Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ONEXPLAYER X1 AMD apžvalga – „3-in-1” AMD 8840U varomas nešiojamasis, planšetinis ir delninis žaidimų kompiuteris

ONEXPLAYER X1 AMD Review
ONEXPLAYER X1 AMD Review
ONEXPLAYER X1 AMD APŽVALGA
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4.5)

Santrauka

ONEXPLAYER X1 AMD yra universalus „3-in-1” įrenginys, veikiantis kaip mini nešiojamasis kompiuteris, planšetė ir nešiojamasis žaidimų kompiuteris, pasižymintis dideliu našumu, kurį užtikrina AMD Ryzen 7 8840U procesorius ir Radeon 780M GPU.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • „3-in-1” mini nešiojamasis kompiuteris, planšetė ir delninis žaidimų kompiuteris
  • Didelis 10,95 colių 1600P 120 Hz jutiklinis ekranas
  • Nuimamas stovas, didelė klaviatūra ir valdikliai
  • Didelio našumo „AMD Ryzen 7 8840U” procesorius
  • Puikiai tinka darbui, medijos vartojimui ir žaidimams

Cons

  • Gali būti per didelis ir sunkus, kad jį būtų galima ilgai naudoti kaip rankinį

Savo ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgoje jį lyginsime su ONEXPLAYER X1 Mini (apžvalga pasirodys netrukus), kad pamatytume, kaip jie tarpusavyje dera. Taip pat lyginsime su kitais nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais su tuo pačiu procesoriumi. Rezultatai gana įdomūs! Leiskite pradėti ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgą.

ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgos vaizdo įrašas

ONEXPLAYER X1 AMD apžvalga

ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgą pradedame nuo paties įrenginio apžvalgos. ONEXPLAYER X1 AMD yra maždaug 9,9 x 6,4 x 0,5 colių (25,2 x 16,3 x 1,3 cm) dydžio, o be valdiklių sveria 969 g. Su valdikliais jis yra 13,9 colių (35,5 cm) ir sveria 1 090 g (2,40 kg).

ONEXPLAYER X1 AMD apžvalga - vaizdas iš priekio
ONEXPLAYER X1 AMD priekinis vaizdas

Ekranas yra 10,95 colių 120 Hz LTPS jutiklinis ekranas su 2560×1600 raiška. Ekrano dydis ir raiška yra geras derinys tiek darbui, tiek žaidimams. Pastaba: jei atnaujinus grafikos tvarkykles dingo ekrano skiriamosios gebos parinktys, žr. labai greitą ir paprastą šios problemos sprendimą mūsų „Žinių bazės” pranešime.

Nešiojamojo žaidimų kompiuterio viršuje yra 1 MP kamera, palaikanti „Windows Hello” veido atrakinimo funkciją.

ONEXPLAYER X1 AMD Kairysis vaizdas
ONEXPLAYER X1 AMD Kairysis vaizdas

Kairėje pusėje yra du USB 4.0 prievadai, kuriuos galite naudoti didelės spartos periferiniams įrenginiams, įskaitant išorinius ekranus ir saugyklas. Apačioje yra uždengtas kairės pusės valdiklio lizdas.

ONEXPLAYER X1 AMD dešinysis vaizdas
ONEXPLAYER X1 AMD dešinysis vaizdas

Dešinėje pusėje yra USB-A 3.2 prievadas ir „micro SD” kortelės lizdas. Žemiau yra uždengtas dešinės pusės valdiklio lizdas.

ONEXPLAYER X1 AMD vaizdas iš viršaus
ONEXPLAYER X1 AMD vaizdas iš viršaus

Viršuje yra įjungimo mygtukas, kuriame įmontuotas pirštų atspaudų skaitytuvas. Taip pat uždengta vieta 3,5 mm garso lizdui ir „OCuLink” prievadui, skirtam prijungti prie „eGPU” prijungimo stoties. Dešinėje pusėje yra mygtukas, skirtas iškviesti valdymo centro perdangą.

Jis turi nuimamą stovą, kuris tvirtinamas magnetais. Galite reguliuoti stovo kampą pagal savo poreikius.

ONEXPLAYER valdiklių apžvalga

Atskirai galima įsigyti ONEXPLAYER valdiklių, kuriuos įtrauksime į ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgą. Tai kairės ir dešinės pusės valdikliai, kurie tvirtinami prie mobiliųjų žaidimų kompiuterių „X1 AMD” ir „X1 Mini” šonų. Jame yra standartiniai žaidimų valdikliai, įskaitant salės efekto analogus. Jis taip pat turi nuimamą „D-Pad” viršutinę dalį, kad atitiktų jūsų pageidavimus.

