Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ONEXPLAYER X1 Pro apžvalga – galutinis „3-in-1” įrenginys darbui, žaidimams ir viskam kitam!

ONEXPLAYER X1 Pro Review 169
ONEXPLAYER X1 Pro Review 169
ONEXPLAYER X1 Pro apžvalga
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (4.5)

Santrauka

„ONEXPLAYER X1 Pro” yra universalus „3-in-1” nešiojamasis žaidimų kompiuteris, planšetė ir nešiojamasis kompiuteris su 10,95 colių 120 Hz jutikliniu ekranu, „AMD Ryzen AI 9 HX 370” procesoriumi, nuimamais valdikliais ir „OCuLink eGPU” palaikomu „OCuLink” eGPU, užtikrinančiu didesnį našumą.

Overall
4.6
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • „3-in-1” planšetinio, nešiojamojo ir delninio žaidimų kompiuterio dizainas
  • Didelės skiriamosios gebos 10,95 colių 120 Hz ekranas
  • „OCuLink” su „eGPU” palaikymu
  • Greitas „AMD Ryzen AI 9 HX 370” procesorius

Cons

  • Didesni ir sunkesni už kitus nešiojamuosius žaidimų kompiuterius

ONEXPLAYER X1 Pro” yra daugiau nei dar vienas nešiojamasis žaidimų kompiuteris– tai tikras „3-in-1” nešiojamasis kompiuteris, planšetinis kompiuteris ir žaidimų nešiojamasis kompiuteris. Nesvarbu, ar sprendžiate produktyvumo užduotis, ar mėgaujatės kinematografine naršymo patirtimi, ar neriate į naujausius AAA žaidimus, šis prietaisas prisitaiko prie jūsų poreikių. Tačiau kaip jis veikia realiame pasaulyje? Šioje „ONEXPLAYER X1 Pro” apžvalgoje išnagrinėsime jo dizainą, technines specifikacijas, lyginamuosius testus, žaidimų našumą ir net eGPU galimybes, kad sužinotume, ar jis iš tiesų atitinka savo universalumo reikalavimus. Ar tai yra geriausias hibridinis įrenginys, kurio laukėte? Sužinokime tai.

ONEXPLAYER X1 PRO peržiūros vaizdo įrašas

https://www.youtube.com/watch?v=Q-EPvu9bnBU

ONEXPLAYER X1 PRO apžvalga

ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgą pradedame nuo prietaiso apžvalgos. ONEXPLAYER X1 Pro su nuimamu stovu yra maždaug 9,9 x 6,4 x 0,6 colių (25,2 x 16,3 x 1,7 cm) dydžio ir sveria apie 958 g.

ONEXPLAYER X1 Pro apžvalga
ONEXPLAYER X1 Pro matmenys

Su prijungtais valdikliais jis tampa platesnis iki 14 colių (35,56 cm) ir sveria 1,07 kg. Prijungus klaviatūrą jis tampa šiek tiek storesnis – maždaug 0,8 colio (2,2 cm) ir sveria 1,35 kg.

ONEXPLAYER X1 Pro ekranas
ONEXPLAYER X1 Pro ekranas

Didžiąją nešiojamojo žaidimų kompiuterio priekinės dalies dalį užima puikiai atrodantis 10,95 colių LTPS jutiklinis ekranas, kurio 2560×1600 taškų raiška atkuriama iki 120 Hz dažniu. Iš ankstesnio X1 AMD modelio žinome, kad ekranas buvo puikios išvaizdos, toks pat jis yra ir šiame kompiuteryje.

Tiesiai virš ekrano viduryje yra 1 MP kamera viršuje, kuri palaiko „Windows Hello” veido atrakinimo funkciją.

Kairėje pusėje yra du USB-C 4.0 prievadai, skirti įkrauti ir prijungti didelės spartos periferinius įrenginius. Žemiau yra lizdas kairiajam valdikliui įstumti ir pritvirtinti. Dešinėje pusėje yra USB-A 3.2 prievadas ir „micro SD” kortelių skaitytuvas, po jais yra lizdas, į kurį galima įstumti ir pritvirtinti dešinįjį valdiklį. Apatinėje pusėje yra keturi kontaktai, kurie naudojami klaviatūrai pritvirtinti magnetu.

ONEXPLAYER X1 Pro vaizdas iš viršaus
ONEXPLAYER X1 Pro vaizdas iš viršaus

Viršuje iš kairės į dešinę yra įjungimo mygtukas su integruotu pirštų atspaudų skaitytuvu. Guma padengta vieta 3,5 mm ausinių lizdui ir „OCulink” prievadas, skirtas prijungti prie eGPU. O dešinėje yra mygtukas, kuriuo iškeliamas ONEXPLAYER ekrano perdengimas.

