Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ONEXPLAYER X1 Mini apžvalga – 3-in-1 nešiojamasis žaidimų kompiuteris, mini nešiojamasis kompiuteris ir planšetinis kompiuteris

ONEXPLAYER X1 Mini Review
ONEXPLAYER X1 Mini Review
ONEXPLAYER X1 Mini apžvalga
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4.5)

Santrauka

„ONEXPLAYER X1 Mini” yra universalus nešiojamasis žaidimų kompiuteris „3-in-1” su 144 Hz 8,8 colių jutikliniu ekranu, nuimamais valdikliais ir lengva konstrukcija, kad galėtumėte mėgautis išskirtiniais žaidimais keliaudami.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • 8,8 colių 144 Hz jutiklinis ekranas su 1600P raiška
  • Nešiojamumas didesnis nei X1 AMD modelio
  • „3-in-1” mini nešiojamasis kompiuteris, planšetė ir delninis žaidimų kompiuteris
  • Didelio našumo „AMD Ryzen 7 8840U” procesorius
  • Nuimama klaviatūra ir valdikliai

Cons

  • Klaviatūros priedas nelieka uždarytas
  • „Mini” apačioje esantis „OCuLink” prievadas šiek tiek erzina

Neseniai gavome ONEXPLAYER X1 Mini ir AMD nešiojamuosius žaidimų kompiuterius peržiūrai. Jei dar neskaitėte mūsų ONEXPLAYER X1 AMD apžvalgos, perskaitykite ją, kad gautumėte išsamesnį aprašymą. Šioje apžvalgoje pateikiama ONEXPLAYER X1 Mini apžvalga ir keletas palyginimų su AMD modeliu.

ONEXPLAYER X1 Mini 8840U apžvalga

ONEXPLAYER X1 Mini apžvalgą pradedame nuo išsamesnio žvilgsnio į nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. ONEXPLAYER X1 Mini yra maždaug 8,2 x 5,07 x 0,78 colių (21,0 x 12,9 x 2,0 cm) dydžio ir sveria 737 g (1,62 kg) be prijungtų valdiklių. Su valdikliais jis yra maždaug 31,5 cm (12,4 col.) ir sveria 859 g (1,89 kg).

ONEXPLAYER X1 Mini apžvalga - priekinis vaizdas su prijungtais valdikliais
Vaizdas iš priekio su pritvirtintais valdikliais

Ekranas yra 8,8 colio 144 Hz LTPS jutiklinis ekranas su 2560×1600 taškų raiška. Lyginant su jo vyresniuoju broliu, kuris turi didesnį 10,95″ ekraną ir mažesnį 120 Hz atnaujinimo dažnį, čia yra tam tikrų skirtumų.

Jei atnaujinus grafikos tvarkykles dingo ekrano skiriamosios gebos parinktys, žr. labai greitą ir paprastą šios problemos sprendimą mūsų „Žinių bazės” pranešime.

Viršuje yra 1 MP kamera, kuri palaiko „Windows Hello” veido atrakinimo funkciją.

ONEXPLAYER X1 Mini vaizdas iš kairės pusės
ONEXPLAYER X1 Mini vaizdas iš kairės pusės

Kairėje ir dešinėje pusėse yra uždengtos angos, prie kurių galima pritvirtinti valdiklius.

Viršuje yra įjungimo mygtukas su integruotu pirštų atspaudų skaitytuvu, garsumo mygtukai ir mygtukas, skirtas ONEXPLAYER valdymo centro perdangai iškelti. Toliau yra USB 4 prievadas, USB-A 3.2 prievadas ir 3,5 mm ausinių prievadas.

ONEXPLAYER X1 Mini vaizdas iš apačios
ONEXPLAYER X1 Mini vaizdas iš apačios

Apačioje yra vienas USB-C 4 prievadas, uždengtas „OCuLink” prievadas ir „micro SD” kortelės lizdas.

"ONEXPLAYER X1 Minis Kick Stand" stovas
„ONEXPLAYER X1 Minis Kick Stand” stovas

Galinėje pusėje įmontuotas reguliuojamas atraminis stovas.

