Chat with us, powered by LiveChat

Archives

„Anbernic RG ARC-S & ARC-D” apžvalga su vaizdo įrašu – Klasikinio „SEGA Saturn” valdiklio įkvėptas retro delninis kompiuteris

Anbernic RG ARC-S and ARC-D Review SEGA Saturn controller inspired retro gaming handheld
Anbernic RG ARC-S and ARC-D Review SEGA Saturn controller inspired retro gaming handheld
Anbernic RG ARC-S ir ARC-D apžvalga
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4.5)

Santrauka

„Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” retro žaidimų nešiojamieji kompiuteriai turi vieną „Linux” ir dvigubos įkrovos su „Android” operacine sistema parinktis bei puikios išvaizdos „SEGA Saturn” valdiklio įkvėptą dizainą.

Overall
4.6
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Puikiai atrodantis „SEGA Saturn” valdiklio įkvėptas dizainas
  • „Linux” arba dvigubos įkrovos su „Android” pasirinkimas
  • Geriausias „Anbernics” D-Pad!
  • 4 colių ekranas visiškai telpa delninuko priekyje

Cons

  • RK3566 procesorius dabar atrodo labai senas

Anbernic RG ARC-S” ir ” Anbernic RG ARC-D ” grįžta prie vienos „Linux” ir dvigubos įkrovos su „Android” parinkčių, kurias pirmą kartą pamatėme „Anbernic RG353V” ir VS modeliuose. Ar kas nors pagerėjo, kad būtų verta papildomai išleisti šiek tiek ARC-D su dviguba įkrovos sistema? Skaitykite toliau mūsų „Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” apžvalgą ir mes jums pranešime.

„Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” apžvalgos vaizdo įrašas

https://www.youtube.com/watch?v=ooaQDovWaPI

„Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” išpakavimas

„Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Abiejų retro žaidimų nešiojamųjų kompiuterių dėžutės turinys yra toks pat, išskyrus spalvas. Pirmiausia turime patį „Anbernic ARC”, kurį netrukus patikrinsime išsamiau.

"Anbernic RG ARC-S & ARC-D" apžvalga
Anbernic RG ARC-S ARC-D išpakuotas

Yra C tipo USB įkrovimo laidas. Toliau turime 128 GB arba 256 GB „micro SD” kortelę, kuri dedama į 2-ąjį įrenginio lizdą. 1-ajame lizde yra 16 GB kortelė, skirta „Linux” operacinei sistemai. Naudotojo vadovas yra anglų ir kinų kalbomis. Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, yra ekrano apsauga ir servetėlės, skirtos ją tepti.

Anbernic RG ARC-S ARC-D išpakavimas
Anbernic RG ARC-S ARC-D išpakavimas

„Anbernic RG ARC” apžvalga

Toliau mūsų „Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” apžvalgoje iš arčiau apžvelgsime šiuos du modelius. „Anbernic RG ARC” matmenys yra maždaug 7,5 x 3,14 x 2,2 colio (19,1 x 8 x 2,2 cm), o svoris – 242 g. ” Anbernic RG ARC-S ” klasikinis žaidimų nešiojamasis kompiuteris yra juodos ir mėlynos spalvų, o ” Anbernic RG ARC-D ” – juodos ir pilkos.

Anbernic RG ARC-S ARC-D spalvos
Anbernic RG ARC-S ARC-D spalvos

Valdiklio dizainą įkvėpė klasikinis „SEGA Saturn” valdiklis su D-Pad ir šešiais mygtukais priekyje. Pradžios mygtukas ir pasirinkimo mygtukas yra netoli ekrano viršaus abiejose ekrano pusėse.

SEGA Saturn valdiklio įkvėptas dizainas
SEGA Saturn valdiklio įkvėptas dizainas

Ekranas yra 4,0″ IPS su 640×480 taškų raiška, kuri puikiai tinka retro žaidimams. ARC-D nešiojamoji retro žaidimų konsolė turi jutiklinį ekraną, nes joje naudojama „Android” OS.