Nuimamų valdiklių apžvalga

Tęsiame ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgą ir trumpai apžvelgiame nuimamus valdiklius. Valdikliai lengvai užmaunami ant ONEXPLAYER X1 Pro mobiliojo žaidimų kompiuterio. Įdėję juos galite naudoti kaip įprastai. Pridėjus valdiklius jaučiamas didelis saugumas, o prijungimo metu beveik nesijaučia judesių. Patys valdikliai turi „Hall” efekto analogus ir linijinius paleidiklius.

ONEXPLAYER X1 Pro nuimami valdikliai
ONEXPLAYER X1 Pro nuimami valdikliai

Valdiklio jungtį galima įsigyti atskirai. Galite paprasčiausiai įstatyti du valdiklius ir žaisti su ONEXPLAYER X1 Pro ant stalo arba prijungti jį prie televizoriaus. Jis turi įkraunamą akumuliatorių, kuris visa tai maitina, ir belaidžiam ryšiui skirtą USB raktą, kad galėtumėte jį naudoti ir su kitais įrenginiais. Tai labai naudinga, jei nenorite pirkti papildomo žaidimų pulto, kad galėtumėte žaisti ne rankiniu režimu.

Nuimamos klaviatūros apžvalga

Toliau savo ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgoje atidžiau apžvelgiame nuimamą klaviatūrą. Klaviatūros matmenys yra maždaug 10 x 6,5 x 0,2 colio (25,4 x 16,5 0,6 cm) ir 150 g (0,33 kg). Ji lengvai prijungiama ir dėl gana stiprių magnetų išlieka patikimai sujungta. Yra du klaviatūros apšvietimo ryškumo lygiai, o jei nereikia, galite jį išjungti.

ONEXPLAYER X1 Pro klaviatūra
ONEXPLAYER X1 Pro klaviatūra

Patys klavišai yra žemo profilio ir jais labai lengva rašyti. Šią apžvalgą rašiau naudodamasis klaviatūra ir neturėjau jokių problemų. Jutikliniame kilimėlyje yra kairiojo ir dešiniojo pelės mygtukų spustelėjimo sritys, o navigacijai galima naudoti ir pirštų gestus.

ONEXPLAYER X1 Pro, kaip ir ankstesnio modelio, dizainas yra puikus, todėl jį galite konfigūruoti taip, kaip norite. Jei norite dirbti biuro darbus, prijunkite mini klaviatūrą, jei norite užsirašinėti ar naršyti socialiniuose tinkluose, tuomet naudokite planšetinį kompiuterį, o jei norite žaisti, prijunkite du valdiklius.

Techninės specifikacijos

Savo „ONEXPLAYER X1 Pro” apžvalgoje išsamiau apžvelgsime šio nešiojamojo žaidimų kompiuterio technines specifikacijas, taip pat baterijos veikimo trukmės, ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testų rezultatus.

CPU„AMD Ryzen AI 9 HX 370″, 12 branduolių iki 5,1 GHz
GPU„AMD Radeon 890M„, 16 branduolių iki 2900 MHz
RAM32 GB arba 64 GB LPDDR5X 7500MT/s
SANDĖLIAVIMAS1 TB, 2 TB arba 4 TB M.2 2280 NVMe PCIe Gen. 4.0
RYŠIAI„Wi-Fi 6E” ir „Bluetooth 5.2
I/O2x USB-C 4
1x USB-A 3.2
1x OCuLink
1x „Micro SD” kortelių skaitytuvas
3,5 mm garsas
AKUMULIATORIUS65,02Wh įkraunama baterija
MATMENYS IR SVORISONEXPLAYER su stovu: 9,9 x 6,4 x 0,6 colių (25,2 x 16,3 x 1,7 cm) ir sveria apie 958 g.
ONEXPLAYER su prijungtais valdikliais: 14 colių (35,56 cm) ir apie 1,07 kg.
ONEXPLAYER X1 su prijungta klaviatūra: 0,8 colio (2,2 cm) ir sveria 1,35 kg.

Prietaisą maitina 65,02Wh įkraunamas akumuliatorius. Atlikę bandymus, kai „Cinebench” programa veikė cikle, esant visiškam ryškumui ir 28 W TDP, gavome 1 valandos ir 25 minučių baterijos veikimo laiką. Mūsų HX 370 bandymuose jis 5 minutėmis aplenkė ankstesnį ilgiausią GPD WIN MAX 2 2025 akumuliatorių, o tai yra puiku. Vidutiniškai naudodami bateriją, priklausomai nuo poreikio, galėsite ją naudoti nuo 3 iki 6 valandų.

