Chat with us, powered by LiveChat

Archyvai

Paneigti mitai apie nešiojamojo žaidimų kompiuterio našumą

Handheld Gaming PC Performance Myths Debunked
Handheld Gaming PC Performance Myths Debunked

Ilgus metus sąvoka „tikrai galingas žaidimų įrenginys kelionėje" buvo susijusi su gremėzdiškais nešiojamaisiais kompiuteriais, kurie toli gražu neatitiko elegantiško nešiojamumo, kurio dažnai trokštame. Vis dar vyravo nuomonė, kad nešiojamojo žaidimų kompiuterio našumas visada bus tik stalinio kompiuterio analogo šešėlis. Tačiau situacija smarkiai pasikeitė. Naujos kartos įrenginiai, kuriuos sukūrė tokie inovatoriai kaip GPD, ONEXPLAYER, AYANEO ir „Valve", meta iššūkį šiems įsisenėjusiems įsitikinimams. Pasinerkime į tiesą, nes paneigti nešiojamųjų žaidimų kompiuterių našumo mitai, susiję su šiuose nešiojamuosiuose žaidimų kompiuteriuose sukaupta galia.

Mitas Nr. 1: „Nešiojamieji žaidimų kompiuteriai negali paleisti „tikrų" žaidimų"

Atmeskite požiūrį, kad nešiojamieji žaidimų kompiuteriai skirti tik nepriklausomiems ir mažiau reikliems žaidimams. Iš tikrųjų tokie įrenginiai kaip „Steam Deck", GPD WIN 4 2025 ir AYANEO 3 gali paleisti stebėtinai daug šiuolaikinių AAA žaidimų. Nors galbūt ne visada visus nustatymus pasieksite iki maksimumo, dažnai žaidimas būna nepaprastai sklandus ir malonus.

Indiana Džounsas ir didysis ratas AYANEO 3
Indiana Džounsas ir didysis ratas AYANEO 3

Šiuose delninukuose galima žaisti naujausius sudėtingus žaidimus, tokius kaip „Indiana Jones and the Great Circle" ir „Avowed". ONEXPLAYER ONEXFLY F1 Pro" - šiuose mobiliuosiuose žaidimų kompiuteriuose pakanka duomenų apdorojimo ir grafikos, kad būtų pasiektas tinkamas kadrų dažnis ir vaizdo ištikimybė, o tai įrodo, kad „tikri" žaidimai visiškai įmanomi jūsų rankose.

ONEXPLAYER X1 PRO FORZA HORIZON 5 ETALONINIS PALYGINIMAS
„FORZA HORIZON 5″ našumas yra nuostabus - esant aukštesniems nustatymams jis gerokai viršija 60 FPS.

Mitas Nr. 2: „Patirtis visada yra kompromituojama (mažas ekranas, ankštas valdymas)"

Nors ekrano dydis iš esmės yra mažesnis nei stalinio kompiuterio monitoriaus, šių nešiojamųjų žaidimų kompiuterių ekrano technologijos pažanga yra didelė. Ryškūs, didelės skiriamosios gebos ir atnaujinimo dažnio ekranai, esantys tokiuose įrenginiuose kaip GPD WIN Mini 2025 (7″ 120 Hz) ir ONEXPLAYER X1 Pro (10,95″ 120 Hz), užtikrina ryškų ir įtraukiantį vaizdą, arba galite rinktis AYANEO 3 su 7 colių OLED iki 144 Hz - tai aukščiausia nešiojamojo ekrano technologija.

GPD WIN MINI 2025 Palworld
Palworld apie GPD WIN MINI 2025

Be to, daugiausia dėmesio skiriama ergonomiškam dizainui. Daugelyje šiuolaikinių nešiojamųjų žaidimų kompiuterių yra gerai išdėstyti mygtukai, patogios rankenos ir jautrios analoginės lazdelės, todėl net ir per ilgesnes žaidimo sesijas galima stebėtinai patogiai ir tiksliai valdyti. O tiems, kurie pageidauja tradiciškesnės sąrankos, galima lengvai prijungti išorinius ekranus ir valdiklius, taip suteikiant geriausius abiejų pasaulių privalumus.

Norite sužinoti daugiau apie šiuos nešiojamuosius žaidimų kompiuterius?

Mūsų tinklaraštyje galite rasti viso teksto apžvalgas ir vaizdo įrašus, jei norite žiūrėti, o ne skaityti.