ONEXPLAYER valdiklių apžvalga

Toliau praleisime šiek tiek laiko su valdikliais kaip ONEXPLAYER X1 Mini apžvalgos dalimi. Juos galima įsigyti atskirai ir jie tiekiami po porą kairės ir dešinės pusės valdiklių, kurie tvirtinami tiek prie ” ONEXPLAYER X1 Mini”, tiek prie AMD mobiliųjų žaidimų kompiuterių šonų. Jame yra standartiniai žaidimų valdikliai, įskaitant salės efekto analogus. Jis taip pat turi nuimamą „D-Pad” viršutinę dalį, kad atitiktų jūsų pageidavimus.

ONEXPLAYER X1 valdikliai
ONEXPLAYER X1 valdikliai

Valdikliai paprasčiausiai slysta ir užsifiksuoja ant „X1 Mini” šonų. Galinėje pusėje yra mažas mygtukas, kuriuo juos atrakinsite ir nuimsite atgal. Jungtis yra tvirta, o judesiai tarp valdiklio ir įrenginio labai maži.

Taip pat galima įsigyti valdiklio jungtį. Ji veikia kaip pagrindas jūsų valdikliams ir vėl slysta bei užsifiksuoja vietoje. Jos viduje yra 1200 mAh įkraunama baterija. Jis jungiamas per USB jungtį, kuri yra jungties viduje. Jei norite, galite jį prijungti prie bet kurio „Windows” įrenginio. Pastebėjome šiek tiek judesių tarp dviejų valdiklių ir jungties.

ONEXPLAYER klaviatūra

Toliau mūsų „ONEXPLAYER X1 Mini” apžvalgoje – prijungiama klaviatūra. Ji labai lengvai prijungiama naudojant pogo kaiščius ir magnetus, kad laikytųsi savo vietoje. Jungtis yra pakankamai tvirta, kad neatsijungtų pakėlus ” ONEXPLAYER X1 Mini”, tačiau nebandykite kelti su klaviatūra 🙂

Klaviatūros klavišų dydis ir aukštis atitinka klaviatūros dydį, tačiau yra šiek tiek mažesni nei nešiojamojo kompiuterio klaviatūroje. Šią apžvalgą rašiau naudodamasis šia klaviatūra ir apskritai tai buvo gera patirtis, tačiau didesnė X1 AMD klaviatūra buvo tikrai patogesnė.

Nėra magneto, kuris liktų uždarytas?
Nėra magneto, kuris liktų uždarytas?

Vienas nepatogumas – X1 Mini viršuje nėra magneto, kuris padėtų išlaikyti klaviatūrą uždarytą. X1 AMD turi tokį magnetą, jis atrodo daug gražiau ir dėl to lieka uždarytas.

ONEXPLAYER dėklas

ONEXPLAYER X1 mini dėklas
ONEXPLAYER X1 mini dėklas

Ir galiausiai – ne mažiau svarbus ONEXPLAYER X1 Mini dėklas. Išorėje jis turi tvirtą apdailą, o viduje – minkštesnę medžiagą. Jis pakankamai didelis, kad į jį tilptų „X1 Mini” ir klaviatūros priedas. Neabejotinai verta naudoti, kad apsaugotumėte nuo smūgių ir įbrėžimų, kai nenaudojate.

ONEXPLAYER X1 Mini techninės specifikacijos

Atlikdami ONEXPLAYER X1 Mini apžvalgą apžvelgiame ir lyginame technines specifikacijas su AMD.

