Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Geriausios rankinės retro konsolės su vaizdo įrašu

Best Handheld Retro Consoles
Best Handheld Retro Consoles

Geriausia delninė retro konsolė

1. Retroid Pocket 2 Plus

„Retroid Pocket 2” buvo gana populiari delninė retro konsolė tuo laikotarpiu, kai ji buvo išleista. „Retroid Pocket 2 Plus” – tai šio modelio iteracija, kurioje patobulintos visos funkcijos. Mūsų nuomone, tai viena geriausių šiuo metu rinkoje esančių delninių retro konsolių.

„Retroid Pocket 2 Plus” turi patobulintą „Unisoc Tiger T310” SoC, todėl patobulintas našumas, leidžiantis patogiai žaisti dar daugiau įvairių retro žaidimų. Taip pat ir tose platformose, kurias anksčiau buvo per sunku imituoti.

Be to, kad patobulintas ne tik našumas, „Retroid Pocket 2 Plus” turi patobulintus mygtukus su didesne eiga, todėl patogiau naudotis.

Norėdami sužinoti daugiau apie „Retroid Pocket 2 Plus”, kviečiame susipažinti su mūsų ” Retroid Pocket 2 Plus” apžvalga!

Kas mums patinka!

  • Imituoja greičiau
  • Daugiau įmontuotos saugyklos
  • Palaikomas „WiFi 5G
  • Naujas spartesnis procesorius

Kas mums nepatinka…

  • Reikia šiek tiek laiko, kol viską sukonfigūruojate
  • Nepatogus naudoti pradedantiesiems

2. „Miyoo Mini

„Miyoo Mini” yra santykinai naujas retro delninių konsolių rinkos dalyvis. Iš karto išsiskiria tai, kad jis yra labai lengvai telpantis į kišenę – jo matmenys yra 2,55 x 3,68 x 0,70 colio (6,5 x 9,35 x 1,8 cm), o svoris – 110 gramų.

„Miyoo Mini” maitina „ARM Cortex-A7” dviejų branduolių procesorius, kurio dažnis siekia 1,2 GHz. Operacinei sistemai ir jos palaikomiems konsolės emuliatoriams pakanka 128 MB RAM atminties. Nuostabiai atrodantis ekranas yra 2,8 colių IPS ekranas su 640×480 taškų raiška, puikiai tinkantis retro žaidimams!

Numatytoji operacinė sistema veikia pakankamai gerai, tačiau ji šiek tiek sunkiai susitvarko su „PlayStation” emuliacija. Tačiau „Onion OS CFW” (Custom Firmware) yra puikus pakaitalas, leidžiantis emuliuoti visą „PlayStation” greitį. Ir kaina yra maždaug perpus mažesnė nei kitų delninių kompiuterių kaina, tai tikras sandėris ir labai nešiojamas!

Norėdami sužinoti daugiau apie „Miyoo Mini”, galite perskaityti visą ” Miyoo Mini” apžvalgą arba įsigyti ” Miyoo Mini” čia.

Kas mums patinka!

  • Puikiai tinka kasdienėms kelionėms į darbą ir atgal
  • Maža kaina
  • 640×480 2,8 colių ekranas atrodo nuostabiai
  • Lengva naudoti operacinę sistemą
  • Lengvai pakeičiamas akumuliatorius

Kas mums nepatinka…

  • Norint geriausiai išnaudoti delninio kompiuterio galimybes, reikia įdiegti CFW.

3. RG552

Ketvirtosios kartos delninių retro konsolių lyderis yra ANBERNIC RG552. Naujausias daugelio populiarių delninių kompiuterių gamintojo ANBERNIC pasirinkimas.

Naujos kartos delninis kompiuteris RG552 pasižymi galingesnėmis specifikacijomis nei 351 serijos pirmtakai. Su „Rockchip RK3399 System-on-a-Chip”. Šis SoC turi šešių branduolių procesorių, kurio didžiausias dažnis – 1,80 GHz, ir 4 GB LPDDR4 operatyviosios atminties (tai yra keturis kartus daugiau operatyviosios atminties nei 351 serijos modelyje).

Dėl šio našumo padidėjimo RG552 gali dirbti su daugeliu platformų, su kuriomis negalėjo dirbti ankstesnės kartos įrenginiai („Sega Saturn”, „Sega Dreamcast”, DS ir t. t.), taip pat gali geriau dirbti su platformomis, kurios buvo mažiau patikimos („N64”, PSP ir t. t.).