ONEXPLAYER X1 Pro termoforai
ONEXPLAYER X1 Pro termoforai

Atlikę ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros testus, taip pat išbandytus paleidus „Cinebench”, gavome didžiausią 59 dB ventiliatoriaus triukšmą ir aukščiausią 59 °C temperatūrą.

Sistemos lyginamieji testai

Kaip visada, atlikdami ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgą, paleidžiame keletą sistemos ir žaidimų lyginamųjų testų, kad išbandytume įrenginio našumą ir palygintume jį su HX 370 pagrįstais kompaktiškais žaidimų kompiuteriais, įskaitant GPD WIN 4 2025 ir ONEXPLAYER ONEXFLY F1 Pro. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų lyginamieji testai pagrįsti tomis pačiomis „Windows” ir AMD tvarkyklėmis, be jokio CPU ar GPU galios balanso derinimo. Pažiūrėkime, kaip sekasi ONEXPLAYER X1 Pro.

ONEXPLAYER X1 Pro 3DMARK lyginamasis testas
ONEXPLAYER X1 Pro 3DMARK lyginamasis testas

PCMARK

„PCMARK” atlieka keletą testų, skirtų kasdieniam naudojimui, pradedant naršymu internete ir darbu su dideliais biuro dokumentais, baigiant sudėtingesnėmis užduotimis, tokiomis kaip vaizdų redagavimas ir atvaizdavimas.

ONEXPLAYER X1 PRO PCMARK BENCHMARK PALYGINIMAS
ONEXPLAYER X1 PRO PCMARK BENCHMARK PALYGINIMAS

Gautas bendras 6 800 balų rezultatas – žemiausias iki šiol mūsų HX 370 įrenginių rezultatas. Tai gali būti susiję, pavyzdžiui, su šiek tiek mažesne procesoriaus, operatyviosios atminties arba SSD disko sparta.

Cinebench 2024

Programoje „Cinebench” tikrinamas procesorių vieno ir kelių branduolių našumas. Vieno branduolio rezultatas yra 118 ir užima pirmąją vietą. Daugiabranduolėje sistemoje gauname 960, ir vėl užimame pirmąją vietą. Puikūs rezultatai.

ONEXPLAYER X1 PRO CINEBENCH 2024 ETALONŲ PALYGINIMAS
ONEXPLAYER X1 PRO CINEBENCH 2024 ETALONŲ PALYGINIMAS

3DMARK

„3DMARK” testuose atliekame „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamuosius testus. „Time Spy” ir „Night Raid” rezultatai šiek tiek žemesni nei vidutiniai, o „Fire Strike” – geresni. Apskritai rezultatai nėra blogi, vidutinio lygio.

ONEXPLAYER X1 PRO 3DMARK LYGINAMASIS TESTAS
ONEXPLAYER X1 PRO 3DMARK LYGINAMASIS TESTAS

Žaidimų lyginamieji standartai

Atlikdami žaidimų lyginamuosius testus, kurie yra esminė ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgos dalis, mes testuojame 1080P ir 720P raišką esant įvairiems TDP nustatymams, kad pamatytume našumo skirtumus. Vėlgi, visi delniniai žaidimų kompiuteriai naudoja tas pačias „Windows” ir AMD tvarkykles be jokių derinimų, keičiama tik TDP vertė.

ONEXPLAYER X1 Pro Cyberpunk lyginamasis indeksas
ONEXPLAYER X1 Pro Cyberpunk lyginamasis indeksas

„Forza Horizon 5

„Forza Horizon 5” naudojame numatytąsias žemiausias grafikos nuostatas. Esant 1080P raiškai gauname 102 kadrus per sekundę, tai žemiausias rezultatas, palyginti su 117 GPD WIN MAX 2 2025. O esant 720P visoje TDP skalėje gauname žemesnius rezultatus iki maždaug 10 W TDP, kur rezultatai susibalansuoja.

ONEXPLAYER X1 PRO FORZA HORIZON 5 ETALONINIS PALYGINIMAS
ONEXPLAYER X1 PRO FORZA HORIZON 5 ETALONINIS PALYGINIMAS

„Shadow of the Tomb Raider

„Shadow of the Tomb Raider” žaidime naudojame žemiausius grafikos nustatymus. Vėlgi esant 1080P matome žemiausius rezultatus – 78 kadrai per sekundę, palyginti su 87 WIN MAX 2 2025. Esant 720P raiškai, matome šiek tiek konkurencingesnius rezultatus, o esant 10 W TDP matome, kad jis lenkia visus įrenginius.

