Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Naujas pranešimas apie „ONEXPLAYER ONEXGPU 2

ONEXPLAYER ONEXGPU 2 teased
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 teased

„AMD Radeon RX 7800M”, paremta RDNA 3 architektūra, bus naudojama ” ONEXPLAYER” būsimoje „ONEXGPU 2 eGPU” prijungimo stotyje. Tikimasi, kad ši naujoji vaizdo plokštė gerokai padidins našumą mobiliųjų žaidimų rinkoje ir taps konkurencingu pasirinkimu aukštos klasės mini nešiojamųjų ir delninių žaidimų kompiuterių GPU segmente.

RDNA 3 architektūra: Gilus pasinėrimas

ONEXPLAYER ONEXGPU 2
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 teaseris

RDNA 3, naujausioje AMD GPU architektūroje, įdiegta daug patobulinimų, palyginti su ankstesne architektūra, todėl žadamas didesnis AAA žaidimų našumas. Architektūra pasižymi nauja dvigubo skaičiavimo vieneto konstrukcija, kurioje padidintas slankiojo kablelio pralaidumas, padvigubinant FP32 našumą vienam skaičiavimo vienetui. Išplėsti talpyklų dydžiai: L0 ir L1 talpyklų talpa padvigubėjo, o L2 talpyklos talpa padidėjo 1,5 karto, palyginti su „RDNA 2”, todėl ji optimaliai tinka AAA žaidimams.

„RDNA 3” taip pat įdiegta lustinė konstrukcija, atskirianti grafikos skaičiavimo plokštę (GCD) ir atminties talpyklos plokštę (MCD), todėl užtikrinamas didesnis mastelio keitimas ir gamybos lankstumas. Architektūra palaiko didesnį taktinį dažnį: priekinė dalis veikia 2,5 GHz dažniu, o „shaderiai” – 2,3 GHz dažniu, todėl sutaupoma iki 25 % energijos. Be to, RDNA 3 pristatomas specialus medijos variklis, pagrįstas VCN 4.0, siūlantis geresnes kodavimo galimybes, įskaitant AV1 kodavimo palaikymą.

Žvilgsnis atgal į ONEXGPU funkcijas ir specifikacijas

ONEXPLAYER ONEXGPU” buvo universalus išorinis grafikos procesorius (eGPU), skirtas padidinti žaidimų ir našumo našumą suderinamuose įrenginiuose. Išsamią ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalgą galite perskaityti čia. Jame yra „AMD Radeon RX 7600M XT” GPU su 32 skaičiavimo vienetais ir 8 GB GDDR6 atminties, užtikrinantis didelę grafinę galią kompaktiškoje formoje, tinkančioje nešiojamam eGPU. Įrenginio matmenys yra 196 x 120 x 32 mm, o svoris – 863 g, todėl eGPU jis yra gana nešiojamas.

ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalga RGB apšvietimas
ONEXPLAYER ONEXGPU

Jame yra daugybė jungiamųjų galimybių, įskaitant „OcuLink” ir „USB 4” prievadus duomenims perduoti, HDMI ir „DisplayPort” išvestis keliems monitoriams ir „Gigabit Ethernet” prievadą. ONEXGPU taip pat turi vidinį NVMe SSD lizdą, kad būtų galima išplėsti saugyklą, ir pritaikomą RGB apšvietimą. Dėl 300 W maitinimo šaltinio jis gali tiekti iki 100 W įkrovimo galią prijungtiems įrenginiams, todėl idealiai tinka nešiojamam eGPU įrenginiui. Vartotojai gyrė jo surinkimo kokybę, pagerėjusį našumą ir paprastą naudojimą, ypač kai jis derinamas su nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais, tokiais kaip ONEXPLAYER X1 AMD ir ONEXPLAYER X1 Mini.

ONEXGPU, palyginti su ONEXGPU 2

Paskelbus daugiau informacijos apie „AMD Radeon RX 7800M” ir „ONEXGPU 2”, šį palyginimą atnaujinsime.

ONEXPLAYER ONEXGPUONEXPLAYER ONEXGPU 2
GPU„AMD Radeon RX 7600M XT„AMD Radeon RX 7800M
SRAUTINIAI PROCESORIAI2048TBA
RAM8 GB GDDR6TBA
TGP120WTBA
EGPU RYŠYS1x OCuLink
1x USB 4
OCuLink
USB 4
IŠVADOS2x DisplayPort 2.0
2x HDMI 2.1
TBA
I/O1x Gigabit Ethernet
2x USB-A 3.2 Gen 2
TBA
SANDĖLIAVIMAS1x M.2 2280 SSDTBA

Atnaujinsime šį puslapį, kai gausime daugiau informacijos apie nekantriai laukiamą „ONEXPLAYER ONEXGPU 2”.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.