Chat with us, powered by LiveChat

Archives

GPD Pocket 3 apžvalga su „Intel Pentium Gold 7505” procesoriumi: Mini nešiojamojo kompiuterio atnaujinimas 2024 m.

GPD Pocket 3 Intel 7505 CPU Review
GPD Pocket 3 Intel 7505 CPU Review
GPD Pocket 3 Review
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)

Summary

The GPD Pocket 3 is a versatile 2-in-1 mini laptop and tablet, featuring a compact and portable design that fits easily in a small bag or jacket pocket. It includes a modular port for added flexibility and industry-specific applications, making it ideal for both everyday use and specialized tasks.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Compact & Portable
  • Versatile 2-in-1 mini laptop and tablet design
  • Modular port including RS-232 & KVM options
  • High resolution 8″ touchscreen
  • Good performance for  its size

Cons

Per kelerius metus ” GPD Pocket 3 ” buvo keletą kartų pakeistas. Naujausiame atnaujintame GPD 2024 modelyje vietoj žemos klasės N6000 versijos naudojamas „Intel Pentium Gold 7505” procesorius. Pažiūrėkime, kaip jam sekasi mūsų GPD Pocket 3 apžvalgoje, įskaitant lyginamuosius testus ir palyginimus su kitais, įskaitant ONENETBOOK 5 ir A1 Pro.

GPD Pocket 3 išpakavimas

GPD Pocket 3 dėžutės turinys
GPD Pocket 3 dėžutės turinys

GPD Pocket 3 apžvalgą pradedame nuo trumpos turinio apžvalgos. Dėžutėje rasite patį GPD Pocket 3, naudotojo vadovą anglų ir kinų kalbomis. maitinimo šaltinį – pridėsime jūsų šaliai tinkamą adapterį, ir galiausiai C tipo USB įkrovimo laidą.

GPD Pocket 3 apžvalga

Toliau mūsų GPD Pocket 3 apžvalgoje iš arčiau apžvelgsime patį mini nešiojamąjį kompiuterį „2-in-1”. GPD Pocket 3 matmenys yra maždaug 7,79 x 5,3 x 0,78 colių (19,8 x 13,7 x 2,0 cm), o svoris – 725 g (1,59 kg).

GPD Pocket 3 apžvalga
GPD Pocket 3 apžvalga

Pistoleto metalo spalvos korpusas pagamintas iš aliuminio lydinio, o jame įmontuoti pažangūs komponentai, pvz., „intel pentium gold 7505” procesorius. Jis šiek tiek padidina svorį, tačiau rankose jaučiasi tvirtas ir gerai apsaugo nuo smūgių ir įbrėžimų.

Atidarant dangtį matomas 8 colių H-IPS jutiklinis ekranas su 1920×1200 taškų raiška. Konstrukcija „2-in-1” leidžia pasukti ekraną ir jį užlenkti, kad būtų galima naudotis planšetinio kompiuterio funkcijomis, puikiai tinkančiomis mini nešiojamajam kompiuteriui „GPD Pocket 3”. Pakėlus ir susukus atgal, vėl galima naudoti nešiojamąjį kompiuterį.

GPD Pocket 3 ekranas
GPD Pocket 3 ekranas

Ekranas turi 2 mln. taškų kamerą su 1600×1200 taškų raiška ir įmontuotu mikrofonu, puikiai tinkančią aukštos klasės vaizdo konferencijoms. Jis naudingas internetiniams vaizdo arba tik garso susitikimams.

Apatinėje dalyje yra kairysis, vidurinis ir dešinysis pelės mygtukai, įjungimo mygtukas su integruotu pirštų atspaudų skaitytuvu, o dešinėje – jutiklinis kilimėlis, palaikantis iki trijų pirštų gestus.

GPD Pocket 3 klaviatūra
GPD Pocket 3 klaviatūra

Yra pilna QWERTY klaviatūra, ji yra apšviesta ir ją galima išjungti arba įjungti. Klavišai yra šokolado stiliaus ir gana žemo profilio, todėl jiems paspausti reikia minimalių pastangų. Rašydamas šią apžvalgą praleidau šiek tiek laiko naudodamasis klaviatūra ir įsitikinau, kad ja labai patogu naudotis GPD Pocket 3 mini nešiojamajame kompiuteryje. Klavišai yra puikaus dydžio, o jausmas toks, tarsi rašytumėte įprasta klaviatūra, tačiau rankas laikydami arčiau viena kitos, nei, tarkime, lyginant su stalinio kompiuterio klaviatūra.

