ONEXPLAYER ONEXGPU 2 apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Performance
-
Features
Santrauka
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 užtikrina galingą žaidimų našumą su AMD Radeon RX 7800M, 12 GB GDDR6 RAM ir išplečiama saugykla,
Overall
4.6User Review
( votes)Pros
- Didelio našumo „AMD Radeon RX 7800M” GPU
- „OCuLink” ir USB 4 jungtys
- Papildoma USB, Ethernet, HDMI ir DP išvestis
- SSD lizdas papildomai saugyklai
- Vertikali orientacija taupant vietą
Cons
- Didelis maitinimo šaltinis, palyginti su vidiniais
Išorinės GPU prijungimo stotelės sparčiai išpopuliarėjo, nes siūlo galingą būdą padidinti žaidimų našumą nešiojamuosiuose, miniatiūriniuose ir staliniuose kompiuteriuose. ONEXPLAYER ONEXGPU 2 siekia patobulinti savo pirmtaką, atnaujindama jį iki AMD Radeon 7800M, žadėdama geresnį našumą ir platesnes jungtis. Tačiau kiek tai iš tikrųjų keičia situaciją? Ir ar tai jums tinkamas atnaujinimas? Pažvelkime atidžiau ir sužinokime tai mūsų „ONEXPLAYER ONEXGPU 2” apžvalgoje.
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 apžvalgos vaizdo įrašas
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 apžvalga
Savo „ONEXPLAYER ONEXGPU 2” apžvalgą pradedame nuo pačios „eGPU” prijungimo stoties apžvalgos. ONEXPLAYER ONEXGPU 2 yra maždaug 9,03 x 6,8 x 1,6 colių (22,9 x 17,5 x 4,3 cm) dydžio ir sveria maždaug 1,6 kg be maitinimo bloko, o su maitinimo bloku – 2,3 kg. ONEXGPU 2 stovi vertikaliai, kad užimtų mažiau vietos ant stalo. Priekyje yra maitinimo mygtukas, turbo mygtukas ir RGB režimo ciklo mygtukas.
Turbo mygtukas perjungia numatytąjį 180 W iki 130 W galingumą. Tai naudinga, jei, pavyzdžiui, norite tylesnio ventiliatoriaus skleidžiamo triukšmo.RGB mygtukas perjungia skirtingus šviesos režimus, esančius viršutinėje ir apatinėje ONEXGPU 2 dalyje.
Galinėje pusėje, nuo viršaus iki apačios, yra maitinimo šaltinio jungtis, „USB-C 4” ir „OCuLink” prievadas greitam duomenų perdavimui. Toliau yra HDMI 2.1 ir du „DisplayPort 2.0” portai, skirti išvesti į tris televizorius arba monitorius. Šalia antrojo „DisplayPort” yra „micro SD” kortelių skaitytuvas, žemiau – dvi USB-A jungtys, o viską užbaigia eterneto prievadas.
Kairėje pusėje po ventiliatoriaus grotelėmis yra nuimamas dangtelis, tvirtinamas magnetais, kuriame galite įdiegti M.2 NVMe PCI-E Gen 3.0 SSD, kad galėtumėte papildomai saugoti.
Ir trumpas žvilgsnis į maitinimo šaltinį, nes tai didelis berniukas! Jo matmenys yra maždaug 4,7 x 3,7 x 1,1 colio (12 x 9,5 x 3 cm), neskaitant kištuko tipo, arba vietoj jo galite naudoti virdulio kištuko laidą. Tai 330 W GaN įkroviklis, kuris ne tik maitina ONEXGPU 2, bet ir gali įkrauti jūsų įrenginį iki 65 W. Išorinis ONEXGPU maitinimo šaltinis padeda sumažinti temperatūrą, tačiau taip pat reiškia, kad keliaujant reikia nešiotis papildomą daiktą.
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 techninės specifikacijos
” ONEXPLAYER ONEXGPU 2″ apžvalgoje apžvelgiame technines specifikacijas, taip pat atliekame savo ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros testus.
