Geriausi „Android” žaidimų kišeniniai kompiuteriai – tai kompaktiški, nešiojamieji įrenginiai, kuriuose veikia „Android” operacinė sistema ir kurie sukurti specialiai žaidimams. Juose suderintas „Android” universalumas ir techninė įranga, optimizuota tiek vietiniams žaidimams, tiek konsolės emuliacijai. Dizainas varijuoja nuo horizontalaus išdėstymo, primenančio tradicinius valdiklius, pavyzdžiui, ” Anbernic RG353P”, ikivertikaliai orientuotų įrenginių, pavyzdžiui, ” AYANEO Pocket DMG„, kuris primena klasikinių delninių kompiuterių išvaizdą.
Kai kurie modeliai skirti biudžetiniams retro entuziastams, o kiti pasižymi flagmanų lygio našumu su „Snapdragon G3x” arba „8 Gen 2” procesoriais, didelės raiškos ekranais ir tokiomis funkcijomis kaip salės efekto lazdelės ir aktyvus aušinimas. Šie įrenginiai gali būti įvairūs – nuo 8 bitų sistemų emuliavimo iki reiklių platformų, tokių kaip „PlayStation 3”, net „PlayStation Vita” ir kitų.
„Android” nešiojamųjų kompiuterių scena bėgant metams sparčiai vystėsi. Ankstyvieji retro žaidimų delniniai kompiuteriai buvo skirti paprastesnėms sistemoms, tokioms kaip NES, TurboGrafx-16 / PC Engine ir Mega Drive / Genesis, emuliuoti, dažnai ribojami kuklios aparatinės įrangos ir paprastų ekranų. Augant mobiliųjų lustų rinkinių galingumui, didėjo ir šių įrenginių galimybės.
Šiandien geriausi šiuolaikiniai „Android” žaidimų kišeniniai kompiuteriai savo našumu prilygsta aukštesnės klasės išmaniesiems telefonams ir gali paleisti grafiškai intensyvius „Android” žaidimus, taip pat pažangius 3D sistemų, tokių kaip „PlayStation 2” ir „PlayStation 3”, emuliatorius ir net pasirinktus naujausius kišeninių sistemų žaidimus. Ši pažanga pavertė juos iš nišinių retro prietaisų visavertėmis žaidimų platformomis.
Vienas didžiausių geriausių „Android” žaidimų delninių kompiuterių privalumų yra jų nešiojamumas ir lankstumas, todėl jie puikiai tinka žaidimams keliaujant. Nesvarbu, ar važiuojate į darbą, keliaujate, ar ilsitės namuose, šie prietaisai leidžia mėgautis „Android” žaidimais ir didžiule retro ir šiuolaikinių konsolių žaidimų biblioteka, naudojant emuliaciją. Su išsaugojimo būsenomis, išsaugojimu debesyje ir belaidžiu ryšiu „Android” delniniai kompiuteriai suteikia vientisą ir malonią patirtį įvairiuose žanruose ir platformose – ir visa tai yra jūsų delne.
Apžvelkime, ką galima įsigyti dabar ir kas geriausiai atitinka jūsų reikalavimus.
Geriausi „Android” žaidimų nešiojamieji kompiuteriai
AYANEO Pocket S – geriausias „Android” žaidimų kišeninis kompiuteris
” AYANEO Pocket S” yra aukščiausios kokybės „Android” žaidimų konsolė, kurioje elegantiškas dizainas derinamas su pažangiausia technine įranga. Ši konsolė pasižymi ryškiu 6 colių IPS jutikliniu ekranu be kraštų su 1080P arba 1440P raiškos galimybėmis, todėl ji sukurta taip, kad darytų įspūdį vizualiai, o viduje turi didelę galią. Jame yra naujausias „Snapdragon G3X Gen 2” procesorius, iki 16 GB LPDDR5x operatyviosios atminties ir žaibiškos UFS 4.0 atminties parinktys. Su įmontuotomis analoginėmis „Hall Effect” lazdelėmis ir patobulintu AYANO valdymo išdėstymu „Pocket S” nustato naują nešiojamojo kompiuterio estetikos ir našumo kartelę.
” AYANEO Pocket S” – tai ” Snapdragon G3X Gen 2″ debiutas nešiojamajame kompiuteryje, kuris, palyginti su savo pirmtaku, pasižymi pastebimais patobulinimais. Jį galima įsigyti dviejų konfigūracijų – 12 GB RAM ir 128 GB UFS 3.1 atminties arba 16 GB RAM ir 512 GB arba 1 TB spartesnės UFS 4.0 atminties. 6000 mAh baterija yra sujungta su USB 3.2 Gen 2 Type-C įkrovimo funkcija ir palaiko „Wi-Fi 7” bei „Bluetooth 5.3”. Šis „Android” žaidimų įrenginys sveria 350 g ir turi kompaktišką 8,42 x 3,3 x 0,55 colių rėmelį, todėl jį galima nešiotis neaukojant ekrano ploto. Fizinį išdėstymą sudaro gerai išdėstyti pečių mygtukai, našumo režimo jungiklis ir maitinimo mygtuke integruotas pirštų atspaudų jutiklis.
6 colių jutiklinis ekranas užtikrina ryškų vaizdą, ypač didesnės 2560×1440 raiškos modelyje, nors didesnis pikselių skaičius šiek tiek veikia našumą. Kalbant apie programinę įrangą, jame veikia „Android 13” su AYANEO sukurta paleidimo programa ir ” AYA Space” perdanga, leidžiančia derinti našumą, reguliuoti ventiliatoriaus greitį ir konfigūruoti makrokomandas.
