Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Retroid Pocket 3 apžvalga – „Android” retro žaidimų delninis kompiuteris

Peržiūrėkite
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)

Santrauka

Šiame modelyje yra keletas gražių papildymų, įskaitant ekraną, naują dizainą ir naujesnę „Android” OS versiją.

Overall
4.7
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Didelis 4,7 colių jutiklinis ekranas
  • 2 arba 3 GB RAM pasirinkimas
  • Gražesnis dizainas nei pirmtako
  • Puikus akumuliatoriaus veikimo laikas

Cons

  • START ir SELECT mygtukų vieta yra nepatogi naudoti žaidžiant
  • Būtų puiku, jei būtų galimybė turėti daugiau nei 32 GB vidinės atminties

Savo ” Retroid Pocket 3″ apžvalgoje lyginame šį retro žaidimų nešiojamąjį kompiuterį su anksčiau šiais metais išleistu „Retroid Pocket 2+”. Pažiūrėkime, kokie yra skirtumai, išbandykime kai kuriuos emuliatorius ir „Android” žaidimus ir sužinokime, ar verta atnaujinti, jei turite senesnį modelį.

Retroid Pocket 3 apžvalga Vaizdo įrašas

Retroid Pocket 3 išpakavimas

Kaip visada pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia turime retro žaidimų delninį kompiuterį ” Retroid Pocket 3″, kurį netrukus apžvelgsime iš arčiau.

Retroid Pocket 3 išpakuotas
Retroid Pocket 3 išpakuotas

Toliau pateikiamas greitasis pradžios vadovas, kuriame aprašoma pagrindinė sąranka ir naudojimas. Jei norite, ant ekrano galite uždėti ekrano apsaugą. Ir galiausiai – A tipo USB į C tipo USB įkrovimo laidas.

Retroid Pocket 3 išpakavimas
Retroid Pocket 3 išpakavimas

Retroid Pocket 3 apžvalga

Retroid Pocket 3 retro kišeninė konsolė yra maždaug 7,2 x 3,1 x 0,9 colių (18,4 x 8,1 x 2,4 cm) dydžio ir sveria apie 230 gramų. Jame yra 4,7 colio jutiklinis ekranas su pasukama 750×1334 raiška. Priekyje yra standartiniai žaidimų valdikliai, įskaitant paspaudžiamas dvi analogines lazdeles, D-Pad ir keturis žaidimų mygtukus.

Retroid kišenė 3 priekyje
Retroid kišenė 3 priekyje

Kairėje pusėje yra garsumo valdiklis, o dešinėje – pradžios mygtukas.

Viršuje yra kairiojo ir dešiniojo peties ir gaiduko mygtukai. Viršuje yra maitinimo mygtukas ir „micro HDMI” prievadas. Be to, keistai išdėstyti SELECT ir START mygtukai, kurie, mano nuomone, nėra natūralioje padėtyje, kad juos būtų galima lengvai paspausti žaidžiant žaidimą.

Retroid Pocket 3 viršus
Retroid Pocket 3 viršus

Apačioje yra „Micro SD” kortelės lizdas, C tipo USB jungtis periferiniams įrenginiams prijungti ir 3,5 mm ausinių prievadas.

Retroid Pocket 3 apačia
Retroid Pocket 3 apačia

„Retroid Pocket 2+” ir „3” techninės specifikacijos ir palyginimas

Daug kalbėta apie tai, kad ” Retroid Pocket 2 Plus” ir „Pocket 3” kišeninių žaidimų konsolių skirtumų nėra, todėl atidžiau pažvelkime į specifikacijas ir jas palyginkime.