GPU | AMD „Radeon RX 7800M |
ARCHITEKTŪRA | Navi 32 |
RAM | 12 GB GDDR6 |
FREKVENCIJA | 2145 MHz |
SRAUTINIAI PROCESORIAI | 3840 |
SKAIČIUOJAMIEJI VIENETAI | 60 |
RASTER VIENETAIS | 96 |
DIDŽIAUSIAS PUSIAU TIKSLIŲJŲ SKAIČIAVIMŲ NAŠUMAS | 71,73 TFLOPs |
DIDŽIAUSIAS VIENO TIKSLUMO SKAIČIAVIMO NAŠUMAS | 35,84 TFLOPs |
Atlikdami ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros bandymus, juos paleidome su „Forza Horizon 5” išoriniame monitoriuje naudodami „4K Extreme” grafikos nustatymus, kad iš tikrųjų išjudintume aparatinę įrangą 180 W. Gavome aukščiausią 60 °C temperatūrą ir aukščiausią 65 dB ventiliatoriaus keliamą triukšmą. Pastaba: nepastebėjome didelio skirtumo esant 130 W galiai.
Lyginamieji indeksai
ONEXPLAYER ONEXGPU 2 apžvalgos negalėjome atlikti be lyginamųjų testų. Praleisime įprastus CPU pagrįstus lyginamuosius testus ir sutelksime dėmesį į GPU skirtus testus. Naudosime ONEXPLAYER X1 Pro su HX 370 CPU, kuris turi OCuLink prievadą. Ir ONEXFLYE F1 Pro su HX 365 CPU, turintį tik USB jungtį. Kad pamatytume našumo skirtumus, įtraukėme vidinių ir išorinių ekranų, taip pat „X1 Pro” su „OCuLink” jungtimi ir be jos, lyginamųjų testų rezultatus.
3DMARK
Pradėsime nuo įprastų „3DMARK Benchmark” testų: „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike”. „Time Spy” matome, kad „X1 Pro” per „OCuLink” natūraliai pirmauja, o USB atsilieka. F1 Pro čia pasirodo gana gerai, o geri rezultatai pasiekiami tik per USB.
Nakties reido metu matome daugiau rezultatų derinio. Naudodami „F1 Pro” galite matyti skirtumą tarp vidinio ir išorinio ekranų, taip pat naudojant „OCuLink” ir USB. O „F1 Pro” išoriniame ekrane stebėtinai užima pirmąją rezultatų vietą.
Atliekant „Fire Strike” lyginamąjį testą, rezultatai šiek tiek artimesni. X1 Pro vėl pirmauja naudojant OCulink, o naudojant tik USB, našumas sumažėja. O „F1 Pro” per USB veikia gana gerai įvairiuose testuose.
„Forza Horizon 5
Būtent tada, kai paleidžiame keletą žaidimų lyginamųjų testų, galime pamatyti „OCuLink” privalumus, palyginti su tik USB jungtimis. X1 Pro su OCuLink labai padidino našumą visuose testuose. Prijungus tik per USB, matome, kad abiejų įrenginių kadrų per sekundę skaičius yra labai artimas, o jį riboja USB 4 pralaidumas.
„Shadow of the Tomb Raider
Žaidimo „Shadow of the Tomb Raider” atveju su „X1 Pro” per „OCuLink” matome tą patį modelį. Lyginant tik su USB, jo našumas labai padidėjo. Abiejų įrenginių santykiniuose testuose vėl matome panašius rezultatus su USB.
Cyberpunk 2077
Ir paskutinis mūsų lyginamasis rodiklis – „Cyberpunk 2077”. Matome gerus „X1 Pro” rezultatus per „OCuLink”, nors išoriniame monitoriuje 4K raiška pastebimai sumažėja. O „F1 Pro” per USB jungtį matome tikėtinus rezultatus, atitinkančius „X1 Pro” USB jungties rezultatus.
Lyginamojo indekso santrauka
ONEXPLAYER ONEXGPU 2, kaip matėme, puikiai tinka našumui, tačiau matome tam tikrų kliūčių, kai naudojame tik USB 4. USB 4 pralaidumo nepakanka, kad būtų galima suspėti, ir matome didelį našumo skirtumą, palyginti su „OCuLink”. Originalioje ONEXPLAYER ONEXGPU eGPU prijungimo stotelėje atotrūkis nebuvo toks didelis, nes GPU turėjo mažesnį našumą, tačiau vis tiek atsirado kliūčių. Iš tikrųjų dėl šios priežasties abiejuose įrenginiuose per USB 4 gavome gana panašius rezultatus.
Tačiau prijungus per „OCuLink” gaunami aukštesni rezultatai nei 7600M GPU. Pavyzdžiui, „Forza Horizon 5” žaidime 4K raiška matome maždaug 38 % našumo skirtumą. Mažesnės skiriamosios gebos abu procesoriai bus panašūs, tačiau jei padidintumėte grafikos kokybę, pamatytumėte, kad atotrūkis tarp jų sparčiai didėja.