Lyginamuosiuose testuose AYANEO Pocket S šiek tiek lenkia AYN Odin 2, kai reikia daug darbo su GPU, o „3DMark Wildlife Extreme” 1080P režimu pasiekia iki 15 % geresnius rezultatus. „Antutu” ir „Geekbench” rezultatai yra panašūs, o vieno branduolio užduotyse šiek tiek laimi, o kelių branduolių užduotyse šiek tiek pralaimi. Apskritai „Android” žaidimų našumas yra geras, gerai palaikomi žaidimai, kuriuos galima žaisti naudojant žaidimų kilimėlį. Emuliuojant, „Pocket S” patogiai susitvarko su sistemomis iki PS2 eros, naudodamas „AetherSX2”, ir netgi gali paleisti pasirinktus „Switch” žaidimus per „Yuzu”, nors dabar palaikymas yra ribotas. Programos „RetroArch”, „Dolphin”, PPSSPP ir „Citra” taip pat gerai veikia su padidinto mastelio nustatymais.
Apibendrinant, ” AYANEO Pocket S” išsiskiria aukščiausios kokybės dizainu, pažangiausiu procesoriumi ir solidžiomis žaidimų galimybėmis. Galbūt jis nėra toks ergonomiškas kaip „Odin 2” ilgesniems seansams, tačiau jo elegantiška konstrukcija ir didelės raiškos ekranas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie stilių vertina ne mažiau nei našumą. Nesvarbu, ar norite pasinerti į emuliaciją, ar mėgautis šiuolaikiniais „Android” žaidimais, tai yra vienas iš rafinuočiausių šiuo metu prieinamų žaidimų „Android” delninių kompiuterių.
Sužinokite daugiau, įskaitant apžvalgą, išsamius lyginamuosius rezultatus ir tai, ką jis gali imituoti, mūsų AYANEO Pocket S apžvalgoje čia.
„AYN Odin 2 Portal” – geriausias „Android” žaidimų kišeninis kompiuteris su OLED ekranu
” AYN Odin2 Portal” išsiskiria kaip aukščiausios klasės „Android” žaidimų konsolė, pasižyminti elegantišku vieno stiklo priekiniu dizainu ir ryškiu 7 colių OLED ekranu su sklandžiu 120 Hz atnaujinimo dažniu. Sukurtas iš aukščiausios klasės medžiagų, jame veikia „Snapdragon 8 Gen 2” procesorius ir „Adreno 740” GPU, todėl jis pasižymi solidžiu našumu tiek „Android” žaidimuose, tiek emuliacijoje. Įrenginys yra kelių konfigūracijų, su iki 16 GB RAM ir 1 TB atminties, todėl idealiai tinka žaidėjams, kurie nori patikimos ir jautrios patirties kompaktiškame, kelionėms patogiame formate.
Po gaubtu ” Odin2 Portal” veikia ” Snapdragon 8 Gen 2″, efektyvus ir galingas 8 branduolių lustas, galintis be problemų valdyti sudėtingus žaidimus ir daugiaprogramį darbą. GPU „Adreno 740” palaiko pažangų grafikos atvaizdavimą ir užtikrina sklandų 2D ir 3D žaidimų veikimą. Atminties parinktys – nuo 8 iki 16 GB RAM ir nuo 128 iki 1 TB vidinės atminties, kurią galima išplėsti naudojant „microSD”. Fiziškai jis yra maždaug 10,1 x 3,8 x 0,6 colių dydžio ir sveria apie 430 g, todėl tvirtai priklauso kompaktiškų ir ergonomiškų žaidimų „Android” nešiojamųjų kompiuterių kategorijai.
7 colių OLED ekranas pasižymi 1080P skiriamąja geba, iki 120 Hz atnaujinimo dažniu, 800 nitų ryškumu ir 155 % sRGB spalvomis, todėl žaidimai atrodo ryškūs ir sklandūs. Lyginamuosiuose bandymuose ” AYN Odin2 Portal” veikia panašiai kaip ir kiti „Odin2” modeliai, šiek tiek atsilieka nuo kai kurių kelių branduolių rezultatų, tačiau „Geekbench 5/6”, „Antutu” ir „3DMark” rezultatai yra vienodi. Jis gerai pritaikytas „Android” žaidimams, sklandžiai paleidžia tokius šiuolaikinius žaidimus kaip „Genshin Impact”. Emuliuojant ji patogiai susitvarko su sistemomis iki „PlayStation 2” ir „Switch” (su tam tikrais apribojimais), taip pat puikiai veikia PPSSPP, „Citra” ir „Vita3K” programose.
” AYN Odin2 Portal” verta apsvarstyti dėl aukštos kokybės dizaino ir pajėgios aparatinės įrangos derinio už konkurencingą kainą. Jis ne tik gerai atrodo, bet ir gerai veikia, ypač tiems, kurie nori pusiausvyros tarp „Android” žaidimų ir retro emuliacijos. Kaip AYN „Android” žaidimų įrenginys, jis siūlo vieną geriausių visapusiškų patirčių, šiuo metu prieinamų nešiojamųjų kompiuterių srityje.
Išsamią AYN Odin2 portalo apžvalgą galite perskaityti čia, kur rasite apžvalgą, lyginamuosius testus ir programinę įrangą.
