Chat with us, powered by LiveChat

Archives

„AYANEO 3” apžvalga – modulinis stebuklas su „AMD HX 370” procesoriumi, iš naujo apibrėžiantis nešiojamuosius žaidimų kompiuterius

AYANEO 3 Review
AYANEO 3 Review
AYANEO 3 apžvalga
  • Design
    (4.8)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (4)
  • Features
    (4.8)
  • Software
    (5)

Santrauka

„AYANEO 3” yra nešiojamasis žaidimų kompiuteris su HX 370 procesoriumi, integruotu 890M GPU, iki 32 GB RAM, greita SSD saugykla, moduliniais valdikliais ir ryškiu 7 colių OLED jutikliniu ekranu, užtikrinančiu išskirtinį nešiojamumą.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Naujoviška modulinė valdiklio konstrukcija
  • LED arba OLED ekrano parinktys
  • Galimybė rinktis ankstesnės arba dabartinės kartos procesorius
  • „AYA SPACE” programinė įranga suteikia daugiau aukščiausios kokybės pojūčio

Cons

  • Šiek tiek mažesnis našumas, palyginti su kitais prietaisais

Mūsų rankose atsidūrė trečiasis „AYANEO” flagmanas – nešiojamasis žaidimų kompiuteris, ir dabar, kai jau šiek tiek laiko su juo žaidžiame, tikriname naujoviškus modulinius valdiklius ir išbandome, galime pasidalyti savo mintimis ” AYANEO 3″ apžvalgoje.

AYANEO 3 Vaizdo įrašas

AYANEO 3 apžvalga

Savo „AYANEO 3″ apžvalgą pradedame nuo išsamesnio žvilgsnio į nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. ” AYANEO 3″ matmenys yra maždaug 11,4 x 4,5 x 0,8 colių (28,9 x 11,5 x 2,2 cm), o svoris – apie 690 g.

AYANEO 3 apžvalga
AYANEO 3 apžvalga

Pagrindinį vaidmenį atlieka 7 colių OLED jutiklinis ekranas su 1080P raiška, palaikantis 60, 90, 120 ir 144 Hz dažnį, kad atnaujinimai būtų itin sklandūs. Pažymėtina, kad yra ir antrasis ekranas, taip pat 7 colių, bet LCD, kuriame palaikomi tik 60 ir 120 Hz atnaujinimo dažniai. Šioje apžvalgoje apžvelgsime OLED modelį.

Standartinėje komplektacijoje yra standartiniai dvigubo salės efekto analogai, D-Pad ir keturi žaidimų mygtukų moduliai. Kitus modulius galima įsigyti atskirai, juos ir modulines funkcijas parodysime po akimirkos.

Yra fiksuotų mygtukų, įskaitant „Home” ir „View”, kurie žaidimuose veikia kaip „SELECT” ir „START”, „AYASPACE” perdangos ir „Return To Desktop”.

AYANEO 3 vaizdas iš apačios
AYANEO 3 vaizdas iš apačios

Apačioje yra mygtukas, kuriuo galima perjungti valdiklio ir klaviatūros / pelės režimus. Yra USB-4 prievadas, skirtas didelės spartos periferiniams įrenginiams, uždengtas „micro SD” kortelių skaitytuvas ir 3,5 mm garso lizdas.

AYANEO 3 Vaizdas iš viršaus
AYANEO 3 Vaizdas iš viršaus

Viršuje yra kairysis ir dešinysis peties, trigerio ir makrokomandos mygtukai. Per vidurį yra maitinimo mygtukas su integruotu pirštų atspaudų skaitytuvu, garsumo mygtukai, „OCulink” prievadas eGPU prijungti ir galiausiai USB-4 prievadas didelės spartos periferiniams įrenginiams prijungti.

AYANEO 3 galinis vaizdas
AYANEO 3 galinis vaizdas, rodantis plaukų gaiduko ir linijinio gaiduko eigą

Galinėje pusėje yra du pritaikomi sparčiųjų klavišų mygtukai. Viršuje yra du jungikliai, kuriais reguliuojama gaiduko mygtukų eiga, idealiai tinkantys lenktynėms ir pirmojo asmens šaudyklėms su linijine ir plaukine gaiduko eiga.