Kairėje pusėje yra USB „Thunderbolt 4” prievadas ir HDMI prievadas, skirtas išėjimui į išorinį ekraną. Dešinėje pusėje yra du USB 3.2 prievadai ir 3,5 mm ausinių prievadas.

GPD kišenė 3 galinėje pusėje
GPD kišenė 3 galinėje pusėje

Galinėje pusėje yra 2,5 Gb/s eterneto prievadas, per kurį galima greitai perduoti duomenis laidais. Galiausiai yra modulinis prievadas, suteikiantis GPD Pocket 3 mini nešiojamajam kompiuteriui daugiau lankstumo. Standartiškai jis komplektuojamas su USB 3.2 prievado moduliu, kurį galima keisti kitais moduliais, parduodamais atskirai.

Modulinis prievadas su RS-232 ir KVM funkcijomis

Moduliui pakeisti tereikia atsukti du varžtus, esančius GPD Pocket 3 galinėje dalyje, išimti modulį, įdėti naują ir vėl jį prisukti. Šiuo metu čia galima įsigyti du modulius: vieno prievado KVM modulį su HDMI ir USB įvestimi bei RS-232 DB9 prievadu.

Šie du moduliai yra ypač naudingi pramonėje, pavyzdžiui, kai reikalinga aparatinės įrangos lygio prieiga, duomenų analizė arba valdymas naudojant ekraną, klaviatūrą ir pelę. Į „Pocket 3” iš anksto įdiegta programinė įranga KVM moduliui naudoti.

180° kampu pasukamas jutiklinis ekranas

Kaip minėta, GPD Pocket 3 2024 galima paversti nešiojamuoju kompiuteriu į planšetinį kompiuterį pasukus ekraną. Jis bus storesnis nei įprastas planšetinis įrenginys, tačiau pasižymi tvirtesne išvaizda ir užtikrina patikimą sukibimą.

Planšetė su rašikliu
Planšetė su rašikliu

Jis visiškai suderinamas su GPD rašikliu ir „Surface Pen” rašikliu, naudojančiu MPP2 protokolą. Jis puikiai tinka, pavyzdžiui, užrašams daryti ir piešti. Skirtingai nei aš, kuris negali nieko nupiešti 🙂

Techninės specifikacijos

Šis atnaujintas ” Pocket 3″ patobulintas daugiausia dėl procesoriaus, todėl atidžiau apžvelkime specifikacijas ir atlikime baterijos veikimo trukmės, ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros testus, kurie yra šios GPD Pocket 3 apžvalgos dalis.

IŠVADOS8″ H-IPS, 10 taškų jutiklinis valdymas su 1920×1200 raiška, 284 PPI, aktyvaus rašiklio palaikymas su 4096 spaudimo jautrumo lygiais
CPU„Intel Pentium® Gold 7505″, 2 branduoliai ir 4 gijos iki 3,5 GHz, iki 25 W TDP
GPU„Intel UHD Graphics” 11-osios kartos iki 1250 MHz, 48 ES
RAM16GB TALPYKLOS SU VAIZDO ĮRAŠU 3733
SANDĖLIAVIMAS512 GB M.2 2280 NVMe 1.3 PCIe Gen 3.0 x4
RYŠIAI„Wi-Fi 6E”, „Bluetooth 5.3”, 2,5 Gb/s Ethernet
I/O„Thunderbolt 4”
HDMI 2.0b
2x USB 3.2 Gen2 Type-A
Šokoladinio stiliaus, plokščia salos tipo QWERTY klaviatūra su foniniu apšvietimu
Maitinimo mygtukas su pirštų atspaudų skaitytuvu
Jutiklinis kilimėlis ir 3 pelės valdymo mygtukai
3,5 mm ausinių prievadas
KAMERA2 mln. pikselių, skiriamoji geba: 1600×1200 su mikrofonu
AKUMULIATORIUS38,5Wh, 7,7 V = 5000 mAh × 2 serijos
DIMENSIJOS7,79 x 5,3 x 0,78 colių (19,8 x 13,7 x 2,0 cm)
SVORIS725 g (1,59 svarų)