Tikrasis RG552 akcentas – didelis ekranas. Maždaug 5,36 colio dydžio ir didelės (tačiau neįprastos) 1920 x 1152 taškų raiškos. Šį ekraną galima liesti. Be to, 5:3 kraštinių santykis ne idealiai tinka plačiaekraniams (16:9) ar standartiniams (4:3/3:2) žaidimams, bet yra tinkamas kompromisas tarp jų.

Išliko ir kiti ankstesnės kartos elementai, pavyzdžiui, dviejų „microSD” kortelių dizainas. Tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad čia įdiegta vidinė eMMC saugykla. Iš anksto įdiegta „Android 7”. Teisingai, RG552 veikia su „Android”!

Tačiau „EmulationStation” gerbėjai nesijaudina, nes vis dar galima lengvai paleisti alternatyvias operacines sistemas (galbūt net norėsite išbandyti RG552 pasirinktinę programinę įrangą!)

Taip pat sugrįžta seniai pamirštos funkcijos – ant prietaiso stogo įrengtas mini HDMI prievadas.

Daugiau apie RG552 ir jo privalumus galite sužinoti mūsų RG552 apžvalgoje.

Kas mums patinka!

  • Aukštos kokybės, didelės skiriamosios gebos ekranas.
  • Veikia „Android” ir „Linux” operacinės sistemos
  • HDMI prievadas grįžta!
  • 5:3 kraštinių santykis yra geras vidurys tarp 16:9, 4:3 ir 3:2.
  • Patogūs mygtukai.

Kas mums nepatinka…

  • Kainos ir kokybės santykis nėra pats geriausias.
  • Ergonomika pradeda silpnėti nuo didesnio dydžio
  • GBA emuliacija nebetobula pikselių tikslumu (4:3 ekrano kompromisas).

4. RG351MP

ANBERNIC RG351MP užima pirmąją vietą mūsų delninių retro konsolių sąraše. Tai naujausias ilgametės prietaisų linijos įrašas ir logiška trečiosios kartos delninių kompiuterių pabaiga.

Pagrindinis RG351MP elementas yra ne vienas vienintelis jo aspektas, o veikiau daugybė aspektų, kuriuos jis apima. Jis turi 4:3, 640x480p IPS ekraną, kaip RG351V, ir metalinį RG351M korpusą. Be to, RG351V išsaugojo dvigubą „microSD” lizdą, todėl programinę įrangą ir žaidimus galima tvarkyti atskirai.

Daugeliui tai buvo „tas” delninis kompiuteris, kurio jie laukė trečiojoje kartoje. Jei ketinate įsigyti savo pirmąją delninę retro konsolę, šiuo metu rinkoje sunku rasti ką nors geresnio už RG351MP.

Vieninteliai taškai, kuriuos mes tikrai turime prikabinti prie RG351MP, yra integruoto „Wi-Fi” trūkumas. Tai reiškia, kad su tinklu susijusioms užduotims atlikti reikės išorinio rakto.

Apie RG351MP našumo aspektą – RG351MP naudoja RK3326 SoC (System-on-a-Chip) su 1 GB RAM. Dėl to sistema beveik nepriekaištingai veikia daugumą „Playstation 1” žaidimų ir visus senesnius žaidimus. Tačiau kai peržengsite PS1 (t. y., N64 ir PSP) ribas, pradėsite rinktis „žaidimas po žaidimo” tipo patirtį. Vieni veikia puikiai, kiti – nelabai.

Kas mums patinka!

  • ANBERNIC kokybės kontrolė yra visiškai akivaizdi. Mygtukai yra tinkamai gniuždomi, o retro stiliaus delninis kompiuteris pasižymi švaria apdaila.
  • Dėl dviejų „microSD” kortelių lizdų žaidimų ir operacinės sistemos valdymas tampa lengvas.
  • 480p, 4:3 formato ekranas užtikrina vaizdą be ištempimo daugybėje platformų.

Kas mums nepatinka…

  • Nėra vidinio wi-fi – tai bėda…
  • Jokio realaus našumo pagerėjimo, palyginti su ankstesniais modeliais, nėra.
  • GBA emuliacija nebeturi tobulų pikselių (4:3 ekrano kompromisas)

Daugiau informacijos apie šį nuostabų delninį kompiuterį rasite mūsų RG351MP apžvalgoje. Taip pat galite įsigyti RG351MP iš „DroiX” dar šiandien!


