4K nešiojamųjų monitorių apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Features
Santrauka
„DroiX” nešiojamasis monitorius su rašikliu yra 15,6 colių 4K monitorius su jutikliniu ekranu. Jis gali priimti įvestį per HDMI ir USB-C, turi integruotą įkraunamąjį akumuliatorių ir jutiklinio ekrano palaikymą net ir senesniuose kompiuteriuose.
Overall
4.9User Review
( votes)Pros
- Puikus 15,6 colių 4K jutiklinis ekranas
- Įkraunama 10000 mAh baterija
- HDMI ir USB-C vaizdo įvestis
- Labai nešiojamas
Cons
Turime naują nešiojamųjų monitorių asortimentą, atitinkantį visus reikalavimus. Ar jums reikia „Adobe RGB” spalvų korektūros? O gal norite palaikyti plunksną? Galbūt dažnai keliaujate ir norite nešiojamojo monitoriaus su vidiniu įkraunamuoju akumuliatoriumi arba nešiojamojo monitoriaus be jo kaip antrojo monitoriaus, kaip nešiojamojo monitoriaus nešiojamajam kompiuteriui? Mūsų nešiojamųjų monitorių apžvalgoje rasite informaciją apie jus!
Atkreipkite dėmesį, kad dėl dizaino ir turinio, kad būtų išvengta painiavos, rašiklio modelis čia pateikiamas atskiroje apžvalgoje. Ši apžvalga apima nešiojamąjį monitorių su „Adobe RGB” ir baterija ir nešiojamąjį monitorių su baterija ir be baterijos, nes jie akivaizdžiai vienodi.
Dėžučių išpakavimas
Pirmiausia greitai išpakuokite, kad pradėtumėte mūsų nešiojamojo monitoriaus, skirto nešiojamajam kompiuteriui, apžvalgą. Pirmiausia turime patį nešiojamąjį monitorių, kurį netrukus parodysime išsamiau.
Yra naudotojo vadovas, kuriame paaiškintos visos meniu funkcijos ir pan. Toliau yra USB maitinimo šaltinis ir C tipo USB kabelis. Užsakydami pridėsime jūsų šaliai tinkamą kištuko adapterį. Yra HDMI į mini HDMI kabelis ir du C tipo USB į A tipo USB kabeliai.
Apžvalga
Toliau savo nešiojamojo monitoriaus, skirto nešiojamajam kompiuteriui, apžvalgoje juos apžvelgsime iš arčiau. Nešiojamasis monitorius su „Adobe RGB” ir akumuliatoriumi bei nešiojamasis monitorius su akumuliatoriumi ir be akumuliatoriaus turi apsauginį dėklą, kuris apverčiamas ir naudojamas kaip stovas. Korpuse yra nedideli magnetai, kad jis būtų saugus ir lengvai neatsiskirtų nuo monitoriaus.
Paties nešiojamojo monitoriaus matmenys yra maždaug 14,17 x 8,4 x 0,43 colių (36 x 21,5 x 1,1 cm), o svoris – 920 g. Jis visai neblogai tilps į krepšį ar kuprinę, pats jį išbandžiau, kai parsinešiau namo išbandyti kai kurių konsolių.
Ekranas yra 15,6 colio IPS jutiklinis ekranas, palaikantis iki 4K 60 Hz skiriamąją gebą. Netrukus patikrinsime kokybę su keliais skirtingais įrenginiais.
Nešiojamojo monitoriaus su „Adobe RGB” ir akumuliatoriumi, nešiojamojo monitoriaus su akumuliatoriumi ir nešiojamojo monitoriaus be akumuliatoriaus išdėstymas yra toks pat.
Kairėje pusėje yra įjungimo mygtukas, kuris taip pat veikia kaip grįžimo atgal mygtukas meniu. Meniu naršyti galima paspaudus aukštyn ir žemyn judantį jungiklį. Ir ausinių lizdas garso išėjimui. Apačioje yra kairysis garsiakalbis.
Dešinėje pusėje yra mini HDMI įvesties prievadas, prie kurio galima prijungti tokius įrenginius kaip žaidimų konsolė ar kompiuteris. Yra du C tipo USB prievadai, kurie gali būti naudojami maitinimui, vaizdo ir duomenų perdavimui, priklausomai nuo to, ką palaiko prijungtas įrenginys.
