimo sistema atlieka puikų darbą, kad išlaikytų vidinius įtaisus vėsius, tačiau galutinis rezultatas yra tai, kad ventiliatorius yra gana garsus ir tikrai bus pastebimas, jei dirbate su sudėtingesne programine įranga, pavyzdžiui, tyliame biure.

Sistemos lyginamieji testai

Atlikdami „Geekom A8” apžvalgą palyginsime AMD mini kompiuterį su ankstesnės kartos 7840HS serijos procesoriumi. Be to, lyginant su naujesniu 8840U procesoriumi, esančiu žaidimų kišeniniuose kompiuteriuose, pvz., GPD WIN MAX 2 2024. Visi jie turi 780M GPU, todėl nesitikime didelio neapdoroto GPU našumo skirtumo, tačiau matysime procesoriaus našumo skirtumų.

PassMark

Lyginamuosius testus pradedame nuo „PassMark”, kuris atlieka keletą CPU, GPU, RAM ir saugyklos testų. Mūsų rezultatas – 8327,0 balų, o tai labai įspūdinga. Procesoriaus, operatyviosios atminties ir SSD diskų rezultatai yra labai aukšti. 2D ir 3D grafikos srityje gauname nuo vidutinių iki aukštų rezultatų, tačiau nepamirškite, kad 780M yra integruotas GPU, o rezultatas yra labai geras.

PCMark

„PCMark” testuoja vidutinį kasdienį kompiuterio naudojimą – nuo naršymo internete, vaizdo konferencijų, darbo su biuro dokumentais iki vaizdų redagavimo ir atvaizdavimo.

Gavome 7 469 balus, o tai yra gana gerai. Visais atžvilgiais matome labai gerus kasdienio naudojimo, produktyvumo ir skaitmeninio turinio kūrimo rezultatus. UM780 XTX čia laimi didele persvara.

„Cinebench R23

"Cinebench" lyginamasis indeksas
„Cinebench” lyginamasis indeksas

Kitas mūsų lyginamasis testas – „Cinebench R3″, kuriame tikrinamas procesoriaus vieno ir kelių branduolių našumas. ” Geekom A8″ gavo atitinkamai 1 782 ir 15 778 taškus. Maždaug vieno branduolio vidurkis ir nedaug atsilieka nuo pirmosios vietos „Minisforum UM780 XTX”.

3DMARK

Paskutinis sistemos lyginamasis testas – „3DMark”, kuriuo tikrinamas CPU ir GPU veikimas kartu. Stiprus GPU puikiai tinka ne tik žaidimams, bet ir, pavyzdžiui, vaizdų ir vaizdo įrašų redagavimui.

„Time Spy” žaidime gavome 3242, „Fire Strike” – 7715, o „Night Raid” – 27 934. Visi trys rezultatai yra maždaug vidutiniai, ypač lyginant su kitais įrenginiais, kuriuose naudojamas „Radeon 780M” GPU.

Žaidimų lyginamieji standartai

Jei jis turi gerą grafikos procesorių, negalime atsispirti kai kuriems žaidimų lyginamiesiems testams! „Geekom A8” apžvalgoje vėl lyginame tuos pačius 720P, 1080P, 1440P ir 4K įrenginius.

„Forza Horizon 5

"Forza Horizon 5" lyginamųjų indeksų palyginimas
„Forza Horizon 5” lyginamųjų indeksų palyginimas

„Forza Horizon 5” žaidime naudojame labai žemus grafikos nustatymus. Įgyvendinant keturias rezoliucijas, gauname mišrų vidurkį viršijančių ir už jį mažesnių atvejų. Didžiausią 159 kadrų per sekundę skaičių matome A8, o tai yra puiku!.