5. Retroid Pocket 2

Retroid Pocket 2″ užima antrąją vietą mūsų sąraše. Kaip delninė retro konsolė, ji neabejotinai yra viena geriausių, kokias šiuo metu galite rasti rinkoje. Tačiau ji turi tam tikrų trūkumų, apie kuriuos reikėtų žinoti.

Tačiau pradėsime nuo teigiamų dalykų! „Retroid Pocket 2” yra vienas iš nedaugelio „trečiosios kartos” delninių kompiuterių, kuriuose veikia „Android”, o ne „Linux” distributyvas. Tiksliau, jame veikia „Android 6” operacinė sistema, tačiau yra oficialus atnaujinimas iki „Android 8.1”.

„Android” reiškia, kad „Retroid Pocket 2” turi tiesioginę prieigą prie daugybės brandžių, daugybę funkcijų turinčių daugelio platformų emuliatorių. Taigi, be pradinio (teisėtai įsigytų) žaidimų įsigijimo, nėra daug diegimo galimybių.

Vienintelis dalykas, kuris mums ne itin patinka, yra mygtukai. Visi „Retroid Pocket 2” mygtukai yra skaitmeniniai. Tai reiškia, kad jie visi yra labai „kliksintys”. Ar žinote, kad kai paspaudžiate daugelio žaidimų valdiklių mygtuką, yra nedidelis atstumas, per kurį mygtukas turi būti nuspaustas, kad įvestis būtų užregistruota? Šis atstumas „Retroid Pocket 2” įrenginyje pasiekiamas beveik akimirksniu.

Tačiau tai galiausiai yra pasirinkimo reikalas. Kita vertus, skaitmeniniai mygtukai leidžia greitai ir užtikrintai įvesti komandas, o tai labai svarbu sparčiau žaidžiant arkadinius ir konsolinius žaidimus.

Skirtingai nuo kitų savo kartos delninių kompiuterių, „Retroid Pocket 2” nenaudoja „RockChip SoC” procesoriaus. Jame naudojamas keturių branduolių „Cortex-A7 SoC”. Tačiau našumas yra labai panašus, be jokio pastebimo skirtumo (vienas ar du kadrai čia ir ten).

Retroid OS?

Visuose ” Retroid Pocket 2″ įrenginiuose taip pat įdiegta unikali „Retroid OS” operacinė sistema, kuri veikia kartu su įprasta „Android” instaliacija. „Retroid OS” yra supaprastinta operacinė sistema, skirta tik žaidimams žaisti ir turinti dar vieną ar dvi naudingas funkcijas.

Nors tai naudinga tiems, kurie neturi laiko ir (arba) pastangų iš tikrųjų sukurti emuliatorių rinkinį, vis dėlto, žaisdami „Retroid Pocket 2”, mes vis tiek mieliau naudojame įprastą „Android” diegimą.

RETROID Pocket 2 SNES Spalva - priekinis kampinis vaizdas
„Retroid Pocket 2” su amerikietiškojo SNES „pasenusio / pageltusio plastiko” spalva.

Kas mums patinka!

  • „Android” suteikia galimybę naudotis daugybe brandžių emuliatorių ir kitų šaunių programų, kurių neįmanoma naudoti kituose įrenginiuose.
  • „micro-HDMI” prievadas leidžia žaisti žaidimus didesniuose ekranuose.
  • Galite rinktis iš daugybės šaunių ir smagių spalvų.

Kas mums nepatinka…

  • Skaitmeniniai mygtukai mūsų skoniui yra šiek tiek klaikūs.
  • „Android” sąsaja gali būti šiek tiek vangi.
  • Naudojama eMMC vidinė atmintinė, todėl programinę įrangą (pasirinktinę arba ne) įdiegti šiek tiek sunkiau.

Daugiau informacijos apie „Retroid Pocket 2″ rasite mūsų ” Retroid Pocket 2″ apžvalgoje ir nepamirškite, kad ” Retroid Pocket 2″ galite įsigyti iš „DroiX”!


