Anbernic RG35XXS apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
Overall
4.5User Review
( votes)Pros
- Puikus dizainas pagal klasikinį SP
- Aukštos kokybės ekranas
- Geras našumas biudžetiniam nešiojamajam kompiuteriui
- Išplečiama saugykla per 2-ąjį „Micro SD” kortelės lizdą
Cons
- Mygtukai yra šiek tiek klampūs, palyginti su kitais delniniais kompiuteriais
” Anbernic RG35XXSP ” pagaliau atsidūrė mūsų rankose, todėl pažiūrėkime, kaip šis klasikinis retro žaidimų kišeninis kompiuteris, įkvėptas klasikinio „clamshell” dizaino, atrodo lyginant su originalu ir lyginant su kitais H700 procesoriaus pagrindu pagamintais kišeniniais kompiuteriais.
„Anbernic RG35XXSP” apžvalgos vaizdo įrašas
„Anbernic RG35XXSP” išpakavimas
Savo „Anbernic RG35XXSP” apžvalgą pradedame nuo trumpo išpakavimo. Dėžutėje yra ” Anbernic RG35XXSP” delninis kompiuteris ir naudotojo vadovas kinų ir anglų kalbomis. Toliau turime ekrano apsaugą ir servetėles, skirtas ją tepti. Ir galiausiai – C tipo USB įkrovimo kabelis
„Anbernic RG35XXSP” apžvalga
Tęsiame „Anbernic RG35XXSP” apžvalgą ir apžvelgiame klasikinį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį. ” Anbernic RG35XXSP ” galima įsigyti keturių spalvų: sidabrinės, pilkos, juodos skaidrios ir mėlynos skaidrios. Sidabrinis akivaizdžiai pagrįstas klasikine Sidabro tema, o kiti – labiau įprastomis Anberijos temomis.
Uždarytas jis yra maždaug 3,5 x 3,3 x 1,06 colių (8,9 x 8,5 x 2,7 cm) dydžio ir sveria apie 192 g.
Atidarant dangtelį matomas 3,5 colio IPS ekranas su 640×480 taškų skiriamąja geba. Ši skiriamoji geba puikiai tinka retro žaidimams, nes dauguma jų yra gana gražiai padidinti iki šios skiriamosios gebos. Apatinėje dalyje yra klasikinis „D-Pad”, žaidimų mygtukai, kurie yra šiek tiek klampūs, ir meniu mygtukas viršuje. Kairėje pusėje yra garsumo mygtukas, o dešinėje – įjungimo ir atstatymo mygtukas. Priekyje yra 3,5 mm garso lizdas ir du „micro SD” kortelių lizdai. Pirmojo viduje yra operacinė sistema ir šiek tiek vietos žaidimams. Antroji yra tuščia ir gali būti naudojama kaip papildoma žaidimų saugykla.
Galinėje pusėje yra pora kairiojo ir dešiniojo mygtukų, o tarp jų – „Micro HDMI” prievadas išėjimui į ekraną ir C tipo USB prievadas įkrovimui. Apatinėje dalyje yra nuimamas dangtelis, jei reikia pakeisti akumuliatorių.
Dangtelyje yra magnetinis jungiklis, kurį uždarius prietaisas įjungiamas į miego režimą, o atidarius iškart pažadinamas. Jis puikiai tinka greitai pasiimti ir žaisti arba keliaujant. Ji naudoja šiek tiek akumuliatoriaus energijos, todėl naudokite ją tik tada, jei ketinate grįžti prie jos anksčiau ar vėliau.
Taip pat atskirai galima įsigyti delninukės dėklą. Tai kietas dėklas su minkšta apdaila, užsegamas užtrauktuku iš šono. Viršutinėje dalyje yra šiek tiek vietos saugojimui, o apatinė dalis skirta delninukams. Jis puikiai telpa viduje, ir, žinoma, originalus SP taip pat puikiai tinka, jei jums buvo įdomu.