„Shadow of the Tomb Raider

"Shadow of the Tomb Raider" lyginamųjų indeksų palyginimas
„Shadow of the Tomb Raider” lyginamųjų indeksų palyginimas

Žaidimą „Shadow of the Tomb Raider” paleidžiame naudodami žemiausius grafikos nustatymus. Apskritai, palyginti su kitais modeliais, matome mažesnį nei tikėtasi našumą. Taip gali būti dėl grafikos tvarkyklių versijų skirtumų, nes panašių skirtumų šiame žaidime pastebėjome ir anksčiau.

Gatvės kovotojas VI

"Street Fighter VI" lyginamasis indeksas
„Street Fighter VI” lyginamasis indeksas

Norėdami išnaudoti „Geekom A8” galimybes, naudojame aukščiausius grafikos nustatymus. Dažniausiai matome maždaug vidutinį našumą, palyginti su „Beelink” ir GPD įrenginiais,

EGPU doko stoties lyginamieji testai

Kadangi ” Geekom A8″ turi USB 4 prievadą, galime jį prijungti prie eGPU, pavyzdžiui, GPD G1 2024 eGPU prijungimo stotelės. Dėl to labai padidės mini kompiuterio grafikos našumas, kuris puikiai tinka ne tik žaidimams, bet ir tokioms užduotims kaip vaizdų ir vaizdo įrašų redagavimas.

Matome, kad išėmus „AMD Radeon 780M ” iGPU iš paveikslėlio, „Geekom A8” procesorius puikiai veikia kartu su eGPU. Prijungus per USB, jo našumas gerokai didesnis nei kitų įrenginių. Vis tiek geriausią našumą pasieksite naudodami „OcuLink” prievadą, tačiau A8, deja, jo neturi.

Žaidimų našumas

Savo „Geekom A8” apžvalgoje atlikome lyginamuosius testus, o kaip yra su tikraisiais žaidimais? Kokios skiriamosios gebos ir grafikos nustatymų galite realiai žaisti žaidimus?

Horizon Draudžiami Vakarai

Yra keli skirtingi grafikos nustatymų deriniai, kuriais galite žaisti. Pasirinkau 720P vidutinius grafikos nustatymus. Apsiribojau 30 FPS ir įjungiau „AMD FSR 2.2 Balanced”, kad net ir judresnėse scenose būtų užtikrintas patikimas 30+ FPS.

Oceanhorn 2

Norėdamas pasiekti daugiau nei 60 FPS, pasirinkau 720P ir aukštus grafikos nustatymus. Tai nesukels jokių problemų dėl našumo. Jei norite, galite pereiti prie 1080P ir sumažinti grafiką.

Žmogus-voras

Nusprendžiau naudoti 720P, nustatęs žemus grafikos nustatymus ir apribojęs 30 kadrų per sekundę. Įprastai galite pasirinkti šiek tiek aukštesnį lygį, bet manau, kad mano naudota grafikos tvarkyklės versija turėjo problemų su šiuo žaidimu.

Ožkos simuliatorius 3

Ožkos simuliatorius 3 "Geekom A8" kompiuteryje
Ožkos simuliatorius 3 „Geekom A8” kompiuteryje

Pasirinkau 720P su vidutiniais grafikos nustatymais ir apsiribojau 30 kadrų per sekundę. Galite sumažinti grafikos nustatymus ir padidinti iki 60, tačiau pastebimas grafikos kokybės skirtumas tarp žemo ir vidutinio lygio, manau, verta likti ties vidutinio lygio.

Hadas II

Šį puikų žaidimą galite paleisti 4K režimu, naudodami aukštus grafikos nustatymus ir 60+ FPS be jokių problemų. Laimingos dienos!

Emuliavimo našumas

Žinome, kad 8840U pagrindu veikiantis delninis kompiuteris pasižymėjo puikiu emuliacijos našumu iki pat naujesnių kartų. Visi jūsų 8 bitų iki PS2 laikų žaidimai veiks puikiai. Daugeliu atvejų, jei emuliatorius tai palaiko, galite padidinti vidinį atvaizdavimą nuo originalios konsolės skiriamosios gebos iki 1080P ir net 4K. Be to, galite pridėti įvairių grafikos patobulinimų, kad vaizdai būtų geresni ir atrodytų tikrai nuostabiai! Pažiūrėkime, kaip mūsų „Geekom A8” apžvalgoje atrodo kai kurios reiklesnės sistemos.