AYANEO Pocket DMG – geriausias vertikalus „Android” žaidimų delninis kompiuteris, skirtas klasikinių konsolių emuliacijai
” AYANEO Pocket DMG ” yra išskirtinis vertikalus rankinis fotoaparatas, kuriame retro žavesys dera su moderniu veikimu. Jo išskirtinis bruožas – kompaktiškas 3,92 colio OLED ekranas su 1240×1080 raiška ir kvadratiniu kraštinių santykiu, idealiai tinkantis klasikiniams žaidimams. Jame veikia „Snapdragon G3x Gen 2” procesorius ir „Adreno A32” GPU, jis palaiko iki 16 GB LPDDR5x operatyviosios atminties ir 1 TB UFS 4.0 saugyklą, todėl yra vienas iš galingesnių vertikalių delninių kompiuterių įrenginių. Kišeninis DMG skirtas žaidėjams, mėgstantiems „Android” žaidimus ir emuliaciją keliaujant, o jo dizainas palankus nešiojamumui ir nostalgijai.
Fiziškai ” AYANEO Pocket DMG” yra 3,60 x 5,94 x 0,87 colių dydžio ir sveria tik 278 g, todėl yra itin nešiojamas. Vertikalios formos įrenginys primena klasikines delnines konsoles, pavyzdžiui, originalųjį „Game Boy”, tačiau jame yra modernių funkcijų, pavyzdžiui, paspaudžiamas analoginis valdiklis, pritaikomas slinkimo ratukas ir pirštų atspaudų jutiklis, integruotas į įjungimo mygtuką.
Gilinantis į specifikacijas, ” AYANEO Pocket DMG ” turi „Qualcomm Snapdragon G3x Gen 2” mikroschemų rinkinį – aštuonių branduolių procesorių, kuris suderintas su „Adreno A32” grafiniu procesoriumi, užtikrinančiu patikimą našumą naudojant įvairias „Android” programas ir žaidimus. Jame yra 8, 12 arba 16 GB LPDDR5x operatyviosios atminties ir nuo 128 GB iki 1 TB saugyklos, kurioje, priklausomai nuo modelio, naudojama sparčioji UFS 3.1 arba 4.0 technologija.
3,92 colių OLED ekranas pasižymi ryškiomis spalvomis ir ryškiais vaizdais, jo pikselių tankis – 419 PPI, o didžiausias ryškumas – 500 nitų. Nors kvadratinis ekrano santykis gali būti idealus ne visiems šiuolaikiniams „Android” žaidimams, jis puikiai tinka retro žaidimams ir emuliatoriams. Prietaise taip pat yra „microSD” kortelės lizdas išplečiamai atminčiai ir USB-C jungtis įkrovimui ir ekrano išvesties įrenginiui, todėl jis gali būti dvigubai didesnis už kompaktišką medijos ir žaidimų centrą.
Lyginamieji testai rodo, kad AYANEO Pocket DMG veikia gerai, tačiau šiek tiek atsilieka nuo savo brolio ir sesers, AYANEO Pocket S, ir konkurentų įrenginių, tokių kaip AYN Odin 2 Mini Pro, nepaisant to, kad naudojamas tas pats procesorius. Pagal „Geekbench” ir „Antutu” rezultatus jis patenka į neblogą „Android” delninių kompiuterių vidurį. Kaip „Android” žaidimų įrenginys, jis sklandžiai atlieka daugumą „Android” žaidimų ir gali emuliuoti sistemas iki „PlayStation 2” ir „PlayStation Vita” su gerais rezultatais. Tokie emuliatoriai kaip „AetherSX2”, „Citra” ir kiti veikia gerai, nors našumas gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo žaidimo.
” AYANEO Pocket DMG ” išsiskiria unikaliu vertikaliu dizainu ir galinga technine įranga, kuri suderina nešiojamumą ir našumą. Galbūt tai nėra galingiausia rinkoje esanti „Android” žaidimų konsolė, tačiau dėl apgalvoto išdėstymo, pritaikomų valdiklių ir ryškaus OLED ekrano ji yra patrauklus pasirinkimas žaidėjams, ieškantiems „Android” nešiojamojo kompiuterio, pritaikyto klasikiniams ir retro stiliaus žaidimams. Jis ypač patrauklus tiems, kurie nori kompaktiško ir ergonomiško įrenginio, per daug neaukojant našumo.
Išsamią AYANEO Pocket DMG apžvalgą rasite čia ir sužinosite daugiau, įskaitant lyginamųjų testų rezultatus, ką jis gali imituoti ir dar daugiau.
AYANEO Pocket Micro / Classic – geriausias „Android” žaidimų nešiojamasis kompiuteris, skirtas itin patogiam nešiojimui ir retro žaidimams
” AYANEO Pocket Micro” ir „Micro Classic” – tai kompaktiški ir aukščiausios kokybės rankiniai fotoaparatai, išsiskiriantys CNC aliuminio lydinio korpusu ir itin nešiojamu dizainu. Sukurtas retro žaidimų entuziastams ir tiems, kurie kišenėje nori turėti konsolės stiliaus valdymą, jis sujungia solidžias vidutinės klasės specifikacijas ir elegantišką formą. Jame veikia „Android 13”, veikia „MediaTek Helio G99″ procesorius su „Mali-G57” GPU, siūloma iki 8 GB LPDDR4x operatyviosios atminties ir 256 GB UFS 2.2 atminties. Nepaisant nedidelio dydžio, jis užtikrina įvairiapusę patirtį tiek naudojant „Android” programas, tiek emuliuojant.