Palyginti su originaliu GBA SP
Negalėjome parengti „Anbernic RG35XXSP” apžvalgos nepalygindami jo su originaliu GBA SP modeliu. Greitas ” Anbernic RG35XXSP ” palyginimas su originalu. „Anbernic” yra šiek tiek didesnis už originalųjį. Vizualiai jie atrodo labai panašūs, net ir dvigubo vyrio konstrukcija. „Anbernic” turi didesnį ekraną, o kokybės skirtumas yra kreida ir sūris. Priekyje yra du papildomi žaidimų mygtukai, kurie yra pagrindinis skirtumas.
Šonai yra šiek tiek kitokie, nes kasetės lizdas pakeistas „micro sd” kortelių lizdais. Originalo garsumo slankiklį pakeitė mygtukai. Galinėje pusėje yra įvairių prievadų ir du papildomi žaidimų mygtukai. Tai puikus „Anbernic” darbas, kad dizainas būtų kuo artimesnis originalui!
Techninės specifikacijos
Toliau „Anbernic RG35XXSP” apžvalgoje aptariame technines specifikacijas ir išbandome nešiojamosios retro žaidimų konsolės skleidžiamą šilumą.
IŠVADOS | 3,5 colių IPS su pilnu matymo kampu, OCA pilnas laminavimas / 640*480 |
CPU | H700 keturių branduolių „ARM Cortex-A53”, 1,5 GHz dažnis |
GPU | Dviejų branduolių ” Mali-G31 MP2 |
RAM | 1 GB LPDDR4 |
SANDĖLIAVIMAS | 1 lizdas: 64 GB „Micro SD” kortelė, 2 lizdas: tuščias, galima naudoti didesnei saugyklai |
RYŠIAI | 2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac, „Bluetooth 4.2 „ (veikia tik su „Bluetooth” valdikliais) |
AKUMULIATORIUS | Polimerinis ličio akumuliatorius 3300 mAH, veikiantis 8 valandas |
ĮKROVIMAS | 5 V/1,5 A, palaiko C2C įkroviklį |
OS | Linux |
DIMENSIJOS | 3,3 x 3,5 x 1,06 colių / 8,5 x 8,9 x 2,7 cm |
SVORIS | 192g |
SPALVOS | Sidabrinė, pilka, juoda permatoma, mėlyna permatoma |
Buvo diskutuojama apie temperatūrą žaidžiant didesnių reikalavimų reikalaujančiomis sistemomis, pvz., „Dreamcast”. Leisdami jam veikti kurį laiką, užfiksavome aukščiausią 37 °C temperatūrą, dėl kurios nėra ko nerimauti.
OS ir meniu
Tęsiame „Anbernic RG35XXSP” apžvalgą apžvelgdami operacinę sistemą ir jos programinę įrangą. Šiais metais ” Anbernic” tobulino savo žemesnės klasės nešiojamųjų žaidimų delninių kompiuterių meniu ir apskritai, nors ir gana paprastus, jie vis dar atlieka savo darbą.
Galite naudotis vietinių žaidimų meniu, kuriame rasite įvairių sistemų, pradedant PSP, „Arcade” ir baigiant „WonderSwan”.
Toliau yra „RetroArch” meniu, kuriame yra platesnis sistemų pasirinkimas. Vėlgi viskas nuo PSP iki „WonderSwan”, bet ir papildomos sistemos, pavyzdžiui, puiki „Pico-8”, „Atari” ir SEGA sistemos ir dar daugiau, įskaitant kai kuriuos žaidimų portus.
Tiesiog pasirinkite sistemą, peržiūrėkite jai skirtus žaidimus, pasirinkite vieną iš jų ir jis bus įkeltas tiesiai į sistemą. Žaisdami galite paspausti mygtuką Meniu, kad iškviestumėte meniu. Priklausomai nuo to, ar naudojate „native”, ar „RetroArch”, yra išėjimo iš žaidimo, išsaugojimo ir įkėlimo būsenų ir t. t. parinktys. „RetroArch” turi daugiau pritaikymo galimybių.