ONEXPLAYER X1 AMD nuimami valdikliai
ONEXPLAYER X1 AMD nuimami valdikliai

Valdikliai paprasčiausiai slysta ir užsifiksuoja X1 šonuose. Galinėje pusėje yra mažas mygtukas, kuriuo juos atrakinsite ir nuleisite atgal. Jungtis yra tvirta, o judesiai tarp valdiklio ir X1 yra labai maži.

ONEXPLAYER X1 AMD valdiklio jungtis
ONEXPLAYER X1 AMD valdiklio jungtis

Taip pat galima įsigyti valdiklio jungtį. Tai tarsi pagrindas valdikliams, kuris vėl slysta ir užsifiksuoja. Jame yra 1200 mAh įkraunama baterija. Jis jungiamas per USB jungtį, kuri yra jungties viduje. Jei norite, galite jį prijungti prie bet kurio „Windows” įrenginio. Pastebėjome šiek tiek judesio tarp dviejų valdiklių ir jungties, kuris nėra labai laisvas, tačiau tikrai yra judesio, kurio nebuvo, kai jis buvo prijungtas prie paties įrenginio.

ONEXPLAYER klaviatūra

Toliau turime prijungiamą klaviatūrą. Ji labai lengvai prijungiama prie nešiojamojo žaidimų kompiuterio naudojant „pogo” kaiščius ir magnetus, kad laikytųsi savo vietoje. Jungtis yra pakankamai tvirta, kad nenutrūktų pakėlus ONEXPLAYER X1 AMD, tačiau nebandykite jo kelti su klaviatūra 🙂

Klavišai yra gero dydžio ir aukščio, beveik tokie, kokius galima rasti nešiojamojo kompiuterio klaviatūroje. Šią apžvalgą rašiau naudodamas klaviatūrą ir neturėjau jokių problemų.

ONEXPLAYER dėklas

ONEXPLAYER X1 AMD dėklas
ONEXPLAYER X1 AMD dėklas

Ir galiausiai – ONEXPLAYER X1 AMD dėklas. Jo išorė padengta tvirta apdaila, o vidus padengtas minkštesne medžiaga. Jis yra pakankamai didelis, kad tilptų X1, stovas ir klaviatūros priedas. Neabejotinai verta naudoti, kad apsaugotumėte nuo smūgių ir įbrėžimų, kai nenaudojate.

ONEXPLAYER X1 techninės specifikacijos

Tęsiame ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgą, apžvelgdami technines specifikacijas ir lygindami jas su X1 mini modeliu. Taip pat atlikome savo akumuliatoriaus veikimo trukmės testus, taip pat aukščiausio ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros testus.

ONEXPLAYER X1 AMD ir X1 Mini palyginimas

ONEXPLAYER X1 AMDONEXPLAYER X1 Mini
IŠVADOS10,95″ LTPS, 2560×1600, 120 Hz, 16:10,sRGB: 133 %, 540 nitų, 10 taškų jutiklinis palaikymas8,8″ LTPS, 2560×1600, 144 Hz, 16:10, sRGB: 133 %, 500 nitų, 10 taškų jutiklinis palaikymas,
DIMENSIJOS9,9 x 6,4 x 0,5 colio (25,2 x 16,3 x 1,3 cm)8,2 x 5,07 x 0,78 colių (21,0 x 12,9 x 2,0 cm)
SVORIS969 g (1,73 svarų)710 g (1,56 svarų)

ONEXPLAYER X1 AMD techninės specifikacijos

CPU„AMD Ryzen 7 8840U„, 8 branduoliai / 16 gijų, iki 5,10 GHz, 28 W TDP
GPU„AMD Radeon 780M”, 12 branduolių iki 2700 MHz
RAMIki 64 GB LPDDR5X dviejų kanalų 7500 MHz
SANDĖLIAVIMASIki 4 TB M.2 2280 NVME PCIe Gen 4.0 SSD
RYŠIAI„Wi-Fi 6E”, „Bluetooth 5.2
KAMERA1 MP priekinė dirbtinio intelekto kamera (palaikoma „Windows Hello”)
I/O2x USB-C 4.0
1x USB A 3.2
1x 3,5 mm garso prievadas
1x OCuLink prievadas
1x „Micro SD” skaitytuvas
AKUMULIATORIUS65,02Wh 16 890 mAh įkraunamas akumuliatorius
OPERACINĖ SISTEMA„Windows 11 Home

Visa tai maitina 65,02Wh 16 890 mAh įkraunamas akumuliatorius. Atlikę „Cinebench” ciklą, gavome 1 valandos 57 minučių baterijos veikimo laiką, o „X1 Mini” veikė 3 minutėmis ilgiau – lygiai 2 valandas. Vidutinis naudojimas skirsis, bet tikimasi maždaug 6-8 valandų.