” Pocket Micro” viduje yra „MediaTek Helio G99„, pajėgus aštuonių branduolių procesorius, pritaikytas lengviems ir vidutinio sunkumo žaidimams ir daugiaprogramiams darbams. GPU – „Arm Mali-G57 MC2″ – sklandžiai atlieka 2D ir 3D atvaizdavimą retro žaidimuose ir „Android” žaidimuose. Vartotojai gali rinktis iš 6 arba 8 GB RAM ir 128 arba 256 GB UFS 2.2 atminties. Fiziškai įrenginys yra vos 6,1 x 2,4 x 0,7 colių dydžio ir sveria 233 gramus, todėl jis yra vienas iš patogiausių kišeninių nešiojamųjų kompiuterių rinkoje, ypač „Classic” modelis.
Ekranas yra 3,5 colio IPS jutiklinis ekranas be kraštų, kurio raiška 960×640 taškų, t. y. keturis kartus didesnė nei originaliojo „Game Boy Advance”. Kompaktiškas ekrano dydis gali riboti kai kuriuos naudotojus, ypač skaitant tekstą naujesnėse sistemose, tačiau jis yra pakankamai ryškus ir ryškus, kad tiktų daugumai retro žaidimų.
” AYANEO Pocket Micro” taip pat turi „Hall” efekto jutiklį, kuris užtikrina patikimesnę įvestį – ši funkcija dažnai būna aukštesnės klasės delninukuose. Nors „Pocket Micro Classic” neturi analogų, tačiau dėl to jis yra patogesnis kišenėje, o lazdelės neįstringa. Abiejuose įrenginiuose yra pirštų atspaudų skaitytuvas, integruotas į įjungimo mygtuką. Nors jame nėra 3,5 mm ausinių lizdo, palaikomos „Bluetooth” garso ir USB-C alternatyvos.
Lyginamuosiuose testuose „AYANEO Pocket Micro” ir ” AYANEO Pocket Micro Classic” atsidūrė tarp pigesnio „Retroid Pocket 2S” ir šiek tiek galingesnio „Anbernic RG Cube”. Pagal „Geekbench” ir „Antutu” rezultatus jis pasižymi padoriu našumu, kurio pakanka, kad sklandžiai susidorotų su dauguma „Android” žaidimų. Kaip „Android” žaidimų įrenginys, jis puikiai veikia su retro žaidimais ir gali emuliuoti iki tokių sistemų kaip PS2, 3DS, „PS Vita” ir, stebėtinai, net kai kuriuos labai mažų reikalavimų reikalaujančius „Switch” žaidimus. Jis neskirtas aukštos klasės „Android” žaidimams ar reikliems 3D žaidimams, tačiau savo dydžiu ir procesoriumi jis puikiai atlieka savo funkcijas.
” AYANEO Pocket Micro Classic” išsiskiria aukščiausios kokybės surinkimu, apgalvota programine įranga ir praktiniu veikimu. Tai ne tik dar vienas retro delninis kompiuteris – tai tikrai ištobulintas gaminys. Nesvarbu, ar ieškote kelionėms patogaus „Android” žaidimų nešiojamojo kompiuterio, ar retro sistemoms skirtos „Android” žaidimų konsolės, „Pocket Micro” užtikrina retai sutinkamą tokio formato nešiojamumo, funkcionalumo ir kokybės pusiausvyrą.
Išsamią „AYANEO Pocket Micro” apžvalgą galite perskaityti čia.„Pocket Micro Classic” iš esmės pasižymi tokiomis pačiomis eksploatacinėmis savybėmis ir programine įranga, tačiau trumpą AYANEO Pocket Micro Classic skirtumų apžvalgą rasite čia.
„AYN Odin 2” – geriausias „Android” žaidimų nešiojamasis kompiuteris, pasižymintis visapusišku našumu ir emuliacijos galia
” AYN Odin 2 Pro” ir „Max” modeliai yra įspūdingos „Android” žaidimų konsolės, kurios praplečia nešiojamųjų žaidimų ribas. Galingas „Qualcomm Kyro Octa-core” procesorius ir „Adreno 740” GPU užtikrina išskirtinį našumą tiek „Android” žaidimams, tiek emuliacijai. 6 colių IPS jutiklinis ekranas su ryškia 1920×1080 taškų raiška užtikrina ryškų vaizdą, o ergonomiškas dizainas leidžia patogiai naudotis ilgesnėmis žaidimų sesijomis. Galimos įvairios konfigūracijos su iki 16 GB LPDDR5x operatyviosios atminties ir 512 GB UFS 4.0 atminties, todėl „Odin 2” yra galingas įrenginys, skirtas žaidėjams, kurie nori universalumo ir didelio našumo.
Gilinantis į specifikacijas, ” Odin2 Pro & Max” pasižymi elegantiška ir šiek tiek didesne forma nei jo pirmtakas – jo matmenys yra maždaug 8,8 x 3,8 x 0,6 colio (22,5 x 9,8 x 1,7 cm), o svoris – apie 420 g. Jį galima rinktis iš penkių spalvų variantų: Skaidri mėlyna, skaidri violetinė, juoda, šaltai pilka ir balta. 6 colių IPS jutiklinis ekranas pasižymi puikiu ryškumu ir spalvų tikslumu, todėl idealiai tinka įtraukiantiems žaidimams. Ryšys yra naujausias – palaikomos „WiFi 7” ir „Bluetooth 5.3” funkcijos, užtikrinančios greitą belaidžio ryšio veikimą. Prietaise taip pat yra „micro HDMI” prievadas išoriniam ekrano prijungimui, „microSD” kortelės lizdas išplečiamai atminčiai ir 3,5 mm ausinių lizdas. LED apšvietimas aplink analogines lazdeles ir šonus gali būti pritaikytas individualiai estetikai.