„Micro USB” prievadas yra patogus, nes galite naudoti „micro OTG” kabelį ir prijungti, pavyzdžiui, belaidę klaviatūrą ir pelės raktą. Naudojant C tipo kabelį, jungiamą atgal prie įrenginio, jis veikia taip, tarsi periferiniai įrenginiai būtų prijungti tiesiogiai prie įrenginio. Apačioje yra dešinės pusės garsiakalbis.
Modelių skirtumai
Iš viso yra keturi skirtingi nešiojamojo monitoriaus modeliai, todėl trumpai aptarsime kiekvieno modelio skirtumus mūsų nešiojamųjų monitorių apžvalgoje.
„Adobe RGB” su vidiniu įkraunamu akumuliatoriumi
Šis modelis yra nešiojamasis monitorius su „Adobe RGB” ir akumuliatoriumi. Naudojant „Adobe RGB” monitorių, spalvos monitoriuje gali sutapti su spalvomis, pavyzdžiui, atspausdintose nuotraukose, todėl pagerėja minkštosios korektūros tikslumas. Tai puikiai tinka vaizdo įrašų gamybos, kompiuterinės grafikos ir animacijos srityse, kur būtina rodyti vaizdus pagal pramonės standartus, tokius kaip DCI ir BT. 709.
Šiame nešiojamojo monitoriaus modelyje taip pat įmontuotas 10000 mAh įkraunamas akumuliatorius. Jis puikiai tinka, kai keliaujate, nesate šalia elektros šaltinio arba nenorite naudoti savo prietaisų maitinimo. Su įkraunamu akumuliatoriumi galite jį lengvai naudoti bet kur.
Nešiojamojo monitoriaus modelis su vidiniu įkraunamu akumuliatoriumi
Šiame nešiojamojo monitoriaus modelyje įmontuotas 10000 mAh įkraunamas akumuliatorius be „Adobe RGB” palaikymo. Nešiojamasis monitorius su akumuliatoriumi puikiai tinka, kai keliaujate, nesate šalia maitinimo šaltinio arba nenorite naudoti prietaiso maitinimo. Su įkraunamu akumuliatoriumi galite jį lengvai naudoti bet kur.
Nešiojamasis monitorius be vidinio įkraunamo akumuliatoriaus
Šiame modelyje nėra įmontuoto akumuliatoriaus. Nešiojamąjį monitorių be akumuliatoriaus turėsite maitinti per USB jungtį iš pridedamo maitinimo šaltinio arba iš suderinamo įrenginio, kaip bus parodyta vėliau.
Nešiojamas monitorius su rašikliu
Nešiojamasis monitorius su rašikliu yra mūsų galutinis modelis. Kadangi šis modelis yra akivaizdžiai kitoks ir kitokio turinio, jam skirta atskira apžvalga.
Meniu
Meniu galite naršyti naudodami jungiklį, kad pereitumėte tarp parinkčių ir jas pasirinktumėte. Kaip ir daugumoje monitorių, apie kuriuos nešiojamų monitorių apžvalgose dažnai neužsimenama, manau, kad šiuos valdiklius naudoti šiek tiek nepatogu. Tačiau nuostabu, kad paspaudę jungiklį galite naudoti jutiklinį ekraną navigacijai.
Juo naudotis daug greičiau ir natūraliau nei šone esančiu jungikliu. Maniau, kad čia pagausiu monitorių, bet jie buvo vienu žingsniu priekyje 🙂 Būdamas meniu jis netrukdys „Windows” darbalaukio įvesties, o tai yra būtent tai, ko tikėjausi.
Naudojimas su įrenginiais
Šioje nešiojamųjų monitorių apžvalgos dalyje pateiksime keletą naudojimo pavyzdžių. Visi keturi modeliai veikia lygiai taip pat, atsižvelgiant į įvesties tipus ir t. t. Paveikslėliuose naudojame „Adobe RGB” modelį.
Nešiojamasis žaidimų kompiuteris
Pirmajame pavyzdyje nešiojamąjį ekraną naudosime su nešiojamuoju žaidimų kompiuteriu. Naudodami vieną USB-C kabelį galime tiek maitinti monitorių, tiek siųsti vaizdo duomenis. Tai labai patogus būdas naudoti monitorių. Be to, per monitoriaus „micro-USB” prievadą galite prijungti paprastą USB šakotuvą ir naudoti, pavyzdžiui, pelę ir klaviatūrą.
Mini kompiuteris
Kitas populiarus nešiojamojo monitoriaus nešiojamajam kompiuteriui naudojimo būdas – mini kompiuteris. Taip pat galite naudoti nešiojamąjį ar net stacionarųjį kompiuterį. Priklausomai nuo įrenginio, galite prisijungti per C tipo USB jungtį, kaip rodėme anksčiau. Arba galite naudoti įrenginio HDMI išvestį ir prijungti prie monitoriaus mini HDMI.