ONEXPLAYER X1 AMD termovizoriai
ONEXPLAYER X1 AMD termovizoriai

Įjungę „Cinebench” taip pat išbandėme ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas buvo 62 dB, o aukščiausia temperatūra – 64 °C.

Sistemos lyginamieji testai

Toliau mūsų ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgoje atlikome keletą sistemos lyginamųjų testų, kad pamatytume, kaip jis veikė kartu su savo X1 Mini analogu ir kai kuriais kitais 8840U pagrįstais kompaktiškais žaidimų kompiuteriais.

PCMark

„PCMark” programoje ” ONEXPLAYER X1 AMD” gaunami vos žemesni nei vidutiniai rezultatai. Tai gali lemti, pavyzdžiui, lėta operatyviosios atminties arba saugyklos sparta. Žinome, kad, pavyzdžiui, GPD WIN 4 2024 turi labai gerą SSD spartą, kuri šiame lyginamajame teste turi reikšmės.

„Cinebench R23

„Cinebench” programoje, kurioje tikrinamas vieno ir kelių branduolių procesoriaus našumas, matome iš esmės tokius pačius vieno branduolio rezultatus. Daugelio branduolių našumo atveju matome, kad iki aukščiausio rezultato, kurį gauna „X1 Mini”, trūksta visai nedaug.

3DMark

„3DMark” programoje atliekame „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamuosius testus. ” ONEXPLAYER X1 AMD” labai gerai pasirodė ir užėmė bendrą antrąją vietą su „X1 Mini”. X1 Ultra 7 modelis užima pirmąją vietą, tačiau, kaip matėme, tikrasis žaidimų našumas šiuose įrenginiuose nėra didelis.

Žaidimų lyginamieji standartai

Kadangi tai yra nešiojamasis žaidimų kompiuteris, atlikdami ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgą taip pat atlikome įvairių žaidimų lyginamuosius testus su skirtingais TDP nustatymais, kad įvertintume jo našumą.

„Forza Horizon 5

„Forza Horizon 5” žaidime matome labai gerus 1080P našumo rodiklius, esant 98 kadrams per sekundę.

720P režimu visame TDP diapazone vėl matome labai gerą našumą, o bendras geriausių kadrų per sekundę skaičius yra didžiausias.

„Shadow of the Tomb Raider

Žaidimo „Shadow of the Tomb Raider” atveju ONEXPLAYER X1 AMD užima pirmąją vietą su 81 kadru per sekundę.

Aukštas našumas ir toliau išlieka 720P, o puikūs rezultatai pasiekiami visame TDP diapazone.

Gatvės kovotojas VI

„Street Fighter VI” atveju vėl matome labai gerus kadrų per sekundę rezultatus tiek 1080P, tiek 720P režimuose. Nepamirškite, kad šie rezultatai nustatyti aukščiausiais grafikos nustatymais, kad tikrai apkrautų CPU ir GPU.

„Call of Duty Modern Warfare III

Paskutinis mūsų lyginamasis rodiklis – „Call of Duty MW3”. Esant 1080P raiškai matome beveik identiškus kadrus per sekundę, palyginti su „Win 4” ir „X1 Mini”.

Tai tęsiasi ir atliekant 720P lyginamuosius testus su įvairiomis TDP.

ONEXGPU lyginamieji testai

Galime pasinaudoti eGPU, pavyzdžiui, ONEXPLAYER ONEXGPU eGPU prijungimo stotimi arba GPD G1. Tai mums suteiks didžiulį našumo padidėjimą ne tik žaidimams, bet ir tokioms užduotims, kaip vaizdų ir vaizdo įrašų redagavimas bei kodavimas.

ONEXPLAYER X1 AMD ir ONEXPLAYER ONEXGPU
ONEXPLAYER X1 AMD ir ONEXPLAYER ONEXGPU

Norėdami pasiekti geriausią našumą, prijungėme ONEXGPU prie nešiojamojo žaidimų kompiuterio per „OCuLink” ir 2560×1600 skiriamąja geba paleidome šiuos žaidimus. Žaidime „Forza Horizon 5” gavome 130 kadrų per sekundę. Žaidime „Shadow of the Tomb Raider” – 131 kadras per sekundę, o žaidime „Call Of Duty Modern Warfare II” – 92 kadrai per sekundę.

Tai didelis našumo padidėjimas, ypač atsižvelgiant į 1600P ekrano raišką.

Žaidimų našumas

„Forza Horizon 5

"Forza Horizon 5" veikia puikiai
„Forza Horizon 5” veikia puikiai

Galite nustatyti 2560×1600 skiriamąją gebą, žemą grafiką, jei norite pasiekti daugiau nei 60 FPS, arba aukštą, jei norite pasiekti 40 FPS. Sumažinkite skiriamąją gebą, jei norite gauti daugiau kadrų per sekundę ir (arba) geresnę grafikos kokybę.