Yra programėlių centras su muzikos ir vaizdo grotuvu, taip pat elektroninių knygų skaitytuvas, kad galėtumėte užsiimti su žaidimais nesusijusia veikla. Nustatymų ekrane yra keletas datos ir laiko, kalbos, tinklo nustatymų ir kt. parinkčių.
Meniu yra paprastos išvaizdos, tačiau juo galima greitai ir lengvai naršyti, o to norisi nešiojamajame kompiuteryje.
Emuliavimo našumas
Iš kitų H700 mobiliųjų žaidimų delninių kompiuterių žinome, kad šis procesorius tinka emuliuoti iki PS1 ir „Dreamcast”. Neturėtumėte turėti jokių problemų nuo ankstyvųjų iki vėlesnių laikų. Patikrinkime keletą naujesnių ” Anbernic RG35XXSP” apžvalgos sistemų.
Su DS galima žaisti, tačiau nepamirškite, kad nėra jutiklinio ekrano, todėl turėsite naudoti ekrane esantį rašiklį. PS1 sistemoje visi išbandyti žaidimai veikė puikiai. N64 apskritai veikia gerai, rasite keletą prastesnių žaidimų. Kai kurie „SEGA Dreamcast” žaidimai neveikia labai gerai, nes yra per daug reiklūs. Pabandykite praleisti keletą kadrų, kad jį pagerintumėte.
PSP sistemoje yra keletas labai gerai veikiančių žaidimų. Tačiau nesitikėkite, kad galėsite žaisti sudėtingesnius žaidimus, pavyzdžiui, „God of War Chains of Olympus”, kurie veikia maždaug 20 kadrų per sekundę greičiu.
Galutinės mintys
Laikas apibendrinti mūsų „Anbernic RG35XXSP” apžvalgą ir pateikti keletą baigiamųjų minčių. Už tokią kainą ” Anbernic RG35XXSP ” yra puikus kainos ir kokybės santykis. Su šiuo mikroschemų rinkiniu galite paleisti iki pat DC ir kai kurių PSP, o tai prieš porą metų būtų buvę neįmanoma už tokią kainą.
Mano nuomone, „clamshell” dizainas yra puikus. Jis lengvai telpa džinsų kišenėje, o striukės kišenėje ar krepšyje nekils jokių problemų. Miego režimas veikia pakankamai gerai, galite jį sulankstyti ir įsidėti į kišenę per kelias akimirkas, ir lygiai taip pat greitai grįžti į veiksmą.
Dėl mažesnio dydžio rankose išlieka patogus žaisti ilgą laiką. Jei žiūrite vaizdo įrašą arba klausotės muzikos, galite net nepadedami padėti jį ant stalo. Kalbant apie laiką, akumuliatoriaus veikimo laikas yra labai geras, maždaug 8 valandos plius minus. Tai pakankamai ilgas laiko tarpas, kurio užteks visai dienai. Kaip jau įrodėme, tariamos šilumos problemos iš tikrųjų nėra problema.
” Anbernic RG35XXSP ” yra puikus pradinio lygio senovinis žaidimų delninis kompiuteris, jei norite pasinerti į retro žaidimų delninius kompiuterius. Bet štai kas, aš išbandžiau beveik visus ten esančius delninius kompiuterius ir manau, kad dėl dizaino, nešiojamumo ir kainos vis dar verta apsvarstyti galimybę įsigyti vieną iš jų kolekcijai.
Daugiau informacijos apie ” Anbernic RG35XXSP” galite sužinoti ir įsigyti čia. Naudokite kodą RGSP5OFF, kad gautumėte 5% nuolaida kasoje. Kodas galioja vieną mėnesį nuo šios apžvalgos paskelbimo ir negali būti naudojamas per parduotuvių pardavimus ar kitas akcijas.
Tai užbaigia mūsų „Anbernic RG35XXSP” apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Ką manote apie retro žaidimų nešiojamąjį kompiuterį? Verta pirkti ar perduoti? Praneškite mums apie tai komentaruose.