ONEXPLAYER X1 AMD ir X1 Mini palyginimas

ONEXPLAYER X1 AMDONEXPLAYER X1 Mini
IŠVADOS10,95″ LTPS, 2560×1600, 120 Hz, 16:10,sRGB: 133 %, 540 nitų, 10 taškų jutiklinis palaikymas8,8″ LTPS, 2560×1600, 144 Hz, 16:10, sRGB: 133 %, 500 nitų, 10 taškų jutiklinis palaikymas
DIMENSIJOS9,9 x 6,4 x 0,5 colio (25,2 x 16,3 x 1,3 cm)8,2 x 5,07 x 0,78 colių (21,0 x 12,9 x 2,0 cm)
SVORIS969 g (1,73 svarų)710 g (1,56 svarų)

ONEXPLAYER X1 Mini techninės specifikacijos

CPU„AMD Ryzen 7 8840U„, 8 branduoliai / 16 gijų, iki 5,10 GHz, 28 W TDP
GPU„AMD Radeon 780M”, 12 branduolių iki 2700 MHz
RAMIki 64 GB LPDDR5X dviejų kanalų 7500 MHz
SANDĖLIAVIMASIki 2 TB M.2 2230 NVME PCIe Gen 4.0 SSD
RYŠIAI„Wi-Fi 6E”, „Bluetooth 5.2
KAMERA1 MP priekinė dirbtinio intelekto kamera (palaikoma „Windows Hello”)
I/O2x USB-C 4.0
1x USB A 3.2
1x 3,5 mm garso prievadas
1x OCuLink prievadas
1x „Micro SD” skaitytuvas
AKUMULIATORIUS65,02Wh 16 890 mAh įkraunamas akumuliatorius
OPERACINĖ SISTEMA„Windows 11 Home

Visa tai maitina 65,02Wh 16 890 mAh įkraunamas akumuliatorius. Paleidome „Cinebench” ciklą ir gavome lygiai 2 valandas ir 3 minutėmis ilgesnį akumuliatoriaus veikimo laiką nei ONEXPLAYER X1 AMD modelio. Vidutinis naudojimas skirsis, tačiau tikimasi maždaug 6-8 valandų.

ONEXPLAYER X1 mini termoforai
ONEXPLAYER X1 mini termoforai

Įjungę „Cinebench” taip pat išbandėme ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 60 dB, o aukščiausia temperatūra – 62 °C. Abu šie rodikliai šiek tiek žemesni nei AMD modelio atitinkamai 2 dB ir 2 laipsniais.

Sistemos lyginamieji testai

Dabar atliksime keletą sistemos lyginamųjų testų, kad pamatytume, kaip jis veikia kartu su savo X1 AMD analogu ir kitais 8840U pagrindu veikiančiais nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais.

PCMark

Pradedame nuo gana žemų ” ONEXPLAYER X1 Mini” lyginamųjų testų rezultatų, tiesa, X1 modelio rezultatai taip pat buvo žemi. Jie abu yra žemesni nei GPD modelių rezultatai, galbūt šiek tiek lėtesnė RAM arba SSD sparta šiek tiek stabdo jį, tačiau tai nėra gera pradžia.

„Cinebench R23

„Cinebench” programoje, kurioje tikrinamas procesoriaus vieno ir kelių branduolių našumas, vieno branduolio rezultatai yra maždaug vienodi. ONEXPLAYER X1 Mini pirmauja pagal daugiabranduolinį našumą, o X1 AMD labai nedaug atsilieka. Čia puikus rezultatas!

3DMark

„3DMark” programoje atliekame „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamuosius testus. Matome iš esmės tokius pačius laiko šnipinėjimo rezultatus, šiek tiek aukštesnius „Night Raid” ir pastebimai mažesnį atotrūkį, palyginti su X1 AMD modeliu. Tačiau apskritai rezultatai yra aukštesni, jei ne aukščiausi, o tai džiugina.

Žaidimų lyginamieji standartai

Kadangi tai yra nešiojamasis žaidimų kompiuteris, atlikdami ONEXPLAYER X1 Mini apžvalgą taip pat atlikome įvairių žaidimų lyginamąjį testą su skirtingais TDP nustatymais, kad įvertintume jo našumą.

„Forza Horizon 5

„Forza Horizon 5” žaidime 1080P raiška pasiekiami puikūs rezultatai – 98 kadrai per sekundę.

O esant 720P raiškai visame TDP diapazone vėl matome aukštą kadrų per sekundę skaičių. Pirmoje ir antroje vietoje keičiasi X1 AMD. Labai įspūdinga!

