AYN Odin Pro apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
„AYN Odin Pro” yra aukštos kokybės „Android” delninis kompiuteris, kuriuo sunku skųstis. 5,98″1080P jutikliniame ekrane galima žaisti „Android” žaidimus, taip pat imituoti visus klasikinius žaidimus iki šiuolaikinių konsolių ir delninių kompiuterių.
Overall
4.6User Review
( vote)Pros
- Labai našus ” Qualcomm Snapdragon SD845″ procesorius
- Gero dydžio IPS jutiklinis ekranas
- Galimybė rinktis 128 arba 256 GB talpyklą
- HDMI vaizdo išvestis
- Puikus akumuliatoriaus veikimo laikas
Cons
- Nedidelis skundas yra tai, kad jis naudoja „Android 10
Mes žinome, kad jis jau kurį laiką buvo išleistas, tačiau pagaliau turime parduodamą ” AYN Odin Pro” rankinę žaidimų konsolę – pirmąją parduotuvę, išskyrus „AYN”. Taigi, patikrinkime, dėl ko kilo triukšmas mūsų „AYN Odin Pro” apžvalgoje.
AYN Odin Pro apžvalga Vaizdo įrašas
AYN Odin Pro išpakavimas
Savo „AYN Odin Pro” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Viduje yra pati nešiojamoji žaidimų konsolė „AYN Odin Pro”. Netrukus jį apžvelgsime iš arčiau.
Po juo yra naudotojo vadovas anglų ir kinų kalbomis. Jame yra viskas, ko reikia norint pradėti veikti. Galiausiai yra C tipo USB įkrovimo laidas.
„AYN Odin Pro” apžvalga
Toliau mūsų „AYN Odin Pro” apžvalgoje atidžiau apžvelgiame „Android” delninuką. „AYN Odin Pro” „Android” mobiliųjų žaidimų konsolę galima įsigyti trijų spalvų: juodos, šaltai pilkos ir skaidriai baltos. Jo matmenys yra maždaug 8,8 x 3,7 x 0,5 colio (22,4 x 9,5 x 1,5 cm), o svoris – apie 365 g.
” AYN Odin Pro” ekranas yra 5,98″ IPS jutiklinis ekranas su 1080×1920 raiška ir 16:9 kraštinių santykiu. Didžiausias ryškumas ir spalvos yra labai geros, palyginti su kitais „Android” delniniais kompiuteriais.
Ekrano šonuose yra du analoginiai valdikliai, D-Pad ir įprasti žaidimų mygtukai. Tiesiai virš žaidimų mygtukų taip pat yra „Home” mygtukas. Aplink rankinio kompiuterio analogus ir šonus yra šviesos diodų lemputės, kurias galima pritaikyti nustatymuose.
Viršuje yra kairysis ir dešinysis petys bei trigeriai, kurie reaguoja jautriai. Po apsauginiu dangteliu yra „Micro HDMI” televizoriaus arba monitoriaus išvesties ir „micro SD” kortelės lizdas. Dešinėje pusėje yra garsumo valdiklis ir įjungimo mygtukas.
Apačioje yra C 3.1 tipo USB 3.1 prievadas, per kurį galite įkrauti įrenginį.
Galinėje pusėje yra du makrokomandų mygtukai, kuriuos galima konfigūruoti.
„Android” operacinė sistema
Kompaktiškame „Odin Pro” žaidimų įrenginyje yra standartinės „Android 10” programos, kurių galima tikėtis švariai įdiegus. Visas programas, pvz., žaidimus ir emuliatorius, turėsite įdiegti patys. Įdiegta „Google Play Store” programa, todėl didžiąją dalį galite atsisiųsti iš jos arba naudodami „Chrome” atsisiųsti iš kitų šaltinių.
Ištraukiamajame meniu yra keletas delninių kompiuterių veikimo parinkčių. Čia galite pasirinkti vieną iš trijų našumo nustatymų: standartinį, našumo ir didelio našumo. Taip pat yra du ventiliatoriaus greičio nustatymai: „Sport” ir „Smart”. Taip pat galite daryti ekrano nuotraukas ir paslėpti perdangos grafiką.
Perdangos programinė įranga yra gana gera. ” AYN Odin Pro” yra šliaužiklis, kuriuo galima keisti ryškumą, įjungti ir išjungti ekrano atvaizdavimą ir pranešimus bei nuorodas į kitas užduotis.
Ekrano žemėlapių kūrimo programinė įranga panaši į ” Anbernic” ir ” Retroid” delninių kompiuterių programinę įrangą. Žaidimo valdiklius simbolizuojančias piktogramas vilkite į ekrano sritis ir priskirkite jas mygtukui. Visa tai padaryti labai paprasta, o su išbandytais žaidimais nesusidūrėme su jokiomis problemomis.
Taip pat palaikoma vaizdo išvestis per „micro HDMI”. jis palaiko iki 1080P raišką, o tai yra labai gerai, nes kai kurie kiti delniniai kompiuteriai palaikė tik 480 ir 720P raišką.