Moduliai
1x USB 3.2 Gen1 Type-A (pridedamas), skirtas aukštos klasės periferiniams įrenginiams prijungti.
1x RS-232(galima įsigyti atskirai)
1x KVM valdymo modulis (galima įsigyti atskirai)

Jį maitina dvi 5000 mAh įkraunamos baterijos. Atlikę bandymus, kai cikliškai paleidome didelių reikalavimų reikalaujantį „Cinebench” lyginamąjį testą, nustatėme, kad „GPD Pocket 3” ultrabook’o baterija veikia 2 val. 10 min. O neveikiant darbalaukio kompiuteriui matėme maždaug 11-12 valandų baterijos veikimo laiką. Vidutiniškai naudodamiesi galėsite naudotis apie 5-6 valandas.

GPD Pocket 3 termoforai
GPD Pocket 3 termoforai

Atlikę ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros bandymus ir paleidę programą „Cinebench”, gavome aukščiausią 59 dB ventiliatoriaus triukšmą ir 49 °C temperatūrą, t. y. gana tyliai ir tikrai vėsiai.

GPD Pocket 3 sistemos lyginamieji testai

Šį GPD Pocket 3 su „Intel Core 7505” modelį lyginsime su dviem ankstesniais modeliais, taip pat su ONENETBOOK 5 ir ONENETBOOK A1 Pro.

PCMark

„PCMark” programoje „Pocket 3” apskritai pasiekė gerų rezultatų, gerokai lenkdamas ankstesnį „Intel Pentium Silver N6000” modelį(mūsų apžvalgą skaitykite čia) ir „One Netbook A1 Pro”. Tačiau jis atsilieka nuo brangesnių ir galingesnių „Intel Core i7”, esančių kituose „Pocket 3” ir „One Netbook 5” modeliuose.

Studentams skirtas nešiojamasis kompiuteris puikiai tinka kasdienėms užduotims atlikti, pavyzdžiui, užsirašinėti per pamokas ir dirbti su dideliais dokumentais klausantis muzikos. Jis taip pat idealiai tinka ir kaip nešiojamasis kompiuteris verslui – kasdieniam darbui namuose ar biure.

„Cinebench R23

Programoje „Cinebench R23” matome gana gerą šio GPD Pocket 3 rezultatą. Palyginti su jo pirmtaku N6000 ir A1 Pro modeliu, turime greitesnį vieno branduolio našumą ir greitesnį kelių branduolių našumą. Vėlgi ne toks didelis našumas kaip 11 kartos „Intel Core i7” procesoriaus i7-1195G7, tačiau „Intel Pentium Gold 7505” procesorius yra solidi alternatyva.

3DMARK

Nors šie itin nešiojamieji nešiojamieji kompiuteriai nėra skirti žaidimams, juose yra integruotas GPU. Jie taip pat naudojami tokioms užduotims, kaip medijos dekodavimas ir vaizdų bei vaizdo įrašų redagavimas.

„TimeSpy” programoje gavome labai įspūdingą 953 taškų rezultatą, kuris gerokai lenkia „Pentium Silver N6000” ir „A1 Pro”. Jis netgi gana artimas i7 modeliui, o tai yra įspūdinga.

Dviejų monitorių palaikymas

Naudodami USB-C ir HDMI prievadus galite prijungti du išorinius monitorius, palaikančius iki 4K 60 Hz dažnį, arba vieną monitorių per USB-C prievadą, palaikantį iki 8K 60 Hz dažnį. Čia jį demonstruojame su mūsų nešiojamaisiais monitoriais DroiX PM14 4K, kurie puikiai atrodo kartu!