AYANEO 3 moduliniai valdikliai

Toliau savo „AYANEO 3” apžvalgoje praleidome šiek tiek laiko tikrindami modulinius valdiklius. AYANEO 3 yra pirmasis delninis kompiuteris su moduliniais valdikliais. Ir kaip pirmam bandymui, mums paliko didelį įspūdį, tačiau yra keletas trūkumų, prie kurių dar prieisime.

AYANEO 3 modulio išstūmimo meniu
AYANEO 3 modulio išstūmimo meniu

Dabar „AYANEO” galėjo pasirinkti paprastą mygtuko stiliaus modulio išstūmimo konstrukciją. Tačiau, kad jaustumėtės tikrai aukščiausios kokybės, jis turi mechanizmą, kuris tai atlieka paspaudus mygtuką.

Naudodamiesi AYASPACE programine įranga galite vienu metu išstumti abu arba vieną atskirai. Arba abu laikydami apačioje esantį mygtuką kelias sekundes.

Modulių paketą galima įsigyti atskirai arba kaip rinkinį. Pakuotėje yra šeši moduliai, įskaitant „Steamdeck” stiliaus jutiklinius kilimėlius, šešis mygtukus ir alternatyvias „D-Pad” konfigūracijas. Taip pat yra keletas skirtingo dizaino analoginių lazdelių antgalių.

Modulius galima konfigūruoti taip, kaip pageidaujate. Taigi, jei norite, kad kairysis analogas būtų pakeistas jutikliniu kilimėliu, bet liktų dešinysis analogas, galite tai padaryti. Jei norite įgaubto „D-Pad” ir šešių mygtukų, galite tai padaryti. Jei jums labiau patinka „PlayStation” analogų išdėstymas nei „Xbox”? Tada tiesiog apverskite modulį ir ginčas baigtas!

Išbandėme daugybę modulių derinių ir visi jie buvo atpažinti, išskyrus tuos atvejus, kai vienu metu buvo įdėta pora modulių su žaidimų mygtukais.

AYANEO 3 su jutiklinio kilimėlio valdymu
AYANEO 3 su jutiklinio kilimėlio valdymu

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad visa tai yra valdoma programine įranga, kurios veikimas priklauso nuo AYA SPACE. Galite negalėti išmesti modulių, tarkime, „Linux” operacine sistema pagrįstoje sąrankoje, nebent AYANEO suteiks tam tikrą palaikymą.

Techninės specifikacijos

Tęsiame „AYANEO 3” apžvalgą, apžvelgdami galimus modelius ir konfigūracijas. Taip pat atlikome savo akumuliatoriaus veikimo trukmės, ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testus.

AYANEO 3 rodymo parinktys

„AYANEO 3” modelyje yra dvi ekrano parinktys: LCD ir OLED.

LCDOLED
REZOLIUCIJA1920×10801920×1080
ATNAUJINIMO ĮKAINIAI60 Hz / 120 Hz60 Hz / 90 Hz / 120 Hz / 144 Hz
NITS800500
PPI315315
SRBG APRĖPTIS100%150%
KITIVRR, gimtoji horizontali ekrano padėtisPasukamas ekranas

AYANEO 3 CPU/GPU parinktys

Be dviejų ekranų, galima rinktis iš dviejų procesoriaus parinkčių:

CPU „AMD Ryzen 7 8840U„, 8 branduoliai iki 5,1 GHz„AMD Ryzen AI 9 HX 370″, 12 branduolių iki 5,1 GHz
GPU„AMD Radeon 780M”, 12 branduolių iki 2700 MHz„AMD Radeon 890M„, 16 branduolių iki 2900 MHz

AYANEO 3 techninės specifikacijos

Likusios specifikacijos yra vienodos visiems modeliams.

RAM16 GB, 32 GB arba 64 GB LPDDR5X 7500MT/s
SANDĖLIAVIMAS512 GB, 1 TB, 2 TB arba 4 TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen. 4.0
WIFI6E
BLUETOOTH5.3
I/O2 x USB4, 40 Gb/s, palaikantis DP 1.4
1 x OCuLink, 64 Gb/s
1 x „Micro SD” kortelių skaitytuvas
1x 3,5 mm ausinių lizdas
AKUMULIATORIUS49Wh
ĮKROVIMO GALIA65 W PD, palaiko apeinamąjį įkrovimą
GYROSCOPEDu šešių ašių giroskopai
SPALVOSŽvaigždėta juoda, dangaus balta, „Retro Power

Mes paleidome „Cinebench” ciklą, kai visas ekrano ryškumas yra 28 W TDP, kad tikrai viską išbandytume. Akumuliatoriaus veikimo trukmė – 57 minutės, t. y. maždaug tiek pat, kiek ir GPD WIN 4 2025. Tai yra bendras trumpiausias baterijos veikimo laikas, tačiau sąžiningumo dėlei reikia pasakyti, kad kitų HX 370 baterijų veikimo laikas svyruoja nuo minutės ar dviejų daugiau iki maždaug 15 minučių. Vidutinis akumuliatoriaus veikimo laikas, žinoma, bus ilgesnis, maždaug nuo 3 iki 6 valandų, priklausomai nuo poreikio.

AYANEO 3 Temperatūros
AYANEO 3 Temperatūros

Atlikdami didžiausius ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testus, taip pat išbandėme paleidę „Cinebench”. Aukščiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 68 dB, o aukščiausia temperatūra – 54 °C.

AYA SPACE programinė įranga

Per pastaruosius kelerius metus AYA SPACE programinė įranga gerokai išsiplėtė ir su kiekviena versija tampa vis funkcionalesnė. Turite žaidimų naršyklę, kuri suteiks jums lengvą prieigą prie visų įdiegtų žaidimų.

Eidami į nustatymus galite naudotis daugeliu funkcijų, skirtų tik valdikliui. Galite išstumti modulius, kaip parodyta paveikslėlyje, keisti giroskopo ir vairalazdės jautrumą, vibracijos nustatymus ir kt. Taip pat yra tokių įrenginio nustatymų, kaip RGB apšvietimas, VRAM dydis ir nustatyti naudojamų procesoriaus branduolių skaičių.

Nepamirškite ir žaidimo perdangos, kuri suteikia greitą prieigą prie daugelio funkcijų. Tarp jų – TDP nustatymas, našumo perdangos, modulio išstūmimo, įkrovimo parinktys ir dar daugiau. Aukščiausias įvertinimas šioje „AYANEO 3” apžvalgoje už tai, kad tai yra išsamiausias nustatymas, palyginti su GPD ir ONEXPLAYER.

Žaidimų našumas

Toliau apžvelgsime keletą žaidimų, kad gautume geriausius nustatymus, tinkamus realiems žaidimams.

Indiana Džounsas

„Indiana Jones & The Great Circle” naudojame 720P, nustatę žemus grafikos nustatymus, 30 kadrų per sekundę ir 28 W TDP. Vidutiniškai gaudavome apie 45-55, todėl nustatėme 30.

Hammerwatch II

„Hammerwatch II” labai gerai veikia esant mažesniam TDP. Jei norite 120 FPS, puikiai tiks 15 W TDP. Jei norite sutaupyti šiek tiek akumuliatoriaus, 8 W TDP užtikrins solidų 60.

Nuverstas

„Overthrown” naudojame 1080P su „Ultra” grafika ir „AMD FSR Balanced”. Ji labai gerai žaidžia 60 FPS, kai TDP yra 28 W.

UFO50

„UFO50” yra labai mažai pastangų reikalaujantis žaidimas, kuris puikiai tinka ilgoms kelionėms. Visus žaidimus galite žaisti 1080P raiška naudodami tik 5 W TDP.

„No Mans Sky

Žaidimas „No Man’s Sky” gali veikti daugiau nei 60 FPS 1080P režimu su patobulinta grafika, kai TDP yra 28 W. Jei norėtumėte, galite naudoti šiek tiek FSR ir padidinti grafikos nustatymus.

Carrion

O „Carrion” 1080P skiriamąja geba lengvai pasieks daugiau nei 120 kadrų per sekundę su tik 5 W TDP.