„Shadow of the Tomb Raider

Žaidimo „Shadow of the Tomb Raider” atveju „X1 Mini” užima antrąją vietą po X1 AMD 1080P.

720P raiškos atveju paprastai matome puikius rezultatus visame TDP diapazone, kurie yra tokie patys arba šiek tiek mažesni nei X1 AMD, tačiau lenkia kitus.

Gatvės kovotojas VI

„Street Fighter VI” žaidime mes išnaudojame visas delninių kompiuterių galimybes ir naudojame aukščiausius grafikos nustatymus. 1080P raiška apskritai matome labai gerą ONEXPLAYER X1 Mini kadrų per sekundę skaičių.

Ir 720P raiška kadrų dažnis išlieka vienas aukščiausių.

„Call of Duty Modern Warfare III

Ir paskutinis lyginamasis rodiklis – „Call of Duty Modern Warfare III”. Matome tik dviejų kadrų skirtumą nuo pirmosios vietos, kuris neviršija paklaidos ribos.

O esant 720P raiškai rezultatai iš esmės identiški X1 AMD rezultatams. Tai yra GPU tendencingai veikiantis žaidimas, o 780M GPU iš esmės veikia taip pat.

ONEXGPU lyginamieji testai

Galime pasinaudoti eGPU, pavyzdžiui, ONEXPLAYER ONEXGPU eGPU prijungimo stotimi arba GPD G1. Tai mums suteiks didžiulį našumo padidėjimą ne tik žaidimams, bet ir tokioms užduotims, kaip vaizdų ir vaizdo įrašų redagavimas bei kodavimas.

Naudodami ONEXGPU gerokai padidinsite GPU našumą
Naudodami ONEXGPU gerokai padidinsite GPU našumą

Norėdami pasiekti geriausią našumą, prijungėme ONEXGPU per „OCuLink” ir 2560×1600 skiriamąja geba paleidome šiuos žaidimus. Žaidime „Forza Horizon 5” gavome 130 kadrų per sekundę. Žaidime „Shadow of the Tomb Raider” gavome 131 FPS, o žaidime „Call Of Duty Modern Warfare II” – 92 FPS.

Tai didelis našumo padidėjimas, ypač atsižvelgiant į didesnę 1600P ekrano skiriamąją gebą!

Žaidimų našumas

Toliau mūsų „ONEXPLAYER X1 Mini” apžvalgoje apžvelgsime keletą žaidimų su geriausios skiriamosios gebos ir grafikos nustatymais, kuriuos iš tikrųjų galima žaisti. Kartu su kai kuriais kitais nustatymais, jei norite didesnio kadrų per sekundę skaičiaus.

„Forza Horizon 5

"Forza Horizon 5" su ONEXPLAYER X1 Mini
„Forza Horizon 5” su ONEXPLAYER X1 Mini

2560×1600 Žema grafika, jei norite pasiekti daugiau nei 60 FPS, arba aukšta – 48 FPS. Sumažinkite skiriamąją gebą, jei norite gauti daugiau kadrų per sekundę ir (arba) grafikos kokybę.

Crash Bandicoot N’sane Trilogy

"Crash Bandicoot" su ONEXPLAYER X1 Mini
„Crash Bandicoot” su ONEXPLAYER X1 Mini

2560×1600 „Ultra” grafikos kokybė esant maždaug 15 W TDP turėtų veikti puikiai.

Hinterburgo požemiai

Hinterburgo požemiai ONEXPLAYER X1 Mini įrenginyje
Hinterburgo požemiai ONEXPLAYER X1 Mini įrenginyje

Šį požemių tyrinėjimo / galvosūkių žaidimą galite žaisti 2560×1600 skiriamąja geba, naudodami aukščiausios kokybės grafiką ir maždaug 20 W TDP.