RETROIDINĖ KIŠENĖ 3RETROIDINĖ KIŠENĖ 2+
CPUARM Unisoc Cortex A75 ir A55 procesoriai, @2,0 ir 1,8 GHz.ARM Unisoc Cortex A75 ir A55 procesoriai, @2,0 ir 1,8 GHz.
GPU„PowerVR GE8300 ” @800Mhz„PowerVR GE8300” @800Mhz
RAM2 GB arba 3 GB LPDDR4x2 GB
SANDĖLIAVIMAS32 GB EMMC32 GB EMMC
RYŠIAI„WiFi” 5 802.11 a/b/g/n/ac
„Bluetooth 5.0
WiFi” 5 802.11 a/b/g/n/ac
„Bluetooth 5.0
OS„Android 11„Android 9
IŠVADOS4,7 colių 16:9 jutiklinis ekranas, 750×13343,5 colių 4:3 jutiklinis ekranas, 640×480
HDMI išvestisTAIP (Micro HDMI prievadas)TAIP (Micro HDMI prievadas)
AKUMULIATORIUS*4000 mAh įkraunamas
6 valandos su Antutu etalonu, veikiančiu kilpoje
4000 mAh įkraunamas
6 valandos su Antutu etalonu, veikiančiu kilpoje
Retroid Pocket 3 techninės specifikacijos

*Akumuliatoriaus testas atliekamas su „Antutu”, veikiančiu cikle. Taip pat palikome ” Sonic The Hedgehog ” „Mega Drive”, veikiančią demonstraciniu režimu, ir baterija veikė daugiau nei 6 valandas. Tai yra lyginamųjų testų derinys, todėl tai nėra nuolatinė visiška apkrova, tačiau ji gerai parodys vidutinį naudojimą.

Retroid Pocket 3, palyginti su Pocket 2 Plus
Retroid Pocket 3, palyginti su Pocket 2 Plus

Labiausiai pastebimi skirtumai yra korpuso ir ekrano dydžiai. „2+” turi mažesnį 3,5 colio 4:3 kraštinių santykio, 640×480 taškų raiškos ekraną ir yra fiziškai mažesnis už „Pocket 3”.

Atlikus baterijos bandymus, ” Retroid Pocket 2+” baterija veikė maždaug tiek pat laiko, kiek ir „Pocket 3”; skirtumas buvo apie 2 % „Pocket 3” naudai. Abiejų nešiojamųjų žaidimų konsolių baterijos veikia labai ilgai!

Sistemos lyginamieji testai

3DMark

Sistemos lyginamąją analizę pradedame nuo „3DMark”, kurioje išbandomi CPU ir GPU, kad pamatytume, kaip gerai jie veikia kartu.

3DMark rezultatai
3DMark rezultatai

„Retroid Pocket 2+” pasiekė 665 ir 374 taškus dviejuose „Slingshot” lyginamuosiuose testuose. ” Retroid Pocket 3″ surinko daugiau taškų – 705 ir 401. Nepaisant to, kad jie turi tuos pačius procesorius, „Pocket 3” rezultatas yra pastebimai aukštesnis.

Antutu

Toliau paleidžiame „Antutu”, kuris atlieka keletą testų, apimančių grafiką, naudotojo patirtį, medijos dekodavimą ir kt.

"Antutu" rezultatai
„Antutu” rezultatai

Retroid Pocket 2+” surinko 153 075 taškus, o „Pocket 3” nedaug atsilieka – 141 tašku mažiau (152934).

„Geekbench”

Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu, paleidžiame „Geekbench”. Taip pat išbandomi įvairūs žaidimų nešiojamojo kompiuterio aspektai – nuo procesoriaus iki saugyklos greičio.

"Geekbench" rezultatai
„Geekbench” rezultatai

Abiejų modelių vieno branduolio greitis buvo 372 taškai, „Pocket 2+” – 714, o „Pocket 3” – 754 taškai.

Netrukus pasirodys!

Kitame vaizdo įraše ir straipsnyje lyginsime „Android” pagrįstas žaidimų konsoles, kad pamatytume, kuri iš jų yra našiausia, turi geriausias funkcijas, kainą ir kitas pageidaujamas savybes. Prenumeruokite mus „YouTube”, kad nepraleistumėte šio vaizdo įrašo!