Emuliavimo našumas

Jei sekėte mūsų neseniai atliktas kitų „HX 370″ pagrįstų nešiojamųjų žaidimų kompiuterių apžvalgas, jau žinote jų našumą. Nepaisant šiek tiek mažesnio ” AYANEO 3″ našumo, jis vis tiek gali be problemų paleisti visus mėgstamus emuliatorius iki pat „PlayStation 3” eros.

Naudodami „PlayStation” emuliatorių „DuckStation” galime padidinti atvaizdavimo skiriamąją gebą iki 1080P, taikyti įvairius grafikos patobulinimus ir pasiekti, kad jis atrodytų ir veiktų puikiai.

Tas pats pasakytina ir apie „PlayStation 2” emuliatorių PCSX2. Vėlgi, galite padidinti didinimą ir grafiką, kad vaizdas būtų geresnis ir nesulėtėtų.

Su „PlayStation 3” emuliatoriumi RPCS3 suderinami žaidimai paprastai turėtų veikti gerai. Galite gauti pranešimų apie šešėlių spartinimą, tačiau jie neturėtų sukelti jokių sulėtėjimų žaidžiant.

Vita3K Vita emuliatorius
Vita3K Vita emuliatorius

Su „Vita” emuliatoriumi „Vita3K” galite laimingai paleisti daugelį suderinamų žaidimų. Mažiau reiklius žaidimus taip pat galite padidinti iki 1080P, kad grafika būtų kokybiškesnė.

AYANEO 3″ palaiko „OCuLink”, todėl galima prijungti prie didelio našumo eGPU, pavyzdžiui, GPD G1, ONEXGPU arba naujojo ONEXGPU 2 su AMD Radeon RX 7800M GPU. Apie tai plačiau papasakosime netrukus pasirodysiančioje specialioje ONEXGPU 2 apžvalgoje. Tačiau pastebėjome didelį našumo padidėjimą, palyginti su vidiniu 890M GPU.

Galutinės mintys

Laikas apibendrinti mūsų mintis apie „AYANEO 3″ apžvalgą. ” AYANEO 3″ mane sudomino, kai tik sužinojau apie modulinį valdymą. Ir daugeliui tai yra tai, ko jie troško delniniame kompiuteryje. Negaliu priekaištauti dėl išradingumo, kurį „AYANEO” įdėjo į mechanizuotą išstūmimą. Ir galimybe derinti modulius su analoginiais, jutikliniais ir papildomais mygtukais. Jei planuojate naudoti tik „Windows”, tai turėtų būti be problemų. Tačiau galimas palaikymo, susijusio su šių modulių išstūmimu, trūkumas už „Windows” ribų gali būti lemiamas veiksnys.

AYANEO 3 moduliai
AYANEO 3 moduliai

Laikui bėgant AYA SPACE programinė įranga patobulėjo ir tapo išskirtinesne už, tarkime, GPD ar ONEXPLAYERS programinę įrangą. Nors ji vis dar nėra tobula, tačiau tokios funkcijos, kaip žaidimo prieiga, programinės įrangos atnaujinimas, šviesos diodų valdymas, valdiklių konfigūravimas, naudingas perdengimas ir daug kitų, suteikia jai daugiau aukščiausios kokybės pojūčio nei, tarkime, GPD „Motion Assist” programinė įranga.

"Whisker Squadron" ant AYANEO 3
„Whisker Squadron” ant AYANEO 3

Pirkdami žaidimo valdiklį, jį perkate atsižvelgdami į savo poreikius. Ar norite XBOX, ar „PlayStation”, analogų, ar jutiklinio kilimėlio, kiek mygtukų? Iki šiol tokios galimybės neturėjote su žaidimų nešiojamuoju kompiuteriu, tačiau su ” AYANEO 3″ ši problema išspręsta.

Sužinoti daugiau ir įsigyti „AYANEO 3” galite čia. DROIX suteikia visą vienerių metų garantiją, todėl jei iškiltų kokių nors problemų, mes viskuo pasirūpinsime.

Tai užbaigia mūsų AYANEO 3 apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų apie ją, nedvejodami klauskite komentaruose.

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DROIX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.