Viršuje yra įprasti kairiojo ir dešiniojo peties mygtukai. Yra du C tipo USB prievadai, vienas skirtas duomenims perduoti, kitas – įkrauti. Yra „Mini HDMI” prievadas, skirtas išėjimui į televizorių arba monitorių. Toliau yra funkcinis mygtukas meniu iškvietimui, garsumo valdiklis ir įjungimo mygtukas.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Vaizdas iš viršaus
Anbernic RG ARC-S ARC-D Vaizdas iš viršaus

Apačioje yra du „micro SD” kortelių lizdai. Pirmajame lizde jau yra 16 GB kortelė „Linux” operacinei sistemai, o antrasis lizdas skirtas 128 GB arba 256 GB kortelei, skirtai žaidimams saugoti.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Dugno vaizdas
Anbernic RG ARC-S ARC-D Dugno vaizdas

„Anbernic RG ARC” techninės specifikacijos

Tęsdami „Anbernic RG ARC-S” ir „ARC-D” apžvalgą lyginame ” Anbernic RG ARC-D ” nešiojamojo žaidimų kišeninio kompiuterio, kuriame įdiegta „Android” OS, specifikacijas ir atliekame keletą lyginamųjų testų.

„Anbernic RG ARC-S„Anbernic RG ARC-D
CPURK3566 Keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55”, pagrindinis dažnis 1,8 GHzRK3566 Keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55”, pagrindinis dažnis 1,8 GHz
GPUMali-G52 MP2Mali-G52 MP2
RAM1 GB LPDDR42 GB LPDDR4
SANDĖLIAVIMAS16 GB (Linux)
128 arba 256 GB (saugykla)
16 GB (Linux)
128 arba 256 GB (saugykla)
32 GB eMMC (Android)
IŠVADOS4,0 colių IPS, pilnas žiūrėjimo kampas, nulinis atstumas OCA full fit/ 640*4804,0 colių IPS jutiklinis ekranas, pilnas žiūrėjimo kampas, nulinis atstumas OCA full fit/ 640*480
WIFI2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac,2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac,
BLUETOOTH„Bluetooth 4.2„Bluetooth 4.2
OSLinuxLinux
„Android 11
GARSIAKALBISAukštos kokybės dvigubo rago stereofoninis garsiakalbisAukštos kokybės dvigubo rago stereofoninis garsiakalbis
AKUMULIATORIUS3500 mAh ličio polimero talpos, veikia iki 6 valandų, palaiko C2C įkroviklį3500 mAh ličio polimero talpos, veikia iki 6 valandų, palaiko C2C įkroviklį

„Android” OS lyginamieji testai

Kaip minėta, ARC-D veikia su „Android” operacine sistema. Atlikome keletą lyginamųjų testų, kad pamatytume našumą, palyginti su kitais panašiais „Android” įrenginiais, įskaitant RG353V ir RG353M.

„3DMark Slingshot” teste pastebėjome pastebimą našumo skirtumą, palyginti su kitais įrenginiais, naudojančiais tą patį procesorių.

ARC-D 3DMARK etalonų palyginimas
ARC-D 3DMARK etalonų palyginimas

„Geekbench” programoje vieno ir kelių branduolių rezultatai taip pat buvo šiek tiek aukštesni, naudojant tuos pačius mikroschemų rinkinio modelius.

ARC-D "Geekbench" lyginamasis indeksas
ARC-D „Geekbench” lyginamasis indeksas

Ir „Antutu” atveju vėl pastebimai padidėjo našumas, palyginti su tais pačiais mikroschemų rinkiniais.

ARC-D "Antutu" kontrolinių testų palyginimas
ARC-D „Antutu” kontrolinių testų palyginimas

Lyginant su RK353V ir RG353M delniniais kompiuteriais, kuriuose naudojamas RK3566 mikroschemų rinkinys, ” Anbernic RG ARC-D ” apskritai pasižymi didesniu našumu. Tačiau mūsų lyginamuosiuose testuose jis yra mažiausiai našus lustas, o lyginant su kitais, nors ir brangesniais nešiojamaisiais kompiuteriais, pvz., ” AYN Odin 2″, kuris yra neabejotinai našiausias, jis labai skiriasi.

