Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Geriausi žaidimų nešiojamieji kompiuteriai

Geriausi žaidimų nešiojamieji kompiuteriai [October 2021]

Toliau pateikiame penkių geriausių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių, kuriuos galite įsigyti dabar, sąrašą.

1. „Retroid Pocket 2 Plus” – galingas, įperkamas, „Android”?

„Retroid Pocket 2 Plus” suderina geriausius visų pasaulių privalumus, nes pasižymi kainos, našumo ir nešiojamumo deriniu.

Naudojant „Tiger T310 SoC”, šiame žaidimų nešiojamajame kompiuteryje galima žaisti daugybę retro žaidimų be jokių našumo problemų. Nors jis tikrai negali žaisti kompiuterinių žaidimų, jo kaina yra tik dalis brangesnių įrenginių kainos.

Jame taip pat yra patobulintas ekranas su jutiklinio ekrano funkcijomis ir naujesnė operacinė sistema nei jo pirmtake („Android 9”!)

Norėdami sužinoti daugiau apie „Retroid Pocket 2 Plus”, peržiūrėkite mūsų ” Retroid Pocket 2 Plus” apžvalgą!

Santrauka

Kas mums patinka!

  • Gero našumo procesorius
  • Naujesnė operacinė sistema
  • Puikus kainos ir kokybės santykis

Kas mums nepatinka!

  • Dešinioji lazdelė vis dar yra slankiojanti.
  • Retro delninių kompiuterių naujokai gali būti šiek tiek sutrikę

2. GPD WIN 3 – universalus „Intel” žaidimų kišeninis kompiuteris

Geriausių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių sąrašą pradėsime nuo GPD WIN 3. „GPD WIN 3” yra taikliai pavadinto „GPD WIN 2” – 2018 m. pabaigoje išleisto senesnio žaidimų nešiojamojo kompiuterio – įpėdinis.

„GPD WIN 3” ir toliau laikosi „AAA žaidimų nešiojamajame kompiuteryje” mantros, nes turi galingą 11 kartos „Intel Core” procesorių. Tai yra vienas iš trijų variantų: i5-1135G7 (nebegaminamas – kai jų nebėra, jų nebėra!), i7-1165G7 ir naujausias i7-1195G7.

Sujunkite šiuos pažangiausius procesorius su įrenginyje esančia didelės spartos operatyviąja atmintimi ir „NVMe” SSD disku, ir turėsite itin galingą įrenginį, kuris yra „viskas viename” žaidimų kišeniniam kompiuteriui. Daugelį AAA žaidimų galima žaisti 60 FPS sparta (nors teks trumpai pažaisti su nustatymais, kad optimizuotumėte kadrų kaitą).

Tiesą sakant, jei naudosite įrenginio apačioje esantį „Thunderbolt 4” prievadą, prie GPD WIN 3 galėsite prijungti išorinį GPU ir paversti jį visaverčiu žaidimų kompiuteriu.

GPD WIN 3 turi integruotą jutiklinę klaviatūrą, paslėptą stumdomu mechanizmu. Panašūs į tuos, kurie buvo naudojami tūkstantmečio pradžios mobiliuosiuose telefonuose.

Jei norite sužinoti daugiau apie GPD WIN 3, kviečiame susipažinti su mūsų GPD WIN 3 DUK ir GPD WIN 3 lyginamaisiais standartais. O jei jau susidomėjote, galite įsigyti GPD WIN 3 iš „DroiX” jau dabar!

Santrauka

Kas mums patinka!

  • Patogu naudotis lietimui jautriu, stumdomu ekranu.
  • Aukštos kokybės analoginės lazdelės.
  • Ekranas ryškus ir spalvingas.
  • Gali žaisti įvairius stebėtinai sudėtingus žaidimus.

Kas mums nepatinka!

  • Jutikline klaviatūra naudotis šiek tiek sudėtinga.
  • Kai kuriems ekranas yra šiek tiek mažas.

2. RG351MP – biudžetinis žaidimų nešiojamasis kompiuteris

Antrajame geriausių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių sąrašo įraše žengsime žingsnį atgal kainos atžvilgiu ir apžvelgsime labiau prieinamą žaidimų nešiojamąjį kompiuterį. ANBERNIC neseniai išleistas RG351MP.

RG351MP yra naujausia biudžetinių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių gamintojo ANBERNIC, specializuoto biudžetinių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių gamintojo, sukurta žaidimų nešiojamųjų kompiuterių eilutė.