„No Mans Sky

"No Mans Sky
„No Mans Sky

Galite nustatyti 2560×1600 raišką ir standartinę grafikos kokybę. Jei norite, galite sumažinti skiriamąją gebą, kad grafika būtų kokybiškesnė.

Sveiki, kaimynai 2

Sveiki, kaimynai 2
Sveiki, kaimynai 2

Galite paleisti šią programą 2560×1600 formatu, naudodami aukštus grafikos nustatymus

„Steamworld Dig 2

"Steamworld Dig 2" reikia tik 5 W TDP
„Steamworld Dig 2” reikia tik 5 W TDP

Galite žaisti 2560×1600 skiriamąja geba ir nustatyti 5 W TDP, kad taupytumėte akumuliatoriaus energiją.

Emuliavimo našumas

PS3

PS3 emuliacija yra puiki!
PS3 emuliacija yra puiki!

Dauguma suderinamų „PlayStation 3” žaidimų veiks puikiai. Gali pasitaikyti, kad per įtemptas scenas retkarčiais kris kadrai, tačiau tai nieko nelaužo žaidimo.

Vita

Priklausomai nuo suderinamumo ir žaidimo, problemų neturėtų kilti. Galime paleisti „Street Fighter X Tekken” 2 kartus didesne skiriamąja geba ir kartais FPS sumažėja.

Ryujinx

"Ryujinx" emuliatorius
„Ryujinx” emuliatorius

Yra daug žaidžiamų žaidimų, ypač trečiųjų šalių žaidimų. Pirmosios šalies žaidimų našumas sumažės.

„Xbox 360

Mažesnių reikalavimų reikalaujančius suderinamus žaidimus galima žaisti. Kai pereisite prie didesnių reikalavimų reikalaujančių žaidimų, pastebėsite našumo sumažėjimą.

ONEXPLAYER X1 AMD apžvalga Galutinės mintys

Laikas apibendrinti galutines mūsų ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgos mintis. ONEXPLAYER X1 AMD yra įdomus būdas įsigyti žaidimų nešiojamąjį kompiuterį. Mums patinka, kad galite nuimti klaviatūrą ir valdiklius ir paversti jį planšetiniu kompiuteriu, kuris puikiai tinka kasdieniam naudojimui tiek namuose, tiek darbe. Klaviatūrą galite pridėti, jei norite nešiojamuoju žaidimų kompiuteriu įvesti ką nors ilgesnio, pavyzdžiui, „Word” dokumentą. Vėliau prie X1 prijunkite valdiklius arba naudokite valdiklių jungtį ir žaiskite žaidimus rankomis arba turėdami X1 ant stalo.

ONEXPLAYER X1 AMD su valdiklio jungtimi
ONEXPLAYER X1 AMD su valdiklio jungtimi

Tai suteikia šiek tiek daugiau pasirinkimo, kaip norite naudoti ONEXPLAYER X1 AMD, o tai yra puiku, panašiai kaip WIN MAX 2 2024 su dangteliais, kuriais galima paslėpti valdiklius. Tiesa, jis galbūt nėra toks gražus kaip „Win MAX 2” su įmontuotais valdikliais, tačiau jums patogu keisti X1 klaviatūrą ir valdiklius pagal poreikį.

ONEXPLAYER X1 AMD puikiai veikia su ONEXGPU
ONEXPLAYER X1 AMD puikiai veikia su ONEXGPU

Kalbant apie našumą, mes negalėjome priekaištauti ONEXPLAYER X1 mobiliajam žaidimų kompiuteriui. Visuose lyginamuosiuose testuose, išskyrus vieną, pasiekėme puikių rezultatų – geriausių arba beveik geriausių. Iš dalies taip yra dėl to, kad naujesnės AMD grafikos tvarkyklės iš tikrųjų veikia gerai, palyginti su senesnėmis jų tvarkyklėmis. Be to, nepamirškite, kad X1 turi „OCuLink” palaikymą, našumo padidėjimas yra didelis ir čia neturime jokių nusiskundimų.

ONEXPLAYER X1 AMD” yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori kompaktiško žaidimų kompiuterio, kurį galima naudoti biuro aplinkoje neatkreipiant dėmesio. Tuomet ne darbo metu galite lengvai juo žaisti prijungę valdiklius arba naudodamiesi jungtimi. Su ONEXPLAYER X1 AMD gausite tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių.

Daugiau informacijos apie ONEXPLAYER X1 AMD ir ONEXPLAYER X1 Mini galite sužinoti ir įsigyti atitinkamose nuorodose.

Tai užbaigia mūsų ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose ir mes mielai atsakysime.

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.