„Linux” apžvalga

Meniu apžvalga

Toliau „Anbernic RG ARC-S & ARC-D” apžvalgoje atidžiau apžvelgsime „Linux” operacinę sistemą. Tiek ” Anbernic RG ARC-S”, tiek ARC-D galima naudoti „Linux” operacinę sistemą. Tai iš anksto sukonfigūruota sąranka su emuliavimo stoties stiliaus vartotojo sąsaja. Dėl pasirinktos temos išdėstymas šiek tiek skiriasi, tačiau nustatymuose galite pakeisti jį į vaizdingesnį.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux meniu
Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux meniu

Emuliatorių meniu skirtas emuliatoriams, nepriklausomiems nuo „RetroArch”, įskaitant „SEGA Naomi Arcade”, „Dreamcast”, „Saturn” ir „PlayStation Portable”.

„RetroArch” meniu pateikiamas išsamesnis suderinamų emuliatoriaus branduolių sąrašas, į kurį įtraukti įvairūs delniniai kompiuteriai, pavyzdžiui, „Game Gear” ir „WonderSwan”, 8 bitų konsolės, įskaitant „Master System”, tarp jų ir „PC Engine”, ir 16 bitų sistemos, pavyzdžiui, „Genesis” / „Mega Drive”. Taip pat galite rasti arkadinių žaidimų sistemų ir emuliatorių, įskaitant CPS, MAME, „Neo Geo” ir kt.

Galite naršyti po galimas sistemas naudodami D-Pad, pasirinkti vieną iš jų, kad patektumėte į tos sistemos žaidimų sąrašą, ir pasirinkti žaidimą, kurį norite žaisti.

Anbernic RG ARC-S ARC-D "RetroArch" meniu
Anbernic RG ARC-S ARC-D „RetroArch” meniu

Paleidę žaidimą iš „RetroArch” pasirinkimo ir kai kurių atskirų emuliatorių, galite bakstelėti funkcinį mygtuką, kad iškviestumėte meniu. „RetroArch” galite naudotis visomis įprastomis funkcijomis, pvz., išsaugoti ir įkelti būsenas, daryti ekrano nuotraukas, iš naujo paleisti žaidimą, keisti valdymą ir pan.

Taip pat pastebėjome, kad daugelis emuliatorių dabar turi rėmelį. Priklausomai nuo sistemos, galite turėti labai mažą televizoriaus dizainą, o nešiojamuosiuose kompiuteriuose – didesnį, kad užpildytumėte tuščią vietą. Tai malonus „Anbernic” akcentas, ir manau, kad tai pirmas kartas, kai jie tai padarė pagal nutylėjimą savo senoviniuose žaidimų nešiojamuosiuose kompiuteriuose.

Analoginių lazdelių trūkumas

Pastaba dėl valdymo: dėl to, kad abiejuose modeliuose nėra analoginės lazdelės, kai kuriuose žaidimuose jos gali reikėti, kad žaidimą būtų galima žaisti.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Be analoginių lazdelių
Anbernic RG ARC-S ARC-D Be analoginių lazdelių

Kai kuriais atvejais galite tiesiog įeiti į emuliatoriaus nustatymus ir iš naujo nustatyti analogus, kad būtų galima naudoti „D-Pad”. Tačiau jei žaidimuose naudojami atskiri skaitmeniniai ir analoginiai funkcijų valdikliai, tai sukels konfliktą ir neveiks. Tai, žinoma, taikoma ir „Linux”, ir „Android” OS.

Emuliatoriaus veikimas

Apskritai visi emuliatoriai veikia labai gerai. Su 8 ir 16 sistemomis neturėsite jokių problemų. Perėjus prie „PlayStation 1” ir „Dreamcast”, PS1 žaidime gali retkarčiais sumažėti kadrų skaičius, bet nieko rimto. Ir „Dreamcast” atveju matome nevienodą našumą, kai kurie žaidimai veikia puikiai, o kai kurie – apie pusę greičio.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PS1 emuliacija
Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PS1 emuliacija

Perėjimas prie naujesnių sistemų. „Drastic” emuliatoriaus bendras našumas yra tinkamas. Atminkite, kad ” Anbernic RG ARC-S” modelyje nėra jutiklinio ekrano palaikymo, todėl galite susidurti su problemomis žaisdami žaidimus, kuriuose to reikia.

Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PSP emuliacija
Anbernic RG ARC-S ARC-D Linux PSP emuliacija

PSP atveju vėlgi nustatėme labai nevienodą našumą, priklausomai nuo žaidimo. Kai žaidžiame „God of War” žaidimą, kadrų dažnis yra žemesnis nei 30 kadrų, kai kurie kadrų praleidimo būdai leis jį žaisti. Mažiau reiklūs žaidimai veiks geriau, tačiau nepirkčiau šio įrenginio, jei PSP yra pagrindinis jūsų žaidimų pasirinkimas.

„Android” OS apžvalga

Po „Linux” OS apžvalgos apžvelgiame „Android” OS, kaip „Anbernic RG ARC-S & ARC-D” apžvalgos dalį.

OS apžvalga

Anbernic RG ARC-D ” turi „Android” OS dvigubos įkrovos funkciją, kuri pasiekiama išėmus 1 lizdo kortelę. Pirmą kartą įkrovus kompiuterį pasirodo pasveikinimo ekranas, kuriame per porą minučių nustatomos visos programos ir pan.

"Anbernic RG ARC-D Android" emuliatoriai
„Anbernic RG ARC-D Android” emuliatoriai

Atkreipkite dėmesį, kad „Google Play Store” palaikymo nėra, tačiau galite atsisiųsti ir įdiegti programas arba, jei norite, įdiegti iš SD kortelės. Neturėjome jokių problemų atnaujindami kai kuriuos emuliatorius.

Pradinis ekranas yra tuščias, bet galite stumtelėti ekraną aukštyn, kad būtų rodomas programėlių sąrašas, ir vilkti mėgstamas programėles į pagrindinį ekraną.

Čia turite dvi galimybes pasiekti emuliatorius. Greitasis būdas su „Anbernic” priekyje arba ilgesnis būdas, kai reikia atlikti tam tikrus nustatymus.

Greitasis būdas – stumkite išskleidžiamąjį meniu ir bakstelėkite piktogramą Žaidimo režimas. Įkeliama „Anbernic” priekinė dalis, pirmą kartą įkėlimas užtruks ilgiau, nes bus ieškoma žaidimų iš atminties kortelės.

"Anbernic" RG ARC-D "Anbernic Frontend
„Anbernic” RG ARC-D „Anbernic Frontend

Įkėlus ji surūšiuos jūsų žaidimų kolekciją į atitinkamas sistemas. Tada galite naršyti jutikliniu ekranu arba „D-Pad” ir paleisti žaidimą. Kaip ir „Linux”, ji naudoja „RetroArch” ir atskirų palaikomų sistemų emuliatorių derinį.

Antrasis variantas yra šiek tiek sudėtingesnis ir paprastai reikia bent jau sukonfigūruoti kiekvieno emuliatoriaus valdiklius ir žaidimo kelią. Tai gali būti naudinga emuliatoriams, kurių nepalaiko „Anbernic” priedėlis. Bet kitu atveju aš pasirinkčiau „Anbernic” frontendą.

Emuliatoriaus veikimas

8 ir 16 bitų sistemų našumas iš esmės yra vienodas. Jokio našumo skirtumo nepastebėsite. Panašiai yra ir su „PlayStation 1” emuliacija, gal kartais šen bei ten sumažėja kadrų skaičius, bet nieko, kas sugriautų žaidimą. „Dreamcast” emuliacija yra maždaug tokio pat našumo, kokį matėme „Linux”.

"Anbernic RG ARC-D Android Dreamcast" emuliatorius
„Anbernic RG ARC-D Android Dreamcast” emuliatorius

„Drastic” emuliatoriaus našumas „Linux” sistemoje yra toks pat, o tai yra labai gerai. Dėl jutiklinio ekrano palaikymo šiame klasikinių žaidimų delniniame kompiuteryje galima žaisti daug daugiau žaidimų, o tai neabejotinai yra privalumas.