Jame veikia „RockChip SoC” (sistema ant lusto), RK3326 ir 1 GB operatyviosios atminties. Dėl to sistema gali veikti su daugybe retro žaidimų iki „Playstation 1” imtinai. Kai kuriose kitose platformose (N64, PSP ir t. t.) galima žaisti kiekvieną žaidimą atskirai.

Jame įrengtas ryškus 640×480 taškų ekranas su 4:3 santykiu, todėl daugumą retro žaidimų galima mastelizuoti idealiai pagal pikselius. Be to, RG351MP galima įsigyti daugybę bendruomenės sukurtos pasirinktinės programinės įrangos, kuri išplečia jo funkcijas ir pagerina emuliacijos našumą įvairiose platformose.

Jei norite sužinoti daugiau apie RG351MP, rekomenduojame susipažinti su mūsų RG351MP apžvalga. Arba jei jūsų širdis jau apsisprendusi, įsigykite RG351MP iš „DroiX” dar šiandien.

Santrauka

Kas mums patinka!

  • Ryškus 4:3 formato ekranas leidžia tiksliai mastelizuoti daugumą retro platformų.
  • Aukščiausios kokybės, svarus metalinis korpusas.

Kas mums nepatinka!

  • Nėra vidinio „Wi-Fi”, todėl jums reikės rakto.
  • Šiek tiek vėlu – nauja delninių kompiuterių „karta” jau visai netoli.

3. AYA NEO 2021 – AMD žaidimų delninis kompiuteris

AYA NEO užima trečiąją vietą geriausių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių sąraše. Tai aukštos klasės žaidimų nešiojamasis kompiuteris, kuriame veikia „Windows 10”. Sukurtas naujojo gamintojo AYA.

Kaip ir GPD WIN 3, AYA NEO yra labiau kompiuteris delninio kompiuterio pavidalu. „Windows 10” paleidimas ir galimybė žaisti daugybę AAA žaidimų dideliu kadrų dažniu.

Jame veikia „AMD Ryzen 5 4500U” procesorius. Dėl unikalios AMD „APU” architektūros ir integruoto „Vega” grafikos rinkinio galima mėgautis dideliu grafiniu našumu žaidimuose.

Kadangi AYA NEO yra minios finansuojamas įrenginys, jis iš pradžių buvo pradėtas tiekti rėmėjams 2021 m. vasarą. Tačiau, atsižvelgiant į rėmėjų atsiliepimus, likusių vienetų išleidimas buvo atidėtas iki 2021 m. vėlyvo rudens, nes buvo kuriama peržiūrėta vieneto versija.

Šiame patobulintame įrenginyje buvo patobulintas aušinimas, skaitmeniniai trigeriai ir (arba) buferiai pakeisti analoginiais trigeriais ir (arba) buferiais ir kt. Asmeniškai mes manome, kad tai didžiulis patobulinimas, dėl kurio prietaisą naudoti daug patogiau.

Norėdami sužinoti daugiau apie AYA NEO, raginame susipažinti su AYA NEO DUK ir peržiūrėti mūsų apžvalgą. O jei jau nusprendėte jį įsigyti, galite įsigyti AYA NEO iš „DroiX” dar šiandien.

Santrauka

Kas mums patinka!

  • „2021 Revision” pasižymi itin kokybiškais valdikliais.
  • AMD tvarkyklės užtikrina didelį našumą daugelyje žaidimų.
  • Ekranas yra patogaus dydžio. Ne per mažas ir ne per didelis.

Kas mums nepatinka!

  • Nėra fizinės klaviatūros. Ekrane esanti klaviatūra nepritaikyta dideliam teksto kiekiui rašyti.

4. GPD XP – „Android” žaidimų karalius?

GPD XP – tai šiuo metu dar tik pradedantis veikti žaidimų nešiojamasis kompiuteris, kurį taip pat sukūrė GPD. Tai „Android” valdomas žaidimų nešiojamasis kompiuteris, skirtas sparčiai žaisti mobiliuosius žaidimus. Kadangi jame veikia „Android”, jį taip pat galima naudoti ir emuliatoriams atkurti.

GPD XP yra populiariojo „GPD XD Plus”, 2018 m. „Android” žaidimų nešiojamojo kompiuterio su „clamshell” konstrukcija, įpėdinis.

Labiausiai išsiskirianti GPD XP savybė – unikali modulinė valdiklio sistema. Naudodami magnetinę jungtį galite laisvai perjungti dešinę įrenginio pusę su vienu iš trijų modulių. Tai leidžia lengvai perjungti bet kurį patogiausią jūsų pasirinktam žaidimui valdymo būdą.