Vertinant našumo rodiklius, ” AYN Odin2 Pro & Max” gerokai lenkia savo konkurentus. Programoje „3DMark Wild Life Extreme” jis pasiekė 3672 taškus ir pademonstravo savo grafinius gebėjimus. Antutu rezultatai pasiekė įspūdingą 1 569 886 balų rezultatą, taip aplenkdami daugelį „Android” žaidimų įrenginių. Kalbant apie žaidimus, jis nesunkiai susidoroja su tokiais „Android” žaidimų pavadinimais kaip „Call of Duty Mobile” ir „Genshin Impact”, juos sklandžiai paleisdamas aukštais nustatymais. Emuliatorius yra dar viena stiprioji pusė – nepriekaištingai veikia „PlayStation 2”, PSP ir „GameCube” žaidimai. Per „Yuzu” galima paleisti net kai kuriuos „Switch” žaidimus, nors ir su apribojimais sudėtingesniems žaidimams.
” AYN Odin2 Pro & Max” išsiskiria kaip vienas geriausių šiuo metu prieinamų žaidimų „Android” delninių kompiuterių. Aukščiausios klasės specifikacijų, elegantiško dizaino ir puikaus našumo derinys daro jį geriausiu pretendentu visiems, kurie nori žaisti keliaudami. Nesvarbu, ar mėgstate „Android” žaidimus, ar retro emuliaciją, „AYN Odin 2” užtikrina puikią patirtį, sklandų žaidimą ir plačias pritaikymo parinktis. Jei ieškote aukščiausios klasės „Android” žaidimų įrenginio, šį tikrai verta apsvarstyti.
Sužinokite daugiau apie „AYN Odin2 Pro” ir „Max” modelius mūsų išsamioje apžvalgoje čia.
„AYN Odin2 Mini Pro” – geriausias kompaktiškas „Android” žaidimų delninis kompiuteris
” AYN Odin2 Mini Pro” yra kompaktiškas, bet galingas „Android” žaidimų įrenginys, skirtas žaidėjams, kurie nori didelio našumo mažesniame korpuse. Jame yra „Snapdragon 8 Gen 2” procesorius, „Adreno 740” GPU, 12 GB LPDDR5x RAM ir 256 GB UFS 4.0 saugykla, todėl jis užtikrina sklandų žaidimą ir greitą įkrovimo laiką. Jo 5 colių 1080p ekranas užtikrina ryškų vaizdą, o ergonomiškas dizainas leidžia patogiai naudotis ilgesnėmis žaidimų sesijomis.
Gilinantis į techninę įrangą, „Snapdragon 8 Gen 2” yra flagmano lygio procesorius, pasižymintis puikiu efektyvumu ir galia tiek „Android” žaidimams, tiek emuliacijai. GPU „Adreno 740” užtikrina sklandų veikimą sudėtinguose žaidimuose, o 12 GB LPDDR5X operatyviosios atminties užtikrina sklandų daugiaprogramį veikimą. Su 256 GB UFS 4.0 atminties yra pakankamai vietos žaidimams ir medijai, o „microSD” išplėtimas suteikia daugiau lankstumo. Prietaisas yra kompaktiškas, todėl jį galima lengviau nešiotis nei kitus geriausius „Android” žaidimų nešiojamuosius kompiuterius, o jo 5 colių mini-LED ekranas užtikrina 1920×1080 raišką, ryškias spalvas ir sklandų atsaką. Įmontuota aktyvi aušinimo sistema padeda išlaikyti našumą net per ilgas žaidimų sesijas.
Kalbant apie našumą, ” AYN Odin 2 Mini Pro” išsiskiria „Android” žaidimuose, kuriuose, pavyzdžiui, „Vampire Survivors”, „Horizon Chase” ir „Offroad Legends”, pasiekiamas aukštas kadrų dažnis. Emuliatoriaus našumas yra didelis, nes jis lengvai atlieka „PlayStation 2”, „GameCube” ir „Switch” emuliaciją. Lyginamosios analizės rodo, kad jis lenkia ankstesnius „Odin” modelius ir artimai konkuruoja su kitais aukštos klasės žaidimų „Android” nešiojamaisiais įrenginiais, todėl yra universalus pasirinkimas tiek paprastiems, tiek retro žaidėjams.
Ieškantiems žaidimų „Android” delninio kompiuterio, pasižyminčio aukščiausios klasės našumu ir nešiojamo formato, ” AYN Odin2 Mini Pro” yra geras pasirinkimas. Galingos aparatinės įrangos, puikaus ekrano ir stiprių emuliacijos galimybių pusiausvyra daro jį patraukliu pasirinkimu žaidimams keliaujant. Nesvarbu, ar mėgstate šiuolaikinius „Android” žaidimus, ar iš naujo žiūrite retro klasiką, šis įrenginys siūlo puikią patirtį už konkurencingą kainą.
Čia pateikiama išsami AYN ODIN2 Mini Pro apžvalga, kurioje pateikiama apžvalga, techninės specifikacijos, lyginamieji testai ir emuliacijos našumas.