PS2 sistemoje galite padidinti atvaizdavimą iki 1080P su 16x anizotropiniu filtravimu ir visi žaidimai veiks puikiai. Jei norite, mažiau reikliems žaidimams galite padidinti iki 4K. PS3 sistemoje išbandėme keletą skirtingų žaidimų ir, išskyrus kai kuriuos retkarčiais pasitaikančius šešėlių spartinimo atsilikimus, visi suderinami žaidimai veikė nuostabiai gerai!

Pereidami prie delninio kompiuterio emuliatoriaus „Ryujinx”, matome beveik tobulą mažiau reiklių žaidimų ir trečiosios šalies žaidimų veikimą. Tačiau jums nepasiseks su daug dėmesio reikalaujančiais žaidimais ar pirmosios šalies žaidimais. Norint juos paleisti, reikės eGPU. Tas pats pasakytina ir apie „Xbox 360” emuliatorių „Xenia” – mažų reikalavimų reikalaujantys žaidimai veikia puikiai, o didelių reikalavimų reikalaujantys žaidimai bus mažiau našūs.

Galutinės mūsų „Geekom A8” apžvalgos mintys

Laikas apibendrinti mūsų „Geekom A8” apžvalgą. Sistemos lyginamuosiuose testuose pasiekėme puikių rezultatų – geriausių arba artimų rezultatams. Ypač gerų rezultatų pasiekėme procesoriaus našumo srityje, o greita SSD saugykla iš tiesų labai praverčia dirbant su dideliais biuro dokumentais, redaguojant vaizdo įrašus ir kraunant žaidimus.

Žaidimų atveju matome didesnį ir mažesnį nei vidutinį našumą. „Forza” žaidime matėme didžiausią kadrų per sekundę skaičių mūsų palyginime, tačiau kituose žaidimuose matėme šiek tiek mažiau nei vidutiniškai. „Radeon 780M iGPU” stabdo našumą, kai jis naudojamas kartu su CPU. Prijungus „GPD G1 eGPU” apskritai padidėja našumas, palyginti su kitais procesoriais.

"Hades II" ant "Geekom A8
„Hades II” ant „Geekom A8

Vienintelis neigiamas „Geekom A8” aspektas – garsus ventiliatoriaus triukšmas. Didžiausias garsas buvo apie 67 dB, o tai yra gana garsiai. Tai tinka žaidimams, kai galbūt įjungtas žaidimo garsas, tačiau tai nėra idealu, jei dirbate tyliame kambaryje ar biure ir naudojate reiklesnę programinę įrangą.

Rezultatas – „Geekom A8” yra įspūdingas mini kompiuteris. Kasdienį darbo krūvį namuose ar biure galite atlikti labai našiai, kad užduotis atliktumėte efektyviai ir be jokio delsimo. Kalbant apie žaidimus, galite mėgautis daugybe žaidimų, tačiau sudėtingesnius žaidimus reikės paleisti mažesne skiriamąja geba ir mažesniais grafikos nustatymais. O emuliuodami galite mėgautis visais klasikiniais žaidimais iki pat naujesnių sistemų.

Kur įsigyti „Geekom A8

Daugiau informacijos galite sužinoti ir įsigyti „Geekom A8” šiose parduotuvėse. Naudokite nuolaidos kodą droixGKA8, kad gautumėte 5% nuolaidą „Amazon” ir „Geekom” parduotuvėje. Kodas galioja iki 2024 m. rugpjūčio 31 d.

Geekom A8 Ryzen 9 8945HS: „Amazon” JAV, ” Geekom” parduotuvė
Geekom A8 Ryzen 7 8845HS: „Amazon” JAV, ” Geekom” parduotuvė

Tikimės, kad jums patiko mūsų „Geekom A8” apžvalga! Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.