GPD Pocket 3 su dviejų monitorių sąranka
GPD Pocket 3 su dviejų monitorių sąranka

„Thunderbolt 4” ir išorinio grafikos doko palaikymas

GPD Pocket 3 su GPD G1 eGPU prijungimo stotimi
GPD Pocket 3 su GPD G1 eGPU prijungimo stotimi

Naudodami USB „Thunderbolt 4” prievadą galite jį prijungti prie eGPU, pavyzdžiui, „onbrand GPD G1 eGPU” doko stotelės arba ONEXPLAYER ONEXGPU. Tai gerokai padidins grafikos našumą ir leis atlikti sudėtingas užduotis, tokias kaip vaizdų ir vaizdo įrašų redagavimas bei atvaizdavimas. Natūralu, kad tai gerokai pagerins jūsų žaidimų patirtį nuo mažų iki didesnių reikalavimų reikalaujančių žaidimų.

GPD Pocket 3 kompaktiškas nešiojamasis kompiuteris su G1 matomas įspūdingas padidėjimas, „Time Spy” gavome 953 iGPU, palyginti su 6 067 čia. O sudėtingesnėse „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamosiose analizėse gavome atitinkamai 18 129 ir 11 564, o tai yra labai artimi rezultatai ONENETBOOK 5. Naudojant eGPU galima mėgautis darbastalio veikimu namuose ar biure, kur gali prireikti papildomo našumo padidinimo ir nereikia atsižvelgti, pavyzdžiui, į akumuliatoriaus veikimo trukmę.

Galutinės mintys

Kalbant apie našumą, „Intel 7505” nedidelio dydžio nešiojamasis kompiuteris yra gerokai našesnis už ankstesnį verslui skirtą „Silver N6000” nešiojamąjį kompiuterį. Visuose lyginamuosiuose testuose matėme aukštesnius rezultatus, ypač GPU našumo srityje. Nors našumas vis dar nėra toks didelis kaip i7 modelių, šie modeliai kainuoja gerokai daugiau, o tai reikia turėti omenyje.

GPD Pocket 3 2-in-1 mini nešiojamasis kompiuteris
GPD Pocket 3 2-in-1 mini nešiojamasis kompiuteris

Kasdieniam naudojimui namuose ar biure, kai dirbate su dideliais biuro dokumentais ir net lengvai redaguojate vaizdus, neturėsite jokių problemų. Prie GPD Pocket 3 nešiojamojo kompiuterio verslui taip pat galite prijungti du papildomus monitorius. Ir, žinoma, jei jums reikia didesnio našumo, taip pat galite pasirinkti eGPU.

Tikrieji privalumai yra jo naudojimas pramonėje, o galimybė turėti RS-232 prievadą daro jį puikiu pasirinkimu naudotojams. Yra išorinių variantų, tačiau jie gali būti nepatikimi, be to, reikia nešiotis papildomą įrangą ir kabelius. Turint įmontuotą prievadą, tai daug patogiau.

Kitas didelis teigiamas aspektas yra nešiojamumas. Nors 8 colių jutiklinis ekranas gali atrodyti mažas, jis puikiai subalansuotas nešiojamumo ir patogumo naudoti požiūriu. Jis pakankamai mažas, kad tilptų striukės kišenėje ar nedideliame krepšyje, ir lengvai nešiojamas viena ranka tiek nešiojamojo kompiuterio, tiek planšetinio kompiuterio režimu.

Negalėjau rasti nieko, kas man nepatinka GPD Pocket 3. Ši serija jau kelerius metus yra populiarus itin nešiojamasis nešiojamasis kompiuteris, turintis viską, ko reikia kasdieniam naudojimui, nesvarbu, ar tai būtų darbas namuose, biure, ar ne darbo vietoje. Labai rekomenduojame, jei norite tvirto, greito ir patikimo 2-in-1 pasukamo ekrano mini nešiojamojo kompiuterio ir planšetinio kompiuterio, kuris jūsų nenuvils.

Daugiau informacijos apie GPD Pocket 3 galite sužinoti ir užsisakyti čia. Naudokite nuolaidos kodą POCKET35OFF ir gaukite 5 % nuolaidą. Kodas galioja vieną mėnesį nuo šios apžvalgos paskelbimo ir negali būti naudojamas parduotuvių išpardavimų ar kitų akcijų metu.

Tai užbaigia mūsų GPD Pocket 3 apžvalgą , tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų, drąsiai klauskite komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.