„Anbernic RG353P” – geriausias biudžetinis „Android” žaidimų delninis kompiuteris su dviem operacinėmis sistemomis
” Anbernic RG353P” yra universalus žaidimų „Android” delninis kompiuteris, skirtas retro žaidimų entuziastams. 3,5 colių IPS jutiklinis ekranas su 640×480 taškų raiška užtikrina ryškų ir gyvą vaizdą, tinkantį klasikiniams žaidimams. Įrenginyje veikia „Rockchip RK3566″ keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55” procesorius, sujungtas su 2 GB LPDDR4 operatyviosios atminties, užtikrinantis sklandų dviejų operacinių sistemų – „Android11 ” ir „Linux” – veikimą. Su integruotomis „WiFi”, „Bluetooth 4.2” ir HDMI išvestimi išoriniam ekranui palaikyti, RG353P išsiskiria kaip visapusiškas „Android” žaidimų įrenginys, skirtas tiek paprastiems, tiek atsidavusiems retro žaidėjams.
Po gaubtu ” Anbernic RG353P ” yra RK3566 procesorius, veikiantis iki 1,8 GHz dažniu ir užtikrinantis gerą energijos vartojimo efektyvumo ir žaidimų našumo pusiausvyrą. Jame yra 2 GB LPDDR4x operatyviosios atminties, kurios pakanka daugumai retro žaidimų poreikių. Vidinę atmintį sudaro 32 GB „Android” skirta „eMMC 5.1”, o „Linux” operacinė sistema veikia iš atskiros 16 GB „microSD” kortelės. 3,5 colio IPS ekranas užtikrina puikų spalvų tikslumą ir žiūrėjimo kampus, todėl puikiai tinka klasikiniams žaidimams emuliuoti.
Kalbant apie jungiamumą, įrenginys palaiko du C tipo USB prievadus, mini HDMI išvestį ir 3,5 mm ausinių lizdą, todėl suderinamas su įvairiais priedais. Ergonomiškas dizainas, sukurtas pagal klasikinių valdiklių pavyzdį, užtikrina patogų laikymą ilgesnėms žaidimų sesijoms.
Lyginamuosiuose testuose ” Anbernic RG353P ” surinko 119 taškų vieno branduolio ir 359 taškų kelių branduolių „Geekbench” testuose, todėl jis yra žemesnis už aukštesnės klasės „Android” žaidimų nešiojamąjį kompiuterį, bet vis dar gali emuliuoti „PlayStation 1” ir kai kuriuos PSP bei N64 žaidimus su nedideliais patobulinimais. Prietaisas puikiai atlieka 8 bitų ir 16 bitų konsolinius žaidimus, o arcade emuliacija naudojant „Final Burn” ir „MAME” pasižymi geru našumu. Nors kai kurie reiklūs „PlayStation Portable” ir DS žaidimai be optimizavimo gali būti sunkiai įveikiami, RG353P išlieka patikimas „Android” žaidimų įrenginys retro entuziastams.
” Anbernic RG353P” yra puikus pasirinkimas, nes jis palaiko dvi operacines sistemas, yra tvirtos konstrukcijos kokybės ir plačiai suderinamas su emuliatoriais. Galimybė sklandžiai perjungti „Linux” ir „Android” suteikia naudotojams lankstumo, o patogus mygtukų išdėstymas ir ryškus ekranas pagerina žaidimų patirtį. Ieškantiems specialaus žaidimų „Android” delninio kompiuterio, skirto klasikiniams žaidimams, RG353P yra įtikinamas pasirinkimas, suderinantis įperkamumą, funkcionalumą ir nostalgiją.
Mūsų išsamioje „Anbernic RG353P” apžvalgoje galite sužinoti daugiau apie šį biudžetinį „Android” žaidimų nešiojamąjį kompiuterį.
„Anbernic RG Cube” – geriausias „Android” žaidimų delninis kompiuteris, skirtas kvadratinio ekrano retro emuliacijai
” Anbernic RG Cube” yra kompaktiškas „Android” žaidimų įrenginys, išsiskiriantis unikaliu 1:1 kraštinių santykio 3,95 colių IPS jutikliniu ekranu, kurio skiriamoji geba yra 720×720 taškų. Šis kvadratinis ekranas pagerina klasikinių žaidimų patirtį, nes užtikrina autentiškesnį retro žaidimų rodymą. „RG Cube”, kurį galima įsigyti smėlio baltos, švytinčios violetinės, juodos ir pilkos spalvų, suderina išskirtinį dizainą ir patikimas technines specifikacijas.
Po ” Anbernic RG Cube” gaubtu slepiasi „Unisoc T820” procesorius, 6 nm EUV 5G SoC su aštuonių branduolių konfigūracija: vienas „Cortex-A76” branduolys, kurio dažnis 2,7 GHz, trys „Cortex-A76” branduoliai, kurių dažnis 2,3 GHz, ir keturi „Cortex-A55” branduoliai, kurių dažnis 2,1 GHz. Jo grafikos apdorojimu rūpinasi keturių branduolių „Mali-G57” GPU, veikiantis 850 MHz dažniu. Prietaise įrengta 8 GB LPDDR4X operatyviosios atminties ir 128 GB UFS 2.2 vidinės atminties, kurią galima išplėsti per iki 2 TB talpos palaikančią „microSD” kortelės lizdą. Fiziškai „RG Cube” yra maždaug 6,0 x 3,3 x 0,7 colių (153 x 86 x 18 mm) dydžio ir sveria 260 g (0,57 kg), todėl yra nešiojamas ir patogus ilgesnėms žaidimų sesijoms.
