Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Paskelbtas „Beelink SER9” – „Ryzen” mini kompiuteris su „AMD AI 9 HX 370” ir „Radeon 890M

Beelink SER9 announced
Beelink SER9 announced

„Beelink” pristatė naujausią „Ryzen” mini kompiuterį SER9 su pažangiausiu AMD procesoriumi „Ryzen AI 9 HX 370” ir integruota „Radeon 890M” grafika, kuris žada galingą našumą kompaktiškoje formoje. Remiantis naujausiais lyginamaisiais testais, „Radeon 890M iGPU” parodė įspūdingus žaidimų pajėgumus, keliuose žaidimuose pranokdama „NVIDIA GTX 1650”, ypač daugialypės terpės scenarijuose.

„Beelink SER9” mini kompiuteris „Beelink SER9 mini-PC” kompaktiškoje formoje talpina įspūdingą moderniausios techninės įrangos rinkinį, todėl jis gali būti naudingas ir produktyvumui, ir pramogoms. SER9 pagrindas – AMD Ryzen AI 9 HX 370 APU, pasižymintis hibridine architektūra su keturiais našiais „Zen 5” procesoriaus branduoliais ir aštuoniais efektyviais „Zen 5c” branduoliais. Šis 12 branduolių / 24 sriegių procesorius gali suaktyvėti iki 5,1 GHz, užtikrindamas išskirtines daugiaužduočių atlikimo galimybes ir neapdorotą skaičiavimo galią.

Beelink SER 9 CPU
Beelink SER 9 CPU

Šio lusto 54 W TDP užtikrina pusiausvyrą tarp našumo ir energijos vartojimo efektyvumo, o tai labai svarbu mini kompiuterio formato kompiuteriams. Integruotas „Radeon 890M” GPU, pagrįstas AMD RDNA 3+ architektūra, yra išskirtinis kompaktiško kompiuterio SER9 AMD Ryzen ypatumas. Šis iGPU, turintis 16 skaičiavimo vienetų, gali dirbti su šiuolaikiniais 1080p raiškos žaidimais ir palaikyti nedidelius kūrybinius darbo krūvius, todėl tinka kelių branduolių apdorojimo užduotims.

GPU galima padidinti iki 2900 MHz dažnį, taip dar labiau padidinant grafikos našumą.SER9 atminties ir saugyklos parinktys taip pat įspūdingos. Sistemoje yra 32 GB LPDDR5X-7500 operatyviosios atminties, užtikrinančios didelį duomenų srauto pralaidumą ir mažą vėlinimą, kad šiame AMD Ryzen AI 300 valdomame mini kompiuteryje sklandžiai veiktų daug atminties reikalaujančios programos. Du M.2 2280 lizdai, palaikantys PCIe 4.0 SSD diskus, kurių pasirinkimas gali būti nuo 1 TB iki 4 TB. Tokia konfigūracija užtikrina itin spartų duomenų perdavimą, greitą įkrovos laiką ir trumpesnį programų įkrovos laiką, o tai labai svarbu bet kuriam mini kompiuteriui su „Radeon 890M”.

"Beelink SER9" procesoriaus lyginamieji testai
„Beelink SER9” procesoriaus lyginamieji testai

Dar viena stiprioji SER9 pusė – jungiamumas. Jame yra „Wi-Fi 6”, užtikrinantis greitą belaidį tinklą, ir „Bluetooth 5.2”, užtikrinantis sklandų susiejimą su periferiniais įrenginiais. Šie modernūs belaidžio ryšio standartai užtikrina, kad SER9 gali atitikti šiuolaikinės prijungtos aplinkos reikalavimus. Dėl galingo CPU, galingo GPU, sparčios atminties ir didelės atminties derinio SER9 yra universalus mini kompiuteris, tinkantis įvairioms programoms – nuo biuro darbų iki turinio kūrimo ir žaidimų.

Tačiau verta paminėti, kad nors sistema siūlo HDMI 2.0 išvestį, joje nėra HDMI 2.1, o tai gali apriboti kai kurias didelio atnaujinimo dažnio 4K ekrano galimybes. Apskritai „Beelink SER9” aparatinės įrangos specifikacijos leidžia teigti, kad tai yra rimtas varžovas mini kompiuterių rinkoje, siūlantis stalinio kompiuterio klasės našumą kompaktiškoje ir energiją taupančioje pakuotėje.

Universalus prievadų pasirinkimas

„Beelink SER9” turi daugybę prievadų, kad patenkintų įvairius ryšio poreikius. Jame yra du USB 2.0 prievadai, skirti senesniems įrenginiams, du USB 3.2 prievadai su 10 Gb/s sparta, užtikrinantys spartesnį duomenų perdavimą, ir C tipo USB prievadas, taip pat veikiantis 10 Gb/s sparta. Išskirtinis bruožas – vienas USB4 prievadas, pasižymintis milžinišku 40 Gb/s pralaidumu, leidžiantis sparčiai jungtis prie išorinių įrenginių.