ONEXPLAYER X1 PRO SHADOW OF THE TOMB RAIDER ETALONINIS PALYGINIMAS
ONEXPLAYER X1 PRO SHADOW OF THE TOMB RAIDER ETALONINIS PALYGINIMAS

Cyberpunk 2077

Naudodami „Cyberpunk 2077”, naudojame numatytąsias žemiausias grafikos nuostatas ir neįjungę FSR. Naudodami 1080P matome konkurencingesnius rezultatus, palyginti su kitais lyginamaisiais testais. O esant 720P vėl matome konkurencingesnius rezultatus, nors vis dar paskutinėje vietoje jie yra artimesni.

ONEXPLAYER X1 PRO CYBERPUNK 2077 ETALONŲ PALYGINIMAS
ONEXPLAYER X1 PRO CYBERPUNK 2077 ETALONŲ PALYGINIMAS

Lyginamojo indekso santrauka

ONEXPLAYER X1 Pro "Shadow of the Tomb Raider" lyginamasis indeksas
ONEXPLAYER X1 Pro „Shadow of the Tomb Raider” lyginamasis indeksas

Sistemos lyginamuosiuose testuose matome vidutinius rezultatus, o „Cinebench” net užima pirmąją vietą. O žaidimų lyginamuosiuose testuose daugiausia matome žemesnius rezultatus, o tai nėra gerai. Tačiau lyginamųjų testų rezultatai rodo, kad CPU skiriama daugiau galios nei GPU, o tai galima koreguoti naudojant programinę įrangą, pavyzdžiui, ” Handheld Companion„.

Žaidimų našumas

Toliau mūsų ” ONEXPLAYER X1 Pro” apžvalgoje atliekame keletą realaus pasaulio našumo testų. Žaidimus žaidžiame geriausiais nustatymais, kad išlaikytume daugiau nei 60 kadrų per sekundę. Daugeliu atvejų, jei norite, galite pakeisti nustatymus 120.

Prisiekusiųjų

„Avowed” atveju naudojame 1600P ekrano skiriamąją gebą ir 28 W TDP. Įjungėme „AMD FidelityFX3” kokybės nustatymuose. Grafikos nustatymai daugiausia yra žemi, o keletas vidutinių nustatymų yra įjungti.

UFO50

„UFO50” yra labai mažų reikalavimų reikalaujantis žaidimas. Jį galima paleisti 1600P ekrano raiška naudojant tik 5 W TDP.

Hinterburgo požemiai

„Dungeons of Hinterburg” žaidime naudojame 1600P ir aukščiausios kokybės grafikos nustatymus. Galite šiek tiek sumažinti TDP, kad sutaupytumėte baterijos veikimo laiką.

Palworld

„Palworld” naudojame 1600P ir 28 W TDP. Nustatome vidutinius grafikos nustatymus, kad būtų užtikrinta tinkama kokybė ir našumas.

„Powerwash” simuliatorius

Puikus atpalaiduojamasis žaidimas yra „Powerwash Simulator”. Mes naudojame 1600P, 28 W TDP. Šiam žaidimui pasirinkome aukštos kokybės grafikos nustatymus.

Emuliavimo našumas

Be vargo galite naudotis visomis klasikinėmis retro konsolėmis, delniniais kompiuteriais ir kompiuteriais iki pat „PlayStation 3″ laikų. Daugumos sistemų vaizdą galite pagerinti padidindami atvaizdavimo skiriamąją gebą ir atlikdami kitus grafikos patobulinimus, kurie nedaro didelio poveikio našumui. Apžvelkime kelias sistemas mūsų ” ONEXPLAYER X1 Pro” apžvalgoje.

PCSX2 per ONEXPLAYER X1 Pro
PCSX2 per ONEXPLAYER X1 Pro

„DuckStation” nustatome 8x atvaizdavimo skiriamąją gebą ir galime net sumažinti TDP. Padidinus raišką 3D žaidimai atrodo tikrai puikiai.

PCSX2 žaidime „OutRun” mūsų žaidimas puikiai veikė esant 3x atvaizdavimo rezoliucijai. Jei norite, kitiems žaidimams galite naudoti didesnę. Arba palikite pradinę skiriamąją gebą ir sumažinkite TDP.

RPCS3 rasite daug suderinamų žaidimų, kurie puikiai veikia. Išbandėme savo žaidimus ir neturėjome jokių problemų dėl našumo.