AYN Odin Pro techninės specifikacijos
CPU | „Qualcomm Snapdragon SD845 ” su keturių branduolių „Kryo Gold” @ 2,8 GHz ir keturių branduolių „Silver” @ 1,8 GHz |
GPU | „Adreno 630″ @ 787 Mhz |
RAM | 8 GB LPDDR4x |
SANDĖLIAVIMAS | Galima rinktis 128 arba 256 GB |
IŠVADOS | 5,98 colių IPS LCD jutiklinis ekranas. 1080×1920 raiška, 16:9 kraštinių santykis, 369 PPI, apsauginis „Dragontrail” stiklas |
VIDEO IŠĖJIMAS | Mikro HDMI išvestis |
AUDIO | „Qualcomm Aqstic” garso kodekas ir garsiakalbio stiprintuvas (2x1W) |
WI-FI | 2,4/5G „WiFi” 802.11 a/b/g/n/ac |
BLUETOOTH | 5.0 |
PRIEVADAI | C 3.1 tipo USB 3.1, „Micro HDMI”, 3,5 mm garso lizdas |
OS | „Android 10 |
AKUMULIATORIUS | 6600 mA |
ĮKROVIMAS | Greitasis įkrovimas 3.0/4.0+ |
DYDIS | 8,8 x 3,7 x 0,5 col. (22,4 x 9,5 x 1,5 cm) |
KORPUSO SPALVOS | Juoda, šaltai pilka ir skaidriai balta |
SVORIS | 365g |
KITOS FUNKCIJOS | Žaidimų paleidimo programa, ekrano atvaizdavimas, OTA atnaujinama programinė įranga |
Atlikdami „AYN Odin Pro” apžvalgą taip pat tikriname akumuliatoriaus veikimo laiką, ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą. Atlikome „Antutu” lyginamąjį testą su aukščiausiais našumo nustatymais ir baterija veikė maždaug septynias valandas. Sėdėdami tuščiąja eiga ir naudodami didelius našumo nustatymus, kai ekranas įjungtas visu ryškumu, pasiekėme 15 valandų.
Išbandėme ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą atlikdami „Antutu” lyginamąjį testą. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 52 decibelai, o aukščiausia temperatūra – vos 40 °C. Jis labai tylus ir veikia labai kietai!
Sistemos lyginamieji testai
Toliau mūsų „AYN Odin Pro” apžvalgoje atliekame „3DMark”, „Geekbench” ir „Antutu” sistemos lyginamuosius testus. Lyginsime su kitais „Android” pagrįstais delniniais kompiuteriais, tačiau atkreipkite dėmesį, kad jų lyginamieji testai yra senesni, todėl gali būti nedidelių palyginamų rezultatų skirtumų.
„Geekbench”
Pirmiausia atliekamas „Geekbench” testas, kuriame atliekami vieno ir kelių branduolių procesoriaus našumo bandymai.
Aukštos kokybės GPD XP+ išlaiko pirmąją vietą, tačiau sėkmės ieškant, kur jį įsigyti dabar. Antroje vietoje „Odin Pro” labai patogiai lenkia tris „Tiger T618″ procesorius, esančius ” Retroid Pocket Flip”, „Retroid Pocket 3+” ir ” Anbernic RG505″ delninukuose.
Antutu
Toliau yra „Antutu”, kuri yra CPU ir GPU našumo derinys.
Nenuostabu, kad GPD XP+ išlaikė pirmąją vietą, ” Odin Pro” užima antrąją, o trys „Tiger” pagrindu veikiantys delniniai kompiuteriai užima trečiąją vietą.
3DMark
Ir paskutinis mūsų lyginamasis testas – „3DMark” ir „Sling Shot” lyginamasis testas.
XP+ užima pirmąją vietą, mūsų bandymuose jis maksimaliai išnaudojamas ir nėra suteikiamas joks balas, todėl dėl visa ko įrašėme 8000. Antroje vietoje vėl yra nešiojamoji žaidimų sistema ” AYN Odin Pro”, po kurios seka įprasti įtariamieji.
Lyginamojo indekso santrauka
Tik nedidelė šios AYN Odin Pro apžvalgos lyginamoji santrauka. Šį karą visada turėjo laimėti didelio našumo GPD XP+, tačiau jį gauti sunku, be to, jis yra brangesnis. Mobilioji žaidimų konsolė ” Odin Pro” liko antroje vietoje, gerokai lenkdama „Tiger T618” delninius kompiuterius, o tai džiugina.
Vidutiniškai 55 % našumo skirtumas, palyginti su „T618” pagrindu pagamintais delniniais kompiuteriais, o „3DMark” programoje šis skirtumas siekia net 99 %.