6. RG351V

Trečiojoje sąrašo vietoje yra dar vienas ANBERNIC delninis kompiuteris – ANBERNIC RG351V, naujausia delninė retro konsolė po RG351MP.

RG351V raidė „V” reiškia vieną dalyką. Ar galite atspėti, kuo jis pagrįstas, pažvelgę į patį prietaisą?

Jei atspėjote, kad „vertikalus”, esate teisūs! ANBERNIC RG351V yra dar vienas iš ANBERNIC bandymų pagaminti vertikalios konstrukcijos delninį kompiuterį.

Tai taip pat reiškia, kad ekranas nebegali palaikyti pradinio 3:2 santykio. Vietoj to ekranas buvo patobulintas į 4:3 640x40p ekraną. Tai puikiai tinka daugumai retro konsolių imituoti, nes daugelis jų turėjo 4:3 kraštinių santykį.

RG351V taip pat sugrįžo prie savo formos, nes jame vėl naudojamas dvigubas „microSD” kortelės išdėstymas. Lengviau nei bet kada anksčiau tvarkykite savo programinę įrangą ir žaidimus.

RG351V turi tą patį SoC kaip ir kiti trečiosios kartos delniniai kompiuteriai, todėl jis geriausiai tinka „Playstation 1” ir ankstesniems žaidimams žaisti. Taip pat galima žaisti keletą N64 ir PSP žaidimų.

Antrojo analoginio valdymo lazdelės nebuvimas šiek tiek vargina, tačiau labai, labai nedaug žaidimų (kuriuos sistema gali emuliuoti) buvo suderinami su antrąja analogine lazdele. Taigi galime nekreipti dėmesio į šį praleidimą.

Kas mums patinka!

  • Dėl šiek tiek aukštesnės rankos padėties ją šiek tiek patogiau naudoti didesnėms rankoms.
  • 4:3 ekranas yra tikrai ryškus ir aiškus.
  • ANBERNIC firminė surinkimo kokybė išlieka tokia pati – gerai jaučiami mygtukai, buferiai ir paleidikliai.

Kas mums nepatinka…

  • Tik vienas garsiakalbis, kurį uždengs jūsų ranka .
  • Nėra antrojo analoginio valdiklio.

Norėdami geriau susipažinti su šia vertikalia delnine retro konsole, skaitykite mūsų RG351V apžvalgą. Taip pat galite įsigyti RG351V iš „DroiX” jau šiandien!


7. Gameforce Chi

GameForce Chi ” užima ketvirtąją vietą mūsų delninių retro konsolių sąraše. Be to, tai bene vizualiai labiausiai išsiskiriantis šio sąrašo įrenginys.

Kalbant apie estetiką, „Gameforce Chi” yra drąsus, nes jame naudojamos ryškios matinės spalvos (rašant šį tekstą, galimos šios spalvos: oranžinė, žalia ir „Tan”). Atrodo, kad prietaiso forma taip pat sąmoningai primena populiarųjį „Game Boy Advance” nešiojamąjį kompiuterį – jo siluetas šiek tiek panašus į ovalų.

Tačiau „Gameforce” trūksta subtilumo, tačiau tai kompensuoja praktiškumas ir rankos pojūtis. Dėl neįprastos prietaiso formos visas įrenginys rankoje yra stebėtinai ergonomiškas, todėl patogiau žaisti žaidimus.

Visais kitais aspektais „GameForce Chi” apskritai yra geras pasirinkimas. Mygtukai jaučiasi gerai, ekranas (4:3 santykio ir 640x480p) yra geros kokybės. Garsiakalbiai taip pat yra geros kokybės.

Vienintelis dalykas, dėl kurio galime jį papriekaištauti, yra garsumo ratuko ir L3/R3 mygtukų trūkumas. Taigi momentinis garsumo reguliavimas nėra labai intuityvus.

Kas mums patinka!

  • Unikalus, ergonomiškas dizainas, ryškios, akį traukiančios spalvos.
  • Aukštos kokybės 4:3 IPS ekranas.
  • Apšviesti mygtukai naudingi žaidžiant tamsoje.

Kas mums nepatinka…

  • Nėra specialių garsumo ratukų ir (arba) rokerių.
  • Matinė apdaila šiek tiek šiurkšti.
  • Nėra L3/R3 mygtukų!