Neoninė balta

ONEXPLAYER X1 Mini neoninė balta spalva
ONEXPLAYER X1 Mini neoninė balta spalva

Šį greitojo bėgimo stiliaus žaidimą galite paleisti 2560×1600 skiriamąja geba, naudodami aukščiausius grafikos nustatymus. Galite užfiksuoti 144 Hz kadrų dažnį ir mėgautis šilkiniu sklandžiu kadrų skaičiumi.

Emuliavimo našumas

PS3

Dauguma suderinamų „PlayStation 3” žaidimų veiks puikiai. Gali pasitaikyti, kad per įtemptas scenas retkarčiais kris kadrai, tačiau tai nieko nelaužo žaidimo.

Vita

Priklausomai nuo suderinamumo ir žaidimo, problemų neturėtų kilti. Galime paleisti „Street Fighter X Tekken” 2 kartus didesne skiriamąja geba ir kartais FPS sumažėja.

„Xbox 360

Yra daug žaidžiamų žaidimų, ypač trečiųjų šalių žaidimų. Pirmosios šalies žaidimų našumas sumažės.

Ryujinx

Mažesnių reikalavimų reikalaujančius suderinamus žaidimus galima žaisti. Kai pereisite prie didesnių reikalavimų reikalaujančių žaidimų, pastebėsite našumo sumažėjimą.

ONEXPLAYER X1 Mini apžvalga Galutinės mintys

Laikas apibendrinti galutines mūsų „ONEXPLAYER X1 Mini” apžvalgos mintis. Kaip ir X1 AMD kompaktiškas žaidimų kompiuteris, ONEXPLAYER X1 Mini patenka į įdomią „3-in-1” planšetinių kompiuterių, nešiojamųjų kompiuterių ir žaidimų delninių kompiuterių nišą. Dieną galite pradėti naršyti su planšetiniu kompiuteriu, rašyti teksto dokumentą su prijungta klaviatūra, o vėliau prijungti valdiklius arba naudoti jungtį ir mėgautis žaidimais arba kaip delninuką, arba kaip ant stalo gulintį įrenginį.

ONEXPLAYER X1 Mini planšetinio kompiuterio režimu
ONEXPLAYER X1 Mini planšetinio kompiuterio režimu

Dėl to turite šiek tiek daugiau galimybių pasirinkti, kaip norite naudoti ONEXPLAYER X1 Mini. Tačiau man atrodo, kad magneto, kuris laikytų klaviatūrą uždarytą, trūkumas šiek tiek erzina ir yra negražus, kai ji sulankstyta ant stalo.

ONEXPLAYER X1 Mini mini nešiojamojo kompiuterio režimu
ONEXPLAYER X1 Mini mini nešiojamojo kompiuterio režimu

Vienintelis dalykas, dėl kurio negalėjome skųstis, buvo našumas. Matėme puikius ” ONEXPLAYER X1 Mini” lyginamųjų testų rezultatus. Iš dalies taip yra dėl to, kad naujesnės AMD grafikos tvarkyklės iš tikrųjų veikia gerai, palyginti su senesnėmis jų tvarkyklėmis. Be to, nepamirškite, kad ji turi „OCuLink” palaikymą, našumo padidėjimas yra puikus ir čia tikrai neturime jokių nusiskundimų.

ONEXPLAYER X1 Mini žaidimų režimu
ONEXPLAYER X1 Mini žaidimų režimu

ONEXPLAYER X1 Mini ” galbūt tinka tiems, kurie nori turėti nešiojamąjį žaidimų kompiuterį, kuris dėl mažesnio ekrano ir mažesnės klaviatūros yra mažiau orientuotas į biuro stiliaus darbą. Jis, žinoma, vis tiek gali tai daryti, tačiau pirmenybė teiktina didesniam X1 AMD modeliui. Šis labiau skirtas jūsų planšetiniam kompiuteriui ir neabejotinai nešiojamiesiems žaidimams, kuriuos jis puikiai atlieka.

Daugiau informacijos apie „ONEXPLAYER X1 Mini” ir AMD modelius galite sužinoti ir užsisakyti toliau pateiktose nuorodose.

Tai užbaigia mūsų ONEXPLAYER X1 Mini apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.