SER9 turi HDMI 2.0 ir „DisplayPort 1.4” prievadus, kuriais galima prijungti kelis monitorius. Garso ryšys užtikrinamas per 3,5 mm lizdą, o tinklo ryšys – per vieną 2,5 GbE LAN prievadą, skirtą sparčiam laidiniam ryšiui. Toks prievadų parinkimas užtikrina, kad SER9 gali būti pritaikytas įvairiems periferiniams įrenginiams ir naudojimo atvejams – nuo pagrindinių biuro konfigūracijų iki sudėtingesnių multimedijos ir tinklo scenarijų.

Pažangi aušinimo sistema

„Beelink SER9 Mini PC” su „AMD Ryzen” procesoriumi turi pažangią aušinimo sistemą MSC2.0, sukurtą veiksmingai valdyti šilumos išsklaidymą ir užtikrinti tylų veikimą. Didelis oro įsiurbimo ventiliatorius apačioje įtraukia vėsų orą į sistemą, o karštą orą išstumia per išmetimo angą. Ši sąranka gali veiksmingai aušinti iki 65 W TDP turinčius komponentus, veikdama beveik tyliu režimu.

"Beelink SER9" vidiniai įtaisai
„Beelink SER9” vidiniai įtaisai

Pagrindinėje plokštelėje yra naujoviška garų kameros konstrukcija, dar labiau pagerinanti SER9 aušinimo galimybes, nes efektyviai paskirsto ir išsklaido šilumą. Be to, SSD diskai turi specialius radiatorius, užtikrinančius optimalų saugojimo komponentų šilumos valdymą. Šis išsamus aušinimo sprendimas leidžia SER9 išlaikyti aukštą našumo lygį nesumažinant triukšmo lygio, todėl jis tinka ir sudėtingoms užduotims, ir tylioje aplinkoje.

Spektaklis „Cyberpunk 2077

„Beelink SER9” demonstruoja puikų našumą „Cyberpunk 2077”, sudėtingame šiuolaikiniame žaidime. Nors konkrečių SER9 lyginamųjų testų dar nėra, panašių sistemų, pavyzdžiui, SER8, duomenys leidžia suprasti, kokios gali būti jos galimybės. „Beelink SER6 Max” su šiek tiek mažiau galingu AMD procesoriumi „Cyberpunk 2077” pasiekia vidutiniškai 45,2 FPS esant žemiems nustatymams ir 38,1 FPS esant vidutiniams nustatymams 1080p raiška.

Beelink SER9 Žaidimo kadrai per sekundę
Beelink SER9 Žaidimo kadrai per sekundę

Atsižvelgiant į tai, kad SER9 turi pažangesnį „Ryzen AI 300” procesorių ir „Radeon 890M” grafiką, tikėtina, kad jis pasižymės geresniu našumu, todėl žaidimuose gali būti galima naudoti aukštesnius grafikos nustatymus arba sklandesnį kadrų greitį. Tai leidžia manyti, kad SER9 galėtų užtikrinti patenkinamą žaidimų patirtį žaidžiant „Cyberpunk 2077” ir kitus daug grafikos reikalaujančius žaidimus, ypač kai taikomi optimizuoti nustatymai.

Palyginimas su GTX 1650

„Beelink SER9” integruotas „AMD Radeon 890M” GPU pasižymi įspūdingu našumu, palyginti su „NVIDIA GeForce GTX 1650” diskrečia vaizdo plokšte, todėl jis yra stiprus varžovas tarp mini kompiuterių. Naujausiuose įvairių žaidimų lyginamuosiuose tyrimuose „Radeon 890M” nuolat prilygo arba lenkė „GTX 1650”.

Pažymėtina, kad žaidime „Cyberpunk 2077” 1080p raiška su žemais nustatymais 890M buvo iki 45 % greitesnė už GTX 1650. Kituose žaidimuose, pavyzdžiui, „God of War”, „Hellblade: Senua’s Sacrifice” ir „Forza Horizon 5”, 890M demonstravo geresnį našumą – jos pranašumas svyravo nuo 5 % iki daugiau nei 40 %. Šis palyginimas ypač puikus, turint omenyje, kad 890M yra integruotas GPU, kurio energijos sąnaudos yra gerokai mažesnės (15 W), palyginti su GTX 1650 75 W TDP, o tai rodo AMD RDNA 3.5 architektūros efektyvumą.

„Radeon 890M” gebėjimas konkuruoti ir dažnai pranokti specialųjį GPU, kartu sunaudojant mažiau energijos, rodo įspūdingą integruotos grafikos technologijos pažangą, ypač įdiegus RDNA 3.5 architektūrą.

Pasidalykite savo mintimis

„Beelink SER9” sukėlė didelį susidomėjimą žaidimų mini kompiuterių bendruomenėje, o entuziastai nekantriai laukia jo išleidimo, ypač po to, kai „Beelink” pristatė jo galingas specifikacijas. „Beelink” forume vartotojai teiravosi apie SER9 prieinamumą, ypač atsižvelgiant į numatomą AMD „Ryzen 7 9000” serijos procesorių pasirodymą. Dėl galingų SER9 specifikacijų ir kompaktiškų formų jis yra intriguojantis pasirinkimas tiems, kurie ieško didelio našumo nedidelėje pakuotėje.

Jei svarstote apie SER9 arba galvojate, kaip jį palyginti su kitais mini kompiuteriais, pasidalykite savo lūkesčiais, galimais naudojimo atvejais arba klausimais apie šį įdomų naują AMD „Ryzen” kompaktišką kompiuterį.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.