Peržiūrėkite mūsų apžvalgą ir sužinokite daugiau apie „GameForce Chi”. Taip pat galite įsigyti „GameForce Chi” šiandien iš „DroiX”!


Garbės paminėjimai

Šiame skyriuje apžvelgsime keletą senesnių delninių kompiuterių, kurie nėra pakankamai nauji, kad būtų vadinami geriausiais, bet kuriuos vis tiek verta įsigyti, jei tik rasite jų sandėlyje.

RG351M

RG351M yra penktasis ir paskutinis mūsų rankinių retro konsolių sąrašo įrašas. Tai antrasis trečiosios kartos ANBERNIC delninių kompiuterių narys.

Iš pradžių jis buvo sukurtas kaip originalaus RG351P patobulinimas. Panašiai kaip RG350M buvo ankstesnės kartos RG350.

Tačiau, kitaip nei ankstesnės kartos, RG351M turi tik keletą patobulinimų. Tai – metalinis korpusas ir funkcionalus vidinis „Wi-Fi” lustas.

Nepaisant mažesnio patobulinimų skaičiaus, RG351M vis tiek buvo puikus įėjimo taškas į delninių retro konsolių pasaulį, nes jį lengva naudoti ir jis yra prieinamos kainos.

Skirtingai nuo pastarųjų kartos įrenginių, RG351M turi 3:2 formato ekraną (480x320p) ir tik vieną „microSD” kortelės lizdą. Tai reiškia, kad operacinė sistema ir žaidimai yra toje pačioje „microSD” kortelėje, tačiau jie taip pat yra atskiruose skirsniuose.

Kaip ir RG351MP bei RG351V, RG351M naudoja tą patį „RockChip RK3326 SoC”, todėl tikimasi tokio paties našumo žaidimuose. Tačiau 3:2 kraštinių santykis geriau tinka „Game Boy Advance” žaidimams, tačiau visuose kituose žaidimuose bus juodos juostos arba ištemptas vaizdas.

Kas mums patinka!

  • Metalinis korpusas suteikia tvirtą „premium” klasės pojūtį.
  • Funkcinis integruotas „Wi-Fi”!
  • Galite rinktis iš daugybės šaunių ir smagių spalvų.

Kas mums nepatinka…

  • Nėra daug priežasčių atnaujinti, jei jau turite RG351P.
  • „D-Pad” gali būti šiek tiek standus, kol „neįsigyvens”
  • 3:2 skiriamoji geba reiškia, kad daugumą žaidimų reikia ištempti arba juoda juosta.

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų RG351M apžvalgą arba apsilankykite „DroiX”, kur galite įsigyti RG351M dabar!


Apvalus

ModelisProcesoriusEkranasOperacinė sistemaPirkimo nuoroda
Retroid Pocket 2 Plus„Unisoc Tiger T310”; Keturių branduolių @ 1,8 GHz640x480p; 4:3; 3,5″„Android 9.0Pirkti dabar
MIYOO MINIARM Cortex-A7 dviejų branduolių @ 1,2 GHz640x480p; 4:3; 2,8″Pasirinktinis (pagrįstas „Linux”)Pirkti dabar
ANBERNIC RG552„RockChip RK3399”; Šešių branduolių @ 1,8 GHz 1920x1152p; 5:3; 5,36″„Android 7.1” + kita (su „Linux”)Pirkti dabar
ANBERNIC RG351MP„RockChip RK3326”; Keturių branduolių @ 1,5 GHz640x480p; 4:3; 3,5″EmuELEC (pasirinktinis)Pirkti dabar
Gameforce Chi „RockChip RK3326”; Keturių branduolių @ 1,5 GHz 640x480p; 4:3; 3,45″EmuELEC (oficialus)Pirkti dabar
Retroid Pocket 2 „Cortex-A7”; keturių branduolių @ 1,5 GHz 640x480p; 4:3; 3,5″ „Android 6.0” + „RetroidOSPirkti dabar
ANBERNIC RG351V „RockChip RK3326”; Keturių branduolių @ 1,5 GHz 640x480p; 4:3; 3,5″ EmuELEC (pasirinktinis) Pirkti dabar
ANBERNIC RG351M „RockChip RK3326”; Keturių branduolių @ 1,5 GHz 480×320; 3:2; 3.5″ EmuELEC (pasirinktinis) Pirkti dabar
Geriausia rankinė retro konsolė – lentelė

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.