3,95 colių IPS ekranas su OCA sluoksniuotu ekranu palaiko daugiajutiklinio lietimo funkciją ir taip pagerina naudotojo sąveiką. Papildomos funkcijos: salės efekto analoginės lazdelės su pritaikomu LED apšvietimu, peties ir paleidimo mygtukai, 3,5 mm ausinių lizdas, C tipo USB prievadas įkrovimui ir vaizdo išvesties funkcijai, tekstūruotas galinis paviršius geresniam sukibimui.
Kalbant apie našumą, ” Anbernic RG Cube” pasiekia gerų rezultatų įvairiuose lyginamuosiuose testuose. Programoje „Geekbench 5” jis pasiekia panašius rezultatus kaip ir kiti įrenginiai, naudojantys tą patį CPU ir GPU, o tai rodo vidutinės klasės našumą, tinkamą įvairioms žaidimų programoms. Atlikus „Antutu” lyginamuosius testus, rezultatai šiek tiek prastesni už RG556 modelio rezultatus, galbūt dėl skirtingų testavimo sąlygų ar programinės įrangos versijų.
Emuliavimo galimybės įspūdingos; įrenginys sklandžiai veikia su 8 ir 16 bitų sistemomis iki „PlayStation 1” ir „Dreamcast”. „GameCube” ir „PlayStation Portable” (PSP) žaidimai veikia gerai ir be jokių problemų, nors kai kurių „PlayStation 2” žaidimų našumas gali sumažėti. DS ir 3DS emuliacija yra ypač veiksminga, išnaudojant kvadratinį ekraną, kad būtų galima patogiai rodyti dviejų ekranų išdėstymą. Tačiau sudėtingesnėse sistemose, pavyzdžiui, „PlayStation Vita” ir „Switch”, našumas ribotas, sklandžiai veikia tik mažiau sudėtingi žaidimai.
” Anbernic RG Cube” išsiskiria perpildytoje žaidimų „Android” delninių kompiuterių rinkoje unikaliu kvadratiniu ekranu, kuris pagerina klasikinių žaidimų, iš pradžių sukurtų 4:3 formato ekranams, žaidimo patirtį. Galingo procesoriaus, didelės operatyviosios atminties ir didelės talpyklos derinys užtikrina suderinamumą su plačiu žaidimų ir emuliatorių spektru. Prietaiso ergonomiškas dizainas, pritaikomos funkcijos ir geras baterijos veikimo laikas dar labiau padidina jo patrauklumą, todėl jis yra patrauklus pasirinkimas entuziastams, ieškantiems universalios ir nešiojamos „Android” žaidimų konsolės.
Sužinokite daugiau apie šį puikų „Android” žaidimų nešiojamąjį kompiuterį su kvadratiniu ekranu mūsų ” Anbernic RG Cube” apžvalgoje čia.
Lyginamos techninės specifikacijos
Trumpas kiekvieno prietaiso techninės specifikacijos palyginimas ir pagrindinė apžvalga, kurioje galite apie juos sužinoti daugiau.
CPU / GPU | OPERATYVIOJI ATMINTIS / SAUGYKLA | PERŽIŪRA | PIRKTI | |
AYANEO KIŠENĖ S | „Qualcomm Snapdragon G3x Gen2” „Qualcomm Adreno A32 | 12GB / 16GB LPDDR5x 128GB / 512GB / 1TB UFO 4.0 | ČIA | ČIA |
AYN ODIN2 PORTALAS | „Snapdragon Kyro 64bit” „Adreno 740 | 8GB/12GB/16GB 128GB/512GB/1TB UFS 4.0 | ČIA | ČIA |
AYANEO KIŠENINIS DMG | „Qualcomm Snapdragon G3x Gen2” „Qualcomm Adreno A32 | 8/12/16 GB LPDDR5x 128 UFS 3.1, 256/512/1TB UFS 4.0 | ČIA | ČIA |
AYANEO KIŠENINIS MICR0 / CLASSIC | „MediaTek Helio G99” „Arm Mali-G57 MC2 | 6GB/8GB LPDDR4x 128/256GB UFS 2.2 | MICRO ČIA MICRO CLASSIC ČIA | ČIA |
AYN ODIN2 | „Qualcomm Snapdragon G3x Gen2” „Adreno 740 | 8GB/12GB/16GB 128GB/256GB/512GB UFS 4.0 | ČIA | ČIA |
AYN ODIN2 MINI PRO | „Qualcomm Snapdragon G3x Gen2” / „Adreno 740 | 8GB/12GB 128GB/256GB UFS 4.0 | ČIA | ČIA |
ANBERNIC RG353P | RK3566 Keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55” / „Mali-G52 MP2 | 2 GB LPDDR4 32 GB eMMC + 2x MSD | ČIA | ČIA |
ANBERNIC RG KUBAS | „Unisoc T820” procesorius / keturių branduolių „Mali- G57 | 8GB LPDDR4X / 128G UFS2.2 | ČIA | ČIA |
Rankinių kompiuterių lyginamoji analizė: Apdorojimo galios demonstravimas
„Geekbench 5”: procesoriaus pirštinė
Pažiūrėkime, kaip šie delniniai kompiuteriai atrodo pagal neapdorotą duomenų apdorojimo galią, naudodami „Geekbench 5”. Pirmauja „Anbernic RG353P”, pasiekęs kuklius 116 (vieno branduolio) ir 384 (kelių branduolių) rezultatus. Perėję į triukšmingą vidutinę klasę, rasime „Anbernic RG Cube” ir ” AYANEO Pocket Micro/Classic”. Šie įrenginiai pasižymi solidžiu našumo šuoliu – atliekant vieno branduolio užduotis jie nusileidžia 543-629, o atliekant daugiabranduolines operacijas – 1784-2239 taškais.