Emuliatoriaus veikimas
Tęsiame savo „AYN Odin Pro” apžvalgą su emuliatoriaus našumo testais. Šie bandymai buvo atlikti naudojant didelio našumo nustatymą, kai ventiliatorius veikė išmaniuoju režimu. Beveik viskam iki „Dreamcast” ir „PlayStation 1” eros neturėtumėte turėti jokių problemų su emuliatoriaus veikimu naudojant įprastus našumo nustatymus. Sukūrėme „RetroArch” ir išbandėme kelias 8 ir 16 bitų konsoles, ir visos jos veikė puikiai. Trumpai apžvelkime kai kurias sudėtingesnes sistemas
Dreamcast
Išbandėme keletą žaidimų ir visuose bandytuose žaidimuose pasiekėme 60 kadrų per sekundę. Nebuvo jokių problemų su veikimu, viskas veikė puikiai.
„PlayStation 1
Kaip ir „Dreamcast”, PS1 viskas veikia solidžiu 60 FPS greičiu. Jei norite, galite padidinti grafikos nustatymų skiriamosios gebos skalę iki 1080P, kad grafika atrodytų daug gražiau nei originali mažos skiriamosios gebos.
Delfinas
Apskritai „Dolphin” emuliatoriaus veikimas yra labai geras. Daugelyje žaidimų jis veikė visu kadrų per sekundę greičiu. Tačiau taip pat matėme nemažai 60 FPS žaidimų, kuriuose kartas nuo karto sumažėdavo iki 40 kadrų per sekundę.
„PlayStation 2
„PlayStation 2” emuliacija jums bus nevienareikšmiškai sėkminga. Reiklesniuose žaidimuose galite sumažinti atvaizdavimo skiriamąją gebą ir pažiūrėti, ar tai padės. Tačiau pastebėsite, kad daugelis jų neveikia visu greičiu. Mažiau reiklius žaidimus galite drąsiai paleisti visu greičiu ir gimtąja skiriamąja geba.
„PlayStation Portable
PSP emuliacija apskritai veikia puikiai. Su dauguma žaidimų neturėtumėte turėti jokių problemų. Priklausomai nuo to, kokio sudėtingumo žaidimas reikalauja, galite padidinti didinimą, kad pagerintumėte atvaizdavimą ir išlaikytumėte tvirtą 60 kadrų per sekundę greitį.
Citra
„Citra” emuliatoriaus našumas labai priklauso nuo žaidžiamo žaidimo. Shader talpyklos spartinimas sulėtins našumą ir dažnai lems žaidimų atsilikimą. Našumas pagerėja, kai šešėliai įrašomi į talpyklą, tačiau vis tiek kartais atsiranda atsilikimų ir sulėtėjimų. Mažiau reiklūs žaidimai bus malonesni, o jų veikimas spartesnis.
Vita3K
„Vita” emuliatoriaus našumas taip pat nevienodas ir priklauso nuo to, kokį žaidimą žaidžiate. Mažesnių reikalavimų reikalaujančius žaidimus galima žaisti ir, jei jie suderinami su emuliatoriumi, problemų kils nedaug. Tačiau sudėtingesni žaidimai veiks labai lėtai.
Galutinės mintys
Apibendriname „AYN Odin Pro” apžvalgą pateikdami galutines mintis. ” AYN Odin Pro” nešiojamoji žaidimų konsolė mane tikrai nustebino tuo, kaip tvirtai viskas atrodė. Pačios rankinės konstrukcija ir kokybė yra puikios ir tikrai jaučiasi geresnės kokybės nei, tarkime, „Anbernic” rankinės.
Švariai įdiegta operacinė sistema yra ir gera, ir bloga. Man patinka švarus diegimas, nes galiu įdiegti norimas programas be šiukšlių. Kiti gali norėti, kad viskas būtų paruošta, pavyzdžiui, kad būtų patogu naudoti arba taupyti laiką.
Perdangos programinė įranga veikia puikiai, ir man nekilo jokių problemų nustatant ekrano atvaizdavimą žaidimams, kuriuos išbandžiau. Yra daugybė nustatymų, būdingų nešiojamajam kompiuteriui, kuriuos galima keisti. HDMI išvestis reiškia, kad žaidimais galėsite mėgautis ir didesniame ekrane.
Man buvo sunku nieko nemėgti su „Odin Pro” nešiojamąja žaidimų sistema, viskas veikia taip, kaip turi veikti. Tai, kad jis palaiko tik „Android 10”, reiškia, kad negalėsite oficialiai paleisti „YuZu”, tačiau žaidimai vis tiek nebus tokie geri. Apskritai, tai tikrai tvirtas delninis kompiuteris, pasižymintis puikiu našumu, mylios priešais „Tiger T618” delninius kompiuterius!
Daugiau sužinoti ir įsigyti „AYN Odin Pro” galite čia. Naudokite nuolaidos kodą AYN5OFF, kad gautumėte 5 % nuolaidą. Atkreipkite dėmesį, kad kodas gali nustoti galioti po mėnesio ir jo negalima naudoti parduotuvės išpardavimų ar akcijų metu.
Tai užbaigia mūsų „AYN Odin Pro” apžvalgą, ką manote apie delninę žaidimų konsolę? Praneškite mums apie tai komentaruose.