Su „Vita3K” suderinami žaidimai veikia labai gerai. Daugelyje mažų ir vidutinių reikalavimų reikalaujančių žaidimų galite padidinti atvaizdavimo skiriamąją gebą iki 2 kartų. Kiti žaidimai gali turėti našumo problemų dėl ne visiško suderinamumo.

Ir Yuzu rezultatai buvo geri. Jūsų mažų ir vidutinių reikalavimų reikalaujantys žaidimai turėtų veikti gerai. Didesnių reikalavimų reikalaujantiems žaidimams gali prireikti keleto pakeitimų, net sumažinti atvaizdavimo skiriamąją gebą, kad juos būtų galima žaisti.

Nešiojamasis žaidimų kompiuteris ” ONEXPLAYER X1 Pro” turi „OCuLink” prievadą, kurį galite naudoti su eGPU, pvz., ONEXGPU serijos kompiuteriais. Išbandėme su naujuoju ONEXPLAYER ONEXGPU 2, netrukus laukite mūsų išsamios apžvalgos, ir gavome puikių rezultatų. Trumpai palyginkime: naudodami integruotą GPU su „Forza Horizon 5” gaudavome apie 100 FPS, o su „ONEXGPU 2” – apie 180 FPS vidiniame ekrane ir 200 FPS išoriniame ekrane su tais pačiais nustatymais.

ONEXPLAYER ONEGPU 2 su ONEXPLAYER X1 Pro
ONEXPLAYER ONEGPU 2 su ONEXPLAYER X1 Pro

Galutinės mintys

Laikas apibendrinti mūsų ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgą. Kai iš pradžių apžvelgėme ONEXPLAYER X1 AMD, minėjome, kad sąranka buvo įdomi. Planšetinio kompiuterio „3-in-1”, mini nešiojamojo kompiuterio ir žaidimų kišeninio kompiuterio dizainas buvo kažkas, kas jį išskyrė iš kitų mobiliųjų žaidimų kompiuterių. Dėl to jis yra universalesnis kaip nešiojamasis kompiuteris arba planšetė kasdienėms užduotims atlikti, o tada kaip žaidimų delninis kompiuteris laisvalaikiui.

ONEXPLAYER X1 Pro, žaidžiantis "Day of the Tentacle Remastered
ONEXPLAYER X1 Pro, žaidžiantis „Day of the Tentacle Remastered

Kalbant apie veiklos rezultatus, matome, kad yra ir aukštumų, ir nuosmukių. CPU ir GPU galios balansą galima koreguoti, kad jis labiau atitiktų kitų delninių kompiuterių parametrus. Dėl to nesame pernelyg susirūpinę dėl našumo. Tačiau į tai reikia atkreipti dėmesį, jei norite tiesiog prijungti ir naudoti įrenginį.

Kasdieniam darbui namuose ar biure. Nešiojamasis žaidimų kompiuteris ” ONEXPLAYER X1 Pro” lengvai su jais susidoros. Galite sumažinti TDP ir daug valandų naršyti internete, žaisti mediją ir t. t. Arba su didesniu TDP atlikti sudėtingesnes užduotis, pavyzdžiui, dirbti su dideliais biuro dokumentais, redaguoti vaizdus ar vaizdo įrašus.

"Sonic Unleashed" per ONEXPLAYER X1 Pro 1600P 120 Hz atnaujinimo dažnis
„Sonic Unleashed” per ONEXPLAYER X1 Pro 1600P 120 Hz atnaujinimo dažnis

Tiesiog prijunkite valdiklius ir galėsite mėgautis naujausiais žaidimais žaisdami tinkamais nustatymais. Didelis 10,95 colio ekranas su 120 Hz dažniu reiškia, kad galite mėgautis didesniu atnaujinimo dažniu žaidimuose, kurie jį palaiko. Jie puikiai atrodo ir žaidžia!

Buvome dideli originaliojo X1 gerbėjai, o naujojo X1 Pro su našesniu procesoriumi galbūt neverta atnaujinti, jei turite originalųjį. Tačiau jei ieškote planšetinio kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ir žaidimų kišeninio kompiuterio „3 viename”, ” ONEXPLAYER X1 Pro” tikrai verta apsvarstyti!

Daugiau informacijos galite sužinoti ir užsisakyti ONEXPLAYER X1 Pro čia.

Tai užbaigia mūsų ONEXPLAYER X1 Pro apžvalgą. Jei turite klausimų ar pastabų apie šį nešiojamąjį žaidimų kompiuterį, parašykite komentarą toliau ir mes mielai atsakysime.

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.