Tačiau neginčijami šio testo sunkiasvoriai yra „AYANEO Pocket DMG”, „AYANEO Pocket S” ir visa „AYN Odin” šeima („Odin2”, „Odin2 Mini Pro”, „Odin2 Portal”). Jie turi rimtus raumenis ir gali pasigirti įspūdingais rezultatais nuo 1409 iki 1497 (vieno branduolio) ir nuo 4043 iki 5131 (kelių branduolių), o tai rodo didelę našumo prarają, palyginti su pradinio lygio varžovais.
„Geekbench 6”: „Gechebek 6.6.6.
Perėjus prie naujesnio „Geekbench 6” lyginamojo testo, našumo lygiai išlieka skirtingi. „Anbernic RG Cube” (853 Single / 2456 Multi) ir „AYANEO Pocket Micro/Classic” (721 Single / 2017 Multi) nustato šios kartos našumo atskaitos tašką.
Tačiau geriausiai pasirodžiusieji vėl smarkiai išsiveržia į priekį. AYANEO Pocket DMG, Pocket S ir AYN Odin trijulė demonstruoja, kad yra pranašesni. Jų vieno branduolio rezultatai šokteli nuo 1795 iki 2108, o kelių branduolių rezultatai įspūdingai pakyla nuo 4650 iki 5721, taip pabrėždami pažangias apdorojimo galimybes.
3DMark: grafikos mūšio laukas
Prakaito testas: Anbernic RG353P akivaizdžiai susiduria su grafiniais raumenimis, kurie testuojami naudojant 3DMark Slingshot testą: Anbernic RG353P surinko tik 743 taškus. Anbernic RG Cube (4996) ir AYANEO Pocket Micro/Classic (3574) išlaiko savo pozicijas vidutinėje klasėje. Įdomu tai, kad geriausi įrenginiai – AYANEO Pocket DMG, Pocket S ir visi AYN Odin modeliai – visi pasiekė 9999 taškų ribą! Tai rodo, kad „Slingshot” gali būti nepakankamai sudėtingas, kad būtų galima iš tikrųjų įvertinti šių galingų įrenginių grafinę galią.
Ekstremalusis laukinės gamtos testas: Šis sudėtingesnis testas atskleidžia didesnius skirtumus. AYANEO Pocket Micro/Classic su 347 taškais atsiduria ant žemiausio laiptelio, o ” Anbernic RG Cube” pakyla aukščiau ir surenka 570 taškų. (Anbernic RG353P duomenų čia nepavyko gauti). AYANEO Pocket DMG stipriai įsitvirtina su 3279 taškais. AYN Odin modeliai glaudžiai susitelkia, pasiekdami galingus rezultatus apie 3700 taškų ribą. Tačiau „AYANEO Pocket S” lenkia konkurentus, užimdamas pirmąją vietą su 3937 taškais ir įtvirtindamas savo, kaip šios linijos grafikos lyderio, statusą.
Antutu: Bendras sistemos našumo palyginimas
„Anbernic RG353P” gerokai atsilieka nuo kitų delninių kompiuterių pagal „Antutu” rezultatus, nes pasiekė tik 93 759 balus. „Anbernic RG Cube” sekasi geriau – jo rezultatas siekia 480 798 taškus. AYANEO Pocket Micro/Classic pasiekia 412 213, o AYANEO Pocket DMG – 1 501 751 rezultatą.
„AYN Odin2 Mini Pro” gali pasigirti 1 507 916 „Antutu” rezultatu, o „AYN Odin2″ ir ” AYN Odin 2 Portal” rezultatai yra panašiai aukšti – atitinkamai 1 569 886 ir 1 568 534. AYANEO Pocket S (1440p) pirmauja su įspūdingu 1 628 003 „Antutu” rezultatu.
Galutinės mintys
Galiausiai geriausio „Android” žaidimų nešiojamojo kompiuterio pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų – nesvarbu, ar jums svarbiausia nešiojamumas, retro nostalgija, ar emuliacijos galia. Nuo itin kompaktiškų modelių, tokių kaip ” AYANEO Pocket Micro Classic”, skirtų klasikinių žaidimų gerbėjams, iki aukštos klasės įrenginių, tokių kaip „AYN Odin 2″ ir ” AYANEO Pocket S”, kurie išplečia „Android” našumo ribas – čia ras ką nors kiekvienas žaidėjas.
Nesvarbu, ar norite vertikalaus stiliaus delninio kompiuterio, kad būtų patogu žaisti retro stiliaus žaidimus, ar stilingo OLED ekrano šiuolaikiniams „Android” žaidimams, ar hibridinės galios įrenginio, galinčio imituoti naujausius delninius kompiuterius, šiame vadove išnagrinėtos įvairios galimybės, tinkančios skirtingiems stiliams ir biudžetams.
Ar esate pasiruošę pasinerti? Jei turite klausimų, drąsiai komentuokite toliau. Mūsų kompetentinga DROIX komanda visada mielai padės jums teisingai pasirinkti ir maksimaliai išnaudoti naująjį žaidimų „Android” nešiojamąjį kompiuterį.