PSP sistemoje pastebėsite nedidelius našumo skirtumus, palyginti su „Linux” versija. Kai kurie žaidimai veikia šiek tiek sklandžiau, tačiau su šiuo procesoriumi stebuklų nepamatysite.

Taip pat yra „Dolphin” ir „AetherSX2” emuliatorių, tačiau ir su šiuo procesoriumi galėsite žaisti tik pačius paprasčiausius žaidimus.

Galutinės mintys

Savo mintis apibendriname „Anbernic RG ARC-S ir ARC-D” apžvalgoje. „Anbernic RG ARC” klasikinis žaidimų kišeninis kompiuteris yra malonus pokytis nuo įprastų vertikalių ir horizontalių plytų stiliaus dizainų. Man labai patinka „Saturn” valdiklio įkvėptas dizainas. Jis maloniai jaučiasi rankose, o ekranas užima visą priekyje esančią laisvą vietą. Valdymas yra puikus, ypač puikiai veikia D-Pad, tai geriausias iki šiol „Anbernic” sukurtas D-Pad,

Šeši priekyje esantys mygtukai su "Street Fighter II
Šeši priekyje esantys mygtukai su „Street Fighter II

Kalbant apie tai, kurį modelį turėtumėte įsigyti – ” Anbernic RG ARC-S” ar ” Anbernic RG ARC-D„… Kainos skiriasi maždaug 10 svarų sterlingų / 10 JAV dolerių, taigi tai nėra didelė suma. Tačiau jei turite ribotą biudžetą, gali būti verta sutaupyti šiek tiek pinigų.

Abiejų modelių bendras našumas visuose emuliatoriuose yra vienodas. ” Anbernic RG ARC-D ” nešiojamoji retro žaidimų konsolė turi daugiau operatyviosios ir vidinės atminties, nors ji daugiausia skirta naudoti „Android”. Jutiklinio ekrano turėjimas gali būti svarbus veiksnys, jei mėgstate naršyti naudodami jį arba jei norite žaisti daugiau žaidimų su „Drastic” emuliatoriumi.

"PC Engine" emuliatorius RG ARC
„PC Engine” emuliatorius RG ARC

Naudodami „Android” taip pat galite naudotis dar keliais emuliatoriais. Tačiau tai yra aukštesnės klasės įrenginiai, kurie šiam procesoriui nelabai tinka. Tačiau turite galimybę atsisiųsti kitų, į programą neįtrauktų emuliatorių, pavyzdžiui, skirtų tokiems kompiuteriams kaip „Amstrad CPC” arba „Commodore 64”.

Jei turite nedidelį biudžetą, rinkitės ” Anbernic RG ARC-S” nešiojamąjį žaidimų kišeninį kompiuterį, nes sutaupysite kelis dolerius ir gausite tą pačią standartinę patirtį. Asmeniškai aš šiuo atveju pasirinkčiau ” Anbernic RG ARC-D„, nes už šiek tiek daugiau gausite daugiau. Tai yra, jei neprieštaraujate, kad sugaištumėte šiek tiek laiko atsisiųsdami ir konfigūruodami naujus emuliatorius, kurių kitu atveju su ARC-S negautumėte.

Daugiau informacijos ir užsisakyti ” Anbernic RG ARC-S” galite čia, o ” Anbernic RG ARC-D” – čia. Mūsų retro žaidimų delninių kompiuterių asortimentą galite peržiūrėti čia.

Jei planuojate įsigyti „Anbernic RG ARC”, perskaitykite mūsų pradžios vadovą, kuriame aprašyta viskas: nustatymas, papildomų žaidimų pridėjimas ir dar daugiau!

Ačiū, kad perskaitėte mūsų „Anbernic RG ARC-S & ARC-D” apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite klausimų apie šį delninį kompiuterį, praneškite mums komentaruose. Ačiū!

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.