Daugiau informacijos apie abu delninius kompiuterius, kuriuos naudojome, galite sužinoti šioje apžvalgoje; ONEXPLAYER X1 Pro apžvalga ir ONEXPLAYER F1 Pro apžvalga.
Žaidimo našumas
Lyginamieji testai yra labai geri, bet ką jau kalbėti apie realaus pasaulio žaidimus. Apžvelgsime kai kuriuos reiklesnius žaidimus. Tam naudojame „ONEXPLAYER X1 Pro” su „OCuLink” jungtimi 1600P raiška.
Cyberpunk 2077
Jei norite, kad kadrų per sekundę skaičius būtų solidus ir viršytų 60, tuomet pasirinkome 1600P su numatytaisiais „Ray Tracing Low” grafikos nustatymais, aukšta tekstūrų kokybe ir „AMD FidelityFX Super Resolution 2.1” nustatytu režimu Auto.
„Forza Horizon 5
Kad būtų pasiektas tvirtas 60+ kadrų per sekundę rezultatas, pasirinkome 1600P su numatytaisiais „Extreme” grafikos nustatymais. Gražus ir paprastas šio žaidimo nustatymas
Jei jūsų ekranas turi didesnį atnaujinimo dažnį, pavyzdžiui, 120 Hz su „X1 Pro”. Tada galime naudoti 1600P vidutinę grafiką. Arba, jei norite, galite sumažinti iki 1200P ir pasirinkti High grafiką.
Prisiekusiųjų
Dar vienas greitas 60+ FPS. Pasirinkome 1600P su numatytaisiais „Epic” grafikos nustatymais, įjungę „Ray Tracing” ir nustatę „NVIDIA DLSS 3” kokybę.
Galutinės mintys
Apibendrinkime savo mintis apie ONEXPLAYER ONEXGPU 2 apžvalgą. ONEXPLAYER ONEXGPU 2 yra puikus priedas delninių, mini ar stacionariųjų kompiuterių savininkams su tam tikromis sąlygomis. Apibendrinsime, kodėl.
Formos faktorius gali pasirodyti labai didelis, tačiau jei palyginsite jį su vaizdo plokšte, jis dažniausiai yra didesnis pagal gylį. Taip pat patogu, kad ji stovi, o ne guli ant stalo, todėl užima mažiau vietos.
Taip pat atsižvelkite į tai, kad viduje yra ne tik vaizdo plokštė. Čia yra visas doko priedų rinkinys, palaikantis iki trijų išorinių ekranų, du papildomi USB prievadai, eterneto prievadas ir SSD lizdas papildomai saugyklai. Taigi papildomas dydis, palyginti su standartiniu GPU, čia atsveria viską.
Svarbiausias veiksnys yra našumas. Matome didesnį našumą nei ankstesnės kartos ONEXGPU. Kai naudojama „OCuLink”, matome maždaug 50 % didesnį našumą – nuo 103 iki 153 FPS žaidime „Forza Horizon 5” 4K režimu, palyginti su senesniu 7600M.
Tačiau jei jūsų įrenginys nepalaiko „OCuLink”, dėl USB 4 pralaidumo apribojimų negalėsite išnaudoti visų ONEXPLAYER ONEXGPU 2 našumo privalumų. Kai kuriais atvejais dėl to gali labai sumažėti našumas. Pavyzdžiui, žaidime „Forza Horizon 5” 4K formatu, naudodami „OCuLink” ryšį, užfiksavome 208 FPS, o naudodami USB 4 – tik 73 FPS. Jei planuojate naudoti tik USB 4, našumo skirtumas, palyginti su ankstesniu 7600M modeliu, yra daug mažesnis, todėl tai ekonomiškesnis pasirinkimas.
Atsižvelgiant į visa tai, jei turite arba planuojate įsigyti įrenginį su „OCuLink”, ONEXPLAYER ONEXGPU 2 yra puikus pasirinkimas. Turite greičiausią įmanomą grafikos našumo jungtį, kelias vaizdo išvestis, eternetą ir SSD lizdą didesnei saugyklai. Šį įrenginį tikrai verta apsvarstyti!
Tai užbaigia mūsų ONEXPLAYER ONEXGPU 2 apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų apie ją, nedvejodami klauskite komentaruose ir mes mielai padėsime.