GPD XP taip pat turi galimybę naudoti mobiliuosius duomenis, todėl galite naudotis su internetu susijusiomis funkcijomis visur, kur tik yra mobiliojo ryšio signalas. Naudingas žaidimams internete, VOIP skambučiams ir kt. Tačiau negalite priimti įprastų skambučių ir gauti SMS žinučių.

Planuojama, kad GPD XP pradės veikti maždaug 2021 m. lapkričio mėn. Tiksli data dar neaiški, nes dėl pasaulinės tiekimo grandinės problemų vėluoja įvairių prietaisų pristatymas.

Norite sužinoti daugiau apie GPD XP? Gavome originalios kinų versijos pavyzdinį įrenginį ir jį apžvelgėme savo GPD XP apžvalgoje. Taip pat galite iš anksto užsisakyti GPD XP iš „DroiX”.

Santrauka

Kas mums patinka!

  • Puikus našumas žaidžiant „Android” žaidimus ir emuliuojant.
  • Moduliniai valdikliai leidžia prisitaikyti prie įvairių žaidimų.
  • Galite naudoti mobiliuosius duomenis, kad galėtumėte žaisti internete keliaudami.

Kas mums nepatinka!

  • Šiek tiek brangiau.
  • Atsitiktinis priekinės kameros įtraukimas yra neįprastas.

5. „OneXPlayer 1S” – didžiulis ekranas

„OneXPlayer” yra penktasis ir paskutinis mūsų geriausių žaidimų delninių kompiuterių sąrašo įrašas. Tai dar vienas aukštos klasės žaidimų nešiojamasis kompiuteris, kurį sukūrė „One Netbook”, kitas specializuotas mažo formato nešiojamųjų kompiuterių gamintojas ir GPD konkurentas.

„OneXPlayer” turi 11 kartos „Intel Core” procesorių. Iš tikrųjų tas pats, kaip ir GPD WIN 3, t. y. i7-1195G7. Dėl to, kartu su operatyviąja atmintimi ir saugykla, „OneXPlayer” gali žaisti AAA žaidimus dideliu kadrų dažniu. Juo taip pat galima lengvai imituoti daugybę senų konsolių ir delninių kompiuterių.

Tačiau „OneXPlayer” iš kitų įrenginių išsiskiria savo ekranu. „OneXPlayer”, kurio raiška siekia 2560x1600p ir kuris yra 8,4 colio dydžio, užtikrina geriausią žiūrėjimo patirtį iš visų šiame sąraše esančių įrenginių.

Tačiau dėl tokio dydžio kyla abejonių dėl žaidimų nešiojamojo kompiuterio dalies „delninis”, todėl jis gali būti labiau tinkamas tinginiauti lovoje, o ne važiuoti autobusu ar traukiniu.

Jei norite sužinoti daugiau apie „OneXPlayer”, skaitykite DUK apie „OneXPlayer”. Taip pat galite įsigyti „OneXPlayer” iš „DroiX”, jei jau nusprendėte jį įsigyti.

Santrauka

Kas mums patinka!

  • Milžiniškas 1600p ekranas užtikrina puikią žiūrėjimo patirtį.
  • Didelis našumas daugelyje AAA žaidimų.
  • Nepaisant jo dydžio, jį stebėtinai patogu laikyti rankose.
  • Kokybiškai veikiantys valdikliai.

Kas mums nepatinka!

  • Dėl savo dydžio peržengia „nešiojamo” ribas.
  • Matinė juoda apdaila šiek tiek šiurkšti.

Apibendrinimas

Toliau pateikiamas visų šiame straipsnyje išvardytų delninių kompiuterių sąrašas ir keletas specifikacijų palyginimui. Daugiau informacijos apie šiuos žaidimų nešiojamuosius kompiuterius rasite atitinkamuose jų parduotuvių puslapiuose!

Įrenginio pavadinimasProcesoriusRAMEkranasOperacinė sistemaParduotuvės puslapis
GPD WIN 3„Intel Core i5-1135G7
„Intel Core i7-1165G7
„Intel Core i7-1195G7
16 GB LPDDR4x5.5″
1280×720
„Windows 10Pirkti iš „DroiX
RG351MP„RockChip RK33261 GB DDR33.5″
640×480
EmuElecPirkti iš „DroiX
AYA NEO 2021„AMD Ryzen 5 4500U16 GB LPDDR4x7″
1280×800
„Windows 10 Pirkti iš „DroiX
GPD XP„MediaTek Helio G956 GB LPDDR4x6.81″
1080×2400
„Android 11Pirkti iš „DroiX
OneXPlayer 1S „Intel Core i7-1195G7 16 GB LPDDR4x 8.4″
2560×1600
„Windows 10 Pirkti iš „DroiX

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.