"Android" nešiojamųjų kompiuterių veidas
„Android” nešiojamųjų kompiuterių veidas

Žaidimų testai

Dabar išbandysime keletą vietinių „Android” žaidimų, kad pamatytume, kaip gerai jie veikia.

„Call of Duty” mobilusis telefonas

Retroid Pocket 3 ekrano žemėlapis
Retroid Pocket 3 ekrano žemėlapis

Pradedant „Call of Duty Mobile”. Taip pat turime galimybę išbandyti integruotą ekrano žemėlapių kūrimo programinę įrangą, kuri veikia labai gerai. Tiesiog priskirkite piktogramas ekrano sričiai, bakstelėkite, su kuria valdiklio įvestimi norite jas susieti, ir viskas paruošta. Ji veikia labai gerai ir neabejotinai prilygsta GPD XP+ kartografavimo programinei įrangai. Aukščiausi įvertinimai čia!

"Call of Duty" mobilusis telefonas
„Call of Duty” mobilusis telefonas

„Call of Duty Mobile” veikia su žemesniais grafikos nustatymais, tačiau kadrų kaitos dažnis dažniausiai yra geras, nors, paleidus plėšrūno raketą, šiek tiek vėlavo. Kitais atžvilgiais žaisti labai lengva ir paprasčiau nei naudojant ekrano valdiklius.

Stardew Valley

Stardew Valley
Stardew Valley

Toliau bandome Stardew Valley, kurį mums pasiūlė @nickxcom „Twitter”. Žaidimas puikiai veikia su integruotu „Android” valdikliu, todėl ekrano žemėlapio daryti nereikia. Pats žaidimas veikia puikiai, be jokių problemų.

Asfaltas 8

Asfaltas 8
Asfaltas 8

Tai dar vienas žaidimas, kuris veikia su valdikliu. Žaidėme keletą lenktynių ir per įtemptas scenas labai retai pasitaikydavo kadrų kritimų ir užstrigimų. Tačiau nieko, kas būtų sulaužę žaidimą.

Debesų žaidimai

„Forza Horizon 5

"Xbox Cloud" srautinė transliacija "Forza Horizon 5
„Xbox Cloud” srautinė transliacija „Forza Horizon 5

„Xbox Game Pass” debesų srautinio perdavimo paslaugoje išbandome „Forza Horizon 5”. Esame maždaug 15 metrų atstumu nuo maršrutizatoriaus ir turime puikų našumą be kadrų kritimo ar srauto trikdžių. Išskyrus kai kuriuos žaidimus, kuriuose tekstas gali būti sunkiai įskaitomas, visa patirtis buvo puiki.

Emuliatoriaus bandymai

Retroid Pocket 3 ” be jokių problemų atkuria visas klasikines 8 ir 16 bitų konsoles.

"Commodore 64
„Commodore 64” ir puikus „Rick Dangerous

Todėl apžvelgsime naujesnes konsoles. Dėkojame „Instagram” paskyroje esančiam cyb3rn0id, kuris norėjo, kad išbandytume „Commodore 64” emuliatorių delniniame kompiuteryje.

„Saturn” emuliacija

Emuliatorių bandymus pradedame nuo „SEGA Saturn” emuliacijos. Nepaisant to, kad tai sena konsolė, jai vis dar reikia padoraus procesoriaus, kad emuliatoriuje būtų pasiektas visas greitis. Gauname maždaug 26 FPS, o tai yra gana mažai. Pridėjus kadrų praleidimo funkciją, šį žaidimą tikrai bus galima žaisti.

"Contra Advance
„Contra Advance

VBA Kitas delninis emuliatorius

Toliau turime „Contra Advance”, veikiančią „VBA Next” per „RetroArch”. Su visais žaidimais, kuriuos išbandėme su „Pocket 3”, neturėjome jokių problemų.

„Dreamcast” emuliacija

„Dreamcast” emuliacija su „Redream” yra tinkama, mes išbandėme keletą žaidimų ir neturėjome jokių problemų dėl kadrų kritimo ar garso atsilikimo žaidžiant.