RANKINISBLOG'O APŽVALGAVIDEO PERŽIŪRAPIRKTI
AYANEO 3AYANEO 3 apžvalgaAYANEO 3 apžvalga Vaizdo įrašasČIA
GPD WIN 4 2025GPD WIN 4 2025 apžvalgaGPD WIN 4 2025 peržiūros vaizdo įrašasČIA
GPD WIN Mini 2025GPD WIN Mini 2025 apžvalgaGPD WIN Mini 2025 apžvalga Vaizdo įrašasČIA
ONEXPLAYER ONEXFLY F1 ProONEXPLAYER ONEXFLY F1 Pro apžvalgaONEXPLAYER ONEXFLY F1 Pro apžvalga Vaizdo įrašasČIA
ONEXPLAYER X1 ProONEXPLAYER X1 Pro apžvalgaONEXPLAYER X1 Pro peržiūros vaizdo įrašasČIA

Mitas #3: „Dėl baterijos veikimo laiko jie nepraktiški rimtiems žaidimams"

Akumuliatoriaus veikimo laikas neabejotinai yra svarbus veiksnys bet kuriam mobiliajam žaidimų kompiuteriui. Tačiau akumuliatorių technologijos ir šių įrenginių energijos valdymo srityje padaryta didelė pažanga. Nors maratoniniai žaidimų seansai su reikliausiais žaidimais natūraliai išsikrauna akumuliatorius, daugelis nešiojamųjų žaidimų kompiuterių, tokių kaip AYANEO 3 ir GPD WIN 4 2025, užtikrina pakankamą įprastų žaidimų seansų trukmę. Su naujausiais „AMD Ryzen AI 9 HX 370″ modeliais galite tikėtis 3-6 valandų, kai nustatymai yra vidutiniai, ir maždaug 1 valandos, kai viskas įjungta maksimaliai.

Nuverstas GPD WIN 4 2025
Nuverstas GPD WIN 4 2025

Be to, tokios funkcijos, kaip energijos taupymo režimai, leidžia naudotojams prireikus teikti pirmenybę akumuliatoriaus veikimo trukmei. Taip pat galite keisti TDP nustatymus, kuriuos, pavyzdžiui, galite sumažinti nuo standartinio 28 W iki vos 5 W TDP, kad galėtumėte žaisti mažiau reiklius žaidimus. Didėjantis maitinimo bankų prieinamumas ir nešiojamumas taip pat suteikia praktinį sprendimą, kaip pratęsti žaidimų sesijas kelyje, todėl rimti žaidimai nešiojamuoju žaidimų kompiuteriu toli gražu nėra nepraktiški.

Mitas Nr. 5: „Jie per brangūs už tai, ką siūlo"

Vertinant nešiojamojo žaidimų kompiuterio kainą reikia atsižvelgti į jo „viskas viename" pobūdį. Tokie įrenginiai kaip ONEXPLAYER X1 Pro ir GPD WIN Mini 2025 yra ne tik žaidimų įrenginiai, bet ir pajėgūs „Windows" kompiuteriai, kuriais galima atlikti produktyvias užduotis, naudoti mediją ir kt. O dar daugiau - prijungus klaviatūrą ir pelę bei televizorių arba monitorių, jie gali tapti panašūs į stalinius kompiuterius.

Paskelbta "ONEXPLAYER X1 Pro
Paskelbta „ONEXPLAYER X1 Pro

Palyginti su atskirų įrenginių šioms funkcijoms atlikti pirkimu, galingo ir universalaus kompaktiško žaidimų kompiuterio vertės pasiūlymas tampa aiškesnis. Iš esmės kišenėje nešiojatės nešiojamąjį pramogų centrą ir galingą kompiuterį. Šių įrenginių teikiamas patogumas ir funkcionalumas pateisina investicijas daugeliui naudotojų, ieškančių aukščiausios kokybės visapusiško mobiliojo kompiuterio ir žaidimų sprendimo.

Galutinės mintys: Kišeninio dydžio galios revoliucija jau čia

Nešiojamųjų žaidimų kraštovaizdis labai pasikeitė, o mitai apie nešiojamųjų žaidimų kompiuterių našumą tampa vis labiau pasenę. AYANEO, GPD ir ONEXPLAYER įrenginiai įrodo, kad kišeniniai kompiuteriai neturi reikšti, kad jų galia yra ribota.

Šie nešiojamieji žaidimų kompiuteriai, kuriuose galima paleisti sudėtingus kompiuterinius žaidimus, patogiai valdyti ir kurių akumuliatorius veikia pakankamai ilgai, užtikrina išties įspūdingą mobiliųjų žaidimų patirtį. Kišeninio dydžio galios revoliucija jau čia, ir ji keičia mūsų požiūrį į žaidimus keliaujant.

Kokia jūsų patirtis su šiuolaikinių nešiojamųjų žaidimų kompiuterių našumu? Ar jus nustebino tai, ką gali pasiekti šie kompaktiški žaidimų kompiuteriai? Pasidalykite savo mintimis ir mėgstamiausiais žaidimais toliau esančiuose komentaruose!

El. paštas

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DROIX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern. Contact me at contactus@retrogamingbanter.com