Taip pat galite prijungti C tipo USB kabelį prie A tipo kabelio ir maitinti monitorių bei gauti jutiklinio ekrano funkciją. Tai labai naudinga, jei savo prietaise neturite C tipo prievado.
Retro žaidimų delniniai kompiuteriai ir žaidimų konsolės
Nesame išsamiai išbandę jos su daugybe skirtingų retro delninių kompiuterių modelių, todėl negalime garantuoti, kad jie visi veiks, tačiau nenumatau jokių problemų.
” Retroid Pocket 2S” delninio kompiuterio išvestis yra 1080P, kuri puikiai rodoma nešiojamame monitoriuje. Kaip ir bet kurio šiuolaikinio ekrano skiriamosios gebos atveju, dauguma retro konsolių neatrodys nuostabiai dideliame ekrane. Tačiau jei jūsų retro delninis kompiuteris palaiko didinimo funkciją arba filtrus, galite šiek tiek pagerinti kokybę.
Biure neturime jokių žaidimų konsolių, pavyzdžiui, „Xbox” ar „PlayStation”, tačiau galime patvirtinti, kad visos jos puikiai veikia palaikomomis rezoliucijomis iki 4K 60 Hz.
Garsiakalbiai
Galime teigti, kad daugumos medijų garsas yra pakankamai aiškus. Labai mažai žemų dažnių, juk tai maži garsiakalbiai. Tačiau kasdieniam naudojimui jie puikiai tinka.
Garso testą galite peržiūrėti pirmiau pateiktuose vaizdo įrašuose. Aš asmeniškai manau, kad šie testai vaizdo įraše yra beprasmiai, nes jis skamba ne taip, kaip asmeniškai, bet žinau, kad žmonės vis tiek paklaus 🙂
Galutinės mintys apie mūsų nešiojamųjų monitorių apžvalgą
Baigiame nešiojamųjų monitorių apžvalgą pateikdami galutines mintis. Apskritai šie monitoriai man paliko didelį įspūdį. Praleidus nemažai laiko naudojant jį su įvairiais įrenginiais ir bandant rasti problemą, jis iš tikrųjų veikė su viskuo, ką prie jo prijungiau.
Man patiko, kad naudojant jį nebuvo jokio šurmulio. Viskas veikė taip, kaip turėtų, bandėme įkrauti įrenginius per nešiojamąjį nešiojamojo kompiuterio ekraną ir atvirkščiai, naudoti HDMI ir atskirą USB kabelį jutiklinio ekrano palaikymui ne C tipo įrenginiuose, pvz., senesniuose mini kompiuteriuose, ir naudoti jį kaip „Windows” delninių kompiuterių doką. Viskas veikė taip, kaip ir turėjo veikti.
Nešiojamasis monitorius su „Adobe RGB” ir akumuliatoriumi puikiai tinka tiems, kurie dirba pramonėje ir kuriems reikia tikslių spalvų, kai reikia derinti spalvas. Standartinis nešiojamasis monitorius su baterija idealiai tinka keliaujantiems ir nenorintiems naudoti savo prietaisų baterijos. Galiausiai nešiojamasis monitorius nešiojamajam kompiuteriui be akumuliatoriaus puikiai tinka kaip pigesnis variantas tiems, kurie naudoja namuose, pavyzdžiui, kaip antrąjį monitorių.
Yra daug kitų nešiojamojo monitoriaus panaudojimo būdų, parodžiau tik kelis, kuriuos galime naudoti biure. Kiti pavyzdžiai: interaktyvusis meniu, skirtas užsakymams parduotuvėje, monitorius dronams, peržiūros monitorius filmuojant vaizdo kamera ir interaktyvusis namų stebėjimo ekranas. Praneškite mums komentaruose, kam jį naudotumėte!
Galite sužinoti daugiau apie nešiojamąjį monitorių su „Adobe RGB” ir akumuliatoriumi arba nešiojamąjį monitorių su akumuliatoriumi arba be jo. Naudokite kodą PORTMON5OFF ant kasos už 5% off. Kodas nustos galioti po vieno mėnesio nuo šios apžvalgos paskelbimo ir jo negalima naudoti per parduotuvių pardavimus ar kitas akcijas.
Tai užbaigia mūsų „DroiX” nešiojamųjų monitorių apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga!