Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Geriausi „Retro” delninių kompiuterių emuliatoriai

The Best Retro Handheld Emulators
The Best Retro Handheld Emulators

Geriausi rankiniai retro emuliatoriai 2022 m.

Nostalgija yra galingas dalykas. Kažkuriuo metu beveik kiekvienas žmogus pagalvoja: „Norėčiau išbandyti tai, ką seniai dariau.” Tiems, kurie užaugo kaip žaidėjai ir nori žaisti savo vaikystės žaidimus, nėra praktiškesnio pasirinkimo nei retro delninių kompiuterių emuliatoriai .

Kas yra „Retro Handheld” emuliatorius?

Geras klausimas! Šiek tiek įsigilinkime į tai…

Per visą žaidimų istoriją svarbi (dar visai neseniai) pramonės dalis buvo susitelkusi ties „nešiojamųjų žaidimų” idėja. Jei norite daugiau sužinoti apie delninius kompiuterius, skaitykite mūsų straipsnį apie žaidimų delninių kompiuterių istoriją.

Apibendrinant pirmiau pateiktą straipsnį, nešiojamieji žaidimų įrenginiai buvo nedideli elektroniniai prietaisai, kurie suteikdavo galimybę mėgautis svarbiais žaidimais keliaujant.

Tobulėjant technologijoms, į daugybės įtaisų ir prietaisų teritoriją ėmė kėsintis visa apimanti platforma, vadinama mobiliuoju telefonu. Išstumia įprastų naudotojų norą įsigyti fotoaparatus, MP3 grotuvus ir kt.

T io technologinio singuliarumo bėgimas galiausiai pasieks ir žaidimų sritį. Mobiliųjų žaidimų segmentas funkciškai išnyko ir tapo atsakingas už maždaug 51 proc. žaidimų pramonės pajamų.

Žaidimų pramonės pajamų paskirstymas 2020 m.
Šaltinis: „Visual Capitalist

Retro delninių kompiuterių emuliatorių iškilimas

Retro delninių kompiuterių emuliatorių idėja augo kartu su emuliacijos, kaip terpės, populiarumu. Nors sunku tiksliai pasakyti, kada jie iš tikrųjų išpopuliarėjo, dauguma teigia, kad tai įvyko 2019 m., kai buvo pristatytas ANBERNIC RG350 retro delninio kompiuterio emuliatorius.

Šiuo prietaisu buvo galima žaisti įvairių platformų žaidimus. NES, MAME (arcade) ir net „Playstation 1” žaidimai su labai nedideliais sunkumais.

Dėl aukštos surinkimo kokybės, prieinamos kainos, (santykinai) paprasto naudojimo ir stebėtinai didelės galios retro delninių emuliatorių scena iš tiesų pradėjo klestėti.

S iuo metu į rinką pateko daug daugiau prietaisų. Kaip ir bet kurioje rinkoje, yra gerų ir nelabai gerų prietaisų. Todėl mes, „DroiX”, sudarėme nedidelį, mūsų manymu, geriausių šiuo metu rinkoje esančių retro delninių kompiuterių emuliatorių sąrašą.


Geriausi „Retro” delninių kompiuterių emuliatoriai 2022 m.

Geriausias „Retro” delninis emuliatorius – „Retroid Pocket 3

Retroid Pocket 3 ” pasižymi puikiu našumo ir kainos santykiu ir pagrįstai nusipelno mūsų balso kaip geriausias retro delninis emuliatorius.

Nepaisant to, kad procesorius yra toks pat, kaip ir ankstesniame ” Retroid Pocket 2+” modelyje, yra keletas patobulinimų. Tarp jų yra didesnis 4,7 colio 16:9 jutiklinis ekranas su didesne 750×1334 taškų raiška. Jame yra 3 GB vietoj 2 GB RAM ir „Android 11” vietoj „Android 9”. Visi pakeitimai yra geri, o našumas, palyginti su „Pocket 2 Plus”, vis dar šiek tiek padidėjo.

Konstrukcija labai patogi naudoti ilgesnėms žaidimų sesijoms. Tačiau mums pasirodė, kad SELECT ir START mygtukų išdėstymas yra labai keistas. Jie yra retro delninio emuliatoriaus viršuje, todėl, norėdami paspausti bet kurį mygtuką, turite judinti ranką.

Žaidimų pridėjimo ir paleidimo priekinę dalį lengva naudoti, ji puikiai veikia ir palaiko dešimtis konsolių. Taip pat yra meniu, kuris suteikia greitą prieigą prie dažniausiai naudojamų nustatymų, ir ekrano mygtukų atvaizdavimas pagal ekrano paspaudimus.

Išsamią ” Retroid Pocket 3″ apžvalgą galite perskaityti čia.

Kas mums patinka!

  • Didesnis 4,7 colių ekranas
  • „Android 11
  • 3 GB RAM
  • Lengva naudoti priekinę dalį
  • Įmontuotas ekrano žemėlapio atvaizdavimas

Kas mums nepatinka!

  • Blogai išdėstyti SELECT ir START mygtukai

Geriausias delninių kompiuterių emuliatorius – GPD XP+

GPD XP Plus yra geriausias delninių kompiuterių emuliatorius, jei norite aukščiausio našumo. Užimdamas patogią pirmąją vietą mūsų geriausių 2022 m. „Android” nešiojamųjų žaidimų konsolių kategorijoje, jis puikiai pasirodė visuose sistemos ir emuliacijos lyginamuosiuose testuose.

„MediaTek Dimensity 1200” procesorius ir ARM Mali-G77 MP9 GPU užtikrina, kad GPD XP Plus puikiai tinka ir „Android” žaidimams, ir retro emuliacijai. Yra 6 GB RAM ir 128 GB UFS atminties su „micro SD” kortelės lizdu ir 4G LTE SIM kortele mobiliesiems duomenims.

Jei pageidaujate aukštesnės klasės retro emuliatoriaus našumo, pvz., stabilaus PSP ir naujesnių konsolių bei delninių kompiuterių, GPD XP+ yra geriausias delninių kompiuterių emuliatorius. Kai kuriais „PlayStation 2” žaidimais galite mėgautis naudodami „AetherSX2”, taip pat „Dolphin” ir „Citra” retro emuliatorius.

Išsamią GPD XP+ apžvalgą galite perskaityti čia.

Kas mums patinka!

  • Labai našus ” Dimensity 1200″ procesorius
  • 6 GB RAM
  • Didelis itin platus 6,81 colių ekranas
  • Puikiai tinka „Android” žaidimams ir emuliacijai

Kas mums nepatinka!

  • Šiek tiek beprasmis modulinio valdiklio dizainas

Geriausias delninis kompiuteris emuliacijai – „Anbernic RG353V

RG353V ir RG353VS – tai du naujausi „Anbernic” rankinių kompiuterių modeliai, skirti emuliacijai. V modelyje yra ir „Android 11”, ir „Linux” OS dvigubos įkrovos, o VS modelyje – tik „Linux”.

Išsamioje RG353V ir RG353VS modelių apžvalgoje paaiškinome šių dviejų modelių skirtumus. Minėjome, kad manome, jog „Android” OS pusė buvo šiek tiek silpna, tačiau šiek tiek laiko ir kantrybės su tam tikrais nustatymais, turite puikią „Android” nešiojamąją žaidimų konsolę.

Abiejuose modeliuose yra RK3566 keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55” procesorius, veikiantis iki 1,8 GHz dažniu, 2 GB arba 1 GB RAM ir 16 GB „Linux”, o V modelyje – 32 GB eMMC atminties. V modelis taip pat turi jutiklinį ekraną, nes jame veikia „Android”. Abiejų modelių našumas beveik vienodas, todėl galite sutaupyti šiek tiek pinigų pasirinkdami VS modelį.

Mums patinka tai, kad ji palaikoma su pasirinktine programine įranga, pvz., „ArkOS”. Ją labai lengva įdiegti, vadovaukitės mūsų žingsnis po žingsnio „ArkOS” diegimo vadovu čia. Ji vidutinį delninį kompiuterį paverčia vienu geriausių emuliavimo delninių kompiuterių.

Kas mums patinka!

  • Vertikali orientacija
  • „Linux” arba dvigubos įkrovos „Android” ir „Linux” OS pasirinkimas
  • Palaikoma pasirinktinė programinė įranga
  • Labai patogu žaisti

Kas mums nepatinka!

  • „Android” OS reikia šiek tiek nustatyti, kad ją būtų galima naudoti

Retroid Pocket 2 Plus

Retroid Pocket 2 Plus yra populiaraus delninio kompiuterio Retroid Pocket 2 delninis kompiuteris, kuris buvo patobulintas ir tvirtai įtvirtina savo, kaip vieno geriausių retro delninių kompiuterių rinkoje, poziciją.

Dėl patobulinto „Unisoc T310 SoC” ir didesnio operatyviosios atminties kiekio RP2+ gali veikti su įvairesniais emuliuotais žaidimais nei jo pirmtakas. Įskaitant įvairius „Sega Saturn” ir „Dreamcast” žaidimus.

Šiame retro delniniame kompiuteryje taip pat įdiegta naujesnė „Android” versija – „Android 9.0”, palyginti su ankstesniame modelyje naudota „Android 6” (kurią buvo galima atnaujinti iki „Android 8.1”).

Nors šis retro delninis kompiuteris vizualiai panašus į senesnį modelį, jame yra nauja mygtukų membrana. Dėl to jie yra minkštesni, spyruokliuojantys, o ne tokie, kaip anksčiau, kai senesniame modelyje buvo jaučiamas spragtelėjimas.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Retroid Pocket 2 Plus”, peržiūrėkite mūsų ” Retroid Pocket 2 Plus” apžvalgą!

Kas mums patinka!

  • Naujas spartesnis procesorius
  • Jutiklinis ekranas
  • Naujesnė „Android” versija

Kas mums nepatinka!

  • Nepatogus naudoti pradedantiesiems
  • Reikia šiek tiek laiko, kol viską sukonfigūruojate

„Miyoo Mini

Miyoo Mini yra vienas geriausių retro delninių kompiuterių emuliatorių, pasižymintis dviem puikiais privalumais. Pirmasis yra tas, kad jis yra labai nešiojamas. Jis yra 2,55 x 3,68 x 0,70 colių (6,5 x 9,35 x 1,8 cm) dydžio ir sveria 110 g., todėl idealiai tinka, jei norite greitai pasiimti ir žaisti išvykę. Antras svarbus dalykas – puiki kaina, jis kainuoja maždaug perpus pigiau nei panašūs retro delninukai.

„Miyoo Mini” yra „ARM Cortex-A7” dviejų branduolių įrenginys, kurio dažnis siekia 1,2 GHz. 128 MB operatyviosios atminties skirta priekinei daliai ir emuliatoriams, kurie naudoja mažiau atminties. Nuostabiai atrodantis ekranas yra 2,8 colių IPS ekranas su 640×480 taškų raiška, puikiai tinkantis retro žaidimams!

„Miyoo Mini” gali veikti iki „PS1” ir būtent čia ji pradeda kovoti su lėtu daugelio žaidimų veikimu. Ne, viskas prarasta, vietoj to galite atnaujinti programinę įrangą į „Onion OS”, kuri yra puikus pakaitalas. Jame yra daug patobulinimų, įskaitant visą „PlayStation” emuliacijos greitį, naują meniu temą ir daug daugiau!

Norėdami sužinoti daugiau apie „Miyoo Mini”, galite perskaityti mūsų išsamią ” Miyoo Mini” apžvalgą.


RG552

RG552 yra didelio našumo retro delninis kompiuteris, kuriuo pradedami naujos kartos retro žaidimai.

RG552 yra pirmasis „ketvirtosios kartos” retro delninių kompiuterių gamintojos ANBERNIC, patyrusios daugelio retro delninių kompiuterių emuliatorių gamintojos, įrašas.

Skirtingai nuo savo pirmtakų, ANBERNIC RG552 išstumia linux pagrindu sukurtą programinę įrangą į šalį. Tai pirmasis ANBERNIC RG šeimos delninis kompiuteris, kuriame įdiegta „Android” operacinė sistema („Android 7.1”, tiems, kam įdomu).

Tai puikiai dera su didesniu našumu. RG552 naudoja galingesnį „RockChip RK3399 SoC” procesorių. Šis šešių branduolių procesorius kartu su 4 GB RAM leidžia RG552 dirbti su daug daugiau sistemų nei anksčiau, taip pat užtikrina geresnį našumą konsolėse, su kuriomis jo pirmtakai buvo nedrąsūs („Dreamcast”, N64 ir kt.)

Pagrindinis prietaiso elementas – didelis, spalvingas ir didelės raiškos ekranas. Kartu su jutiklinio ekrano funkcijomis jis natūraliai tinka „Android” operacinei sistemai.

Šis retro delninis kompiuteris, palyginti su savo pirmtakais, taip pat turi daug funkcijų, įskaitant HDMI išvestį, galimybę perjungti „Android” ir „Linux” operacines sistemas naudojant „microSD” kortelę ir net klavišų žemėlapių funkciją, kurią galima įdiegti papildomai.

Apskritai „Anbernic RG552” yra puikus retro delninis kompiuteris, kuris pernelyg nenutolsta nuo pažįstamos RG351MP ir kt. išvaizdos ir pojūčių. Nors ir užtikrina geresnį našumą nei daugelis kitų.

Norėdami sužinoti daugiau apie ANBERNIC RG552, kviečiame susipažinti su mūsų ANBERNIC RG552 apžvalga! Taip pat peržiūrėkite mūsų RG552 pradžiamokslį, kuris padės jums pradėti naudotis šiuo nuostabiu nešiojamuoju kompiuteriu.

Kas mums patinka!

  • Itin aukštos kokybės ekranas.
  • Daug funkcijų turintis
  • Galima žaisti daugiau žaidimų nei RG351 šeimos žaidimuose.

Kas mums nepatinka!

  • Kainos ir kokybės santykis galėtų būti geresnis.
  • Ergonomika galėtų būti geresnė.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.