„PlayStation” emuliacija

„PlayStation” emuliacija yra beveik tobula. Galite žaisti beveik viską ir nepatirti jokių problemų. Galite net padidinti kai kuriuos nustatymus, kad vaizdas būtų geresnis.

"Dreamcast" emuliacija
„Dreamcast” emuliacija

DS emuliacija

„Android” yra keletas skirtingų dviejų ekranų emuliatorių. Mes bandome vieną iš nemokamų, pavadintą „Free DS for Android”, ir žaidimai veikia puikiai. Išbandytus žaidimus žaidėme visu greičiu.

„Dolphin” emuliatorius

Dabar tikriname ” Dolphin” emuliatorių ir būtent čia pradedame pastebėti emuliatorių našumo problemas. Naudodami „OpenGL” gauname apie 35 FPS, o naudodami „Vulkan” grafiką – 15. Yra keletas žaidimų, kuriuos galima žaisti, tačiau tai nėra priežastis pirkti delninį kompiuterį.

AetherSX2 PS2 emuliacija
AetherSX2 PS2 emuliacija

PSP emuliacija

Bandome PSP emuliatorių PPSSPP ir gauname apie 30 FPS „God of War”. Jei pakeisite kadrų praleidimą į 1, gausite maždaug 60FPS su nedideliais kritimais. Tai reiklus žaidimas, todėl kiti žaidimai bus paleisti didesniu, jei ne visu greičiu.

„PlayStation 2” emuliacija

„PlayStation 2” emuliacijai su „AetherSX2” sumažinome didinimo daugiklį iki 0,5, kad padidintume našumą. Net ir pasirinkę šiuos nustatymus nesulaukiame didelio našumo. Priklausomai nuo žaidimo, kurį žaidžiate, tai gali skirtis, nes vieni veikia geriau nei kiti.

"Sonic Generations
„Sonic Generations

„Citra” emuliatorius

Ir, kad parodytume, jog jis veikia, bandome „Citra”. Sakome, kad bėga, tačiau Sonicas vos bėga ir jo greitis siekia apie 18 FPS, taigi jis toli gražu nėra žaismingas. Kai kurie paprastesni žaidimai veiks sklandžiau, tačiau daug iš jo nesitikėkite.

Santrauka

Retroid Pocket 3 ” apskritai yra tinkamas retro žaidimų delninis kompiuteris. Jei jau turite ” Retroid Pocket 2+”, našumo požiūriu nėra didelio skirtumo, dėl kurio reikėtų jį atnaujinti. Tačiau jei norite didesnio ekrano elegantiško dizaino retro kišeninėje konsolėje su „Android 11”, galbūt verta pagalvoti apie ją.

Ar verta pereiti prie "Retroid Pocket 3"?
Ar verta pereiti prie „Retroid Pocket 3”?

Jei esate naujokas retro žaidimų nešiojamųjų kompiuterių srityje, tuomet ” Retroid Pocket 3″ neabejotinai yra geriausias pasirinkimas tarp šių dviejų įrenginių. Didesnis ekranas, daugiau operatyviosios atminties, šiek tiek spartesnis veikimas, gražesnis dizainas ir puiki kaina – visa tai yra teigiami dalykai. Mane erzina tik tai, kad mygtukai SELECT ir START yra viršuje, o ne priekyje. Juos gali būti nepatogu spausti, jei, pavyzdžiui, naudojate juos kaip sparčiuosius klavišus „RetroArch” programoje.

Daugiau informacijos apie ” Retroid Pocket 3″ galite sužinoti ir įsigyti čia. Naudokite nuolaidos kodą RP35OFF kasoje už 5% off!

Ir nepamirškite stebėti mūsų socialinės žiniasklaidos, kad sulauktumėte kito vaizdo įrašo ir straipsnio, kuriame palyginsime visas „Android” nešiojamas žaidimų konsoles ir išsiaiškinsime, kuri iš 2022 m. kol kas yra mūsų mėgstamiausia! Kaip manote, kas laimės? Praneškite mums komentaruose!

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.